Trebišov prehral 0:3 na zápasy a sezónu ukončil

V play-off bez jediného víťazstva. Dôsledok úzkeho kádra a veľkej maródky.TREBIŠOV. Hokejisti Trebišova už majú po sezóne. V sérii play-off s

V play-off bez jediného víťazstva. Dôsledok úzkeho kádra a veľkej maródky.

TREBIŠOV. Hokejisti Trebišova už majú po sezóne. V sérii play-off s Bardejovom prehrali všetky tri zápasy, čo znamená ich vypadnutie a zároveň ukončenie ich inak úspešného účinkovania v prvej lige.

Na zápasy jasne, herne vyrovnane

Aj keď Trebišov prehral s Bardejovom na zápasy hladko 0:3, samotné stretnutia boli vyrovnané, o čom svedčí aj fakt, že až dvakrát sa muselo predlžovať. "Opakujem, že z nášho pohľadu bol kľúčový prvý zápas, ktorý sme doma prehrali až po predĺžení. V druhom zápase sa na nás začala lepiť smola, zranili sa nám traja kľúčoví hráči a opäť sme, žiaľ, prehrali. V Bardejove sme v nedeľu nastúpili iba štrnásti, bez útočníkov Králika, Finduru, Baláža a Majerníka, čo bola pre nás viac ako citeľná strata. Napriek tomu sme odohrali výborný zápas, dvakrát sme viedli, stretnutie dotiahli až do predĺženia, kde sme však opäť v oslabení inkasovali. Napriek tomu nemám čo mužstvu vyčítať, bojovalo, snažilo sa, ale kvôli spomínaným absenciám nám chýbala nielen kvalita, ale aj kvantita. Je to smola, že práve teraz sme sa ocitli v takejto situácii," povedal tréner Trebišova Branislav Kohutiar.