Korzár logo Korzár
Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Zajtra štartuje nový ročník Slovnaft extraligy, opäť s triom východniarov

TOMÁŠ TÓTH, tomas.tothkorzar.skAby hokej diváka v Košiciach, Poprade i Kežmarku bavilPrvé kolo nového ročníka hokejovej Slovnaft extraligy

TOMÁŠ TÓTH, tomas.tothkorzar.sk

Aby hokej diváka v Košiciach, Poprade i Kežmarku bavil

Prvé kolo nového ročníka hokejovej Slovnaft extraligy 2008/2009 sa začína v nedeľu, no už zajtra sú na programe dve predohrávky. Slovenského majstra - Slovan Bratislava a vicemajstra čakajú povinnosti v Lige majstrov, takže v pôvodnom programe došlo k zmenám. Košičania zajtra o 17.30 h privítajú na svojom ľade v Steel Aréne Kežmarok. Premiéra novej sezóny teda prináša derby. Východniari budú mať v najvyššej súťaži troch zástupcov. Okrem už spomínaných Košíc a Kežmarku je tretím do partie Poprad. Všetky tri kluby majú odlišné ambície, no spoločnou je napĺňať hľadiská svojich štadiónov, tak si zaželajme, aby hokej na východe fanúšika bavil, aby bola po vstupenkách čo najčastejšie taká zhánka, ako teraz v Košiciach pred nedeľňajším zápasom so Slovanom.

Tomko: V Norimbergu chceme bojovať o postup

Dva roky pôsobil v Košiciach v pozícii asistenta, v sezóne 2008/2009 bude prvým trénerom oceliarov. Anton Tomko si za asistenta vybral Čecha Pavla Hulvu, pod vedením tohto dua odohrajú Košičania už zajtra prvé extraligové stretnutie doma s Kežmarkom.

Najväčší pohyb nastal v obrane HC. Veď do mužstva prišlo až šesť zadákov, Babka, Chmelo, Gajdoš, Tabaček na prestup a na hosťovanie kvôli kvalifikácii v Lige majstrov Homér s Philippm. Tréner Tomko verí, že defenzíva Košíc bude stáť na pevných nohách. "Naša obrana je po príchode Homéra, Tabačka a Philippa vystužená. Ligu majstrov pôjdeme hrať s osmičkou obrancov. Persóny, ktoré prišli, by mali byť ozajstnými posilami. Toto mužstvo má určitú kvalitu," podotkol Tomko, ktorý patrí v extralige medzi nováčikov na poste prvého kormidelníka.

Turnajové previerky

Príprava Košičanov bola o niečo kratšia, lebo finálová séria so Slovanom trvala až do polovice apríla. Oceliari odohrali deväť stretnutí, z toho päť víťazných. "Prípravu sme koncipovali inak ako minulý rok. Odohrali sme dva turnaje, v ktorých sme chceli preveriť chlapcov v stretnutiach nasledujúcich po sebe. Lebo aj v Norimbergu budeme hrať dva súboje v rade. Stretnutia na turnajoch v Bratislave i na domácom turnaji boli kvalitné, poznáme svoje silnejšie i slabšie stránky. V úvode sezóny sa pokúsime na nedostatkoch pracovať a pracovať na výkonnostnom napredovaní. Náš prvý cieľ je pred nami už o pár dní, v Norimbergu chceme bojovať o postup do hlavnej fázy Ligy majstrov," vraví lodivod oceliarov. Podľa neho je na sezónu mužstvo pripravené dobre.

"Situáciu nám komplikovali len zranenia, Rataj aj Šimurda sú už v tréningovom procese, takže nemôžeme počítať len s Janom Kopeckým, ostatní chlapci sa vrátili do prípravy s mužstvom," dodal Anton Tomko.

* * *

HC KOŠICE

Brankári: Miroslav Lipovský, Július Hudáček, Tomáš Halász.

Obrancovia: Daniel Babka, Martin Gajdoš, Ján Homer, Ľubomír Chmelo, Juraj Kledrowetz, Petr Mocek, Radek Philipp, Jaroslav Špelda, Marcel Šterbák, Ján Tabaček.

Útočníci: Marek Bartánus, Peter Bartoš, Juraj Faith, Stanislav Gron, Ondrej Gmitter, Rudolf Huna, Peter Húževka, Richard Jenčík, Jaroslav Kmiť, Ján Kopecký, Michel Miklík, Igor Rataj, Juraj Sýkora, Ladislav Ščurko, Marcel Šimurda.

Tréneri: Anton Tomko, Pavel Hulva.

Prišli: Július Hudáček, Tomáš Halász, Ondrej Gmitter, Ľubomír Chmelo, Daniel Babka, Martin Gajdoš, Ján Kopecký, Peter Húževka, Igor Rataj, Ján Tabaček, Radek Philipp, Juraj Sýkora.

Odišli: Imrich Petrík, Lukáš Škrečko, Ivan Droppa, Miroslav Javín, Rudolf Jendek, Erik Weissmann, Gabriel Špilár, Alexander Valentín, Ján Pleva.

* * *

Udomácniť sa na najužšom klzisku

Špecifickú letnú prípravu absolvovali hokejisti HK AquaCity ŠKP Poprad, keďže pre rozsiahlu rekonštrukciu za 90 miliónov korún na svojom zimnom štadióne ju absolvovali v susednom Kežmarku. Teraz si už "kamzíci" zvykajú na svoje domáce klzisko, ktoré je najužšie na Slovensku.

"Z hľadiska fyzickej stránky testy ukázali, že chalani by mali byť pripravení dobre. Jedna vec je však príprava na suchu a druhá samotná súťaž. Mám skúsenosti z úzkych klzísk a viem, že to bude veľmi náročné. Veľmi dôležité bude dať v zápasoch úvodný gól, lebo v opačnom prípade, keď súperi budú u nás betónovať, musíme byť na to pripravení. Presadiť sa v útočnej činnosti bude totiž veľmi ťažké. Verím, že vôľou, nasadením a prístupom si ľudí získame. Prípravu nám trochu narušili zranenia Bambúcha a Šechného, ale do začiatku extraligy by mali byť fit," povedal tréner Popradu František Hossa.

Prilákať divákov

Konkrétne ciele, týkajúce sa konečného umiestnenia, si Popradčania nestanovili, prvoradé je získať si náročného diváka.

"Najdôležitejšie bude prilákať ľudí do hľadiska a v závere základnej časti hrať tak, aby sme nemali problémy s postupom do play-off. Teraz je najdôležitejšie čo najskôr sa prispôsobiť novým rozmerom ihriska a natrénovať na ňom rôzne herné systémy. Bude malý priestor pre kombináciu, preto bude potrebné hrať jednoducho. Počas sezóny chceme dať opäť príležitosť mladým chlapcom, ako to bolo v Poprade aj v uplynulých sezónach," dodal F. Hossa.

* * *

HK AQUACITY ŠKP POPRAD

brankári: Marcel MELICHERČÍK, Miroslav ŠIMONOVIČ, obrancovia: Patrik BAKOŠ, Lukáš BAMBÚCH, Ján BREJČAK, Marek DORA, Štefan FABIAN, Jaroslav KASÍK, Michal KORENKO, Ondřej MALÍNSKÝ, Michael PROCHÁZKA, Michal SEGĽA, útočníci: Dávid BUC, Richard FICKO, Marcel HAŠČÁK, Peter HOLEČKO, René JAROLÍN, Marcin KOLUSZ, Arné KROTÁK, Adam LAPŠANSKÝ, Erik PIATAK, Martin SEGĽA, Martin SLOVÁK, Richard ŠECHNÝ, David VRBATA. Prišli: Peter HOLEČKO, Marcin KOLUSZ, Ondřej MALÍNSKÝ, Michael PROCHÁZKA, Richard ŠECHNÝ. Odišli: Juraj HALAJ, Jaroslav JABROCKÝ, Richard JASOVSKÝ, Vladimír KUBUS, Patrik SVITANA, Dávid TUROŇ, Ján MARCINKO.

* * *

Klinga: Na play-off zatiaľ nemyslíme

Už zajtra vykorčuľujú na svoj prvý majstrovský zápas v novej sezóne hokejisti SkiParku MHK Kežmarok. Zverenci trénerov Vladimíra Klingu a Jerguša Baču sa predstavia na horúcom ľade minuloročného finalistu - v Košiciach.

Značne pozmenený tím "jastrabov" čaká skúška ohňom, ktorá ich poriadne preverí a zrejme i naznačí možnosti Podtatrancov v novej sezóne.

"Celá letná príprava prebehla podľa našich predstáv. Vedenie klubu nám vytvorilo špičkové podmienky, všetci hráči pracovali poctivo a aj s prípravnými zápasmi vládne spokojnosť. Samozrejme, jedna vec je príprava a druhá samotná súťaž," uviedol V. Klinga, ktorý je v ambíciách svojho tímu pred novou sezónou opatrný a realista.

Zabudovať mladých

"Náš smer je jasný, cieľom je zabudovať do tímu našich mladých odchovancov. Ostávame pri zemi a reálnym cieľom je skončiť na desiatom mieste, aby sme sa vyhli boju o záchranu a nehrali baráž o extraligu. Každé umiestnenie lepšie ako desiata priečka bude plusom. Po play-off zatiaľ nepoškuľujeme," naznačil kouč Kežmarku, ktorého káder sa skutočne výrazne obmenil. Prišlo až 14 nových hráčov, a naopak, desať odišlo.

"Najväčšou stratou je určite odchod Riša Šechného a nahradiť ho bude veľmi ťažké. V úvode nám však pomôže Ľubo Bartečko, čo je výrazným plusom. Staviame aj na entuziazmus mladíkov, ktorých by mali ťahať skúsení kozáci. Príležitosť chceme dávať čo najväčšiemu počtu hráčov, hrať by sme chceli na štyri kompletné formácie," dodal V. Klinga.

* * *

SKIPARK MHK KEŽMAROK

brankári: Martin KLEMPA, Krisztián BUDAI, Milan GLEVAŇÁK, obrancovia: Miroslav DROPPA, Daniel BREJČÁK, Ridvan SADIKI, Jiří JELÍNEK, Roman GAVALIER, Pavol GURČÍK, Jozef HRUBÝ, Maroš ŽEMBA, Štefan RUSNÁK, Ján MARCINKO, útočníci: Miroslav ŠKOVIRA, Patrik SVITANA, Ľuboš BARTEČKO, Martin DROTÁR, Miloš PALOVČÍK, Pavol SEGĽA, Marek MAŠLONKA, Slavomír PAVLIČKO, Pavol FEDOR, Miroslav ŠTOLC, Jozef SLANINÁK, Miloš BEDNÁR, Peter ČÍŽEK, Vladimír ŽEMBA, Dávid HAVÍRA, Richard JASOVSKÝ, Patrik KLEIN, René SCHNEIDER. Prišli: Krisztián BUDAI, Milan GLEVAŇÁK, Miroslav DROPPA, Jiří JELÍNEK, Roman GAVALIER, Pavol GURČÍK, Jozef HRUBÝ, Štefan RUSNÁK, Ján MARCINKO, Patrik SVITANA, Marek MAŠLONKA, Miroslav ŠTOLC, Dávid HAVÍRA, Richard JASOVSKÝ. Odišli: Josef KUČERA, Marek DRVÁR, Ľuboš STRAPKO, Ladislav GABRIŠ, Martin PETRINA, Dušan BRINCKO, Richard ŠECHNÝ, Peter GAJDOŠ, Branislav LEMEŠANI, Martin FRANK.

* * *

Program extraligy

Predohrávky

30. kolo - piatok, 5. september 2008

Zvolen - Slovan BA,

3. kolo - piatok, 5. september 2008

Košice - Kežmarok

Vyžrebovanie zápasov

1. kolo - nedeľa, 7. september 2008

Lipt. Mikuláš - Slovensko 20, Poprad - Zvolen, Žilina - Nitra, Ban. Bystrica - Kežmarok, Martin - Trenčín, Košice - Slovan BA

2. kolo - utorok, 9. september 2008

Trenčín - Košice, Kežmarok - Martin, Nitra - Ban. Bystrica, Zvolen - Žilina, Slovensko 20 - Poprad, Skalica - Lipt. Mikuláš

3. kolo - piatok, 12. september 2008

Skalica - Poprad, Žilina - Slovensko 20, Ban. Bystrica - Zvolen, Martin - Nitra, Slovan BA - Trenčín

4. kolo - nedeľa, 14. september 2008

Kežmarok - Slovan BA, Nitra - Košice, Zvolen - Martin Slovensko 20 - Ban. Bystrica, Skalica - Žilina, Lipt. Mikuláš - Poprad

5. kolo - piatok, 19. september 2008

Žilina - Lipt. Mikuláš, Ban. Bystrica - Skalica, Martin - Slovensko 20, Košice - Zvolen, Slovan BA - Nitra, Trenčín - Kežmarok

6. kolo - nedeľa, 21. september 2008

Nitra - Trenčín, Zvolen - Slovan BA, Slovensko 20 - Košice, Skalica - Martin, Lipt. Mikuláš - Ban. Bystrica, Poprad - Žilina

7. kolo - piatok, 26. september 2008

Ban. Bystrica - Poprad, Martin - Lipt. Mikuláš, Košice - Skalica, Slovan BA - Slovensko 20, Trenčín - Zvolen, Kežmarok - Nitra

8. kolo - nedeľa, 28. september 2008

Zvolen - Kežmarok, Slovensko 20 - Trenčín, Skalica - Slovan BA, Lipt. Mikuláš - Košice, Poprad - Martin, Žilina - Ban. Bystrica

9. kolo - piatok, 3. október 2008

Martin - Žilina, Košice - Poprad, Slovan BA - Lipt. Mikuláš, Trenčín - Skalica, Kežmarok - Slovensko 20, Nitra - Zvolen

10. kolo - nedeľa, 5. október 2008

Slovensko 20 - Nitra, Skalica - Kežmarok, Lipt. Mikuláš - Trenčín, Poprad - Slovan BA, Žilina - Košice, Ban. Bystrica - Martin

11. kolo - piatok, 10. október 2008

Košice - Ban. Bystrica, Slovan BA - Žilina, Trenčín - Poprad, Kežmarok - Lipt. Mikuláš, Nitra - Skalica, Zvolen - Slovensko 20

12. kolo - nedeľa, 12. október 2008

Skalica - Zvolen, Lipt. Mikuláš - Nitra, Poprad - Kežmarok, Žilina - Trenčín, Ban. Bystrica - Slovan BA, Martin - Košice

13. kolo - piatok, 17. október 2008

Slovan BA - Martin, Trenčín - Ban. Bystrica, Kežmarok - Žilina, Nitra - Poprad, Zvolen - Lipt. Mikuláš, Slovensko 20 - Skalica

14. kolo - nedeľa, 19. október 2008

Slovensko 20 - Lipt. Mikuláš, Zvolen - Poprad, Nitra - Žilina, Kežmarok - Ban. Bystrica, Trenčín - Martin, Slovan BA - Košice

15. kolo - piatok, 24. október 2008

Košice - Trenčín, Martin - Kežmarok, Ban. Bystrica - Nitra, Žilina - Zvolen, Poprad - Slovensko 20, Lipt. Mikuláš - Skalica

16. kolo - nedeľa, 26. október 2008

Skalica - Poprad, Slovensko 20 - Žilina, Zvolen - Ban. Bystrica, Nitra - Martin, Kežmarok - Košice, Trenčín - Slovan BA

17. kolo - piatok, 31. október 2008

Slovan BA - Kežmarok, Košice - Nitra, Martin - Zvolen, Ban. Bystrica - Slovensko 20, Žilina - Skalica, Poprad - Lipt. Mikuláš

18. kolo - utorok, 11. november 2008

Lipt. Mikuláš - Žilina, Skalica - Ban. Bystrica, Slovensko 20 - Martin, Zvolen - Košice, Nitra - Slovan BA, Kežmarok - Trenčín

19. kolo - piatok, 14. november 2008

Trenčín - Nitra, Slovan BA - Zvolen, Košice - Slovensko 20, Martin - Skalica, Ban. Bystrica - Lipt. Mikuláš, Žilina - Poprad

20. kolo - nedeľa, 16. november 2008

Poprad - Ban. Bystrica, Lipt. Mikuláš - Martin, Skalica - Košice, Slovensko 20 - Slovan BA, Zvolen - Trenčín, Nitra - Kežmarok

21. kolo - piatok, 21. november 2008

Kežmarok - Zvolen, Trenčín - Slovensko 20, Slovan BA - Skalica, Košice - Lipt. Mikuláš, Martin - Poprad, Ban. Bystrica - Žilina

22. kolo - nedeľa, 23. november 2008

Žilina - Martin, Poprad - Košice, Lipt. Mikuláš - Slovan BA, Skalica - Trenčín, Slovensko 20 - Kežmarok, Zvolen - Nitra

23. kolo - piatok, 28. november 2008

Nitra - Slovensko 20, Kežmarok - Skalica, Trenčín - Lipt. Mikuláš, Slovan BA - Poprad, Košice - Žilina, Martin - Ban. Bystrica

24. kolo - nedeľa, 30. november 2008

Ban. Bystrica - Košice, Žilina - Slovan BA, Poprad - Trenčín, Lipt. Mikuláš - Kežmarok, Skalica - Nitra, Slovensko 20 - Zvolen

25. kolo - utorok, 2. december 2008

Zvolen - Skalica, Nitra - Lipt. Mikuláš, Kežmarok - Poprad, Trenčín - Žilina, Slovan BA - Ban. Bystrica, Košice - Martin

26. kolo - piatok, 5. december 2008

Martin - Slovan BA, Ban. Bystrica - Trenčín, Žilina - Kežmarok, Poprad - Nitra, Lipt. Mikuláš - Zvolen, Skalica - Slovensko 20

27. kolo - utorok, 16. september 2008

Skalica - Zvolen, Lipt. Mikuláš - Nitra, Poprad - Kežmarok, Žilina - Trenčín, Ban. Bystrica - Slovan BA, Martin - Košice

28. kolo - utorok, 30. september 2008

Zvolen - Košice, Slovan BA - Martin, Trenčín - Ban. Bystrica, Kežmarok - Žilina, Nitra - Poprad, Skalica - Lipt. Mikuláš

29. kolo - utorok, 7. október 2008

Lipt. Mikuláš - Zvolen, Poprad - Skalica, Žilina - Nitra, Ban. Bystrica - Kežmarok, Martin - Trenčín, Košice - Slovan BA

30. kolo - utorok, 21. október 2008

Zvolen - Slovan BA, Trenčín - Košice, Kežmarok - Martin, Nitra - Ban. Bystrica, Skalica - Žilina, Lipt. Mikuláš - Poprad

31. kolo - utorok, 28. október 2008

Poprad - Zvolen, Žilina - Lipt. Mikuláš, Ban. Bystrica - Skalica, Martin - Nitra, Košice - Kežmarok, Slovan BA - Trenčín, Martin - Poprad

32. kolo - utorok, 18. november 2008

Zvolen - Trenčín, Kežmarok - Slovan BA, Nitra - Košice, Skalica - Martin, Lipt. Mikuláš - Ban. Bystrica, Poprad - Žilina

33. kolo - utorok, 25. november 2008

Žilina - Zvolen, Ban. Bystrica - Poprad, Martin - Lipt. Mikuláš, Košice - Skalica, Slovan BA - Nitra, Trenčín - Kežmarok

34. kolo - nedeľa, 7. december 2008

Zvolen - Kežmarok, Nitra - Trenčín, Skalica - Slovan BA, Lipt. Mikuláš - Košice, Poprad - Martin, Žilina - Ban. Bystrica

35. kolo - utorok, 9. december 2008

Ban. Bystrica - Zvolen, Martin - Žilina, Košice - Poprad, Slovan BA - Lipt. Mikuláš, Trenčín - Skalica, Kežmarok - Nitra

36. kolo - piatok, 12. december 2008

Zvolen - Nitra, Skalica - Kežmarok, Lipt. Mikuláš - Trenčín, Poprad - Slovan BA, Žilina - Košice, Ban. Bystrica - Martin

37. kolo - nedeľa, 14. december 2008

Martin - Zvolen, Ban. Bystrica - Košice, Slovan BA - Žilina, Trenčín - Poprad, Kežmarok - Lipt. Mikuláš, Nitra - Skalica

38. kolo - nedeľa, 28. december 2008

Zvolen - Skalica, Nitra - Lipt. Mikuláš, Kežmarok - Poprad, Trenčín - Žilina, Slovan BA - Ban. Bystrica, Košice - Martin

39. kolo - utorok, 30. december 2008

Košice - Zvolen, Martin - Slovan BA, Ban. Bystrica - Trenčín, Žilina - Kežmarok, Poprad - Nitra, Lipt. Mikuláš - Skalica

40. kolo - nedeľa, 4. január 2009

Zvolen - Lipt. Mikuláš, Poprad - Skalica, Nitra - Žilina, Kežmarok - Ban. Bystrica, Trenčín - Martin, Slovan BA - Košice

41. kolo - utorok, 6. január 2009

Slovan BA - Zvolen, Košice - Trenčín, Martin - Kežmarok, Ban. Bystrica - Nitra, Žilina - Skalica, Poprad - Lipt. Mikuláš

42. kolo - piatok, 9. január 2009

Zvolen - Poprad, Lipt. Mikuláš - Žilina, Skalica - Ban. Bystrica, Nitra - Martin, Kežmarok - Košice, Trenčín - Slovan BA

43. kolo - nedeľa, 11. január 2009

Trenčín - Zvolen, Slovan BA - Kežmarok, Košice - Nitra, Martin - Skalica, Ban. Bystrica - Lipt. Mikuláš, Žilina - Poprad

44. kolo - utorok, 13. január 2009

Zvolen - Žilina, Poprad - Ban. Bystrica, Lipt. Mikuláš - Martin, Skalica - Košice, Nitra - Slovan BA, Kežmarok - Trenčín

45. kolo - piatok, 16. január 2009

Kežmarok - Zvolen, Trenčín - Nitra, Slovan BA - Skalica, Košice - Lipt. Mikuláš, Martin - Poprad, Ban. Bystrica - Žilina

45. kolo - piatok, 16. január 2009

Kežmarok - Zvolen, Trenčín - Nitra, Slovan BA - Skalica, Košice - Lipt. Mikuláš, Martin - Poprad, Ban. Bystrica - Žilina

47. kolo - piatok, 23. január 2009

Nitra - Zvolen, Kežmarok - Skalica, Trenčín - Lipt. Mikuláš, Slovan BA - Poprad, Košice - Žilina, Martin - Ban. Bystrica

48. kolo - nedeľa, 25. január 2009

Zvolen - Martin, Košice - Ban. Bystrica, Žilina - Slovan BA, Poprad - Trenčín, Lipt. Mikuláš - Kežmarok, Skalica - Nitra

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
 2. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
 3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
 4. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
 5. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
 6. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
 7. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
 8. Táto pomôcka zlepší život všetkým imobilným ľuďom
 9. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
 10. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
 1. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
 2. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
 3. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
 4. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
 5. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
 6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
 7. Budúcnosť M&A v Európe
 8. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
 9. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
 10. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
 1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 28 610
 2. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 12 136
 3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 10 602
 4. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 926
 5. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 8 783
 6. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 556
 7. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 8 513
 8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 460
 9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 263
 10. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 8 249
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pribudli ďalšie úmrtia. V počte nových nakazených vedie Prešovský kraj

Spolu vyše 30 000 testov identifikovalo viac ako 2700 chorých.

Ilustračné foto.

Dlhoročný šéf Havrila skončil na čele Steel Arény

Odstúpil aj prezident občianskeho združenia Košická aréna Miškov.

Meno Igora Havrilu bolo dlhé roky spojené so Steel Arénou.
Cyklocesta v Pečovskej Novej Vsi.

S autom dostala šmyk a havarovala, utrpela ťažké zranenia

Polícia vyšetruje dopravnú nehodu v okrese Gelnica.

Škodovka po nehode.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Testovanie na nový koronavírus.
KOMENTÁR PETRA SCHUTZA

Na vakcínu sa musíme pripraviť, armáda nás nevytrhne

Predvedené chaosy varujú pred ilúziami a optimizmom.

Peter Schutz
Dobré ráno

Dobré ráno: Odíde Sulík kvôli Matovičovi z koalície?

Čo sa deje vo vládnej koalícii.

Martina Dubovská sa zúčastnila na dvoch zimných olympiádach.
Cynická obluda

Ste to, čomu tlieskate

Môže slušný a zodpovedný človek nadšene tlieskať pod pódiom, kde reční Kotleba, Fico a Čarnogurský?

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop