TELEGRAF

Sportnet|28. dec 2007 o 00:00

n V jedenástich zápasov zámorskej NBA sa zrodili tieto výsledky: Philadelphia - Miami 96:85, Charlotte - Washington 104:108, Atlanta - Indiana

107:95, Orlando - NY Knicks 110:96, New Jersey - Detroit 83:101, Memphis - New Orleans 98:116, San Antonio - Chicago 94:79, Denver - Milwaukee 125:105, Utah - Dallas 99:90, Sacramento - Boston 69:89, Golden State - Minnesota 105:101.

n Slovenská hokejová reprezentácia do 18 rokov podľahla včera vo svojom úvodnom vystúpení na Turnaji piatich krajín vo švajčiarskom meste Zuchwil rovesníkom z Česka 2:3.

n Kladno vyhralo vstredajšom stretnutí 33. kola českej hokejovej O2 extraligy nad Spartou Praha jednoznačne 4:0, gólman Zdeněk Orct si tak pripísal tretie čisté konto v sezóne a 45. v kariére, čo ho vynieslo na prvú priečku v tejto štatistike v histórii súťaže.

n Víťazom úvodného oficiálneho meraného tréningu na sobotňajší štvrtý zjazd Svetového pohára 2007/2008 mužov v alpskom lyžovaní v talianskom Bormiu sa stal Kanaďan Erik Guay, ktorý 3270 metrov dlhú zjazdovku Stelvio absolvoval za 2:03,44 min. Na druhej priečke skončil so stratou 5 stotín Marco Büchel z Lichtenštajnska, tretí bol Švajčiar Tobias Grünenfelder (+0,22). Líder celkového poradia SP Benjamin Raich obsadil 21. miesto so stratou 1,57 sekundy.