Spišská Nová Ves Vranov 1:0 (0:0)

Sportnet|30. mar 2009 o 00:00

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V sobotu popoludní Spišiaci privítali na svojom ihrisku mužstvo z Vranova, ktoré okupovalo šiestu priečku tabuľky. Zápas bol od

úvodu vyrovnaný mužstvá si nevytvárali veľké šance. Hralo sa iba od šestnástky po šestnástku. Ale v 35. minúte to skúšal domáci Stadnyk, ale jeho pokus z veľkého uhla brankár hostí kryl. Dobrú šancu na otvorenie skóre zápasu mal v 37. minúte Stanislav, ale jeho strelu brankár hostí pekne vyrážal na roh. Vranovčania si vypracovali vážnejšiu šancu až v 36. minúte, ale včasným vybehnutím domáci brankár šancu zneškodnil. V 39. minúte mali opäť Spišiaci dobrú príležitosť, no Stadnykov pokus hosťujúci gólman znovu vyrážal na rohový kop. Najväčšiu šancu v celom stretnutí mali hostia v 42. minúte po zaváhaní domáceho kapitána Maxima, ale znova sa vyznamenal brankár Spišiakov Tököly. V 44. minúte to znova skúšal Stadnyk hlavou, ale jeho pokus letel nad bránu hostí. Do druhého polčasu vstúpili domáci útočnejšou hrou v prvých dvadsiatich piatich minútach druhého polčasu si domáci nedokázali vytroviť väčšiu šancu, ale ich prevaha na ihrisku bola zreteľná. Domáci priaznivci sa dočkali v 75. minúte, keď do listiny strelcov sa zapísal Stadnyk 1:0. Od tohto momentu sa domáci snažili udržať si svoj náskok, ale stále boli na ihrisku aktívnejším mužstvom. V 82. minúte to skúšal domáci Ondáš, no Bálint si s jeho pokusom poradil. Vranovčanom sa takmer podarilo vyrovnať v nadstavenom čase, keď lopta prešla celým pokutovým územím a nechýbalo veľa, aby hostia strelili gól. Po dobrom výkone si domáci tri body zaslúžili. Hostí môžu len mrzieť nepremenené šance.

Gól: 75. Stadnyk. ŽK: Maxim, Šimko, Vožný, Komár. Rozhodca: Waiss, divákov: 500. SP. NOVÁ VES: Tököly- Petruš, Sirko, Maxim, Stadnyk - Stanislav, Kandráč, Kováč, Čekovský (90. Pavlík)- Šmelko (78. Ondáš), Horváth. VRANOV: Bálint - Biroš, Baran, Šamo, Slavkovský (83. Eliáš -, Jeníček, Seman (80. Streňo), Šimko, Lipták (66. Komár) - Záhradník, Vožný.

Domov»Sportnet na východe»Spišská Nová Ves Vranov 1:0 (0:0)