Trebišov - Sp. N. Ves 2:1 (1:1)

Sportnet|29. sep 2008 o 00:00

TREBIŠOV. Slavoj začal náporom, najprv Ľ. Rusnák mieril vedľa, potom strelu Sninského zneškodnil Kobr. Do tretice všetko najlepšie sa potvrdilo v 8.

minúte, keď si na pravej strane narazil Csákó loptu s Kročkom, center našiel hlavu Sninského, ktorý nekompromisne otvoril skóre - 1:0. Hostia odpovedali v 29. minúte, keď sa pred pokutovým územím oprel do lopty Gajdoš a s prispením teču vyrovnal na 1:1. V 37. minúte sa zaskvel Kobr po prudkej strele Devečku z priameho kopu. Víťazný gól zápasu padol v 58. minúte, keď po prihrávke Kročka sa dostal do úniku Ľ. Rusnák a popri Kobrovi strelil víťazný gól. Autor druhého gólu domácich mal v 66. A 78. minúte ešte ďalšie dve gólové šance, no zoči-voči Kobrovi nepochodil. Aj preto bol záver zápasu nervózny a dramatický, hoci na skóre sa už nič nezmenilo. Trebišov bodoval v piatom zápase za sebou a zároveň si pripísal štvrté domáce víťazstvo v sérii.

ŠTATITIKA

Góly: 8. Sninský, 58. Ľ. Rusnák - 29. Ľ. Gajdoš. ŽK: Kročko Čomič. Rozhodca: Eperješi. Divákov: 280. SLAVOJ: Belán - Kročko, Hoffman, Jeníček, Devečka - M. Lukáč, Capko, Csákó (90. Oláh), E. Lukáč - Sninský, Ľ. Rusnák (90. Bajus). SP. N. VES: Kobr - T. Šimko, Petruš, Horváth, Furman - Ľ. Gajdoš, Kováč, Čomič (46. Čekovský), Kandráč (72. Šmelko) - Sirko (63. Riapoš), Stanislav.

Domov»Sportnet na východe»Trebišov - Sp. N. Ves 2:1 (1:1)