Korzár logo Korzár
Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Hossov víťazný návrat do Atlanty

NEW YORK. V piatkových dueloch zámorskej hokejovej NHL sa bodovo presadili dvaja Slováci. Marián Hossa sa po prvýkrát od odchodu z Atlanty predstavil

na ľade Thrashers, tentoraz ako hráč Detroitu a v známom pôsobisku si na svoje konto pripísal dva kanadské body za gól a asistenciu. Gólom sa prezentoval aj Michal Handzuš, ale v tíme Los Angeles bol jediný, kto v piatok dokázal prekonať gólmana Pittsburghu Fleuryho. V sobotňajších dueloch sa bodovo nepodarilo presadiť ani jednému slovenskému hokejistovi. Do bránky Montrealu sa od úvodu domáceho stretnutia proti Torontu postavil Jaroslav Halák, no ani 32 úspešných zásahov odchovanca ružinovského hokeja Habs nestačilo na víťazstvo.

PIATOK: Carolina - NY Islanders 5:4 (2:0, 1:4, 2:0), 1. Cullen (Ray Whitney, Corvo), 19. LaRose (Cullen, Ray Whitney), 40. T. Ruutu (Cole), 54. Cullen (Brind´Amour, Corvo), 16. LaRose (Ray Whitney, Corvo) - 23. Nielsen (Okposo, Witt), 26. Park (T. Jackman, McAmmond), 35. Gervais (Hilbert, T. Jackman), 39. Okposo (Streit, Nielsen). New Jersey - Minnesota 4:0 (0:0, 3:0, 1:0), 22. Eliáš (Gionta, Parise), 30. Gionta (Parise, Mottau), 32. Oduya (Clarkson, Shanahan), 49. Eliáš (Parise, Martin). Atlanta - Detroit 3:6 (0:1, 0:2, 3:3), 51. Little (T. White, Viačeslav Kozlov), 54. Viač. Kozlov (Enström, Kovalčuk), 60. C. Stuart (Bogosian, Crabb) - 14. Rafalski (Franzén, Zetterberg), 33. Daciuk (Franzén, Kronwall), 35. Hudler (Lebda, Stuart), 48. Franzén (Lidström, Zetterberg), 52. HOSSA (Zetterberg, Lidström), 57. Cleary (Zetterberg, HOSSA). Buffalo - Philadelphia 4:6 (0:1, 3:3, 1:2), 24. Vanek (Pominville, Connoly), 27. Moore (Kaleta, Paille), 35. D. Roy (Hecht, Stafford), 60. Butler (Afinogenov, Moore) - 19. M. Richards (Timmonen), 31. Gagne (M. Richards, Giroux), 38. Briere (Carle, Asham), 40. Briere (M. Richards, Carle), 45. Knuble (Giroux, Timonen), 58. J. Carter (Timonen). Pittsburgh - Los Angeles 4:1 (2:0, 2:0, 0:1), 13. Crosby, 18. Malkin (Crosby, Gončar), 32. Kennedy (Cooke, Gill), 34. Guerin (Malkin) - 48. HANDZUŠ (Doughty, Kopitar). Chicago - Edmonton 4:5 po sn (2:2, 1:2, 1:0 - 0:0, 0:1), 8. Bolland (Seabrook, Keith), 19. Burish (B. Campbell, Fraser), 38. Barker (Bolland, Havlát), 48. Havlát (Seabrook, Keith) - 4. Penner (Grebeškov, Hemský), 11. Cogliano (Reddox, Pisani), 27. Moreau (Penner, Brodziak), 39. Gagner (Nilsson, Roloson), rozhodujúci nájazd premenil O´Sullivan. Calgary - St. Louis 2:3 (0:1, 2:0, 0:2), 23. Cammalleri (O. Jokinen, Iginla), 28. Boyd (Iginla, O. Jokinen) - 5. Oshie (Backes), 50. McDonald (Boyes, B. Jackman), 51. McClement (Steen, Crombeen).

SOBOTA: San Jose - Dallas 5:2 (2:1, 2:0, 1:1), 14. J. Thornton (Marleau, Boyle), 14. Setoguchi (Lukowich, Pavelski), 35. Pavelski, 35. M. Michálek (Setoguchi, Pavelski), 60. Marleau - 8. Eriksson (Morrison, Ribeiro), 46. Robidas (Grossman, Ott). Ottawa - NY Islanders 5:2 (0:0, 4:0, 1:2), 21. Neil (J. Ruutu), 30. Kuba (Alfredsson, Bell), 34. Fisher (Foligno, Shannon), 34. Heatley (Spezza, Alfredsson), 53. Foligno (Alfredsson, Bell) - 44. Bailey (Comeau, Nielsen), 54. Bailey (Okposo, Tambellini). NY Rangers Buffalo 5:3 (1:0, 3:1, 1:2), 10. Näslund (M. Staal, Antropov), 23. Drury (Mara, Antropov), 26. Callahan (Dubinsky), 38. Žerdev (Gomez, Avery), 60. Callahan (Sjoström, Girardi) - 23. Paille (Moore, Afinogenov), 41. MacArthur (Gaustad, Kaleta), 59. Lydman (Vanek, Pominville). Carolina - Washington 4:1 (0:0, 1:1, 3:0), 24. Brind'Amour (J. Jokinen, Samsonov), 45. Pitkänen (E. Staal, Larose), 54. Babchuk (Seidenberg, Ray Whitney), 60. Corvo - 40. Green (Bäckström, Ovečkin). Montreal - Toronto 2:5 (0:2, 2:2, 1:1), 33. Lapierre (Higgins), 36. Lapierre (Tanguay, O'Byrne) - 8. Kuľomin (Ponikarovskij, Grabovskij), 9. Grabovskij (Ponikarovskij, Schenn), 24. Ponikarovskij (Grabovskij, Kuľomin), 30. Ponikarovskij (Kuľomin, Kubina), 45. J. Blake (Grabovskij, Stralman). Brankári: HALÁK - Gerber. Florida - Columbus 1:3 (1:0, 0:0, 0:3), 16. Olesz (Tarnasky, McLean) - 58. Torres (Huselius, Russell), 59. Torres (Peca), 60. Vermette. Tampa Bay - Atlanta 3:4 po sn (0:2, 3:1, 0:0 - 0:0, 0:1), Stamkos (Krajíček, St. Louis), 26. Stamkos (Lashoff, Lecavalier), 36. Prospal (Krajíček) - 7. Viačeslav Kozlov (Enström, C. Armstrong), 18. T. White (Viač. Kozlov, Kovaľčuk), 33. Kovaľčuk (T. White, Enström), rozhodujúci nájazd premenil Viač. Kozlov. Phoenix - Vancouver 5:1 (1:0, 3:0, 1:1), 15. Winnik (Sauer, Hanzal), 22. Doan (Yandle, Kalinin), 24. Jovanovski (Reinprecht, Průcha), 31. Tichonov, 44. Lombardi (Upshall) - 59. Burrows (Edler, R. Johnson).

(sita)

KANADSKÉ BODOVANIE

(zápasy, góly, asistencie, body)

1. J. Malkin (Pittsburgh)733371104

2. A. Ovečkin (Washington)71504494

3. S. Crosby (Pittsburgh)68286694

4. P. Daciuk (Detroit)71295988

5. Z. Parise (New Jersey)71414687

6. J. Iginla (Calgary)71315283

7. I. Kovaľčuk (Atlanta)70374481

8. J. Thornton (San Jose)71235679

9. P. Eliáš (New Jersey)71304777

10. M. Savard (Boston)72225476

SLOVÁCI V NHL

1. M. Hossa (Detroit)66362864

2. P. Demitra (Vancouver)58172845

3. Z. Chára (Boston)72162743

4. M. Handzuš (Los Angeles)71172138

5. M. Šatan (Pittsburgh)65171936

6. M. Svatoš (Colorado)64141933

7. Ľ. Višňovský (Edmonton)5082331

8. R. Zedník (Florida)61151530

9. T. Kopecký (Detroit)6961319

10. A. Sekera (Buffalo)6031417

11. A. Meszároš (Tampa Bay)5221416

12. M. Jurčina (Washington)7231114

13. M. Gáborík (Minnesota)6325

14. B. Valábik (Atlanta)45055

15. P. Ölvecký (Minnesota)24224

16. V. Mihálik (Tampa Bay)7022

Brankári (zápasy, gólový priemer a percentuálna úspešnosť zákrokov)

P. Budaj (Colorado)502,9889,45

J. Halák (Montreal)312,9591,32

TABUĽKY

VÝCHODNÁ KONFERENCIA

1. Boston72451710239:170100

2. New Jersey7147213222:17397

3. Washington7445236238:21696

4. Philadelphia70382210226:20386

5. Pittsburgh7339268232:21986

6. Carolina7439287213:21085

7. NY Rangers7238268186:19684

8. Montreal7236279214:22081

----------------------------------------------

9. Florida72352710198:20380

10. Buffalo7234308212:20876

11. Toronto73303013219:25773

12. Ottawa71313010191:20672

13. Atlanta7330376223:24966

14. Tampa Bay72233316189:24062

15. NY Islanders7224408182:23456

ZÁPADNÁ KONFERENCIA

1. Detroit7248159270:212105

2. San Jose71471410230:175104

3. Calgary7141246233:21888

4. Vancouver7138249214:19685

5. Chicago70372211229:19085

6. Columbus7238286201:20082

7. Edmonton7135279207:21679

8. Nashville7235307184:19977

----------------------------------------------

9. St. Louis7233309199:21275

10. Anaheim7134316197:20674

11. Dallas7233318204:22274

12. Minnesota7133308180:17874

13. Los Angeles71303110186:20970

14. Phoenix7230357179:21967

15. Colorado7231392188:22964

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  10. Zelená Bratislava
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 18 827
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 14 834
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 209
  4. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 12 363
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 317
  6. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 126
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 888
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 946
  9. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 791
  10. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 731
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Koronavírus v Bardejove: Odberné miesta otvorili, testuje sa už tretí deň (minúta po minúte)

Cieľom pilotného celoplošného testovania je spomaliť šírenie ochorenia Covid-19.

Testovanie v Bardejove.
Historikovi pripomína monotónna biela omietka zateplený panelák.
Interiér krematória prešiel úpravou.
Vizsolyská biblie, inak nazývaná aj Károlyiho biblia. Je vzácna, keďže ide o prvý maďarský preklad Svätého písma z roku 1590.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Oravčanov hanili za svadby, teraz sú vzorom. A poďakujte vojakom, znelo z každej dediny

Celoštátne testovanie ohrozuje neistá ochota zdravotníkov.

Rad v Donom Kubíne pred mestským kultúrnym strediskom o 8:55 h.

Prvá západná krajina, ktorá sa pokúša plošne testovať, píšu o Slovensku

Netreba odhaliť každého pozitívneho, vysvetľuje odborník.

Odberové miesto v dolnokubínskej nemocnici.
Komentár Bena Cunninghama

Mýli sa pápež?

Akú hodnotu má vyhlásenie cirkvi, ak sa dá jednoducho zmeniť?

Ben Cunningham.
Limuzína, v ktorej sa viezol predseda parlamentu Boris Kollár.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop