Prefackaný a poopľuvaný rozhodca Jančár

Sportnet|31. okt 2008 o 00:00

SPIŠ Počas celej jesenne sme za výborné výkony v II. triede majstrovstva SOFZ chválili najväčšie prekvapenie z Richnavy. Pred štartom sezóny boli

SPIŠ

Počas celej jesenne sme za výborné výkony v II. triede majstrovstva SOFZ chválili najväčšie prekvapenie z Richnavy. Pred štartom sezóny boli jasnými favoritmi súťaže Slovinky a Domaňovce. Lenže poriadny vietor narobili Richnavčania. Po nedeľňajšom zápase doma s Domaňovcami prišiel skrat. Hlavný rozhodca zápasu Miloš Jančár po jeho skončení vyfasoval zopár faciek a pľuvancov. Disciplinárka to Richnavčanom "spočítala" viď dnešná úradná správa. Poriadne rušno bolo aj po stretnutí Matejovce n/H Slovinky, kde nechýbalo veľa, aby sa opakoval scenár z Richnavy.

Švedlár Sp. Tomášovce 1:4 (1:0)

Po polhodine hry domáci viedli po presnom zásahu Bendíka. Spokojnosť na domácej strane trvala len do 55. min., keď vyrovnal Štefko a o dve minúty dostal hostí do vedenia Bajtoš. V 74. min. na rozdiel dvoch gólov upravil Ptaček. Päť minút pred koncom pečatil víťazstvo Sp. Tomášoviec Gabčo. ŠVEDLÁR: Loy Kiššák, Plachetka, Roth Kotlár, Kellner, Plachetka, Bendik, Plachetka A. Bikár, J. Bikár, striedali: MIkolaj, Štipák. SP. TOMÁŠOVCE: Krištovčo Krajňák, Ptáček, Hurajt Bajtoš, Bartoš, Škabla, Gabčo, Makula striedali: Bendik, Šavel.

Matejovce n/H Slovinky 1:2 (1:0)

V divokom stretnutí začali lepšie domáci 13. min. Vadel 1:0. Po zmene strán hostia Vojtekom a Hudecom otočili skóre v prospech domácich. Na strane domácich bola veľká nespokojnosť s výkonom rozhodcom, čo sa prejavovalo komentovaním každého rozhodnutia hlavného rozhodcu a aj vulgárnosťami na jeho adresu. MATEJOVCE n/H: Mihalko Pramuka, Jančár, Filip Blaško, Anďal, Tomaško, Anďal Vadel, Vadel, Česla, striedal: Mušinský. SLOVINKY: Kakalejčík Baran, Hudec, Vojtek Prochazka, Mazúr, Cicoň, Hudák, Karpinský Višvader, J. Poláček, striedal: Diro, Štec.

Richnava Domaňovce 3:0, kontumačne.