Nižný Hrušov – Gerlachov 6:2 (3:1), Horský 3, Kotľár, Galik, Marcinko (11 m) – Ravlikovskij, Grohoľ (11 m),
Kračúnovce – Svit 3:1 (2:1), Cigán 2, Hudáček – Miženko (11m),
Župčany – Záhradné 3:1 (2:1), Žarnay 2, D. Petruška – Mihajlovič,
Spišská Belá – Soľ 2:1 (1:0), Kapral 2 – Sakala,
Demjata – Spišské Podhradie 0:2 (0:1), Rokyta, Komara (11 m),
Stará Ľubovňa – Sabinov 0:4 (0:0), Dedina, Ľ. Kolpák, L. Eliaš, Vranko,
Fintice – Ľubotice 1:5 (0:5), Šuca – Lopáček 3, Kentoš, M. Hudák,
Raslavice – Medzilaborce 6:2 (3:1), Ferko 2, Haščák 2 (druhý z 11 m), Tomáško, Ágya – Hrehovčík, vlastný Vasiľko.
Tabuľka:
1. Sabinov 2 2 0 0 7:0 6
2. Ľubotice 2 2 0 0 7:1 6
3. Spiš. Podhradie 2 2 0 0 4:1 6
4. Nižný Hrušov 2 1 0 1 6:4 3
4. Raslavice 2 1 0 1 6:4 3
6. Svit 2 1 0 1 6:5 3
7. Soľ 2 1 0 1 3:2 3
8. Župčany 2 1 0 1 4:4 3
9. Demjata 2 1 0 1 3:3 3
9. Spišská Belá 2 1 0 1 3:3 3
11. Medzilaborce 2 1 0 1 5:6 3
12. Kračúnovce 2 1 0 1 3:4 3
13. Gerlachov 2 1 0 1 4:6 3
14. Záhradné 2 0 0 2 3:8 0
15. Fintice 2 0 0 2 1:7 0
16. Stará Ľubovňa 2 0 0 2 0:7 0
Program 3. kola:
Nedeľa 4. augusta o 16.30 hod.: Spišské Podhradie – Župčany, Soľ – Demjata, Ľubotice – Spišská Belá, Gerlachov – Fintice, Medzilaborce – Nižný Hrušov, Sabinov – Raslavice, Svit – Stará Ľubovňa, Záhradné – Kračúnovce.
Juh, 2. kolo
Ťahanovce – Topoľany 4:3 (4:0), Jurko 3, Bujnovský – Ivančo, Duška, Pandoščák,
Rudňany – Sobrance 5:1 (2:1), Lipták 2, Sirko, Gurčík, Stanislav – Kokočák,
Spišské Vlachy – Slávia TU Košice 0:3 (0:1), Kosovskij, Vysočan, Miškovič,
Geča – Kechnec 1:0 (1:0), Cuprišin,
Cejkov – Medzev 5:2 (2:2), Drotár 3, vlastný Olijnik, Barna – Ribár, Koba,
Sokoľany – Veľké Kapušany 2:0 (0:0), L. Majoroš, Syrovatko,
Strážske – Čaňa 3:0 (0:0), Ciganoc, Ivanko, Horňak,
Kráľovský Chlmec – Pavlovce nad Uhom 1:3 (0:1), Galambos – Smoľák 2, Gomboš.
Tabuľka:
1. Slávia TU Košice 2 2 0 0 12:0 6
2. Strážske 2 2 0 0 9:4 6
3. Rudňany 2 1 1 0 6:2 4
4. Ťahanovce 2 1 1 0 6:5 4
5. Pavlovce n. U. 2 1 0 1 7:7 3
6. Medzev 2 1 0 1 5:5 3
6. Topoľany 2 1 0 1 5:5 3
8. Sobrance 2 1 0 1 5:6 3
9. Čaňa 2 1 0 1 4:5 3
10. Sokoľany 2 1 0 1 3:4 3
10. Geča 2 1 0 1 3:4 3
12. Cejkov 2 1 0 1 5:11 3
12. Kechnec 2 0 1 1 1:2 1
13. Spišské Vlachy 2 0 1 1 2:5 1
15. Veľké Kapušany 2 0 0 2 1:4 0
16. Kráľovský Chlmec 2 0 0 2 1:6 0
Program 3. kola:
Sobota 3. augusta o 16.30 hod.: Sobrance – Geča.
Nedeľa 4. augusta o 16.30 hod.: Slávia TU Košice – Ťahanovce, Medzev – Spišské Vlachy, Pavlovce nad Uhom – Cejkov, Čaňa – Kráľovský Chlmec, Kechnec – Strážske, Veľké Kapušany – Rudňany, Topoľany – Sokoľany.