Korzár logo Korzár
Streda, 25. apríl, 2018 | Meniny má Marek
Pridajte si svoje mesto

IV. a V. ligy: Medzev a Maria Huta bojujú plece pri pleci

Vo štvrtých a piatych futbalových ligách sa hrali ďalšie zápasy.

Papcún strieľa úvodný gól TU Košice v šlágri V. ligy košicko-gemerskej.(Zdroj: Korzár/Rudolf Rondzik)
Článok pokračuje pod video reklamou

IV. liga

Sever, 20. kolo:

Poprad B – Medzilaborce 2:0 (2:0), G: Ujčík 2 (druhý z 11 m), ČK: Vodilka (hostia),

Prečítajte si tiež: Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Gerlachov – Kračúnovce 4:0 (2:0), G: Stachura, Gerčák, Berecký, Maliňak,

Záhradné – Humenné 0:4 (0:3), G: Sališ (z 11 m), Radovanović 3, ČK: Miženko (po 2 ŽK, domáci), Gomulec (domáci),

Pušovce – Raslavice 3:1 (2:1), G: M. Migaš 3 – Guman,

Ptičie – V. Šariš 1:1 (1:1), G: Šelepec (z 11 m) – Šimko,

Zámutov – Radvaň n/L 0:1 (0:1), G: Paľo,

Ľubotice – Sp. Podhradie 2:0 (2:0), G: Kapraľ, Michniewicz,

Fintice – Soľ – zápas odložený na 16.5.2018

1. Humenné 18 17 1 0 63:6 52
2. Poprad B 18 13 2 3 70:19 41
3. Gerlachov 17 11 3 3 44:22 36
4. Sp. Podhradie 19 11 1 7 43:30 34
5. Záhradné 17 10 2 5 37:20 32
6. Raslavice 18 9 1 8 36:42 28
7. Soľ 17 8 3 6 21:24 27
8. Radvaň n/L 16 7 2 7 21:26 23
9. Kračúnovce 17 6 3 8 27:26 21
10. Ľubotice 17 6 3 8 26:30 21
11. Ptičie 17 5 4 8 30:35 19
12. Fintice 17 6 1 10 20:49 19
13. Medzilaborce 16 5 2 9 27:42 17
14. V. Šariš 17 4 2 11 25:36 14
15. Zámutov 17 3 2 12 14:32 11
16. Pušovce 18 1 0 17 11:76 3

Juh, 20. kolo

Strážske – Maria Huta 0:5 (0:3), G: Kučera, Labun, Bačo, Čegiň, M. Ďorď,

Krh. Podhradie – V. Kapušany 2:1 (1:0), G: Revúcky, Héger – Luchyn, ČK: Repovský (hostia),

Prečítajte si tiež: Šinglár odložil kopačky. Zachraňuje Kechnec

Rudňany – Sokoľany 1:0 (1:0), G: Sabol,

Topoľany – Čaňa 5:3 (4:1), G: Pavúk, Michaliv 2, Pavlov, Lörinc – Lipnický, Hanzeľ, Steininger,

Kechnec – Kalša 1:3 (1:0), G: Pástor (vl.), Capík, Zeher, Seman,

Čičarovce – Medzev 0:4 (0:4), G: Jurko 3, Palencsár,

M. Ida – Sobrance 1:5 (0:2), G: Nalevanko – Zahorčák, Kostič 2, Hreško, Pavlina,

Petrovce n/L – Geča 73 1:1 (0:0), G: Tkáč (z 11 m) – P. Majoroš.

1. Medzev 18 15 0 3 68:19 45
2. Maria Huta 20 14 1 5 45:17 43
3. Kalša 18 12 2 4 50:19 38
4. Sokoľany 19 11 2 6 40:29 35
5. Sobrance 17 9 4 4 49:21 31
6. Geča 73 18 10 2 6 41:32 32
7. Strážske 18 10 1 7 39:45 31
8. Čaňa 18 8 5 5 53:31 29
9. Topoľany 18 8 2 8 33:38 26
10. Petrovce n/L 17 6 5 6 33:36 23
11. Rudňany 19 5 5 9 25:32 20
12. Krh. Podhradie 18 5 5 8 24:37 20
13. V. Kapušany 18 4 3 11 15:29 15
14. M. Ida 18 4 1 13 19:61 13
15. Čičarovce 18 2 2 14 12:49 8
16. Kechnec 18 1 2 15 17:68 5

Ďalší program: Sever, 21. kolo, 14. 4. o 15.30 hod.: Humenné – Kračúnovce, 15. 4. o 15.30 hod.: Fintice – Gerlachov, Soľ – Ľubotice, Sp. Podhradie – Zámutov, Radvaň n/L – Poprad B, Medzilaborce – Ptičie, V. Šariš – Pušovce, Raslavice – Záhradné.

Juh, 21. kolo, 14. 4. o 15.30 hod.: Rudňany – Topoľany, Mária Huta – Petrovce n/L, 15. 4. o 10.45 hod.: Geča – Malá Ida, o 15.30 hod.: Sokoľany – Krs. Podhradie, V. Kapušany – Strážske, Sobrance – Čičarovce, Medzev – Kechnec, Kalša – Čaňa.

V. liga

Košicko-gemerská, 16. kolo

Prečítajte si tiež: Líder z Čečejoviec inkasoval debakel

Gem. Hôrka – Ťahanovce 0:9 (0:7), G: Timura, Škyrta 2, Šemrák, Kardoš 2, Koľvek, Tomko, Farkaš,

Ždaňa – Košice B 1:3 (0:2), G: Pusztai (z 11 m) – Cina, Čontoš, Korček, ČK: Krompaský (domáci),

Haniska – Seňa 3:1 (1:0), G: Palenčár 2, Horváth – L. Sinovický, ČK: T. Sinovický (po 2 ŽK, hostia),

Kokšov – Bakša – Koš. N. Ves 1:0 (1:0), G: Habina,

V. Ida – Perín 4:4 (3:2), G: Lukács, Lukáč, Bujnovský (z 11 m), Hornák – Šuster, Hrabčák, Grega 2,

TU Košice – Čečejovce 5:0 (1:0), G: Papcún, Fazekáš (vl.), Marcin, Hlivák, Zdechovan.

1. TU Košice 14 10 3 1 36:6 33
2. Čečejovce 15 10 2 3 36:17 32
3. Ťahanovce 14 10 1 3 43:14 31
4. Perín 14 8 3 3 30:24 27
5. Poproč 14 7 4 3 38:19 25
6. Koš. N. Ves 14 6 2 6 20:16 20
7. Ždaňa 15 5 2 8 28:35 17
8. V. Ida 14 5 2 7 27:36 17
9. Haniska 14 5 1 8 31:28 16
10. Kokšov – Bakša 14 5 1 8 17:23 16
11. Seňa 14 5 1 8 24:38 16
12. Košice B 13 3 4 6 26:19 13
13. Gem. Hôrka 15 0 0 15 5:86 0

Zemplínska, 16. kolo

Cejkov – Parchovany 3:1 (0:1), G: Kročko 2, Tokár – D. Popaďák,

M. Horeš – Úpor 0:3 (0:1), G: Rugolský 2, Kučera,

Pavlovce n/U – Vinné 7:0 (4:0), G: Surmaj, Masnica, Horňak 3, Gomboš, Khomenko,

Michaľany – Nacina Ves 3:1 (0:0), G: Veľk, Tokár, Elek – J. Šipoš,

Lastomír – Streda n/B 2:1 (0:0), G: Vaľo, Suško – Bučko,

Čierna n/T – Kr. Chlmec 0:2 (0:1), G: Molnár, Ujházi, ČK: Džerenga (po 2 ŽK, domáci).

1. Pavlovce n/U 16 13 2 1 71:15 41
2. Kr. Chlmec 15 12 1 2 57:11 37
3. Cejkov 15 11 2 2 39:16 35
4. Úpor 15 10 1 4 38:18 31
5. Lastomír 15 8 1 6 24:27 25
6. Močarany 15 7 2 6 22:26 23
7. Čierna n/T 15 7 0 8 27:30 21
8. Nacina Ves 15 5 2 8 18:27 17
9. Vinné 16 4 4 8 15:34 16
10. Parchovany 15 5 1 9 17:48 16
11. Borša 14 5 0 9 21:40 15
12. Michaľany 16 4 1 11 19:44 13
13. M. Horeš 15 4 0 11 22:30 12
14. Streda n/B 15 2 1 12 11:35 7

Šarišská, 16. kolo

Gaboltov – Čirč 2:1 (0:0), G: Maxin, Klimek – Čerkala, ČK: Maxin (po 2 ŽK, domáci),

Kamenica – Široké 2:0 (0:0), G: Kocurko, Valek,

V. Lipník – D. Lúka 2:0 (0:0), G: Bjalončík (z 11 m), Lipnický,

Kendice – Župčany 1:7 (1:4), G: Eliaš – D. Petruška 3, R. Pončák, Beliš 2, Bálint,

St. Ľubovňa – Demjata 0:3 (0:3), G: Chromek 2, Partila,

Koprivnica – Ražňany 0:0

M. Šariš – Dubinné 1:3 (0:1), G: Poláček (z 11 m) – Ilek, Vaľko 2.

1. Čirč 15 12 1 2 57:13 37
2. Ražňany 15 11 3 1 36:11 36
3. St. Ľubovňa 15 10 1 4 24:16 31
4. Župčany 15 10 0 5 47:24 30
5. Demjata 15 9 1 5 28:20 28
6. Kamenica 15 9 0 6 38:24 27
7. D. Lúka 15 7 2 6 15:22 23
8. Koprivnica 15 6 2 7 29:30 20
9. Dubinné 15 6 0 9 29:38 18
10. Gaboltov 15 5 1 9 26:38 16
11. Široké 15 3 5 7 22:34 14
12. M Šariš 15 3 1 11 22:47 10
13. V. Lipník 15 3 0 12 18:46 9
14. Kendice 15 2 1 12 14:42 7

Podtatranská, 20. kolo

Hrabušice – Nálepkovo 1:1 (1:0), G: Jurčo – Fabian, ČK: Vartovník (hostia),

V. Folkmar – Harichovce 0:9 (0:4), G: Regec 2, Augustin 2, Kaščák 2, Pukluš (z 11 m), Bednár, Kotrady,

Ľubica – Sp. Belá 1:1 (0:0), G: Matejka – Heutschy,

Štrba – Hranovnica 1:3 (0:2), G: Pitoňák – Ďurán, Bednarčík, Sabo,

Kežmarok – Kluknava 1:0 (0:0), G: D. Gahura,

V. Tatry – Levoča 0:1 (0:0), G: Lešňovský,

Helcmanovce – V. Lomnica 0:1 (0:0), G: Fejerčák,

Olcnava – Prakovce 1:0 (1:0), G: Ruman.

1. Hranovnica 18 13 4 1 71:23 43
2. V. Lomnica 17 13 2 2 47:18 41
3. Sp. Belá 19 12 4 3 43:23 40
4. Kežmarok 19 12 3 4 40:28 39
5. Olcnava 18 11 4 3 43:22 37
6. Nálepkovo 19 9 2 8 50:29 29
7. Ľubica 18 8 5 5 40:27 29
8. Harichovce 18 8 3 7 63:28 27
9. Levoča 18 8 2 8 34:21 26
10. V. Tatry 19 8 2 9 33:20 26
11. Hrabušice 18 7 2 9 45:48 23
12. Kluknava 18 5 4 9 31:28 19
13. Štrba 18 5 2 11 40:42 17
14. Prakovce 18 5 1 12 28:31 16
15. Helcmanovce 18 1 0 17 6:104 3
16. V. Folkmar 17 0 0 17 11:133 0

Vihorlatsko-dukelská, 16. kolo

Borov – Sedliská 1:0 (1:0), G: Kuruc (z 11 m),

V. Žipov – Jasenov 1:1 (0:0), G: Janočko – L. Horvát,

Pakostov – Kamenica n/C 1:4 (1:1), G: Karabin – P. Vasiľko, Haburaj, Kovalčík, Benec,

Ulič – Stakčín 1:1 (1:1), G: Kočan (z 11 m) – Shcherbanych,

Bystré – Sačurov 1:0 (0:0), G: Kubánka,

Kochanovce/Brekov – N. Hrušov 3:1 (2:0), G: Šamo, Reby 2,

Seč. Polianka – Hencovce 1:0 (1:0), G: Barila, ČK: Gazdík (hostia).

1. N. Hrušov 15 14 0 1 41:9 42
2. Borov 15 11 1 3 42:20 34
3. Bystré 15 8 3 4 21:18 27
4. Kamenica n/C 15 7 3 5 27:16 24
5. Kochan./Brekov 15 6 5 4 30:17 23
6. Sačurov 15 7 2 6 26:23 23
7. Hencovce 15 6 4 5 23:21 22
8. Pakostov 15 5 3 7 26:30 18
9. Stakčín 15 4 4 7 14:21 16
10. Jasenov 15 4 3 8 10:19 15
11. Seč. Polianka 15 5 0 10 22:48 15
12. Ulič 15 3 5 7 25:34 14
13. V. Žipov 15 3 5 7 19:29 14
14. Sedliská 15 2 2 11 13:34 8

Ďalší program:

Košicko-gemerská
17. kolo, 14. 4. o 15.30 hod.: Gem. Hôrka – Koš. N. Ves, 15. 4. o 15.30 hod.: Ždaňa – Slávia TU, Čečejovce – V. Ida, Perín – Kokšov Bakša, Poproč – Haniska, Seňa – Lok. Košice B.

Zemplínska
17. kolo, 15. 4. o 15.30 hod.: Čierna n/T – Cejkov, Kr. Chlmec – Lastomír, Streda n/B – Michaľany, Nacina Ves – Pavlovce n/U, Vinné – Borša, Močarany – Malý Horeš, Úpor – Parchovany.

Vihorlatsko-dukelská
17. kolo, 15. 4. o 15.30 hod.: Kochanovce/Brekov – Vyš. Žipov, Niž. Hrušov – Bystré, Sačurov – Ulič, Stakčín – Seč. Polianka, Hencovce – Borov, Sedliská – Pakostov, Kamenica n/C – Jasenov.

Šarišská
17. kolo, 15. 4. o 15.30 hod.: Malý Šariš – Kamenica, Dubinné – Gaboltov, Koprivnica – Čirč, Ražňany – St. Ľubovňa, Demjata – Kendice, Župčany – V. Lipník, Dlhá Lúka – Široké.

Podtatranská
21. kolo, 14. 4. o 15.30 hod.: Prakovce – V. Tatry, o 17.00 hod.: Sp. Belá – Harichovce, 15. 4. o 15.30 hod.: Helcmanovce – V. Folkmar, Olcnava – V. Lomnica, Levoča – Kežmarok, Kluknava – Hrabušice, Štrba – Nálepkovo, Hranovnica – Ľubica.

Téma: Futbal


Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne, Liga majstrov 2017/2018, Futbal

Neprehliadnite tiež

Hlava na hlave. Najľudnatejšie časti Slovenska sú v Košiciach

Vedie Sídlisko Ťahanovce, v rebríčku nechýba ani KVP či Terasa.

Samopaly predával po 700 eur, jedenásť kúpil policajný agent

Obchodník so zbraňami strávi za mrežami sedem rokov.

Komentár Petra Schutza

Ficova zablokovaná konzerva

Zajtra sa udeje čosi ako polozázrak.

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Sakovú vytiahol na ministerstvo bývalý manžel, Kaliňákov kamarát

K aktivitám nádejnej ministerky vnútra sa Alexander Sako nevyjadruje. Sám je v niekoľkých verejných funkciách.

DOMOV

Dobré ráno: Fico s Kaliňákom sa vysmiali protestom aj prezidentovi

Saková je Kaliňákov, teda náš človek.

KOMENTÁRE

Saková je ďalší výkrik zúfalstva

Čím skôr však bude Saková vo funkcii, tým skôr bude môcť vláda žať politické plody svojho rozhodnutia.

SVET

Telo novinárky rozštvrtil, ako vrah sa necíti. Dána odsúdia

Amatérsky vynálezca môže v ostro sledovanom procese dostať doživotie.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Tri pravidlá, na ktoré inovatívne firmy nikdy nezabúdajú
  2. Aj staršie životné poistenie môže mať nové výhody
  3. 7 miest, kde ešte stále môžete zažiť cisárske Rakúsko
  4. Nukleárna magnetická rezonančná liečba znova v Košiciach
  5. Reportáž: Ako sa robia balené bagety? Zisťovali sme vo fabrike
  6. Nový rekord SME.sk: Za 2 roky takmer 2-krát viac predplatiteľov
  7. Ružička Csekes je už po šiesty krát Právnickou firmou roka
  8. Zákazníkom sme vďaka našim službám ušetrili viac ako milión eur
  9. Plánujete zmeniť lekára? Na toto sa potrebujete pripraviť
  10. Zelené Grunty pripravujú nové byty do predaja
  1. Aj staršie životné poistenie môže mať nové výhody
  2. 7 miest, kde ešte stále môžete zažiť cisárske Rakúsko
  3. Poistenie.sk v novom a lepšom šate
  4. Nukleárna magnetická rezonančná liečba znova v Košiciach
  5. Navštívte OMV na bratislavskom Autosalóne
  6. Za katastrofálny stav chodníkov je zodpovedný starosta Števčík
  7. BILLA štartuje spoluprácu s lyžiarmi Žampovcami
  8. Bieloruský veľvyslanec sa stretol s rektorom SPU v Nitre
  9. Navštívte OMV na bratislavskom Autosalóne
  10. Ružička Csekes je už po šiesty krát Právnickou firmou roka
  1. Reportáž: Ako sa robia balené bagety? Zisťovali sme vo fabrike 17 339
  2. Plánujete zmeniť lekára? Na toto sa potrebujete pripraviť 16 248
  3. Firmy, pri ktorých sa nemusíte obávať dvojakej kvality potravín 15 958
  4. Desať obľúbených multistop zájazdov do celého sveta 14 045
  5. Aká je skutočná pravda o Partners Group Sk? 11 419
  6. Tieto dizajnové hrnčeky a poháre na kávu ocení každý 7 543
  7. V Trenčíne vzniká nová komunita, susedia tu budú priateľmi 6 160
  8. Toto sú zdravotné problémy, o ktorých muži nehovoria 5 524
  9. Nenechajte svojich zamestnancov „vyhorieť“! 4 217
  10. Nový rekord SME.sk: Za 2 roky takmer 2-krát viac predplatiteľov 3 297

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop