Úspešnejší mladší

Sportnet|8. okt 2008 o 00:00

SP. PODHRADIE. V jedenástom kole Podhradie cestovalo do Giraltoviec, kde ich čakal ťažký súper z hornej časti tabuľky.Výsledok, III. liga, starší

Výsledok, III. liga, starší dorast - 11. kolo: Giraltovce - Sp. Podhradie 1:0.

Celý zápas sa hral za hustého dažďa, ale na veľmi dobre

upravenom ihrisku. Prvý polčas sa hral vyrovnaný futbal na oboch stranách vo vysokom tempe. Viac šancí mali na kopačkách domáci, ale podhradská obrana to s prehľadom riešila. Druhý polčas pokračovala vyrovnaná hra, pričom šance sa striedali na oboch stranách. Obidve mužstvá v hustom daždi bojovali a chceli strhnúť víťazstvo na svoju stranu. V 55. minúte odpískal proti hosťom rozhodca pokutový kop za údajný faul brankára na útočníka domácich. Tento premenil domáci kapitán Kočiš. V závere zápasu sa hostia snažili aspoň vyrovnať, ale v tomto zápase im to asi nebolo súdené. Za predvedený výkon si hostia minimálne remízu zaslúžili.

16. SAFI Prešov111195:584

Výsledok, III. liga, mladší dorast - 11. kolo: Giraltovce - Sp. Podhradie 0:1, Dávid Tkáč.

Mladší dorastenci necestovali do Giraltoviec so strachom aj napriek tomu, že ich súper od začiatku sezóny kraľuje na čele tabuľky. Naopak chceli nadviazať na posledné výkony, keď päť zápasov v rade zvíťazili. V 48. minúte po centri krásnou strelou z voleja vymietol šibenicu súperovej brány David Tkáč a hostia sa ujali vedenia. Do konca zápasu Podhradčania taktickou hrou nepustili domácich do vyloženej šance, práve naopak, domácich prevýšili po

každej stránke a viackrát ešte nebezpečne ohrozili súperovu bránu.

Už šiestym víťazstvom v rade si v priebežnej tabuľke udržali 4. miesto za 7 výhier, 2 remízy a 2 prehry s aktívnym skóre 22:11, ale už s odstupom len 2 body na prvé miesto.

V najbližšom 12. kole 11.10.2008 Podhradčania doma privítajú dorastencov Čirča.