Trebišov i Michalovce vonku neúspešne

Sportnet|30. okt 2008 o 00:00

V Dolnom Kubíne a Považskej Bystrici našim zástupcom ruže nekvitliZEMPLÍN. V utorok sa obaja naši prvoligoví hokejoví zástupcovia predstavili na

V Dolnom Kubíne a Považskej Bystrici našim zástupcom ruže nekvitli

ZEMPLÍN. V utorok sa obaja naši prvoligoví hokejoví zástupcovia predstavili na strednom Slovensku. A Trebišov i Michalovce prehrali. Čo znamená, že oba tímy ostali v tabuľke takmer bok po boku.

Prestrelka v druhej tretine

Zápas medzi Dolným Kubínom a Trebišovom, ktorý skončil výsledkom 5:4, bol najzaujímavejší v druhej tretine, keď padlo dokopy osem gólov. Domáci viedli 2:0 i 3:2, no hostia dokázali zakaždým vyrovnať. Až góly Kubínčanov Tarageľa a Mravca stanovili stav po druhej tretine na 5:3. Presný zásah Finduru v poslednej časti hry síce zápas zdramatizoval, ale žiadny bod pre Trebišov už neznamenal.

Obojstranne slabý zápas

Pod výkon Dukly na Považí sa podpísal hlavne neskorý príchod na zápas. Kvôli zápcham na cestách sa Michalovčania dostali na štadión v Považskej Bystrici necelú polhodinu pred začiatkom stretnutia. Aj preto v polovici zápasu prehrávali už 0:3. Hoci dokázali ešte znížiť na prijateľnejších 4:2, obojstranne slabé stretnutie prehrali. Zároveň tak ukončili sériu šiestich zápasov, ktoré v riadnom hracom čase neprehrali.

Zajtra doma len Michalovce

Pred vlastným obecenstvom sa zajtra o 17.30 hod. predstavia len Michalovce, ktoré v dôležitom zápase privítajú predposlednú Prievidzu. Trebišov cestuje do Detvy, kde bude súperiť s HC 07 a doma sa predstaví až v utorok proti Bardejovu.