Korzár logo Korzár
Piatok, 14. august, 2020 | Meniny má MojmírKrížovkyKrížovky
PRIEBEŽNE AKTUALIZOVANÉ

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska a na východe počas víkendu 25. a 26. júla 2020.

Nedeľa 26. júla

Futbal

Slovnaft Cup - Slovenský pohár, 1. kolo

Fintice – Prešov 2:4 (2:3), Tomáš, Medoň - Hirka 2, Kraľovič, Špilár

Hencovce – Vranov nad Topľou 1:6 (0:2), Hudák - Burcák 3, Petruk 2, vlastný (Kulman)

Kráľovský Chlmec – Kalša 0:3 (0:1), J. Novák 3

Pušovce – Ľubotice 0:4 (0:3), Čekan 2 (1 z PK), Štefaník, Král

Medzilaborce – Stropkov 0:2 (0:1), vlastný (Krajník), F. Varga

Skryť Vypnúť reklamu

Sačurov – Sobrance-Sobranecko 0:4 (0:2), Horňak 2, Vasylynec, Unhurian

Široké – Sabinov 1:3 (1:1), Kostelnik (PK) – P. Kolpák (PK), Pankuch, Vantruba

Harichovce – Spišské Podhradie 0:3 (0:2), Komara (PK), Ferenc, Rokyta

Sečovská Polianka – Strážske 1:3 (0:0), Orosi – Hirjak, Ciganoc, L. Lukáč

Kežmarok – Spišské Vlachy 9:2 (2:0), P. Fejerčák 3, Matalík 2, Grega, F. Fejerčák, Starinský, Zacher – Labanc, Borženský

Ľubica – Veľká Lomnica 3:3 (2:2), PK 3:4, Kačmarek 2, Harakaly – Luštík 3

Vikartovce – Svit 4:6 (1:2), J. Diabelko 2, Pitoňák 2 – A. Tropp 2 (1 z PK), Jambor, Weiss, Dragoš, Zelko

Levoča – Krompachy 0:0, PK 1:4

Ťahanovce – Slávia TU Košice 1:4 (1:1), Jurko – Gere, Vysočan, Maliarenko, Gduľa (PK)

Budkovce – Pavlovce n/Uhom 1:2 (1:1), Murgač – Gomboš, M. Fedor

Skryť Vypnúť reklamu

Poproč – Čaňa 0:3 (0:2), Peťovský 3

Košická Nová Ves – Kechnec 2:1 (1:1), Šemrák, Magda - Korček

Spišská Stará Ves – Spišská Belá 1:3 (1:0), L. Bednarčík – Janči, Kapral, Fias

Dvorníky-Včeláre – Lipany 1:4 (0:2), Hloušek (PK) – Poremba 2 (1 z PK), Pyda, Kovalčík

Jasenov – Nižný Hrušov 5:0 (2:0), Tokár 3, Macko, Paľo (PK)

Hrabušice – Rudňany 0:5 (0:3), Zekucia 2, T. Regec, Rychnavský, Melega

Plážový volejbal

Summer Beach Tour 2020 - turnaj Majstrovstiev SR, Košice

Muži - finále: Marek Ludha, Ľuboš Nemec (1.) - Patrik Pokopec, Tomáš Patúc (3.) 2:0 (20, 12)

O 3. miesto: Ivan Povrazník, Pavel Bartík (2.) - Marek Jány, Tomáš Halanda (11.) 1:2 (17, -17, -11)

Ženy - finále: Miroslava Dunárová, Daniela Resová (ČR-6.) - Eva Eleková, Ľubica Šipošová (2.) 2:0 (18, 16)

Skryť Vypnúť reklamu

O 3. miesto: Ella Erteltová, Emma Erteltová (13.) - Barbora Tokošová, Jana Šimanicová (7.) 0:2 (-13, -19)

Športová streľba

Extraliga, 2. kolo, Košice

Muži 25 m rýchlopalná pištoľ: 1. Peter Zborovjan (ŠKP Bratislava) 559 bodov, 2. Daniel Mitra (Solivar Prešov) 543 b, 3. Martin Bolek (ŠKP Martin) 530 b.

Ženy 50 m puška 3x40 rán: 1. Jana Hyblerová (ŠKP Poprad) 1155 b, 2. Ivana Olšavská (ŠKP Poprad) 1142 b, 3. Lenka Žideková (ŠKP Poprad).

Sobota 25. júla

Futbal

Slovnaft Cup - Slovenský pohár, 1. kolo

FC Lokomotíva Košice – FK Krásnohorské Podhradie 3:0 (3:0), Grega, Terpaj, J. Novotný

TJ Busov Gaboltov – FK Gerlachov 2:4 (0:2), Macečko, vlastný (P. Pavúk) – Havrila 3, P. Pavúk

MFK Gelnica – MFK Spartak Medzev 0:0, 3:1 na PK

Súvisiaci článok Košičania zvládli aj generálku v Miškovci. Turczyk: Bol to zážitok Čítajte 

Prípravný

Spartak Trnava - FK Poprad 2:0, Olejník, Gembický

DVTK Miskolc - FC Košice 1:1, Szücs - Gáll

FK Humenné - Slavoj Trebišov 2:2 (0:2), Černák 2 - Begala, Radovanovič

Partizán Bardejov BŠK – 1. FC Tatran Prešov 5:2 (4:0), Lukáč, Santos, Serečin, Horváth, Rabik – Ivanecký, Špilár (obaja z 11 m)

Atletika

Slovenská atletická liga, 2. kolo, Košice

Muži - 100 m: 1. Matuščák (ŠK ŠOG Nitra) a Marček (Slávia STU Bratislava) obaja 10,89 s, 3. Puchovský (ŠK ŠOG Nitra) 11,03

200 m: 1. Baluch (AŠK Slávia Sp. N. Ves) 21,23, 2. Murcko (Inter-SC Bratislava) 21,53 s, 3. Marček (Slávia STU Bratislava) 21,83

400 m: 1. Š. Bujna (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 46,94 s, 2. M. Kučera (BK HNTN Bratislava) 47,38, 3. Dömötör (ŠK ŠOG Nitra) 48,44

800 m: 1. F. Revaj (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 1:55,09 min, 2. Jablokov (Slávia UK Bratislava) 1:55,49, 3. Babulík (Slávia STU Bratislava) 1:55,80

1500 m: 1. Pelikán (Slávia UK Bratislava) 3:58,18 min, 2. Mojžiš (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 3:59,67, 3. J. Szabo (AŠK Slávia Sp. N. Ves) 3:59,73

5000 m: 1. Mojžiš (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 15:31,75 min, 2. M. Kováč 15:35,49, 3. Kozlovský (obaja Slávia STU Bratislava) 15:38,43

3000 m prek.: 1. Mazúch 9:59,82 min, 2. Kompas (obaja ŠK ŠOG Nitra) 10:08,88, 3. Vajs (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 10:13,47

110 m prek.: 1. Baluch (AŠK Slávia Sp. N. Ves) 14,63 s, 2. Juránek (ČR/AC Stavbár Nitra) 14,78, 3. Pokorný (ČR/Slávia STU Bratislava) 14,84

400 m prek.: 1. Baluch (AŠK Slávia Sp. N. Ves) 50,74 s, 2. Juránek (ČR/AC Stavbár Nitra) 52,87, 3. Cidorík (Slávia STU Bratislava) 55,92

výška: 1. Beer (AC Stavbár Nitra) 213 cm, 2. G. Tóth (Slávia STU Bratislava) 200, 3. T. Zeman (AC Stavbár Nitra) 200

žrď: 1. T. Krajňák (ŠK ŠOG Nitra) 480 cm, 2. Zmoray (AC Stavbár Nitra) 440, 3. S. Sedlák (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 420

diaľka: 1. Hriň 733 cm, 2. Veszelka (obaja ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 719, 3. R. Jelínek (Slávia TU Košice) 718

disk: 1. S. Kováč (AC Stavbár Nitra) 52,14 m, 2. Gondor (Slávia UK Bratislava) 52,05, 3. A. Baran (Slávia STU Bratislava) 49,95

kladivo: 1. Lomnický (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 73,89 m, 2. Bobák 56,04, 3. Kucka (obaja Slávia TU Košice) 48,32

oštep: 1. Michalec 70,02 m, 2. Slezák (obaja ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 67,61, 3. Taškár (ŠK ŠOG Nitra) 61,25

5000 m chôdza: 1. Úradník 19:39,36 min, 2. M. Tóth 19:47,80, 3. Morvay (všetci ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 21:11,97

Poradie v 2. kole: 1. Slávia STU Bratislava 228 b, 2. ŠK Dukla o. z. B. Bystrica 219, 3. AC Stavbár Nitra 180, 4. ŠK ŠOG Nitra 134, 5. Slávia UK Bratislava 93, 6. AŠK Slávia Spišská Nová Ves 89, 7. Slávia TU Košice 69, 8. Naša atletika Bratislava 57.

Poradie po 2 kolách: 1. Slávia STU Bratislava 16 hlavných bodov, 2. AC Stavbár Nitra 13, 3. ŠK Dukla o. z. B. Bystrica 12, 4. ŠK ŠOG Nitra 11, 5. Slávia UK Bratislava 8, 6. AŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 (158 pomocných bodov), 7. Slávia TU Košice 4 (141), 8. Naša atletika Bratislava 4 (138).

ženy - 100 m: 1. Forsterová (ŠK ŠOG Nitra) 11,97 s, 2. Putalová (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 12,01, 3. Kovačovicová (ŠK ŠOG Nitra) 12,05

200 m: 1. Ledecká 23,98 s, 2. Zapletalová (obe ŠK ŠOG Nitra 24,01, 3. Putalová (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 24,19

400 m: 1. Zapletalová 52,84 s, 2. Švecová (obe ŠK ŠOG Nitra) 56,04, 3. Zápotočná (AK Spartak Dubnica) 57,07

800 m: 1. Gajanová (AK ZTS Martin) 2:05,59 min, 2. Zápotočná (AK Spartak Dubnica) 2:11,89, 3. Paulínyová (AO Žilina) 2:14,51

1500 m: 1. Dušková (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 4:32,06 min, 2. Šišoláková (Slávia ŠG Trenčín) 4:35,99, 3. Michaličková (AO Žilina) 4:42,59

3000 m prek.: 1. Keszeghová (Slávia STU Bratislava) 11:25,16 min, 2. Mydlíková (ŠK ŠOG Nitra) 11:51,10, 3. Ragasová (AK Spartak Dubnica) 11:57,60

100 m prek.: 1. Škvarková (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 13,20 s, 2. Baňovičová (Naša atletika Bratislava) 13,64, 3. Forsterová (ŠK ŠOG Nitra) 14,14

400 m prek.: 1. Ledecká 57,46 s, 2. Takácsová (obe ŠK ŠOG Nitra) 1:02,51, 3. Bučičová (Slávia STU Bratislava) 1:02,80

výška: 1. T. Dunajská (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 177 cm, 2. Bošková (ŠK ŠOG Nitra) a Molnárová (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) obe 165

žrď: 1. Čerňanská (Slávia UK Bratislava) 350 cm, 2. Paliderová (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 340, 3. Nevařilová (AK Spartak Dubnica) 300

diaľka: 1. Kaliašová (Š Dukla o. z. B. Bystrica) 576 cm, 2. Rusnáková (Slávia TU Košice) 562, 3. Veselská (Naša atletika Bratislava) 559

trojskok: 1. Kaliašová (Š Dukla o. z. B. Bystrica) 12,37 m, 2. Haršányová (ŠK ŠOG Nitra) 11,58, 3. Tináková (Slávia ŠG Trenčín) 11,18

guľa: 1. Brzyszkowská (ČR/Slávia TU Košice) 15,46 m, 2. Krištofšová (Slávia UK Bratislava) 13,15, 3. L. Vargová (ČR/ŠK ŠOG Nitra) 12,81

disk: 1. Brzyszkowská (ČR/Slávia TU Košice) 43,82 m, 2. Jakubcová (ŠK ŠOG Nitra) 43,78, 3. L. Vargová (ČR/ŠK ŠOG Nitra) 43,39

kladivo: 1. Hrašnová 69,80 m, 2. Kaňuchová (obe ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 61,39, 3. Jakubcová (ŠK ŠOG Nitra) 41,80

5000 m chôdza: 1. Katerinka Czaková (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 13:14,97 min, 2. Ragasová (AK Spartak Dubnica) 14:15,96, 3. K. Devaldová (Slávia TU Košice) 14:28,67

Poradie v 2. kole: 1. ŠK ŠOG Nitra 309,5 b, 2. ŠK Dukla o. z. B. Bystrica 200, 3. AK Spartak Dubnica 120,5, 4. Slávia TU Košice 106, 5. Slávia STU Bratislava 104,5, 6. Slávia ŠŠ Trenčín 62,5, 7. Slávia UK Bratislava 49, 8. AŠK Slávia Trnava 24.

Poradie po 2 kolách: 1. ŠK ŠOG Nitra 16 hlavných bodov, 2. ŠK Dukla o. z. B. Bystrica 14, 3. AK Spartak Dubnica 12, 4. Slávia STU Bratislava 9, 5. Slávia TU Košice 8, 6. Slávia ŠŠ Trenčín 7, 7. Slávia UK Bratislava 4, 8. AŠK Slávia Trnava 2.

Športová streľba

Extraliga, 2. kolo, Košice

Muži, 50 m ľubovoľná malokalibrovka na 60 metrov: 1. Patrik Jány (Dukla Banská Bystrica) 625,1 bodov, 2. Matej Medveď (Dukla Banská Bystrica) 620,8 b, 3. Denis Červenka (ŠKP Bratislava) 620,3 b

Ženy 50 m špotová puška: 1. Jana Hyblerová (ŠKP Poprad) 620,3, 2. Daniela Demjén Pešková (ŠKP Bratislava) 617,8 b, 3. Tereza Albertová (Turany) 613,7 b

Hádzaná

Súvisiaci článok Prípravu michalovských hádzanárok zastavil pozitívny test na koronavírus Čítajte 

Hokej

Súvisiaci článok Matúš a Matej Paločkovci pokračujú v Poprade Čítajte 

Ďalšie zaujímavosti zo športu

Súvisiaci článok Začína sa futbalový Slovnaft Cup. Prešovčania do Fintíc na bicykli nepôjdu Čítajte 

Súvisiaci článok Sninčania nastolili nový herný systém, v tabuľke sa túžia posunúť vyššie Čítajte 

Súvisiaci článok Rallye Tatry bude v náhradnom termíne 18. až 20. septembra Čítajte 

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Deväť vecí, ktoré môžete zažiť na Santorini
  2. Tipy na nákupy pre školáka, ktoré by ste mali stihnúť ešte dnes
  3. Poznáte v Banskej Štiavnici aj tieto miesta?
  4. Mimoriadna akcia: K ročnému online predplatnému kávovar zdarma
  5. Stráviť dovolenku na juhu Čiech môžete tento rok výhodnejšie!
  6. Krížovkársky magazín Lišiak opäť v denníku SME
  7. Je lepšie vyberať zásnubný prsteň vo dvojici, alebo tajne?
  8. Reportáž: Ako sa rodí kvalitné slovenské jahňacie mäso
  9. Desať chorvátskych hotelov v obľúbených letoviskách Slovákov
  10. Kedysi to bolo sídlo nerestí, dnes sa tam chodia študenti učiť
  1. Deväť vecí, ktoré môžete zažiť na Santorini
  2. Výmena rozvodov na Sekčove si vyžiada odstávku teplej vody
  3. V zdravom tele zdravý duch
  4. V Košiciach pribudlo 60 nových nájomných bytov
  5. Tipy na nákupy pre školáka, ktoré by ste mali stihnúť ešte dnes
  6. Štartuje projekt Futbal v meste
  7. Mio Pilot: moderní navigace s bezplatnými aktualizacemi
  8. Poznáte v Banskej Štiavnici aj tieto miesta?
  9. Stráviť dovolenku na juhu Čiech môžete tento rok výhodnejšie!
  10. Je lepšie vyberať zásnubný prsteň vo dvojici, alebo tajne?
  1. Desať chorvátskych hotelov v obľúbených letoviskách Slovákov 25 430
  2. Kedysi to bolo sídlo nerestí, dnes sa tam chodia študenti učiť 20 484
  3. Kde dovolenkujú Slováci v čase korony? 14 931
  4. Reportáž: Ako sa rodí kvalitné slovenské jahňacie mäso 13 565
  5. Ako to, že sa tam ešte nenatáčal film? Prostredie si zamilujete 12 444
  6. Letná dovolenka na Slovensku: last minute prázdninové tipy 12 241
  7. Poznáte v Banskej Štiavnici aj tieto miesta? 10 151
  8. Vylievate kuchynský olej do záchoda? Zvyšujete si tým účty 9 429
  9. Ázii dali košom. Tieto bicykle sa celé vyrábajú na Slovensku 9 344
  10. Gaderská dolina poteší celú rodinu 9 337
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Téma: Šport

Prečítajte si aj ďalšie články k téme

Neprehliadnite tiež

Starostka má čiernu stavbu na pozemku obce. Sama voči sebe nekoná

Súd nariadil odstránenie. Poslanci dali trestné oznámenie. A stále nič.

Sporné sú pozemky pred domom. Patria obci.
Vilka Kúpele sa môže stať domovom viacerých ukrajinských lekárov, ktorí budú pracovať pre rožňavskú nemocnicu.
Prístupová cesta k tunelu Bikoš na Sídlisku III.
Počas prípravy na suchu trávili Michalovčania veľa času v posilňovni. Zamakal si aj Marek Mašlonka.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Ako zmanipulované voľby zrodili bieloruský národ

V čom sa protesty v Bielorusku líšia od minulosti.

V Bielorusku sa zrodil politický národ.
Dobré ráno

Dobré ráno: Môže Trump neuznať výsledok prezidentských volieb?

Voľby sa v USA konajú 3. novembra.

Podcast Dobré Ráno.
Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Keď diktátor slabne

Lukašenka môže udržať pri moci už len skorumpovaná armáda.

Beata Balogová, šefredaktorka denníka SME
Minister zdravotníctva Marek Krajčí.

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop