Barčiaková 3, Kasanová 2, Kokavcová 0,5 - Gotthardtová 1), Nitra B - Valaliky B 10:0 (Jurdová a Ivaničová 3,5, Vožďarová 3), Malacky B - Topoľčany C 7:3 (Trusková 3,5, Nemčovičová 2,5, Vizinová 1 - Horníková, Piterková a Jančovičová 1), Trnávka Bratislava - N. Baňa/Podl. 9:1 (Hrmová 3,5, Kovárová 3, Baková 2,5 - Mir. Kršiaková 1), Tr. Jastrabie - Tr. Teplá 0:10 (Straková a Majorošová 3,5, Pružincová 3), Nitra B - Mlynky 5:5 (Vožďarová 2, Jurdová a Ivaničová 1,5 - Gotthardtová 3, Ogurčáková 2), Nitra A - Valaliky B 9:1 (Kokavcová 3, Barčiaková 2,5, Kasanová 2, Selická 1,5 - L. Ivanová 1), Trnávka Bratislava - Topoľčany C 8:2 (Baková 3,5, Hrmová 2,5, Kovárová 2 - Horníková 2), Malacky B - N. Baňa/Podl. 10:0 (Truksová a Nemčovičová 3,5, Vizinová 3)
1. Malacky B201811161:3957
2. Nitra A201622158:4254
3. Trnávka Ba201055117:8345
4. Mlynky20965113:8744
5. Nitra B201037114:8643
6. Pov. Bystrica201037111:8943
7. Topvar Topoľ. C20758113:8739
8. Valaliky B2066893:10738
9. Tr. Teplá20411554:14629
10. N. Baňa/Podl.20401658:14228
11. Tr. Jastr.2000208:19220
II. liga mužov, 24. kolo: MŠK Krompachy - STK Lokomotíva Košice C 11:7 (Hanušovský 3,5, Guassardo 3, Ivančák 2,5, Sekáč 2 - Sačurovský 3,5, M. Kuruc 2,5, Hovanec 1) ŠKST Humenné - STO Mokrance 8:10 (Fink 3, Chaľ 2, Serbák a Novák po 1,5 - Zelinka 4, Cinkanič 3,5, Solár 2,5) STK Stadex Košice - VSTK Vranov n/T B 13:5 (Feješ 4, Cisko 3,5, Bacsó 3, O. Vaňo 2,5 - Hruška 3,5, M. Baran 1,5) TJ Slobytermia Stará Ľubovňa - MKST Veľké Kapušany 15:3 (Jar. Pavlík 4,5, Sawczak 4, Horvát a Maciuszek po 3, Haky st. 0,5 - Štim 2,5, F. Krištof 0,5) TJ STO Slovenská Ves - ŠKST Michalovce 9:9 (Marek 3, Popovič 2,5, D. Strišovský 2, Hagara 1,5 - Blaško 4,5, Zausin 3,5, Hanke 1) ŠKST Topspin Margecany - ŠKST Sokol Vojčice B 17:1 (Pacák a Vasiľ po 4,5, Šiška a Tomaga po 4 - L. Kolody a M. Kolody po 0,5) ŠK Orion Belá n/C - Geológ Rožňava B 7:11 (Jelo a Vozár po 2,5, Drotár a Dráb po 1 - J. Kováč 4,5, Repaský 3,5, Letanovský 3)
1. Michalovce241950290:14267
2. Krompachy241644256:17660
3. Stadex KE241446247:18556
4. Humenné241347252:18054
5. Margecany241338243:18953
6. Mokrance24996237:19551
7. St. Ľubovňa241068232:20050
8. Rožňava B2410311197:23547
9. Slov. Ves248511187:24545
10. Lok. KE C249213201:23144
11. Veľ. Kapušany247413186:24642
12. Vranov B247314203:22941
13. Belá n/C246018173:25936
14. Vojčice B240222120:31226
III. liga mužov Západ, 22. kolo: TJ Javorinka Levoča B - ŠK Veterán Poprad B 15:3 (Kováč 4,5, Antal 4, Schwartz 3,5, Bendzák 3 - Popadič 2, Comisso a J. Pekarčík po 0,5) Geológ Rožňava C - ŠK Veterán Poprad A 9:9 (Bozó 3,5, Babič 2,5, Z. Gallo 2, Kolárik 1 - Tibor 3,5, P. Pitoňák 3, Kancír 2,5) ŠKST Spišské Vlachy - TJ Severka Kežmarok A 15:3 (Rich. Jánoš a J. Gurčík po 4,5, Rud. Jánoš 3,5, Havrilla 2,5 - Kocúr 2, Kelbel 1) TJ Slobytermia Stará Ľubovňa B - STO BBF Spišská Nová Ves 10:8 (O. Haky ml. 4, L. Duffala a P. Haky po 2,5, M. Haky 1 - Schrötter 3, Drabiščák 2,5, Vartovník 1,5, Novotný 1) TJ Severka Kežmarok B - ŠK Jablonov n/T 12:6 (Habiňák 4,5, Krolik 3,5, Kvasňák 2,5, Pojedinec 1,5 - Balázs ml. a Balázs st. po 2, W. Leitner a Bukovič po 1) TJ Javorinka Levoča A - STO Pyrobatys Poprad 9:9 (J. Seman 3,5, Novák a Sninčák po 2, Hanisko 1,5 - Kapinus a Gaborčik po 3,5, Bednár 2)
Konečná tabuľka
1. Veterán A221921271:12562
2. Pyrobatys PP221444242:15454
3. Levoča A221354246:15053
4. Sp. Vlachy221057220:17647
5. St. Ľubovňa B22958195:20145
6. SNV228311183:21341
7. Severka A227510184:21241
8. Rožňava C228212170:22640
9. Severka B227411175:22140
10. Levoča B226511178:21839
11. Jablonov n/T227312175:22139
12. Veterán B222119136:26027
Víťaz súťaže ŠK Veterán Poprad A postúpil do 2. ligy mužov. Do 4. ligy mužov - Podtatranskej zostúpilo družstvo ŠK Veterán Poprad B.
IV. liga mužov Spišsko-gemerská, 22. kolo: TJ Baník Mlynky - MŠK Krompachy B 12:6 (Koutek 4,5, Kochan, Gotthardtová a Ogurčáková po 2,5 - Kuchár 3, Harman 2, Fabián 1) Geológ Rožňava D - ŠK Henckovce 11:7 (Oleár a J. Gallo st. po 3,5, Minčev 3, P. Gallo a J. Gallo ml. po 0,5 - Žúdel 3, Breznen 2, Ďuríček a Kušnier po 1) ŠKST Spišské Vlachy B - STK Honce 11:7 (Uličný 4, M. Hric a Gardošík po 3,5 - Džubák a Repiský ml. po 2,5, Strelka a Németh po 1) TJ Baník Smolník - STO BBF Spišská Nová Ves B 10:8 (Tokarčík ml. 3,5, Stopko 3, Lapšanský 2, Muličák 1,5 - Brincko 4,5, Barč 2,5, Vytykač 1) ŠK MPC Spišská Nová Ves - TJ Družstevník Hrišovce 12:6 (Mlynarčík 4,5, Stolárik 3,5, Vronč 2,5, Hadidom 1,5 - Ondáš a Š. Kyseľ po 2, P. Dzurov a T. Dzurov po 1) ŠKST Topspin Margecany B - TJ Tatran Betliar 9:9 (Hanko 4,5, M. Uličný 2,5, Arendáš 2 - Šebesta 3,5, Teraj 2,5, Šramko 2, Junger 1)
Konečná tabuľka
1. Margecany B221732243:15359
2. Mlynky221516246:15053
3. MPC SNV221318228:16849
4. Smolník221129180:21646
5. BBF SNV B22868216:18044
6. Rožňava D22949211:18544
7. Krompachy B2210111187:20943
8. Hrišovce229211170:22642
9. Betliar22679192:20441
10. Henckovce227510193:20341
11. Sp. Vlachy B226511175:22139
12. Honce222119135:26127
Víťaz súťaže ŠKST Topspin Margecany B postúpil do 3. ligy mužov - Západ. Do oblastných resp. okresných súťaží zostúpilo družstvo STK Honce.