OSTALO V ZÁPISNÍKU

Sportnet|16. okt 2008 o 00:00

FAM Poprad - Klčov 3:3 (1:1)Úvodná štvrťhodina zápasu patrila hosťom, skóre zápasu sa prvýkrát menilo po polhodine hry. Po zranení nastúpil na

FAM Poprad - Klčov 3:3 (1:1)

Úvodná štvrťhodina zápasu patrila hosťom, skóre zápasu sa prvýkrát menilo po polhodine hry. Po zranení nastúpil na prvý majstrovský zápas v tejto sezóne J. Kožuško a strelou pod brvno prekonal domáceho gólmana. O chvíľu ten istý hráč z podobnej pozície strieľa tesne vedľa. V závere prvého polčasu hostia inkasovali, ako niekoľko krát predtým, Kotrady vyrovnal na 1:1. Úvod druhej časti hry patril opäť hosťom a v 61. minúte Fabián po rohovom kope dostal Klčov do vedenia. Radosť hostí trvala dve minúty a Kuruc vyrovnal na 2:2. Z domácej strany to nebolo všetko - v 76. minúte Kotrady upravil na 3:2 a rodilo sa prvé víťazstvo Popradčanov v sezóne. Domáci bránili jednogólove vedenie no neubránili - v 82. minúte Gallovič vyrovnal. O minútu jeho ďalší únik zastavila píšťalka rozhodcu. Domácim sa podarilo remízu udržať, keď v 85. minúte HR Poracký ukončil zápas. Podľa jeho hodiniek ubehlo 90. minút. Pri striedaniach a ošetrovaniach v druhom polčase to čo mal pridať - ubral. Hostia podali námietku, je to uvedené v zápise.

KLČOV: Bednár - P. Pollák, Gallik, F. Pollák, L. Pollák - M. Lorinc, T.

Pollák (65. min. Kandra), Dzurilla, Fabian - Gallovič, Kožuško (60.

min. J. Pollák).

JPP: Je na zamyslenie, ak okrem brankárov sú na ihrisku najlepšími

hráčmi "muži", ktorí majú viac ako štyridsať rokov (v oboch mužstvách)!

Granč-Petrovce L. Teplička 0:1. Kurimany Bijacovce 3:2. Dúbrava Dravce 2:2. Sp. Štiavnik Levoča B 0:5. Švábovce Gánovce 1:7.