FC Ekoprim porazil PO-city

Sportnet|24. sep 2008 o 00:00

Druhá futsalová liga má hneď niekoľko noviniek. Novým lídrom je momentálne AFK Pages Pneu, bez prehry sú spolu s ním aj FC Ekoprim. Pribudla nám

prvá kontumácia v súťaži a koncové svetlá drží pevne v rukách možno aj proti svojej vôli Piváreň Opál, ktorá nezískala zatiaľ ani bod.

PREŠOV. Najväčšiu pozornosť v tomto kole pútal zápas medzi PO-city a FC Ekoprim. Doterajší suverén súťaže PO-city vybuchli v prvom polčase, ktorý prehrali 1:5. Zmeny v druhej časti hry síce priniesli zmenu, ale na dobre rozbehnutý FC Ekoprim to jednoducho nestačilo. Po vynikajúcom výkone vyhrali FC Ekoprim jasne 9:4 a udržali si neporaziteľnosť. AFK Pages Pneu to mali jednoduchšie, pretože ich čistý štít nechcel naštrbiť Condornet, ktorý sa na zápas nedostavil. Piváreň Opál nevyhral už jedenásť kôl po sebe. Tentoraz mal však výborný výsledok na dosah. V súboji s Black Horses vyhral prvý polčas 3:0 a rodila sa senzácia. Futsal má však aj druhú časť hry a v tej boli úspešnejší Black Horses. Pripravili dokonalý zvrat, strelili štyri góly a zvíťazili najtesnejším rozdielom.

Výsledkový servis: PO-city - FC Ekoprim 4:9, Piváreň Opál - Black Horses 3:4, Condornet - AFK Pages Pneu 0:5k.

Program nasledujúceho kola, Sobota: Black Horses - Condornet 8.00 h (P), FC Ekoprim - AFK Pages Pneu 9.45 h (P), Piváreň Opál - PO-city 9.45 h (G).