pohára v semifinále vyradili favorizovanú Moldavu, ich spoluhráč Bednár sa ujal vedenia v tabuľke strelcov, takže tretí najlepší slovenský kanonier histórie P. Diňa môže byť v role trénera spokojný o to viac, že jeho zverenci ako jediní v skupine neprehrali a majú najlepší útok i obranu.
Jasenov - Kľušov 1:1 (1:1), G: Firkaľ - Škvarla (z 11 m), ŽK: Gavaľa - Ondeček, S. Guttek, M. Guttek, Hoclar, D: 150, R: Lešková;
Kračúnovce - Raslavice 1:1 (1:0), G: Ungvarský - Šesták (z 11 m), ŽK: M. Peržeľ, P. Mašlej, Motýľ, Ungvarský - Leško, Plančár, Kračúnovský, Ondeček, ČK: Harčarik (Kračúnovce), D: 200, R: Pavlov;
D. Klčovo - Fintice 3:0 (1:0), G: Homoľa 2, Petričko, ŽK: bez kariet, D: 200, R: Bajo;
Breznica - Ľubica 2:2 (1:1), G: Veselý, J. Melník - Kurta, M. Sova, ŽK: M. Vrábeľ, E. Vrábeľ (Ľubica), D: 80, R: Krejsa;
Ľubotice - N. Šebastová 1:1 (0:0), G: Harčarik - Futej (z 11 m), ŽK. D. Ličák, Harčarik, Gábor - Biľ, Krupa, D: 300, R: Mihalík;
Kežmarok - Stakčín 3:1 (2:0), G: Bednár 2, Groman - Chudina (z 11 m), ŽK: Šavel, Bednarčík - Chudina, Dudič, D: 300, R: Tabaka;
Bystré - Svit 0:4 (0:0), G: Jambor 3, Handzuš, ŽK: Trebuňák - Krišanda, Marušík, Jarkulič, D: 200, R: Vojtko;
Snina - Hanušovce 2:1 (1:0), G: Bednár 2 - Hajduch, ŽK: Bunga, Tomčák, Haburaj - Kmec, Gálik, D: 700, R: Jonáš.
1. Snina13121044:737
2. Svit1391343:2028
3. Hanušovce1381430:1925
4. Stakčín1381429:1825
5. D. Klčovo1371525:1922
6. Fintice1370623:2721
7. Raslavice1361620:2219
8. Ľubica1353526:2718
9. N. Šebastová1345419:2117
10. Kežmarok1343620:2215
11. Kračúnovce1343614:2215
12. Bystré1335515:1914
13. Ľubotice1341814:2413
14. Breznica1331910:3610
15. Kľušov1323815:239
16. Jasenov1322915:368
_ ŠTK po skončení súť. ročníka odpočíta FK Stakčín 3 body
IV. LIGA - SKUPINA JUH
Prvé tri celky v boji o jesenný trón nezakolísali, takže v posledných dvoch kolách sa rozhodne o tom kto prezimuje na najvyššom stupienku. Jeden z kandidátov na prvenstvo V. Revištia ako jediný nezakolísal vonku, keď vyhral na pôde vlaňajšieho účastníka III. ligy v Žakarovciach. V cudzom prostredí remizoval ešte čaniansky nováčik na pôde posledných Rudnian. Hodno dodať, že líder V. Opátske zdolal V. Kapušany, ktoré pokoril až po prestávke.
Kr. Chlmec - Haniska 2:0 (0:0), G: Kornecký 2, ŽK: L. Dako, Varga - M. Molnár, Palenčár, D: 120, R: Godžák;
V. Folkmar - Krompachy 3:0 (1:0), G: Hamrák, Hrobko (z 11 m), Tóth, ŽK: Sokolský, Hrobko, Hamrák - Horváth, D: 350, R: Gazdová;
V. Opátske - V. Kapušany 2:1 (1:1), G: Vilčko, Tomašiak - Hudák, ŽK: Goliáš - Hudák, Molnár, D: 200, R: Bogdan;
Rudňany - Čaňa 2:2 (0:2), G: Baluch, Alexič - Čigáš, Török, ŽK: Török, ČK: Török (Čaňa), D: 100, R: Béreš;
Moldava B - Buzica 2:0 (1:0), G: Aličkovič, Drogba, ŽK: Aličkovič, Berianidze, Murňák - Antoňák, Engel, D: 200, R: Krivjančin;
Rožňava - Turňa nad Bodvou 2:1 (2:1), G: Savčák, Urban - Pelegrín, ŽK: Savčák, Bulík, Urban - Švajko, Pelegrín, Ondernický, D: 220, R: Pekár;
Žakarovce - V. Revištia 1:2 (0:0), G: Hrobko - Grendel, Groško, ŽK: Ševčuk, Hrobko, Švarc - Jakub, Grendel, D: 100, R: Biroš;
Štítnik - Sečovce 1:0 (0:0), G: Čižmár, ŽK: Miloš Gallo - Poľacký, D: 250, R: Kočiš.
1. V. Opátske13101229:1231
2. V. Revištia13100338:1830
3. Štítnik1391324:1028
4. Buzica1381429:925
5. Rešica-Moldava B1372424:1923
6. Sečovce1371524:2222
7. V. Kapušany1361622:1519
8. Čaňa1361623:2519
9. Turňa1360724:2418
10. Haniska1360721:2618
11. V. Folkmar1360720:2618
12. Krompachy1350818:2315
13. Kr. Chlmec1332818:3911
14. Rožňava1332817:3811
15. Žakarovce1331915:2110
16. Rudňany13211017:367