Talenty nedostali šancu

Sportnet|24. mar 2009 o 00:00

BARDEJOV. V mestskej športovej hale sa uskutočnilo finále Prešovského kraja o basketbalový Nestle cup. Nastúpili len tri družstvá žiakov a žiačok -

Nastúpili len tri družstvá žiakov a žiačok - ZŠ Májová Prešov, ZŠ Komenského Poprad a ZŠ Vinbarg Bardejov. V kategórii dievčat Poprad vyhral nad Prešovom 28:6 a nad Bardejovom 25:17. Bardejov porazil Prešov 32:6 a skončil druhý. Zostava Popradu: Handzušová, Vyšnová, Kováčová, Korinková, Malarinová, Simčáková, Jašková, Chalupková, Hodáková, Fišerová, Cirjaková. Tréner Mgr. Štefan Bohunčák. Aj v kategórii chlapcov prešli zápasmi bez prehry nádeje z Popradu. Vyhrali nad Bardejovom 27:3 a nad Prešovom 42:13. Prešov porazil Bardejov 13:4 a odniesol si strieborné medaily. Zostava Popradu: Strnisko, P. a D. Dominik, Gajdoš, Chovan, Ivan, Majcher, Lompart, Pustovka, Slovjak. Tréner Mgr. Igor Krišanda. Do celoslovenského finále krajských víťazov postupujú družstvá z Popradu a uskutoční sa v Bratislave.