Korzár logo Korzár
Streda, 23. október, 2019 | Meniny má Alojzia
Nájdete nás na webe

Na hokej do Ice arény autobusmi

V základnej časti I. hokejovej ligy obsadil HC Prešov 07 štvrté miesto. Súperom mužstva trénerov Petra Křemena a Igora Libu v štvrťfinálových

zápasoch play-off bude Dolný Kubín.

PREŠOV. Prvé dva súboje (hrá sa na tri víťazné) medzi Prešovom a Dolným Kubínom sa odohrajú na ľade prešovskej Ice arény túto sobotu a nedeľu. Obidva so začiatkom o 17.30 hodine.

Ústretový krok HC Prešov 07

Vedenie HC Prešov 07 sa rozhodlo pre krok v minulosti už odskúšaný. Fanúšikov hokeja z okolitých obcí, ako informoval prezident klubu a zároveň aktívny hráč tímu René Pucher, budú do Ice arény zvážať autobusmi. Návštevnosť na zápasoch základnej časti mala stúpajúci trend. Čím vyššie sa prešovskí hokejisti v tabuľke šplhali, tým viac ľudí chodilo na ich zápasy. V blížiacich sa play-off stretnutiach bude mužstvo HC Prešov 07 potrebovať výdatnú podporu publika. Preto sa rozhodlo pre ústretový ťah.

Dovezenie i odvoz zdarma

Dovezenie vybranou trasou i odvoz späť ponúka vedenie prešovského hokejového klubu zdarma. Potrebné je iba si zakúpiť vstupenku na zápas. Tá vyjde na 1,8 eura. Autobusy podľa časového harmonogramu z každého smeru budú zbierať ľudí v jednotlivých obciach na zastávkach SAD Prešov.

Do rastzra!!!

Smer Kapušany

Podhorany15.40 hod.

Chmeľovec15.45 hod.

Šarišská Trstená15.50 hod.

Proč16.00 hod.

Pušovce16.05 hod.

Chmeľov16.15 hod.

Podhrabina16.20 hod.

Lipníky16.25 hod.

Nemcovce16.32 hod.

Šarišská Poruba 16.35 hod------ iba na hlavnej ceste

Lada16.40 hod.

Kapušany16.45 hod.

Smer Ličartovce

Kendice16.00 hod.

Drienovská N. Ves16.05 hod.

Ličartovce16.10 hod.

Lemešany 16.15 hod--------na odbočke smer Drienov

Drienov16.22 hod.

Petrovany16.27 hod.

Záborské 16.35 hod.

Dulová Ves16.40 hod.

Smer Široké

Hendrichovce15.40 hod.

Bertotovce 15.45 hod.

Fričovce15.50 hod.

Široké15.55 hod.

Víťaz16.00 hod.

Ovčie 16. 05 hod.

Hrabkov16.10 hod.

Križovany16.20 hod.

Chmiňany16.25 hod.

Chmin. N. Ves16.30 hod.

Župčany 16.40 hod. -- na hlavnej ceste

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Týmto trikom sa dajú v aute umiestniť tri autosedačky
  2. V prvom roku fixný výnos až do 8,5 % ročne
  3. Eva Kováčová: Motivácia vzdelávať sa je spojená s nádejou
  4. Unikát medzi značkami. CUPRA
  5. Komerčné priestory v Jarabinkách: Istí zákazníci = isté tržby
  6. Rehabilitačná lekárka radí: Aj sedieť treba vedieť.
  7. Zabudni na prvoplánové kostýmy. Tu sa budeš skutočne báť
  8. Ako jazdí VW T-Roc s výkonom 300 koní?
  9. Doplňte si knižnicu o svetovú klasiku už od 99 centov
  10. Deti jedia málo ovocia a zeleniny. Multivitamíny ich nenahradia
  1. Eva Kováčová: Motivácia vzdelávať sa je spojená s nádejou
  2. Grafickí dizajnéri ukázali, ako možno zmeniť charakter miesta
  3. Komerčné priestory v Jarabinkách: Istí zákazníci = isté tržby
  4. Zabudni na prvoplánové kostýmy. Tu sa budeš skutočne báť
  5. Rehabilitačná lekárka radí: Aj sedieť treba vedieť.
  6. Zdravotné stoličky Adaptic sú v predaji tiež na Slovensku
  7. IT je dokonalá ukážka slovenskej kreativity. Tretia časť
  8. Ako jazdí VW T-Roc s výkonom 300 koní?
  9. V prvom roku fixný výnos až do 8,5 % ročne
  10. Pitný režim je dôležitý. Čo robiť, ak nám čistá voda nechutí?
  1. IBA DNES: Získajte plný prístup na SME.sk na 30 dní zadarmo 18 137
  2. Bývať v novom sa dá aj bez hypotéky (a založenia nehnuteľnosti) 13 061
  3. Karibik: Dokonalý oddych v špičkových hoteloch 9 913
  4. Doplňte si knižnicu o svetovú klasiku už od 99 centov 9 012
  5. Výskumný park v Rakúsku zistil, ako sa býva najzdravšie 8 444
  6. Prečo Lukáš chodí po tridsiatke ešte stále na strednú školu 5 999
  7. Limitovaná ponuka: balík SME.sk + DIGI GO so zľavou až 52 % 5 138
  8. Vysokoškoláci zarobia už o 587 eur viac ako stredoškoláci 4 864
  9. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope 4 744
  10. 5 rád Ľudmily Kolesárovej, ako napísať projekt a získať grant 4 709

Neprehliadnite tiež

Bytovku v Snine zatepľovali chlapi podnikateľa Slavomíra Bobaľu subdodávateľsky.

Mesto cirkvi, cirkev developerovi. V Košiciach odhaľujú kontroverzný projekt

Investor pýta prvé povolenia na megakomplex Andromeda.

Vizaualizácia projektu Andromeda.
Dnes už schátrané budovy Sobraneckých kúpeľov pripomínajú zašlú slávu tohoto miesta.

Poslanec: Vojna medzi Trnkom a kontrolórom škodí kraju

Úvery rozdelili aj župana a vicežupana.

Poslanci schválili úver, úrad osloví tri komerčné banky kvôli najlepšej ponuke.

Hlavné správy zo Sme.sk

Matovič zverejnil celú údajnú komunikáciu Glváča s Kočnerom

Komunikácia mala prebehnúť v období roku 2014 až 2017.

Martin Glváč.
KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Na zastavenie Danka je už neskoro

Na radosť z koaličnej paralýzy je už neskoro.

Peter Tkačenko

Danko reagoval na neúspech v parlamente, útočil na premiéra

Most-Híd nepodporil tri návrhy zákonov z dielne SNS.

Andrej Danko.
Cynická obluda

Hrozí nám Kollár vo vláde?

Kalkulačka povolebných koalícií bez Smeru je momentálne veľmi krutá. Ale zároveň aj veľmi milosrdná.

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop