vydaní albumu 007, ktorý je rekapituláciou toho najlepšieho, čo Maduar vo svojej kariére vyprodukoval, rozbieha skupina aj svoje koncertné aktivity. Od mája sa postupne predstaví vo vybraných 22 diskotékach (14 českých a 8 slovenských).
Po 10 rokoch si tak ich fanúšikovia môžu opäť pripomenúť hity ako Do it, I feel good či Hafanana, ktoré v 90-tych rokoch valcovali hitparády a zapĺňali tanečné parkety, ako aj novinku One way ticket. Tá sa sedem týždňov držala medzi najobľúbenejšími singlami českých diskoték.
Aby napriek limitovanému počtu termínov dokázal Maduar rovnomerne zavítať do všetkých kútov Čiech a Slovenska, pridelil každému kraju len jeden termín. Vďaka tomu vznikol veľmi zaujímavý otvorený model, ktorý umožňuje ktorejkoľvek diskotéke stať sa súčasťou tohoto diskotékového turné.
Autor: pan
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk.