Druhá prehra GS 52, opäť s Gasstars

Sportnet|30. jan 2009 o 00:00

MICHALOVCE. Pätnástym kolom, pokračovala Mestská hokejová liga v Michalovciach. V prvom zápase hráči Excelentu boli "diablom" vyrovnaným súperom, no

štvorgólové manko zo 16. minúty stretnutia sa im aj napriek snahe do konca stretnutia už vyrovnať nepodarilo. V druhom zápase sa hráčom Gasstarsu podarilo zopakovať "husársky" kúsok a znovu dokázali poraziť vedúce mužstvo súťaže, hoci po prvej tretina prehrávali. Diváci mali možnosť vidieť trestné strieľanie, no hoci ho hostia nepremenili, aj tak sa nakoniec z víťazstva tešili oni. Po skončení tretej časti majú ešte stále tri mužstvá šancu na víťazstvo, o všetkom sa rozhodne v poslednej štvrtine súťaže .

Výsledky: Excelent - Devils 4:8 (0:2, 1:3, 3:3), góly: R. Matta, D. Matta, Prada, Varjassy - Hercik 2, Huňady, Vinc, Danko, Boboš, Hasani. GS 52 Gasstars 1:3 (1:0, 0:1, 0:2), góly: Andrejov - Karch, Makovič, Krejčiřik.

Poradie strelcov po tretej časti: Huňady 22, Ľoch 18, M. Pado 16

V 16. kole 29. 1. 2009 sa stretli: GS 52 - Devils, Bieli vlci - Excelent, Gasstars - voľno.