Lokomotíva Košice D 5:13 (Ľ. Szabó a L. Kiss ml. po 2, Cs. Máté 1 Majoroš 4,5, Papáč 3,5, Pekár a Kušnír po 2,5), Borša - Čečehov 7:11 (Nagy 3,5, Hajdu 1,5, Balogh 1 Maskaľ 3,5, D. Danilovič 3, Terezka 2,5, Vaľo st. 2), Falkušovce/Bracovce - Vojčice C 14:4 (Gondoľ 4,5, Hrabovský a Eštok po 3,5, Behunčík 2,5 Mihok 3, Jaremenko 1), Sobrance - Michalovce B 4:14 (Varchola 2,5, Copák 1,5 Šinkár 4,5, Hanke 3,5, Melikant a Sokologorský po 3), Trebišov - V. Kapušany B 15:3 (Hurčík 4,5, Dula 3,5, Bandoľa 3, Sütő 2,5, Ščerba 1,5 Valach 3).
1. Michalovce B220030:66
2. Lokomotíva D220028:86
3. Valaliky220027:96
4. Čečehov211020:165
5. Trebišov210122:144
6. Borša210120:164
7. Falk./Brac.210116:204
7. V. Kapušany B210116:204
9. M. Kamenec201114:223
10. Sobrance20029:272
10. Vojčice C20029:272
12. Hraň20025:312
Miniliga
I. trieda: Stavomontáže - MČ Barca 13:3, Kamenár J. Š. - ŠKP SOŠPZ 5:11, Econs - Lok. seniori 11:5, KS Južan - Komes Plus 4:12, HIKO-KE - MVL 12:4, Komes Plus - HIKO-KE 11:5, MVL - Stavomontáže 10:6, Lok. Seniori - KS Južan 15:1, ŠKP SOŠPZ - Econs 11:5, MČ Barca - Kamenár J. Š. 5:11.
1. Stavomontáže550059:2115
2. Econs540151:2913
3. Komes Plus531144:3712
4. Lok. sen.530245:3411
5. ŠKP SOŠPZ520341:3811
6. Kamenár J. Š.520340:409
7. HIKO-KE520339:419
8. MČ Barca510433:487
9. MVL510429:517
10. KS Južan500518:625
II. trieda: SOU Železničné - TTC Casspos 14:2, MČ KVP - MPS Juh B 10:6, Eurocast - Agroinvent 10:6, MČ Barca - Autosklo Kardos 11:5, Autosklo Kardos - SOU Železničné 7:9, Reprex - MČ Barca "B" - 4:12, MPS Juh "B" - Eurocast 5:11, TTC Casspos - MČ KVP 6:10.
III. trieda: Elrev - Bayer 12:4, Alfa - ŠKP SOŠPZ B 6:10, Rapid - Metalkov 4:12, Cokery - Pides s. r. o. 6:10, MČ Barca C - CYS-FR 9:7, Lok. juniori - Radex 12:4.
1. PIDES440045:1912
2. Elrev J. H.440045:1912
3. Lok. jun.422041:2510
4. Metalkov430136:2810
5. Bayer420236:288
6. MČ Barca "C"420235:308
7. Cokery411235:307
8. ŠKP SOŠPZ410328:366
9. Rapid410322:426
10. CYS-FR401332:355
11. Alfa400420:444
12. Radex400410:544