Korzár logo Korzár
Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Športový víkend východniarov - servis výsledkov a faktov

Ako dopadli zápasy a podujatia v jednotlivých športoch.

(Zdroj: Korzár/Judita Čermáková)

NEDEĽA

Futbal

III. liga, 27. kolo

Prečítajte si tiež: III. liga: Vranov v strhujúcom finiši zdolal Plavnicu Čítajte 

Tatran Prešov B - Šarišské Michaľany 2:3 (0:2) - 6. Mikluš, 32. Kohút, 56. Hreha, 67. Benes (pen.), 75. Gladiš

Krompachy - Rožňava 1:0 (0:0) - 50. Jochman

Sabinov - Snina 3:3 (0:1) - 19. a 75. Ferko, 55. Maník, 56. Tomaško, 65. Janko, 83. Vranko

Bardejovská Nová Ves - Svit - 23. Monka, 39. Tuch (vlastný)

Veľké Revištia - Vyšné Opátske 0:1 (0:0) - 90. Trebuňák

IV. liga Sever, 27. kolo

Poprad B - Gerlachov 4:0 (0:0) - 56. Mičko, 65. a 73. Ujčík, 78. Gajan

Medzilaborce - Veľký Šariš 3:1 (2:1) - 5. Samsely, 19. Varga, 45. Guba, 69. Vachaľ

Skryť Vypnúť reklamu
Prečítajte si tiež: IV. a V. liga: Hrali sa ďalšie futbalové zápasy Čítajte 

Zámutov - Ptičie 4:0 (0:0) - 63. a 73. Šimai (pen.), 67. Iavoriv, 71. Zubanych

Fintice - Záhradné 4:2 (1:1) - 40. Angelovič, 45. Lacko, 80. Eliaš, 82. Gmitro, 85. Kondžura, 89. Harčár

Soľ - Kračúnovce 0:0

Spišské Podhradie - Humenné 1:1 (1:1) - 31. Sališ, 44. Maliňák

Radvaň nad Laborcom - Raslavice 5:1 (0:0) - 49. Horvat, 53. Lojan, 55. Čeremeta, 57. Kuzma, 62. Paľo, 83. Lipták

Ľubotice - Pušovce 5:0 (2:0) - 30. a 47. a 89. Michniewicz, 40. Kapraľ, 90. Šimko

IV. liga Juh, 27. kolo

Geča - Sobrance 3:2 (2:0) - 10. Cuprišin, 45. Buzoga, 48. Leško, 60. Balog, 90. Shukal

Strážske - Malá Ida 4:0 (1:0) - 36. Hirjak, 74. Karafa, 78. Lipovský, 90. Forgáč

Petrovce nad Laborcom - Topoľany 1:3 (1:1) - 3. Šaffo, 5. Struňak (vlastný), 52. Duška, 73. Lörinc

Čaňa - Sokoľany 2:0 (0:0) - 60. Almáši, 85. Lipnický

Skryť Vypnúť reklamu

Veľké Kapušany - Kalša 0:2 (0:1) - 42. Seman, 77. Capík

V. liga Košicko-gemerská, 23. kolo

Košická Nová Ves - Ťahanovce 1:1 (0:1), TU Košice - Lokomotíva Košice B 3:3 (1:0), Čečejovce - Seňa 1:1 (0:0), Perín - Poproč 2:1 (0:0), Veľká Ida - Haniska 3:1 (2:0)

V. liga Zemplínska, 23. kolo

Pavlovce nad Uhom - Cejkov 11:1 (6:0), Lastomír - Malý Horeš 3:0 (1:0), Streda nad Bodrogom - Močarany 6:2 (1:2), Čierna nad Tisou - Parchovany 5:0 (2:0), Nacina Ves - Vinné 1:1 (0:0), Michaľany - Borša 3:2 (1:2), Kráľovský Chlmec - Úpor 5:2 (1:1)

V. liga Vihorlatsko-dukelská, 23. kolo

Sečovská Polianka - Vyšný Žipov 0:0 (0:0), Bystré - Pakostov 2:1 (0:1), Brekov - Jasenov 2:2 (0:2), Sačurov - Sedliská 7:0 (2:0), Ulič - Borov 0:2 (0:0), Nižný Hrušov - Kamenica nad Cirochou 2:1 (1:1), Stakčín - Hencovce 1:0 (0:0)

Skryť Vypnúť reklamu

V. liga Šarišská, 23. kolo

Dubinné - Dlhá Lúka 3:1 (1:0), Ražňany - Demjata 0:0 (0:0), Koprivnica - Kendice 3:1 (1:0), Stará Ľubovňa - Kamenica 2:2 (2:1), Malý Šariš - Široké 0:0, Čirč - Župčany 3:1 (0:0)

V. liga Podtatranská, 27. kolo

Vysoké Tatry - Hrabušice 4:0 (3:0), Veľká Lomnica - Harichovce 3:1 (2:1), Olcnava - Štrba 2:2 (0:1), Kluknava - Nálepkovo 1:0 (1:0), Kežmarok - Veľký Folkmar 11:0 (3:0), Helcmanovce - Ľubica 3:3 (1:1), Levoča - Hranovnica 1:0 (0:0)

Beh

Tretí ročník Behu v raji v Stratenej

Muži: 1. Viktor Starodubcev (Ukr./JM Demolex Bardejov) 33:19 min, 2. Jozef Dubašák (AK Steeple Poprad) 34:19, 3. Orest Babjak (Ukr./JM Demolex Bardejov) 34:58

Ženy: 1. Katarína Paulínyová (AK ZŤS Martin) 39:02 min, 2. Eva Lopatová (ŠK Muránska Dlhá Lúka) 41:29, 3. Timea Mihoková (BK Poprad) 41:44

Štrbské Pleso - Rajec High Tatras Night Run 2018:

10 km

Muži: 1. Oleksandr Sitkovskij (Ukr.) 32:17 min, 2. Tibor Sahajda (BMSC) 32:44, 3. Pavol Orolin 35:40

Ženy: 1. Timea Mihoková (BK Poprad) 42:15, 2. Monika Hurbanová 45:55, 3. Beáta Balážová 46:54

5 km

Muži: 1. Rastislav Skubeň 18:29, 2. Tomáš Gemza 18:49, 3. Martin Zapalač 19:08

Ženy: 1. Jana Mozolániová 22:28, 2. Michaela Kulíková 25:27, 3. Martina Jašicová (obe ČR) 26:07

Kazimírska desiatka

Muži: 1. Samuel Sciranka (Hermanovce nad Topľou) 37:00 min, 2. Pavol Dubovský (ŠK Podbiel) 38:43, 3. Branislav Kmec (Sped Garant) 39:24

Ženy: 1. Lucia Marošová (Stropkov) 45:53, 2. Barbora Balogová (Biatlon ŠK Prešov) 47:28, 3. Júlia Barlová (Vranov nad Topľou) 47:32

SOBOTA

Futbal

III. liga, 27. kolo

Giraltovce - Svidník 0:5 (0:3) - 6. a 86. Sova, 10. Paňko, 35. Košč, 81. Didik

Vranov nad Topľou - Plavnica 4:3 (1:3) - 1. a 9. Tináth, 16. Košuda, 17. Rindoš, 79. a 90. Kuták, 90. Kokočák

Stropkov - Lipany 0:1 (0:0) - 76. Vysočan

Prečítajte si tiež: Lipany sú jednou nohou v druhej lige Čítajte 

IV. liga Juh, 27. kolo

Rudňany - Kechnec 1:1 (1:1) - 15. Jarabek, 31. Jurčo

Maria Huta - Medzev 4:1 (3:0) - 8. a 70. Čegiň, 42. a 43. Kučera, 90. Leško

Krásnohorské Podhradie - Čičarovce 4:3 (1:2) - 14. a 90. Jáger, 20. a 75. Hajdúk, 26. Hornyák, 79. Héger (pen.), 90. Revúcky

V. liga Košicko-gemerská, 23. kolo

Gemerská Hôrka - Ždaňa 0:0 - Gem. Hôrka odstúpila

V. liga Šarišská, 23. kolo

Bušov Gaboltov - Veľký Lipník 6:2 (4:0)

V. liga Podtatranská, 27. kolo

Prakovce - Spišská Belá 1:1 (0:1)

Hádzaná

Slovnaft handball extraliga mužov, Ligový pohár, skupina o 5. - 8. miesto, 6. kolo

HC Sporta Hlohovec - Tatran Prešov II. 27:32 (14:16) - Najviac gólov: Tschur 6, F. Zaťko 5, Takáč a Rakús po 4 - M. Šárpataky 10/1, Majirský 8, Rečičár 7/1. pok. hody: 2/2 - 3/2, vylúčení: 2 - 2, rozhodovali: Bednár a Beňo, 250 divákov. Hádzanári Tatrana Prešov B sa už v predstihu stali držiteľmi Ligového pohára

Prečítajte si tiež: Prešovská rezerva potvrdila zisk Ligového pohára triumfom v Hlohovci Čítajte 

Slovnaft handball extraliga mužov, baráž o účasť v sezóne 2018/2019, odveta

HáO TJ Slovan Modra - Košice Crows 29:20 (14:7) - prvý zápas 31:32, Modra si vybojovala právo štartu v extralige 2018/2019. Najviac gólov: V. Lackovič 5 - Šiška 8/3

Prečítajte si tiež: Košickí hádzanári v baráži extraligu nevybojovali Čítajte 

Vodné pólo

Extraliga mužov, play-off - finále, prvý zápas (hrá sa na tri víťazstvá)

ŠK Hornets Košice - Slávia UK Bratislava 7:6 (3:1, 1:1, 3:0, 0:4) - stav série: 1:0 - Góly: Mitruk, Šuster a Vojtenko po 2, Krivolapov 1 - Patrik Tkáč 2, Kratochvíl, Kováčik, Pieter a Brezina po 1

Prečítajte si tiež: Bačo potreboval po zápase tabletky na upokojenie Čítajte 

Duatlon

Majstrovstvá Slovenska 10 km - 40 km - 5 km

Muži: 1. Ondrej Kubo (3NITY Triathlon team Bratislava) 1:46:36 h 2. Peter Štilla (TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica) 1:46:57, 3. Daniel Kraviansky (pro-body triatlon team Košice) 1:47:45

Ženy: 1. Katarína Lamiová (bez klubovej príslušnosti) 2:15:53 h

Automobilizmus

Rallye Tatry, 45. ročník (po 8 rýchlostných skúškach)

1. Martin Koči (SR) Škoda Fabia 46:03,7 min, 2. GrzegorzGrzyb (Poľ.) Škoda Fabia R5 +34,9 s, 3. László Német (Maď.) Škoda Fabia R5 +1:31,4 min, 4. Jaroslav Melichárek (SR) Ford Fiesta R5 +1:37,3, 5. Vlastimil Majerčák (SR) Ford Fiesta R5 +2:41,1, 6. Jozef Béreš (SR) Mitsubishi Lancer Evolution IX +2:47,2

Prečítajte si tiež: Tatranci žili automobilovými pretekmi. Vyhral Koči Čítajte 

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  2. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  3. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  5. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  6. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  7. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  8. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  9. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
  2. Väčšina fajčiarov dala deťom cigarety, ak si vypýtali
  3. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  9. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  10. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 919
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 11 974
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 858
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 732
  5. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 466
  6. Aká je chémia vôní 9 169
  7. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 9 047
  8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 840
  9. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 692
  10. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu 8 525
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Napriek platným obmedzeniam sa podvečer z Hlavnej ulice stalo rušné korzo.
Testovanie v Starej Ľubovni.
Výročie výbuchu bytovky Mukačevská 7 v Prešove

Turčanová o výbuchu: Do histórie Prešova sa tragédia navždy zapíše čiernymi písmenami

Zomrel aj syn jej šoféra.

Primátorka Andrea Turčanová počas zasadnutia krízového štábu.
Trhom dominujú výrobky na vianočný stôl.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

AUTORSKÁ STRANA MICHALA HAVRANA

Vybrané postavy slovenského covidového betlehema (píše Michal Havran)

Dali sme svetu pokryteckú vládu bez mravov, ktorá nás vťahuje do hysterickej telenovely.

AUTORSKÁ STRANA PETRY PROCHÁZKOVEJ

Zoja a súmrak sovietskeho mýtu o Veľkej vlasteneckej

Pohodlné pravdy o druhej svetovej vojne sa začínajú rozpadávať aj v Rusku.

Vstup do múzea Zoji Kosmodemianskej v Petriščeve.

Koronavírus na Slovensku: Do pilotného testovania sa zapojilo viacero škôl (minúta po minúte)

PCR testy na Slovensku odhalili už viac ako 115-tisíc nakazených. Pandémia Covid-19 si doteraz vyžiadala 981 obetí.

Testovanie žiakov a rodičov v Mútnom.
Adam Žampa.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop