Gasko sa predralo na čelo

Sportnet|20. nov 2008 o 00:00

V predposlednom kole Pohára primátora vo futsale došlo ku zásadným zmenám. Doteraz vedúci Gaad Čaplin pub sa prepadol až na tretie miesto, MFC Tatra

Temex je už druhý a prvá priečka patrí Gasku, ktoré má veľké predpoklady na vedúcej pozícii aj prezimovať. Prvých bodov v súťaži sa dočkal BF Design a veľmi dobre sa drží FC Šidlovec, ktorý je momentálne piaty.

PREŠOV. Smola, ale aj umenie Jedálne Mirka Sicra sa podpísali nad faktom, že Gaad Čaplin pub nebodoval naplno už tri kolá. Zápas sa preňho nezačal zle, prakticky celý čas viedol, ale v druhom polčase to už bolo ako na hojdačke. Keď deväť minút pred koncom Jedáleň po prvý krát viedla 6:5 a Gaad triafal hlavne žrde a výborného brankára, bolo zle - nedobre. Nakoniec po kurióznom ale krásnom góle Mihálika Gaad Čaplin pub uhral aspoň remízu, ale mohlo to dopadnúť úplne inak. Hesta MFC Tatra Temexu veľa starostí nenarobila, už po prvej časti hry to bolo 8:1 pre Temex, ktorý potom síce trocha poľavil, ale uhral vysoké víťazstvo 13:3. Gasko hralo s Wall street barom vyrovnanú partiu. Viedlo 3:1, ale Wall street bar vyrovnal a dlho to vyzeralo na remízu. Potom však prišla smršť Gaska, ktoré tromi gólmi súperovi ušlo a zvíťazilo 7:4.

FC Šidlovec sa opäť predviedol

V stretnutí medzi FC Šidlovcom a Franka Tour nebolo síce jednoznačného favorita, ale Šidlovec potvrdil dobrý kurz. Prakticky celý čas viedol, najvyššie už 4:0, čo sa Franka Tour podarilo iba skorigovať na konečných 2:4. BF Design bojoval o veľmi dôležité body s posledným GP Mobilom. Napriek tomu bol na zápase iba jeden pán. BF Design zahral veľmi dobre, bol strelecky efektívny a zvíťazil výsledkom kola 14:3.

Výsledkový servis:

Jedáleň Mirka Sicra - Gaad Čaplin pub 6:6, Franka Tour - FC Šidlovec 2:4, Gasko - Wall Street Bar 7:4, BF Design - GP Mobile 14:3, Hesta - MFC Tatra Temex 3:13.

Program záverečného kola:

Gaad Čaplin pub - Franka Tour 8:00h (G), FC Šidlovec Hesta 9:45h(G), GP Mobile Gasko 8:00h (P). MFC Tatra Temex - BF Design 9:45h (P), TMF 3b Gemor - Jedáleň Mirka Sicra 8:00h (M).