HÁDZANÁ
Slovnaft handball extraliga, nadstavba, A-skupina (o 1. - 6. miesto) ,1. kolo:
Tatran Prešov - ŠKP Bratislava 39:17 (20:10),
Najviac gólov: Číp 10, D. Krok a Babič po 5, L. Urban 5/1 - D. Tobiaš a Janoška po 5, Šulka 3, pok. hody: 3/3 - 1/0, vylúčení: 4 - 0, rozhodovali: Daňo a Sabol, 236 divákov
VOLEJBAL
Extraliga žien, skupina o 5. až 10. miesto, 5. kolo
VTC Pezinok-Bilíkova - KV MŠK Oktan Kežmarok 3:0 (24, 20, 16),
76 minút, rozhodovali: Viktoríni-Lisá, Sluk
Hit UCM Trnava - BK97 Stova Spišská Nová Ves 3:0 (15, 14, 18),
69 minút, rozhodovali: Tiršel, Kohút
SOBOTA
BASKETBAL
Finále Slovenského pohára basketbalistov 2017/2018, muži:
BK Inter Bratislava - KB Košice 81:89 (18:20, 19:24, 23:21,
21:24)
Extraliga žien, A-skupina o 1. až 4. miesto, 3. kolo
MBK Ružomberok - Good Angels Košice 54:78 (34:43),
Najviac bodov: Walkerová 21, Wileyová 11, Campbellová 10, - Morrisová 23, Jurčenková 13, M. Páleníková 10, 1300 divákov
BAM Poprad - Piešťanské Čajky 55:87 (31:55),
Najviac bodov: Hadačová, Kupčíková po 15, Ivančáková, Filičková, Drobná po 6 - Smithová 16, Slamová 15, T. Páleníková 11
HÁDZANÁ
EHF, , muži, 2. kolo
Tatran Prešov - SKA Minsk 25:25 v A-skupine
MOL liga žien, 18. kolo
HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce 31:24 (16:12),
Najviac gólov: Klučková 8/4, I. Bahýlová 7, Trochtová a Rácková po 4 - M. Holešová a Wollingerová po 5, Fiľková-Trehubová 4, Bajčiová 4/2 Pok. hody: 4/4 - 3/2, vylúčené: 2 - 4, rozhodovali: Mandák a M. Rudinský (obaja SR), 650 divákov
HOKEJ
I. liga, tretie zápasy štvrťfinále play off (na tri víťazstvá)
HK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce 3:7 (0:3, 2:1, 1:3),
Góly: 29. Vantroba, 29. Lesňák, 59. Koky - 19., 42. Kolba, 46., 53. Hamráček, 4. Mašlonka, 8. Piatak, 33. Jokeľ. Rozhodovali: Píšťanský, Snášel - Homola, Janiga, vylúčení: 7:10, presilovky: 3:2, oslabenia: 0:1, 247 divákov
(na zápasy 0:3, Michalovce postúpili do semifinále)
VOLEJBAL
Extraliga žien, skupina o 1. až 4. miesto, 5. kolo
VK Slávia EU Bratislava - VK Eperia Prešov 3:0 (24, 10, 7),
62 minút, rozhodovali: Pivarček, Sarka
Volejbal: VK Prievidza - TJ Slávia Svidník 3:0 v 6.kole sk. o 1.-4. miesto
Extraliga žien, skupina o 5. až 10. miesto, 5. kolo:
VTC Pezinok-Bilíkova - BK97 Stova Spišská Nová Ves 3:1 (8, 24, -20, 18),
105 minút, rozhodovali: Svorenčík, Gerboc
Hit UCM Trnava - KV MŠK Oktan Kežmarok 2:3 (17, -19, 15, -25, -6)
105 minút, rozhodovali: Dovičovič ml., Juráček
Extraliga mužov, skupina o 1. až 4. miesto, 6. kolo
VK Prievidza - TJ Slávia Svidník 3:0 (17, 18, 19),
63 minút, rozhodovali: Malík, Vaško
VK Mirad PU Prešov - VKP Bystrina SPU Nitra 1:3 (-26, 22, -15, -14)
103 minút, rozhodovali: Mokrý, Porvazník
Extraliga mužov, skupina o 5.- 9. miesto, 10. kolo
VKM Stará Ľubovňa - TJ Spartak Myjava 0:3 (-22, -21, -13)
68 minút, rozhodovali: Smolko, Niklová
VODNÉ PÓLO
Kvalifikácia o postup na ME 2018 vo vodnom póle - baráž - ženy - prvý zápas - Košice:
Slovenské reprezentantky vo vodnom póle remizovali 11:11 s výberom Turecka v sobotňajšom prvom zápase baráže o postup na júlové ME do Barcelony. Odveta sa uskutoční o dva týždne v sobotu 3. marca o 18.30 h
SEČ v Istanbule.
Slovensko - Turecko 11:11 (4:3, 1:2, 3:1, 3:5)
Góly SR: Kováčiková 3, Baranovičová a Kátlovská po 2, Junasová, Laciková, Stankovianska a Kolářová po 1
Zostava SR: K. Kissová, Bružeňáková - Kováčiková, Kurucová, Baranovičová, Junasová, Halocká, Rusznáková, Laciková, Stankovianska, Hýroššová, Kátlovská, Kolářová