Magdziak po 0,5), Svidník B - Župčany 8:10 (Kavuľa 3, Nemec a Dubec po 2, Kurečková 1 Ľ. Kollarčík 4,5, Kravec 3,5, Kovaľ 1,5, Lazor 0,5), Udavské - Bardejov B 11:7 (M. Gajdoš a D. Gajdoš st. po 4,5, Chomča 2 I. Benko 2,5, Ľ. Pillár 2, Jul. Lukáč 1,5, Majirský 1), Vranov n/T D - Lúžany 18:0 kont. (hostia na stretnutie nenastúpili), Vranov n/T C - Svidník A 7:11 (Tkáč 3,5, M. Baran 2,5, Zajac 1 L. Kostelník 4, Vodila 3, M. Kurečko ml. 2,5, Močilenko 1,5), Humenné B - Bzenov 8:10 (Michalčo 2, Hajdučko 1, 5 x WO Adam 4,5, Molčan 3,5, Fecko 2).
Tabuľka
1. Svidník A191900247:9557
2. Udavské191441226:11651
3. Humenné B191324194:14847
4. Vranov C191126201:14143
5. Bzenov19919190:15238
6. Snina19829167:17537
7. Bardejov C197111139:20334
8. Vranov D196211152:19033
9. Svidník B195410148:19433
10. Župčany196013141:20131
11. Bardejov B195113146:19630
12. Lúžany191117101:24121
III. liga mužov Juh - 19.kolo - Falkušovce/Bracovce - Valaliky 4:14 (Pažitka a Hrabovský po 1,5, Eštok 1 Sepeši a Takáč po 4,5, Kacvinský 4, O. Kováč 1), Borša - Sobrance 8:10 (Nagy a Balogh po 3, Hajdu 2 Varchola 4,5, Macík 2,5, Copák a Kozma po 1,5), Malý Kamenec - Trebišov 12:6 (L. Kiss ml. a Ľ. Szabó po 3,5, Sz. Tóth a Cs. Máté po 2,5 Dula a Sütő po 2, Sikora a Ščerba po 1), Hraň - Veľké Kapušany B 8:10 (Mar. Mihajlo a Mich. Mihajlo po 3,5, D. Juroš 1 Valach 3,5, Popély 2,5, J. Lakatoš a Sabo po 2), Loko. Košice D - Lúčky Michalovce B 9:9 (Fotta 3,5, Papáč 3, Kušnír 1,5, Pekár 1 Šinkár 4, Melikant 2,5, Hanke 2, Sokologorský 0,5), Čečehov - Vojčice C 9:9 (D. Danilovič a Mráz po 2,5, Terezka a Hreňo po 2 M. Ujhelyi 4,5, Jaremenko 4, Mihok 0,5).
Tabuľka
1. Valaliky191801275:6755
2. Michalovce B191522221:12151
3. Malý Kamenec191315197:14546
4. Loko. Košice D191135203:13944
5. Trebišov191018186:15640
6. Čečehov19937181:16140
7. Veľ. Kapušany B198011150:19235
8. Borša19649156:18635
9. Vojčice C195311149:19332
10. Falkušovce/Bracovce195014113:22929
11. Sobrance193412129:21329
12. Hraň19011892:25020
IV. liga mužov Vihorlatská - 19. kolo - Snina B - Kamenica n/C A 9:9 (Bajus 3, Kopáč a Hrib po 2,5, Čornanič 1 Bocko 4,5, Sabo 3,5, Babják 1), Košarovce - Čierne n/T 8:10 (Sabol 3,5, D. Kaňuk 2, Karabinčík st. 1,5, Karabinčík ml. 1 R. Kachman 4, B. Kachman 3,5, J. Kachman 1,5, R. Haňo 1), Medzilaborce - Kamenica n/C B 9:9 (Mazanec a Sopirják po 2,5, V. Šmiga a Salák po 2 Krokker 4,5, Lauda 3,5, Beľančin 1), VSTK Vranov n/T E - Jabloň 12:6 (Tkáč 4,5, Mrážik 3,5, Knoblich 2,5, Friedmanský 1,5 Lebloch, Židzik a Paulišin po 2), Topoľovka - Tecák Vranov n/T 11:7 (Jurkanin 4,5, Švigar 3,5, Balogač 2,5, Šram 0,5 Stredný, Časár a Rusnák po 2, Jakubčin 1), Zemplínske Hámre - Snina C 8:10 (Dzubák 4, Širgeľ 3, Michalenko 1 Charitun 3,5, Kontuľ a Butala po 2,5, Bogner 1,5).
Tabuľka
1. Kamenica n/C A191540229:11353
2. Čierne n/T191504212:13049
3. Topoľovka191027183:15941
4. Snina B19937194:14840
5. VSTK Vranov n/T E191018136:20640
6. Tecák Vranov n/T19928175:16739
7. Medzilaborce19667180:16237
8. Jabloň196310161:18134
9. Kamenica n/C B19469162:18033
10. Zemplínske Hámre195212155:18731
11. Košarovce195212146:19630
12. Snina C194114121:22128
IV. liga mužov Zemplínska - 19 kolo - Parchovany - Sečovce 15:3 (Baranišin a Lehončák po 4,5, Mrusko 3,5, Račok 2,5 - Pataky, Poľačok a Kolesár po 1), Pribeník - Čečehov B 9:9 (Z. Filep st., Fülöp a A. Tóth po 2,5, L. Kovács 1,5 Hreňo, M. Štefanič a Vaľo ml. po 3), Veľké Kapušany C - Trebišov B 0:18 (Wawrek, Németh, Popaďák a Savko po 4,5), Streda n/B - Malý Kamenec B 17:1 (Kóbori, G. Kovács a Z. Kovács po 4,5, V. Tóth 3,5 Z. Máté st. 1), Falkušovce/Bracovce B - Jednota Michalovce C 9:9 (Behunčík a Frenák po 2,5, Papcun a Onody po 2 Maskaľ a Kostovčík po 4,5), Vojany - Čičarovce 2:16 (Lukáč a Franko po 1 N. Molnár, Zs. Csanak a J. Molnár po 4,5, Űveges 2,5).
Tabuľka
1. Streda n/B191900288:5457
2. Michalovce C191612233:10952
3. Čičarovce191513228:11450
4. Trebišov B191405214:12847
5. Čečehov B19838178:16438
6. Vojany197210148:19435
7. Parchovany196310164:17834
8. Sečovce196211148:19433
9. Malý Kamenec B194510142:20032
10. Falkušovce/Bracovce B194312133:20930
11. Pribeník194213139:20329
12. Veľké Kapušany C19001937:30519
V. liga mužov Michalovsko-sobranecká - 20. kolo - Vojany C - Porostov (odložený zápas), Blatná Polianka - ŠKST Michalovce D 7:11 (Šarocký 4,5, Komárik 1,5, Timko a Kostrej po 0,5 Gecko, Šoltés a Sekletár po 3, Sokáč 2), Budkovce C - Slávia Michalovce 7:11 (Leško 2,5, J. Horňák 2, Minda st. 1,5, Minda ml. 1 Paulina 4, Lukáč 3, Bilčák 2,5, Nameš 1,5), Budkovce A - Budkovce B 14:4 (Astaloš 4,5, Olejár a Mištanič ml. po 4, Gerboc 1,5 Astrab a M. Horňák po 1,5, Mištanič st. 1), Lúčky - Budkovce D 15:3 (Hospodár 3,5, Svoboda 2,5, Adam a Kalaj po 2, 5 x WO - Pivarník 2, Sabolčík 1), Tušická Nová Ves - Kaluža 1:17 (Matysko 1 - Sorokáč, Kondáš a Bendžuch po 4,5, Stariat 3,5).
Tabuľka
1. Budkovce A202000 297:6360
2. Kaluža201811 254:10657
3. Lúčky201613 236:12453
4. Slávia Michalovce201217 210:15045
5. Budkovce B201127 221:13844
6. Michalovce D201019 206:15441
7. Blatná Polianka208111 173:18737
8. Budkovce C206014 145:21532
9. Vojany Tigers C194411 133:20931
10. Tušická Nová Ves20401693:26728
11. Budkovce D202117 110:24925
12. Porostov19121663:27922