Korzár logo Korzár
Utorok, 19. marec, 2019 | Meniny má Jozef
Nájdete nás na webe

Na hokej do Ice arény autobusmi

V základnej časti I. hokejovej ligy obsadil HC Prešov 07 štvrté miesto. Súperom mužstva trénerov Petra Křemena a Igora Libu v štvrťfinálových

zápasoch play-off bude Dolný Kubín.

PREŠOV. Prvé dva súboje (hrá sa na tri víťazné) medzi Prešovom a Dolným Kubínom sa odohrajú na ľade prešovskej Ice arény túto sobotu a nedeľu. Obidva so začiatkom o 17.30 hodine.

Ústretový krok HC Prešov 07

Vedenie HC Prešov 07 sa rozhodlo pre krok v minulosti už odskúšaný. Fanúšikov hokeja z okolitých obcí, ako informoval prezident klubu a zároveň aktívny hráč tímu René Pucher, budú do Ice arény zvážať autobusmi. Návštevnosť na zápasoch základnej časti mala stúpajúci trend. Čím vyššie sa prešovskí hokejisti v tabuľke šplhali, tým viac ľudí chodilo na ich zápasy. V blížiacich sa play-off stretnutiach bude mužstvo HC Prešov 07 potrebovať výdatnú podporu publika. Preto sa rozhodlo pre ústretový ťah.

Dovezenie i odvoz zdarma

Dovezenie vybranou trasou i odvoz späť ponúka vedenie prešovského hokejového klubu zdarma. Potrebné je iba si zakúpiť vstupenku na zápas. Tá vyjde na 1,8 eura. Autobusy podľa časového harmonogramu z každého smeru budú zbierať ľudí v jednotlivých obciach na zastávkach SAD Prešov.

Do rastzra!!!

Smer Kapušany

Podhorany15.40 hod.

Chmeľovec15.45 hod.

Šarišská Trstená15.50 hod.

Proč16.00 hod.

Pušovce16.05 hod.

Chmeľov16.15 hod.

Podhrabina16.20 hod.

Lipníky16.25 hod.

Nemcovce16.32 hod.

Šarišská Poruba 16.35 hod------ iba na hlavnej ceste

Lada16.40 hod.

Kapušany16.45 hod.

Smer Ličartovce

Kendice16.00 hod.

Drienovská N. Ves16.05 hod.

Ličartovce16.10 hod.

Lemešany 16.15 hod--------na odbočke smer Drienov

Drienov16.22 hod.

Petrovany16.27 hod.

Záborské 16.35 hod.

Dulová Ves16.40 hod.

Smer Široké

Hendrichovce15.40 hod.

Bertotovce 15.45 hod.

Fričovce15.50 hod.

Široké15.55 hod.

Víťaz16.00 hod.

Ovčie 16. 05 hod.

Hrabkov16.10 hod.

Križovany16.20 hod.

Chmiňany16.25 hod.

Chmin. N. Ves16.30 hod.

Župčany 16.40 hod. -- na hlavnej ceste

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť
  2. Jazdili sme na novom Volkswagene T-Cross!
  3. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka
  4. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019
  5. Máte pri čítaní „krátke ruky“? Vitajte vo svete štyridsiatnikov
  6. Test LG OLED B8: špičkový 4K televízor za cenu, akú ste nečakali
  7. Netradičná dovolenka? Plavba Stredomorím aj s letenkami v cene
  8. Príspevok až 1750 € môžu získať záujemcovia o solárne kolektory
  9. Ako veľmi eko sa dá byť vo firme s 2 300 zamestnancami?
  10. Prievidzská firma je malý zázrak. Uznáva ju americké letectvo
  1. Jazdili sme na novom Volkswagene T-Cross!
  2. Alori: upratujte efektívne a bez námahy
  3. Gansberg Koliba - Housing as a symbol of success
  4. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka
  5. V Tescu vlani zákazníci nakúpili až 700 miliónov sl. potravín
  6. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019
  7. Máte pri čítaní „krátke ruky“? Vitajte vo svete štyridsiatnikov
  8. OMV ponúka kávu so sebou aj do opakovane použiteľných pohárov
  9. Pojistným podvodům při nehodě zabráníte s kamerou MiVue 733 WiFi
  10. Test LG OLED B8: špičkový 4K televízor za cenu, akú ste nečakali
  1. Premýšľate o aute do 10 000 eur? Poradíme vám, ako nenaletieť 23 400
  2. Slovensko čaká najdôležitejšie politické rozhodnutie roka 23 191
  3. Netradičná dovolenka? Plavba Stredomorím aj s letenkami v cene 20 319
  4. Prievidzská firma je malý zázrak. Uznáva ju americké letectvo 16 743
  5. Test LG OLED B8: špičkový 4K televízor za cenu, akú ste nečakali 14 728
  6. Obľúbené Tunisko sa vracia do ponuky dovoleniek na rok 2019 11 820
  7. Máte pri čítaní „krátke ruky“? Vitajte vo svete štyridsiatnikov 5 893
  8. Ako veľmi eko sa dá byť vo firme s 2 300 zamestnancami? 5 683
  9. Príspevok až 1750 € môžu získať záujemcovia o solárne kolektory 5 277
  10. Reportáž: Boli sme pri krste novej lode Costa Venezia 3 873

Neprehliadnite tiež

Aupark zdražuje parkovné, za hodinu zaplatíte aj 2,5 eura

Nákupno-zábavné centrum sa rozhodlo zmeniť ceny. Dotkne sa to aj víkendov?

Ak sa pri nákupoch zdržíte, zaplatíte viac.

Východniari volia inak. Chýba im nádej na lepší život, tvrdí politológ

Politológ: Riešia existenčné problémy a chytajú sa na populistické sľuby.

Výsledky z východného Slovenska sa odlišujú od voličského priemeru.
ANKETA

Takmer všetci veria v postup. Rozhodnutie Škrtela osobnosti prekvapilo

Švajlen: Reprezentácia patrí aj na východ.

Slováci vstúpia do kvalifikácie o postup na ME 2020.

Farmára Oravca zbili, obžalovaný je bývalý policajt

Súd pracuje aj s verziou, že poškodený sa úmyselne zranil sám.

František Oravec po incidente na poli
V blízkosti navrhovanej elektrárne je aj hrad Krásna Hôrka.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Mistrík odstúpil z prezidentského súboja, podporil Čaputovú

Mistríkovo rozhodnutie ocenil aj prezident Kiska a tiež podporil Čaputovú.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Toto by Čaputová nemala zahodiť

Po dvadsiatich rokoch môže prvé kolo vyhrať blok mimo Smeru a HZDS.

AUTO

Prichádza malé SUV Škoda Kamiq. Aké sú naše prvé dojmy?

Zaboduje priestorom aj bohatou výbavou.

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop