Kežmarok - Martin 2:3 (0:1, 1:0, 1:2)

Sportnet|10. sep 2008 o 00:00

KEŽMAROK. Prvý domáci zápas "jastrabov" v tejto sezóne zaplnil tribúny kežmarského štadióna iba riedko. Obaja aktéri začali opatrne, prvú väčšiu

príležitosť si vypracoval Török, no Budaia neprekonal. Jediný gól prvého dejstva zaznamenal Appel, ktorému presne prihrával Török. Domáci vyrovnali v 23. min gólom Slanináka, ktorý vymietol pavučinu v pravom hornom rohu Lakosilovej brány. Záverečná tretina sa vyznačovala rýchlym tempom a vydarenými akciami na oboch stranách. Nedorozumenie domácej obrany päť minút pred tretím klaksónom využil Macho a Martin sa ujal vedenia. Záverečná power play priniesla už iba vynikajúcu Bartečkovu šancu, ktorú zázračne zneškodnil brankár Lakosil.

Góly: 23. Slaninák (Bednár), 46. Drotár (Pavol Segľa) - 15. Appel (Török, M. Beran), 48. M. Macho (L. Říha, L. Havel), 55. M. Macho (L. Říha, L. Havel), vylúčení: 6:5 na 2 min, navyše: Palovčík 10 min za narazenie zo zadu - Török 10 min za nešp. správanie, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: J. Konc - Stano, Mášik, 1150 divákov. Kežmarok: Budai - Hrubý, D. Brejčák, Sadiki, Jelínek, R. Gavalier, Gurčík, Havíra, Žemba - Škovira, Svitana, Bartečko - Pavol Segľa, Palovčík, Drotár - Mašlonka, Fedor, Marcinko - Bednár, Slaninák, R. Schneider. Martin: Lakosil - J. Polák, Klepáč, Škuta, Vantroba, P. Smrek, I. Ďatelinka, Drgoň, Majeský - Török, M. Beran, Appel - L. Havel, M. Macho, L. Říha - Džerinš, Ľ. Hurtaj, I. Dornič - Škumát, T. Mahdalík, Hovorka.