honov. Miluje večierky na záhrade, dobré pivo, manžela často nespomína a svoju popularitu vraj nenávidí.
Páni, pokiaľ ste leniví a patríte k metrosexuálom, máte po chlebe. Práve takéto typy totiž Mahulena vonkoncom neznáša. "Nemám rada mužov, ktorí prehnane dávajú pozor na to, ako vyzerajú. Mám rada, keď je muž upravený a voňavý, ale ideálna a krásna je taká tá nedbalá elegancia," prezrádza dáma, ktorá je pod čepcom už sedem rokov. "My sme sa brali v dospelosti, to už človek má rozum. Keď sa v tomto veku rozhodnete stráviť s niekým zvyšok života, máte ďaleko väčšiu pravdepodobnosť, že to výjde, ako keď tento krok urobíte v dvadsiatke."
Ležať pod stolom už nie je pre ňu
Tmavovlasá kráska nedá dopustiť na dobrý dúšok lahodného zlatého moku. "K sviečkovej a k podobným jedlám si ho dám vždy. Hovorí sa, že po pive rastú prsia. Ja si skôr mysím, že zadok," smeje sa. Od pôrodu dcérky Mariny už ostrý alkohol vynecháva a prednosť dáva bielemu vínku či šampanskému. "Už si naozaj nemôžem dovoliť ležať pod stolom v maskérni a nechať si nosiť na hlavu studené obklady, ako to robia mláďatá. Nedávno som nakrúcala s mladou generáciou a vravela som im - Veľmi vám závidím, ale ja už nemôžem."
Herečkou by už znovu byť nechcela
Najlepšie sa cíti vo vlastnom penzióne, ktorý manžel zrekonštruoval. Obaja sú gurmáni a vlastnú kuchyňu si pochvaľujú. "Nie je nič krajšie, ako keď sa ráno prebudíte a zabehnete do svojho penziónu v pyžame na kávu," vraví herečka, ktorá sa na seba v televízii nemôže pozerať. "Keď sa vidím, tak sa prepnem. Celkovo nemám rada, keď na mňa na ulici pokrikujú puberťáci, alebo mi ľudia v reštaurácii posielajú panáky, či si ma pri nákupoch fotia ako opičku. Je to ale daň za to, že robím prácu, ktorá je krásna, zábavná, ktorú budem milovať až kým nenatiahnem bačkory a ktorá je veľmi dobre platená, takže mi umožňuje slobodu. Ale tá daň je pre normálnych ľudí, ktorí majú luxus anonymity, nepredstaviteľná." Najhoršia veta, ktorá Mahulenu privádza priam do nepríčetnosti, je - Vy ste v skutočnosti oveľa krajšia ako v televízii. Taká drobučká a mladučká. "Mňa vždy napadne, že som v telke tučná a stará," dodáva dáma, ktorá by sa už údajne, ak by mala znovu pätnásť, práve preto herečkou stať nechcela.
Autor: Blesk, nit
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk.