Korzár logo Korzár
Sobota, 26. september, 2020 | Meniny má EditaKrížovkyKrížovky

Chudobné tri body Slovákov

NEW YORK. V piatkových stretnutiach NHL sa ani jeden slovenský hokejista nezapísal do štatistík kanadského bodovania. V sobotňajších zápasoch

zámorskej NHL sa zo slovenských hokejistov gólovo presadili dvaja hráči Minnesoty - Marián Gáborík a Branko Radivojevič. Obaja dali po jednom góle a prispeli tak k víťazstvu Wild v Nashville. Asistenciu pri víťaznom zásahu Los Angeles na ľade San Jose zaznamenal obranca Ľubomír Višňovský.

Piatok:

Buffalo - Montreal 4:2 (1:0, 1:1, 2:1). Góly: 9. D. Roy (Afinogenov, Pominville), 28. Connolly (B. Campbell, Gaustad), 52. Vanek (Paetsch, Pominville), 60. Paille (Afinogenov, Connolly) - 30. Higgins (Streit, S.Koivu), 45. Plekanec (Kosticyn). Minnesota - Columbus 0:4 (0:1, 0:2, 0:1), 4. Peca (Žerdev, Nash), 28. Výborný (Wescott, Hainsey), 33. Fritsche, 45. Nash (Peca). Atlanta - New Jersey 0:3 (0:0, 0:2, 0:1), 29. Pelley (Zubrus, Langenbrunner), 37. Martin (Gionta, Langenbrunner), 60. Pandolfo (Madden, Langenbrunner). Florida - NY Rangers 3:2 po sam. náj. (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0 1:0), 31. Booth (Montador, Cullimore), 42. Weiss (Bouwmeester,Vokoun), rozhodujúci sam. nájazd O.Jokinen - 20. Drury (Rozsíval, Prucha), 57. Drury (Gomez, Shanahan). Carolina - Tampa Bay 4:3 (1:1, 0:2, 3:0), 5. E. Staal (Stillman, Cole), 42. Ray Whitney (Cullen), 47. Justin Williams (Brind'Amour, Gleason), 49. Wesley (Cole, Stillman) - 15. Ranger (Ouellet, B. Richards), 33. Prospal (Lecavalier, St.Louis), 35. Lecavalier (St. Louis, Kuba). Dallas - Toronto 3:1 (0:1, 2:0, 1:0), 24. Ribeiro (Morrow, Niskanen), 36. Miettinen, 60. Halpern (Ott, Modano) - 4. Ponikarovskij (Sundin, Wozniewski). Boston - NY Islanders 2:1 (0:0, 1:0, 1:1), 38. G. Murray (Sturm, Savard), 53. Metropolit (Schaefer) - 55. Sillinger (Gervais). St. Louis - Vancouver 3:1 (1:0, 1:0, 1:1), 18. Kariya (Boyes, Backman), 22. E. Johnson (Weight, Kariya), 45. Ručinský (M. Johnson) - 46. Kesler (Pyatt, Isbister). Anaheim - Phoenix 3:4 po sam. náj. (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0, 0:1), 13. Getzlaf, 40. Pronger (McDonald, Bertuzzi), 43. Pronger (O'Donnell, Moen) - 10. Mueller (Ballard, Vrbata), 31. Vrbata (Hanzal, Winnik), 59. Vrbata (Carcillo, Jovanovski), rozhodujúci sam. nájazd Doan. Philadelphia - Washington 3:4 pp (0:1, 2:2, 1:0 - 0:1), 36. Briere (Lupul, M. Richards), 38. Carter (Umberger, Biron), 56. M. Richards (Umberger, Kukkonen) - 3. Green (Bäckström, Poti), 24. Clark (V. Kozlov, Poti), 35. Brashear (Morrisonn, Bäckström), 62. Bäckström (Ovečkin).

Sobota:

Phoenix - Toronto 5:1 (4:1, 1:0, 0:0), 5. Winnik (Vrbata, Jovanovski), 9. Mueller (Z. Michálek), 9. Reinprecht (Doan, York), 19. Morris (Ballard, Zigomanis), 23. Vrbata (Hanzal, Winnik) - 17. Wellwood (J. Blake, Gill). Colorado - Calgary 2:5 (0:2, 0:2, 2:1), 44. Sakic (Brunette, Finger), 56. Richardson (Hannan, Sauer) - 9. Langkow (Iginla, Eriksson), 19. Lombardi (Sarich), 28. Aucoin (Huselius, Lombardi), 31. Yelle (Boyd), 48. Conroy (Iginla, Sarich). Montreal - Buffalo 0:3 (0:0, 0:2, 0:1), 30. Špaček (Kotalík, B. Campbell), 34. Vanek (Ryan, D. Roy), 60. Hecht (Špaček). Ottawa - Philadelphia 3:4 (2:1, 1:3, 0:0), 7. Redden (Spezza, Heatley), 15. Heatley (McAmmond, Phillips), 24. Schubert (McGrattan, Redden) - 9. Umberger (Briere, R. Jones), 21. Hartnell (Briere), 28. M. Richards (Umberger, Coburn), 34. Briere (Hartnell, Coburn). New York Islanders - Boston 2:1 (0:1, 1:0, 1:0), 38. Hilbert (Sillinger, DiPietro), 48. Park (Fedotenko, Martínek) - 4. Axelsson (Savard). Washington - Carolina 5:2 (2:0, 1:1, 2:1), 4. Green (Nylander, Poti), 7. Ovečkin (Nylander, Bäckström), 32. Nylander (Bäckström), 59. Ovečkin (Morrisonn), 60. Gordon (Steckel) - 40. E. Cole (Stillman), 43. Ray Whitney (Wesley). Columbus - Detroit 3:2 po sam. náj. (2:0, 0:2, 0:0 - 0:0, 1:0), 13. Malhotra (Chimera, Výborný), 18. Žerdev (Hainsey, Nash), rozhodujúci nájazd premenil Nash - 31. Holmström (Dacjuk, Rafalski), 31. Dacjuk. Pittsburgh - Atlanta 5:0 (3:0, 1:0, 1:0), 4. J. Staal (Roberts, Kennedy), 12. Malone (Gončar, Letang), 16. C. Armstrong (Crosby, Gončar), 29. Crosby (Gončar, Christensen), 46. Ryan Whitney (Roberts, Kennedy). Tampa Bay - New Jersey 2:3 (0:0, 1:3, 1:0), 21. Lecavalier (St. Louis, O´Brien), 41. Ward (Ranger, Lecavalier) - 25. Gionta (Parise, Langenbrunner), 33. Gionta (Zajac, Parise), 34. Clarkson (Madden, Pandolfo). Nashville - Minnesota 3:4 (2:2, 0:1, 1:1), 13. Erat (Koistinen, Suter), 14. Gelinas (Zanon), 51. Fiddler (Radulov) - 12. Voros (Burns, Foy), 15. Foy (Sheppard), 39. GÁBORÍK (Parrish, Moore), 59. RADIVOJEVIČ (Moore, Veilleux). Edmonton - Chicago 3:2 po sam. náj. (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0, 1:0), 33. Hemský (Grebeškov, Sanderson), 47. Reasoner (Brodziak, Sanderson), rozhodujúci nájazd Gagner - 21. Vandermeer (Wisniewski), 52. Keith (Lapointe). San Jose - Los Angeles 1:2 (0:2, 0:0, 1:0), 53. M. Michálek (Pavelski) - 11. D. Brown (Preissing, Kopitar), 20. Kopitar (VIŠŇOVSKÝ, D. Brown).

KANADSKÉ BODOVANIE

(zápasy, góly, asistencie, body)

1. V. Lecavalier (Tampa Bay)23162238

2. I. Kovaľčuk (Atlanta)23191433

3. S. Crosby (Pittsburgh)23122133

4. H. Zetterberg (Detroit)22161632

5. D. Alfredsson (Ottawa)21161430

6. J. Iginla (Calgary)23131730

7. M. St. Louis (Tampa Bay)2382230

8. C. Stillman (Carolina)21111829

9. J. Malkin (Pittsburgh)2392029

10. M. Sundin (Toronto)24111728

SLOVÁCI V NHL

1. Marián Hossa (Atlanta)2091019

2. M. Gáborík (Minnesota)1881018

3. Ľ. Višňovský (Los Angeles)2211314

4. J. Stümpel (Florida)244913

5. R. Zedník (Florida)207512

6. M. Šatan (NY Islanders)205712

7. L. Nagy (Los Angeles)204711

8. Z. Chára (Boston)2111011

9. M. Svatoš (Colorado)229110

10. P. Demitra (Minnesota)104610

11. A. Meszároš (Ottawa)22279

12. B. Radivojevič (Minnesota)22268

13. M. Handzuš (Los Angeles)22134

14. Marcel Hossa (NY Rangers)19033

15. T. Kopecký (Detroit)20033

16. M. Jurčina (Washington)20112

17. I. Baranka (NY Rangers)1011

18. A. Sekera (Buffalo)11011

19. B. Mezei (Florida)21011

20. Š. Ružička (Philadelphia)7000

Brankár (zápasy, gólový priemer, percentuálna úspešnosť zákrokov):

P. Budaj (Colorado)142,8589,3

VÝCHODNÁ KONFERENCIA

Atlantická divízia

1. Philadelphia22137270:6028

2. NY Rangers23138251:4428

3. NY Islanders20128049:5224

4. New Jersey221110256:5924

5. Pittsburgh231011268:6922

Severovýchodná divízia

1. Ottawa22165171:5333

2. Montreal22128369:6227

3. Boston21118252:5124

4. Buffalo211010161:5821

5. Toronto24811570:8621

Juhovýchodná divízia

1. Carolina24138380:7229

2. Florida231112163:6923

3. Atlanta231112061:7822

4. Tampa Bay231011274:7022

5. Washington23814156:6917

ZÁPADNÁ KONFERENCIA

Centrálna divízia

1. Detroit23156276:5632

2. Chicago22128266:6526

3. Columbus23118462:5726

4. St. Louis20128050:4624

5. Nashville22119262:6324

Severozápadná divízia

1. Minnesota23129261:6126

2. Colorado22129163:6625

3. Vancouver22119260:6024

4. Calgary231010366:6823

5. Edmonton23913154:7319

Pacifická divízia

1. Dallas22117466:5726

2. San Jose22118358:4925

3. Anaheim23109458:6424

4. Phoenix211110055:6122

5. Los Angeles22912161:7119

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Neplatíte kreditkou? Pozrite si 5 tipov, prečo by ste mali
  2. Seat Leon Sportstourer ponúka priestor aj charakter (test)
  3. Horské chaty sú legendy, ktoré píšu svoje vlastné príbehy
  4. Kampane SME patria medzi najlepšie slovenské reklamy
  5. Regionálne poklady nájdete aj v Kauflande
  6. Slováci zisťujú, že mať plán je dobrá vec
  7. Týchto 5 nehôd v domácnosti vás presvedčí - poistenie sa oplatí
  8. Chcete mať ekologickú domácnosť? Začnite od zelenej elektriny
  9. Šport je dôležitý pre fyzické aj mentálne zdravie
  10. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  1. Seat Leon Sportstourer ponúka priestor aj charakter (test)
  2. Mobilný zdvihák pre pacienta
  3. Horské chaty sú legendy, ktoré píšu svoje vlastné príbehy
  4. Otázky zo zubárskeho kresla: Zubné implantáty
  5. Neplatíte kreditkou? Pozrite si 5 tipov, prečo by ste mali
  6. Únava, Stres ? Nízke libido ? Riešenie je jednoduché!
  7. Veľký úspech slovenskej kávy v medzinárodnej súťaži Great Taste
  8. Obľúbená značka YES! sa rozrastá o nové proteínové tyčinky
  9. Kampane SME patria medzi najlepšie slovenské reklamy
  10. Štyri znaky nesprávneho zateplenia a ako sa im vyhnúť
  1. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 27 363
  2. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 16 850
  3. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 587
  4. Premení klimatická kríza Liptov na Podunajskú nížinu? 10 578
  5. Užite si čarovnú jeseň na horách: Tipy na výlety pre celú rodinu 10 159
  6. Unikátny zážitok na Muránskej planine. Uvíta vás tisícka sysľov 10 068
  7. 5 digitálnych vychytávok, ktoré vám uľahčia štúdium 9 461
  8. Školský rozvrh s kalendárom prázdnin v denníku SME 9 279
  9. Blíži sa nová kríza, ktorej následky môžu byť omnoho väčšie 8 814
  10. Horské chaty sú legendy, ktoré píšu svoje vlastné príbehy 8 587
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Starosta Marcel Vrchota (SaS).
Ilustračné
Pútač akoby z reklamy na nový developerský projekt.

Do osady Zlatník v Poráči sanitky pre rozbitú cestu nejazdia

Záchranári chodia k pacientom pešo. Obec plánuje vozovku opraviť.

Cesta v osade Zlatník na Poráči.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Z hry o post generálneho prokurátora nevypadol len Lipšic. Kandidátka sa už črtá

Uchádzači sa môžu do výberu prihlásiť do 9. októbra.

Odborníci porazili Matoviča. Na svadbách bude len 30 ľudí

Nebudem už bojovať za slobodu nezodpovedných ľudí, tvrdí premiér.

Premiér Igor Matovič.
Komentár Petra Schutza

Krok do tej istej rieky

Matovič sa musí naučiť diskutovať aj s opozíciou.

Peter Schutz.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop