Korzár logo Korzár
Štvrtok, 18. apríl, 2019 | Meniny má Valér
Nájdete nás na webe

Športový utorok východniarov - servis výsledkov a faktov

V regionálnych futbalových súťažiach boli na programe dohrávky.

Ilustračné.Ilustračné.(Zdroj: SITA)

Futbal

III. liga, dohrávka 18. kola

1 MFK Rožňava - TJ FK Vyšné Opátske 0:4 (0:1) - 26. a 60. Bandžuch, 46. Trebuňák, 54. Ristovski

Prečítajte si tiež: III. liga: Košičania dominovali v Rožňave

ŠK Odeva Lipany - MFK Snina 4:0 (1:0) - 15. a 57. Blaško, 59. Hreha (vlastný), 90. Hirka

FK Pokrok SEZ Krompachy - 1.FK Svidník 0:3 (0:1) - 35. Košč, 82. Ľalík, 90. Sova

MŠK Tesla Stropkov - FK Družstevník Plavnica 2:0 (0:0) - 55. Polaščík, 72. Burcák

MFK Slovan Sabinov - ŠK Milénium 2000 Bard. N. Ves 1:1 (1:1) - 5. Vranko, 26. Gduľa (pen.)

IV. liga Sever, dohrávka 18. kola

FK Gerlachov - ŠK Záhradné 3:0 (2:0) - 18. Hanuščák (pen.), 30. a 60. Stachura

TJ Rozvoj Pušovce - OFK Tatran Kračúnovce 0:0 (0:0)

Prečítajte si tiež: IV. a V. futbalová liga: Na programe boli dohrávky

TJ Ptava NV Ptičie - FK Humenné 0:6 (0:2) - 34. Vasiľ, 45. Sališ, 58. a 61. a 74. a 80. Radovanovič

FK Tatran Zámutov - FC Pivovar Šariš Veľký Šariš 4:2 (1:1) - 12. Šimko (pen.), 30. a 49. a 69. Šimai, 75. Hritz

Sokol Ľubotice - MŠK Spartak Medzilaborce 5:1 (3:1) - 3. a 36. Čekan, 7. Kapraľ, 26. Samsely, 79. a 83. Michniewicz

OŠK Fintice - TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom 4:1 (1:0) - 36. a 52. L. Hricov, 58. Ondica, 68. Eliaš, 86. A. Hricov

IV. liga Juh, dohrávka 18. kola

AFK Topoľany - FK Kechnec 1:1 (0:1) - 14. Kover (pen.), 64. Pavúk

TJ Družstevník Čičarovce - FK Čaňa 1:4 (0:2) - 8. a 50. Almáši, 32. Hanzeľ, 48. Kiss, 89. Binda

TJ Družstevník Malá Ida - TJ Mladosť Kalša 0:11 (0:5) - 8. a 26. a 53. Zeher, 30. a 39. a 76. Špišák, 33. Capík, 67. Gašpar, 75. Patkanóci, 86. a 89. Takáč

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - MFK Spartak Medzev 3:4 (1:2) - 20. Žakarovský, 24. Lakatoš, 30. Ribár, 51. Jurko, 55. Leško, 78. Vinc, 90. Dulovič

FK Krásnohorské Podhradie - FK Geča 3:2 (2:0) - 18. Héger, 35. Erdofalvi, 48. Revúcky, 54. Pach, 85. Buzoga

FK Tatra Sokoľany - MFK Veľké Kapušany 4:0 (4:0) - 6. a 18. a 43. Varga, 40. Čontošfalský

V. liga Košicko-gemerská, dohrávka 15. kola

FC Lokomotíva Košice "B" - FK Haniska 1:1 (0:1) - 28. Majoroš, 65. Cina

MFK Ťahanovce - TJ Kokšov-Bakša 2:2 (2:0) - 28. Šemrák, 43. Pačut, 69. Jesenský, 72. Ružička

V. liga Zemplínska, dohrávka 15. kola

TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ Družstevník Cejkov 1:2 (1:0) - 22. Molnár, 60. a 90. Tokár

V. liga Vihorlatsko-dukelská, dohrávka 15. kola

OFK Hencovce - TJ Tvarona Ulič 1:0 (1:0) - 17. Homoľa

FK Kamenica nad Cirochou - TJ Družstevník Borov 2:4 (0:2) - 10. Križanovský, 44. Okoš, 48. a 63. Kuruc, 56. Mesaroš, 76. Čopák (pen.)

TJ Jasenov - FO Ajax Pakostov: 0:0 (0:0)

V. liga Šarišská, dohrávka 15. kola

TJ Družstevník Župčany - MFK Stará Ľubovňa 0:0 (0:0)

V. liga Šarišská, 21. kolo

Koprivnica – Kamenica 0:2 - 32. Pešta, 89. Hurajt

V. liga Podtatranská, dohrávka 18. kola

FK Slovan Veľký Folkmar - TJ Tatran Ľubica 1:4 (1:2) - 11. Matejka, 40. Hájovský, 43. Miluš, 68. Mazurek, 83. Sova

ŠK Štrba - ŠK Harichovce 0:2 (0:1) - 35. Augustin, 47. Biskup (vlastný)

TJ Štart Hrabušice - MŠK Slavoj Spišská Belá 1:0 (1:0) - 43. Rečičár

MFK Kežmarok - FK 1931 Hranovnica 1:1 (0:0) - 51. Maťaš, 60. Zacher

FK Olcnava - TJ Nový život Kluknava 2:2 (0:1) - 9. a 83. Belej, 58. Krempaský, 59. Geletka

FK Slovan Helcmanovce - FK 05 Levoča 2:3 (0:1) - 12. Kramarčík, 50. Plachetka (pen.), 53. Čeremuga, 67. Bocko, 68. Pokuta

FK Veľká Lomnica - FK Prakovce 5:1 (3:0) - 21. Galschneider, 35. a 42. (pen.) a 62. Baláž, 75. Vojtek, 89. Elek (pen.)

Atletika

Atletická liga 2018 v Košiciach - výsledky 1. kola

Muži:

100 m: 1. Bujna (Slávia UK Bratislava) 10,67, 2. Kišš (Slávia TU Košice) 10,82, 3. Púchovský (ŠK ŠOG Nitra) 10,98

200 m: 1. Kišš (STU Košice) 22,01, 2. Bujna (Slávia UK) 22,01, 3. Marček (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 22,48

800 m: 1. Ma. Talán (AC Stavbár Nitra) 1:54,05, 2. Lendvorský 1:54,32, 3. Jablokov (obaja Slávia UK) 1:55,30

1500 m: 1. P. Kováč (Slávia STU Bratislava) 3:59,16, 2. Sahajda (BMSC Bratislava) 4:03,21, 3. Valachovič (Stavbár Nitra) 4:09,76

10 000 m: 1. Kompas (ŠOG Nitra) 34:03,48, 2. Mojžiš (ŠK Dukla) 34:03,58, 3. Kubej (AK Spartak Dubnica) 34:08,89 (bežalo sa 5. 5. v rámci M-SR v behu na 10 000 m v Banskej
Bystrici)

110 m prek.: 1. Šuba (Stavbár Nitra) 15,61, 2. Baluch (STU Košice) 16,03, 3. Šoka (Slávia STU) 16,45

400 m prek.: 1. Bottlík (Slávia UK) 53,86, 2. Danilov (Ukr./Slávia STU) 55,63, 3. Baluch (STU Košice) 56,57

výška: 1. Beer 205, 2. Zeman (obaja Stavbár Nitra) 195, 3. Kalafus (Slávia UK) 195

žrď: 1. Krajňák (ŠOG Nitra) 480, 2. Zmoray (Stavbár Nitra) 450, 3. Sedlák (Akademik TU Košice) 420

diaľka: 1. Veszelka (ŠK Dukla) 740, 2. Šuba 698 (+2,1), 3. Turcsányi (obaja Stavbár Nitra) 685

trojskok: 1. Veszelka (ŠK Dukla) 16,86 (+2,2 m/s), 2. Turcsányi 14,74, Šuba (obaja Stavbár Nitra) 14,73 (+2,2)

guľa: 1. Baran 16,08, 2. Broš 15,93, 3. L”bb (všetci ŠOG Nitra) 15,57

disk: 1: Gondor (ČR/Slávia UK) 52,63, 2. Broš 50,29, 3. L”bb (obaja ŠOG Nitra) 47,15
oštep: 1. Žeňúch (STU Košice) 75,93, 2. Slezák (ŠK Dukla) 73,87, 3. Bartoň (ŠOG Nitra) 67,56

4 x 100 m: 1. ŠK ŠOG Nitra (Šimune, Púchovský, Rigo, Opavský) 44,07, 2. Slávia UK Bratislava 44,34, 3. ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 44,36

Poradie v 1. kole (neoficiálne): 1. ŠK ŠOG Nitra 182, 2. AC Stavbár Nitra 129,5, 3. Slávia Uk Bratislava 128, 4. ŠK Dukla o. z. B. Bystrica 108, 5. Slávia STU Bratislava 94, 6. Slávia TU Košice 67,5, 7. AK Spartak Dubnica 13.

Ženy:

100 m: 1. Garčárová (TJ Tatran Sp. Nová Ves) 12,33, 2. Forster (ŠK ŠOG Nitra) 12,35, 3. Weigertová (Slávia UK Bratislava) 12,37

200 m: 1. Zapletalová 24,65, 2. Ledecká (obe ŠOG Nitra) 25,25, 3. Garčárová (TJ Tatran Sp. Nová Ves) 25,58

800 m: 1. Nikolenková (Ukr./Slávia STU Bratislava) 2:14,20, 2. Vlčáková (ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 2:15,14, 3. Naňová (Slávia STU) 2:16,96

1500 m: 1. Vlčáková (ŠK Dukla) 4:39,93, 2. Šišoláková (Slávia ŠG Trenčín) 4:47,66, 3. Keszeghová (Slávia STU) 5:02,45

10 000 m: 1. Maníková (AK Spartak Dubnica) 37:05,31, 2. Zrastáková (ŠOG Nitra) 37:15,45, 3. Kovalančíková (ŠK Dukla) 38:01,85

100 m prek.: 1. Baňovičová (Slávia UK) 14,29, 2. Takácsová (ŠOG Nitra) 14,61, 3. Gyomraiová (TJ Tatran Sp. Nová Ves) 15,31

400 m prek.: 1. Zapletalová 59,51, 2. Ledecká (obe ŠOG Nitra) 1:00,773, 3. Nikolenková (Ukr./Slávia STU Bratislava) 1:00,79

výška: 1. Dunajská (ŠK Dukla) 175, 2. Michlíková 160, 3. Kažimírová (obe Slávia UK) 160

žrď: 1. Strýčková (ČR/Slávia UK) 320, 2. Duvačová (Dubnica) 300, 3. Paliderová (UMB B. Bystrica)290

diaľka: 1. J. Velďáková 630, 2. Flosníková 583 (+3,0 m/s), 3. Rudzanová (všetky ŠK Dukla) 573

trojskok: 1. J. Velďáková (ŠK Dukla) 12,28, 2. Vanovčanová (Slávia UK) 11,45, 3. Lehocká (ŠOG Nitra) 11,06

guľa: 1. Slošárová (ŠK Dukla) 14,09, 2. K. Čaklošová (AK Spartak Dubnica) 11,60, 3. Weigertová (Slávia UK) 10,66

disk: 1. Slošárová (ŠK Dukla) 39,91, 2. Jakubcová (ŠOG Nitra) 37,57, 3. Smreková (Slávia UK) 37,20

oštep: 1. J. Hanuliaková 42,58, 2. Mokrá (obe Slávia ŠG Trenčín) 40,26, 3. Filová (ŠK Dukla) 38,38

4 x 100 m: 1. ŠK ŠOG Nitra (Takácsová, Kovačovicová, Forster, Ledecká) 48,12, 2. ŠK Dukla o. z. B. Bystrica) 49,42, 3. Slávia STU Bratislava 50,10

Poradie v 1. kole (neoficiálne): 1. ŠK ŠOG Nitra 177, 2. ŠK Dukla o. z. B. Bystrica 154, 3. Slávia UK Bratislava 123, 4. Ak Spartak Dubnica n/V. 95, 5. Slávia STU Bratislava 93, 6. TJ Tatran Sp. Nová Ves 76, 7. Slávia ŠG Trenčín 59.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Až vďaka chorobe objavila svoj talent
  2. Čerpačky OMV na Slovensku majú dvere otvorené aj počas sviatkov
  3. Čo upiecť na Veľkú noc? 5 skvelých dezertov Adriany Polákovej
  4. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť
  5. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali
  6. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie
  7. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou?
  8. Jozef Miloslav Hurban sa dostal do vesmíru
  9. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým?
  10. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori
  1. Bim Challenge 2019
  2. Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov
  3. Z Fondu malých projektov je možné získať až 50-tisíc eur
  4. Grilovacia sezóna je zahájená!
  5. Moderné bývanie v Žiline v 30-tych rokoch 20. storočia
  6. Čerpačky OMV na Slovensku majú dvere otvorené aj počas sviatkov
  7. Funkce pro Slovensko: navigace na čísla popisná i bez ulic! Mio
  8. Projekt CEC spojil študentov ekonomických univerzít troch štátov
  9. Kúzlo pravidelného investovania
  10. Prieskum: Chceme kupovať čerstvé a kvalitné vajcia zo Slovenska
  1. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori 34 574
  2. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča 11 707
  3. Idete stavať dom? Päť vecí, ktoré potrebujete vedieť 8 080
  4. Čo upiecť na Veľkú noc? 5 skvelých dezertov Adriany Polákovej 6 015
  5. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť 6 003
  6. Jozef Miloslav Hurban sa dostal do vesmíru 4 352
  7. Volkswagen Touareg ALL INCLUSIVE je ešte príťažlivejší 4 154
  8. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým? 4 056
  9. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou? 3 865
  10. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie 3 691

Už ste čítali?

Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop