OTVORENÝ LIST

Sportnet|23. aug 2008 o 00:00

Včera 20. 8. 2008 sa na ihrisku v Domaňovciach odohralo ďalšie kolo futb. 1. triedy dorastencov medzi domácim ŠK 1951 SNV-Domaňovce a FK Baník

Slovinky. Skončilo sa výsledkom 3:2 (0:1) pre domácich. Ide tu hlavne o to, akým spôsobom domáci vyhrali. Pán rozhodca Jasečko, mali by ste vidieť to, čo bolo po zápase, keď celý futbalový výbor behal a utešoval chlapcov, kde niektorí až plakali.

Pýtate sa prečo?

Taký výkon rozhodcu v tomto zápase, keď po polčase, za stavu 0:1, svojimi spornými verdiktmi nepustí hostí ani za polovicu... Vieme, že domáci mali postúpiť a v Košiciach urobili to, čo urobili, ale nech Domaňovce ukážu futbalom, že majú na to a nie, že za výdatnej pomoci ich bude celý futbalový zväz SNV tlačiť vyššie, aby ich odškodnil za Košice. Pán rozhodca Jasečko sa druhý polčas obrátil o 180 stupňov a výdatne pomohol domácim k víťazstvu a to či pokutovým kopom, alebo odpískanými ofsajdmi, ktoré ani zďaleka neboli. Ešte sa pritom rozkrikuje, že nemá asistentov (tak nech behá po ihrisku a nebude potrebovať asistentov). A ešte na záver chcem dodať, že aj tréner domácich sa ukázal v dobrom svetle, keď vbehol na striedačku hostí a tam išiel riešiť niektoré veci ako Zorro pomstiteľ! Dúfam, že si niektorí vstúpia do svedomia, lebo keď toto sa deje už u mládeže, tak je potom zbytočné učiť deti poctivosti a zodpovednosti. Perlička nakoniec: čo sa týka Domaňoviec, je tu ďalší problém s poistením hráčov. Poisťovateľka sa pýta, či majú byť poistení pre okres či kraj (Domaňovce sú iný okres aj kraj).

Poznámka: Tento list je názorom funkcionára klubu. Redakcia sa s jeho obsahom nemusí stotožňovať. Redakcia si však vyhradzuje právo na jeho úpravu po stránke jazykovej.