V šlágri kola bolo úspešné Gasko

Sportnet|22. okt 2008 o 00:00

Najväčšia pozornosť siedmeho kola Pohára primátora sa upriamila na priamy súboj o druhú priečku medzi Gaskom a Jedálňou Mirka Sicra. O prekvapenie sa

postarala Hesta, ktorá zobrala bod TMF 3b Gemoru, ktorý už za žiadnych okolností neobháji jesenný primát z minulej sezóny.

PREŠOV. Gasko nemá v poslednej dobe dobré spomienky na Jedáleň Mirka Sicra, s ktorou už dlhšiu dobu nevyhral. O motiváciu teda nebola núdza a tak sa aj ich vzájomný súboj začal. Gasko viedlo 3:0 i 6:2, ale potom prišli veľké chvíle Jedálne, ktorá dokázala vyrovnať na 6:6. Dokonca mohla ísť aj do vedenia, lenže šancu nepremenila a potvrdilo sa, že keď nedáš, tak dostaneš a Gasko vsietilo 5 minút pred koncom víťazný gól na 7:6. Hesta sa vypla k výkonu, ktorý by potrebovala zopakovať viackrát. Majstra sa vôbec nezľakla, hrala svoju typickú hru zo zabezpečenej obrany a prinieslo jej to dôležitý bod za remízu 5:5.

GP Mobile so silnou zostavou

Ako sa zo zápasu s posledným tímom tabuľky môže stať drina, sa presvedčili hráči Gaad Čaplin pubu. GP Mobile vyšperkoval zostavu minimálne o výber východu a bolo to poznať. Vedúci tím súťaže však zápas napriek tomu zvládol, viedol 5:1, súper znížil na 3:5, ale potom sa druhý raz odmlčal. Gaad Čaplin pub zvýšil na 9:3 a potom sa už iba dohrávalo. Zápas vyhralo lepšie mužstvo výsledkom 10:6, ale ak GP Mobile bude pokračovať v tejto zostave aj ďalej, prvé body mu pribudnú čoskoro. MFC Tatra Temex mal za súpera FC Šidlovec, ktorý to na neho vie zahrať. Temex bol od začiatku iniciatívnejší, viedol po polčase 2:0. Zvrat neprišiel ani potom, čo Šidlovec znížil na 2:4, pretože definitívne ho zrazil na kolená súperov gól na 2:5. Wall stret bar zahral proti Franka Tour umne a po vyrovnaní na 1:1 celý zápas kontroval. O svojom vysokom víťazstve 8:3 rozhodol v druhom polčase, keď inkasoval iba raz a svoj náskok zveľadil tromi gólmi.

Výsledkový servis:

Gasko - Jedáleň Mirka Sicra 7:6, MFC Tatra Temex - FC Šidlovec 5:2, GP Mobile - Gaad Čaplin pub 6:10, TMF 3b Gemor - Hesta 5:5,

Wall Street Bar - Franka Tour 8:3.