Na ME remíza kadetiek

Sportnet|7. aug 2008 o 00:00

GYÖR 6. augusta (SITA) - Slovenská reprezentácia kadetiek vo vodnom póle získala vo svojom štvrtom vystúpení na majstrovstvách Európy tejto kategórie

v maďarskom Györi prvý bod, keď v základnej A-skupine remizovala s rovesníčkami z Veľkej Británie 6:6. V úvodnej štvrtine získali zverenkyne trénera Igora Vestenického jednogólový náskok, súperkám sa ho však v druhej časti hry podarilo vymazať. Po III. štvrtine mladé Slovenky opäť viedli o jeden gól, v konečnom účtovaní však oba tímy strelili rovnaký počet gólov a do tabuľky si zapísali po jednom bode. Vo štvrtok 7. augusta o 9.00 h čaká na slovenské reprezentantky posledné stretnutie v základnej skupine proti Grécku. Výsledok: V. Británia - Slovensko 6:6 (1:2, 1:0, 2:3, 2:1)