Slovinky - Bandžuch 0:1

Sportnet|24. okt 2008 o 00:00

Slovinky - Richnava 0:1 (0:0)V priemernom stretnutí na zlom teréne domáci nevyužili množstvo gólových príležitostí a nešťastne prehrali. O tom, že

Slovinky - Richnava 0:1 (0:0)

V priemernom stretnutí na zlom teréne domáci nevyužili množstvo gólových príležitostí a nešťastne prehrali. O tom, že tri body poputujú do Richnavy, sa rozhodlo až v 89. minúte. Je potrebné uvádzať strelca gólu? Kto iný - Bandžuch 0:1. SLOVINKY: Kakalejčík - Baran, Hudec, Zahuranec - Janiga, Hudák, Cicoň, Vojtek, Karpinský - Mazúr, Višváder, striedali: POláček, Vysocký. RICHNAVA: Vaščák - Š. Vaščák, Papcun, Čech - Čurilla, Tobis, Bandžuch, Labanc, Dobrovič - Kurilla, Hojstrič, striedal: R. Hojstrič.

Sp. Tomášovce - Matejovce n/H 3:1 (2:0)

Už polčasové skóre nasvedčovalo o tom, že ani v tomto zápase hostia nevymažú nulu v kolónke víťazstiev. V 16. min. otváral gólový účet Hovan a ten istý hráč v 39. min. zvyšoval na polčasových 2:0. V 62. min. zdramatizoval stretnutie kontaktným gólom Česla. V 73. min. Ptáček gólom na 3:1 priniesol pokoj do domácich radov a Tomášovčania s prehľadom dotiahli stretnutie do víťazného konca.

SP. TOMÁŠOVCE: Krištovčo - Krajňák, Ptáček, Bendík - Hurajt, Bartoš, Gabčo, Bajtoš, Makula - Hovan, Škabla, striedal: Šavel. MATEJOVCE n/H: Valko - Pramuka, Česla, Filip - Jančár, Franko, Lapšanský, Vojtila, Farkašovský - Anďal, Soták, striedali: Tomaško, Vadel.

Spartak Bystrany - Švedlár 3:0 kontumačne