Korzár logo Korzár
Streda, 1. december, 2021 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Horoskop na rok 2018 pre všetky znamenia

Čo prinesie budúci rok v práci, financiách, zdraví, láske i vzťahoch?

(Zdroj: archív)

Horoskop na rok 2018 sľubuje všetkým znameniam pomerne pokojný, vyrovnaný a harmonický rok. Pre niektorých bude ale o niečo málo jednoduchší ako pre ostatných. O to viac sa budú musieť snažiť, aby aj pre nich bol budúci rok úspešný.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nasledujúce obdobie bude priať najmä spoločenským vzťahom a rodine. Práve tá by v našom rebríčku hodnôt mala stáť na prvom mieste.

Mnohým z nás sa totiž bude stávať, že na ňu pre pracovné a spoločenské vyťaženie budeme zabúdať.

Horoskop tiež hovorí, že by sme si mali dávať pozor na naše zdravie. Kľúčom k úspechu bude počúvať potreby nášho tela a nezanedbávať prevenciu.

Skryť Vypnúť reklamu

Rok 2018 bude priať dlhodobým vzťahom aj novým láskam. Niektoré znamenia si užijú mesiace plné vášne a žeravých flirtov - a to hlavne v letnom období. I

né znamenia zverokruhu si budú užívať stále partnerské vzťahy a do ničoho nového sa nepoženú.

Kozorožec

Práca. Na začiatku roka dostanete správy súvisiace s vašou prácou a tiež sa dozviete nejaké dôležité informácie. Počiatok roka bude v pracovnej oblasti skôr pokojnejším obdobím, to zložitejšie príde s príchodom jari a vy sa pustíte do urputného boja. Budete musieť vynaložiť všetky sily na to, aby ste v tom boji obstáli. Koniec roka je spojený so stagnáciou a vy si oddýchnete od všetkých svojich problémov. Budete sa na všetko pozerať z nadhľadu a rekapitulovať, čo sa podarilo, a čo sa nie. Všetko nebude tak, ako chcete, ale napriek tomu vám to prinesie veľa poznania.

Skryť Vypnúť reklamu

Peniaze. Kvôli financiám budete musieť prekonávať nemalé prekážky už na začiatku roka. Všetky ich zdarne zvládnete a splnia sa vám niektoré vaše sny a priania. Zaplatíte nejaké pohľadávky a upokojíte sa. Ku koncu roka však prichádza rozhodovanie, ako s financiami naložiť a kde zarobiť viac peňazí. Budete sa rozhodovať dlhú dobu a prinesie vám to určitý nepokoj. Pokúste sa situáciu toľko neriešiť a nechať na osud, nech vám ukáže, kam sa má vaša energia obrátiť.

Zdravie. Po Silvestri máte oslabené zažívanie, najskôr ste to prehnali s alkoholom, pretože sa ozve pankreas. Je dobré nejaký čas úplne abstinovať alebo nejesť tučné jedlá, aby sa upokojil. Problémy môžete mať aj s tlakom a žilami, predovšetkým v jarnom období. Osud vás však má veľmi rád a tak vás od všetkého zlého ochráni. Na jeseň budete trpieť nespavosťou kvôli psychickému preťaženiu a koncom roka vás potrápia oslabené priedušky, ale nebude to nič vážne.

Skryť Vypnúť reklamu

Láska a vzťahy. Vo vzťahoch dôjde na začiatku roka k zásadnej zmene a budete nútení zbúrať všetky základy a postaviť nové a stabilnejšie. To vám prinesie splnenie niektorých vzťahových záležitostí a na jar prežijete pekný a spokojný vzťah. Partner či partnerka pre vás budú vaša istota a stabilita a v tom sa utvrdíte aj na konci roka. Koncom roka sa môžete stretnúť s niekým, koho už poznáte, a začať sa rozhodovať medzi dvoma partnermi - partnerkami. Bude to pre vás veľmi náročné, ale nakoniec sa rozhodnete správne a nebudete svoj výber ľutovať.

Vodnár

Práca. Na začiatku roka budete mať toľko práce, že nebudete vedieť, čo robiť skôr. Práca sa na vás valí zo všetkých strán a vám to urobí radosť. Hojnosť vás bude sprevádzať celý začiatok roka. Na jar sa toho veľa nezmení a vy pocítite nádej na to, že sa vám v pracovnej oblasti splnia vaše sny a priania a budete naozaj šťastní. Ku koncu roka sa zúčastňujete mnohých pracovných stretnutí a schôdzok a nebudete vedieť, čo skôr. Nájdite si čas aj na rodinu a svoje koníčky, je to potrebné.

Peniaze. Obdobie hojnosti financií vás čaká na začiatku roka, budete si to užívať a možno prídu aj nejaké nečakané peniaze a odmeny. Ešte na jar to bude skvelé a po finančnej stránke vám nebude vôbec nič chýbať. V polovici roka však príde kríza, nejaké veľké výdavky, a peniaze vám budú chýbať. Nejako to urovnáte, ale až do konca roka vás čaká skôr finančná stagnácia než posun k lepšiemu. Radšej na začiatku roka viac šetrite a vyhnete sa komplikáciám.

Zdravie. Stres a nespavosť vás budú sprevádzať celým začiatkom roka, viac odpočívajte a všetko sa upokojí. Na jar príde alergia skôr, než ju očakávate. Následne sa váš zdravotný stav upokojí a stabilizuje a osud vás bude chrániť. Jeseň bude plný chrípok, ani vás jedna neminie a ku koncu roka začnete riešiť krvný tlak.

Láska a vzťahy. Zatvárate oči a nechcete pred sebou vidieť veľkú lásku, ktorá je vo vašej blízkosti. Je to niekto, kto vás naozaj veľmi miluje. Až tie oči otvoríte, tak sa zamilujete a budete si užívať to, že všetko je tak, ako byť má, a uvedomíte si, že ste v tomto stave obrovsky šťastní. Na jeseň môže však dôjsť k rozchodu, pretože partner či partnerka voči vám prejavia veľké majetnícke sklony a to sa vám nebude páčiť. Ku koncu roka však všetko vyriešite a urovnáte si to v hlave a opäť budete zamilovaní a naplnení láskou.

Ryby

Práca. Začiatkom roka príde v oblasti práce veľká a veľmi prekvapivá zmena. Posuniete sa o nejaký ten stupeň vyššie a niekto vám dá veľkú dôveru. Potrebujete istotu, čo spôsobí konflikt a umocní vašu závislosť na túžbe splniť si svoje želanie. Budete veľmi produktívny, ale občas nebudete vedieť, čo chcete, a začnete hľadať určité východiská. Práca vám však pôjde skvele od ruky a bude sa vám veľmi dariť.

Peniaze. V oblasti financií príde na začiatku roka nová fáza, v ktorej sa posuniete niekam ďalej. Bude to možno nový príjem alebo sa zvýši vaša výplata, možná je aj odmena. V každom prípade sa vám na začiatku roka bude finančne veľmi dariť. V polovici roka sa ale objavia straty. Dajte si pozor na zlé investície alebo požičiavanie peňazí niekomu, kto by vám ich nemusel vrátiť. Aj peňaženku si strážte. Ku koncu roka vám opäť prídu peniaze v podobe nejakej odmeny, prípadne môžete niečo vyhrať. O peniaze nebudete už mať núdzu.

Zdravie. Začiatkom roka si dajte pozor na zápal v tele, ktorý vás môže zastaviť a spôsobiť vám veľkú únavu. Zápal môže putovať telom, a tak môžete riešiť aj viac problémov. Osud vám však je naklonený, všetko dopadne dobre. Problémy môžete mať aj s tlakom, predovšetkým v letnom období. Koncom roka sa môžu objaviť aj problémy so štítnou žľazou, nechajte si ju radšej skontrolovať. V zimných mesiacoch si dajte pozor na úrazy.

Láska a vzťahy. Na začiatku roka budete odpočívať a vo vzťahu nebudete nič riešiť. Je to pokojné obdobie, kedy sa síce nejaké problémy objavia, ale vy sa do nich nebudete púšťať. V polovici roka zažijete vo vzťahu harmóniu, u žien môže prísť aj tehotenstvo alebo láskyplné výmeny s partnerom. Ste na partnerovi či partnerke závislí, a preto sa môžete občas aj pohádať, ale nakoniec sa všetko vyrieši a nadviažete na to pekné z minulosti. Ku koncu roka si budete istí sami sebou a túto stabilitu si ponesiete aj do ďalších mesiacov.

Baran

Práca. V práci vás v tomto roku čakajú výkyvy. Raz budete hore, druhýkrát dole. Na začiatku roka to nebude úplne radostné, dokonca si prežijete aj nejaké depresie, pretože zistíte, že vás niekto manipuluje a snaží sa vás dotlačiť tam, kam potrebuje. Následne však zažijete v práci veľký úspech, môžete dostať aj novú, veľmi zaujímavú pracovnú ponuku, a to vám možno dodá odvahu a zo súčasnej práce odídete. Len neurobte impulzívne rozhodnutie a všetko si dobre premyslite, pretože ste na práci závislí. Pomôže vám zaistený a úspešný muž.

Peniaze. Financie vám na začiatku roka prináša energický a vášnivý muž. Čaká vás aj cesta dopredu a peniaze nebudete na začiatku roka riešiť, skôr sa venujete iným záležitostiam. Osud vám pomôže, ani pre to nemusíte nič urobiť. Jeho priazeň vám prináša aj finančný pokoj. V druhej polovici roka zažijete finančnú stagnáciu. Nebudú žiadne straty, ale tiež žiadne veľké príjmy. Ku koncu roka svoje financie prehodnotíte a postavíte na nové základy.

Zdravie. Zápal v tele vám zabráni preťažovať sa v práci, pretože budete veľmi unavení. Snažte sa odpočívať a toľko sa nepreťažujte. Dajte si na jar pozor aj na úraz, aby ste nemali problémy s obiehaním pohotovostí. Na jar vás môže potrápiť štítna žľaza, ak budete bez energie, nechajte si vyšetriť krv alebo do svojej stravy zaraďte viac rýb. Osud vám pomôže všetko vyriešiť a do konca roka vám poskytne ochranu. Všetko by sa vám teda malo podariť zvládnuť a vyliečiť.

Láska a vzťahy. Vzťahy vám prinášajú splnenie vašich prianí. Tiež partner či partnerka vás bude zásobovať peknými správami. Čaká vás aj veľká láska a zamilovanosť, ktorú prežijete na jar. Vo vzťahoch je dôležité riešiť predovšetkým dôležité veci. Čakajú vás aj veľmi príjemné zmeny. Naozaj sa vám bude dariť na jeseň. To bude pre vás krásne vzťahové obdobie plné zblíženia, lásky a porozumenia.

Býk

Práca. V práci sa budete zdokonaľovať a posúvať ďalej, vaše snahy obnovia aj niektoré staré pracovné vzťahy a budete sa ich snažiť oživiť. V každom prípade to pre vás znamená veľký posun a ostatní to ocenia. Muž, ktorý môže byť váš nadriadený alebo aj kolega, vás môže zasiahnuť svojou studenou odpoveďou a tým, že všetko bude zvažovať rozumom, nie srdcom. Ku koncu roka vás čakajú nové ponuky alebo nové nápady, začne proste niečo nové, čo vás bude baviť.

Peniaze. Na začiatku roka budete plní vášne, ako a koľko zarobíte peňazí. Možno si dáte aj nejaké peniaze stranou a pôjde vám to skvele. Pred letom začnete aj viac pracovať, a tak sa vám peniaze pohrnú a budete ich mať dostatok aj na dovolenku. Ku koncu roka už sami seba začnete odrádzať od úporného šetrenia a uvidíte všetky prekážky, ktoré sa pred vami objavia. Nakoniec to vzdáte.

Zdravie. Začiatkom roka si dávajte pozor na kĺby, držte sa v teple, môžu vás trochu bolieť. Ešte je v zimnom období možné, že nachladnete na reprodukčné orgány a močový mechúr, na jar môžete mať oslabený pankreas a zažívanie. Začiatkom leta budete preťažení a môžu vás trápiť bolesti hlavy. Koncom roka si dajte pozor na úraz.

Láska a vzťahy. Ste zamilovaní už od začiatku roka. Prežijete krásny koniec roka minulého a zistíte, že váš partner či partnerka sú ten najlepší človek, ktorého ste si mohli priať, a tak s týmto pocitom prejdete aj do nového roka. Celý rok budete riešiť upevňovanie vášho vzťahu alebo ho nejakým spôsobom spečatíte. Aj nezadaní budú mať príležitosť. Ku koncu roka sa zase váš partner ukáže v tých najkrajších farbách a plný vášne a energie, ktorú vám bude odovzdávať.

Blíženci

Práca. Začiatkom roka vás čakajú drobné ponuky a správy ohľadom práce. Možno vás skontaktujú aj s ponukami novej práce alebo nejakej brigády. Vaše okolie vám to bude závidieť a vy sa s tým budete dlhšiu dobu zmierovať. Uvedomíte si, že nie všetci sú vaši priatelia. Z toho všetkého vás môžu postihnúť aj depresie. Koniec roka pre vás bude veľa náročný a pocítite prepracovanosť a únavu.

Peniaze. Po novom roku pocítite, že nemáte toľko peňazí, koľko by ste si predstavovali, a tak na vás prichádzajú depresie. Budete sa snažiť peniaze zarobiť a nepôjde to len tak ľahko. Snažte sa dokončiť to, čo dokončiť máte, a ono vám to nejaké peniaze zase prinesie. Ku koncu roka sa však situácia opäť vyhrotí, dokonca môžete o nejaké peniaze aj prísť. Viac šetrite, ako utrácajte.

Zdravie. V začiatkoch roku vás potrápi nejaká chronická choroba alebo únava. Môžu sa dostaviť aj depresie. Ešte okolo prvých jarných dní budete zápasiť s opakovaným kašľom, ktorý vás trápi od začiatku roka, ale už to bude lepšie ako v minulosti. Len viróza sa vám môže vrátiť aj niekoľkokrát. Je dôležité všetko riadne vyležať. V lete budete mať menšie ťažkosti so zažívaním a na konci roka oslabenú imunitu, ale budete sa cítiť dobre.

Láska a vzťahy. Vo vzťahu prežijete spokojnosť a šťastie. Aj finančná stránka vzťahu bude v najlepšom poriadku. Žiadne hádky kvôli peniazom, a to napriek tomu, že vám môžu niekedy chýbať. Uvedomíte si, že ste na partnerovi či partnerke závislí a to vás trochu potrápi. Začnete si hľadať aj inú činnosť, nezávislú na partnerovi. A tak sa znova vrátite ku svojim koníčkom, cvičeniu, kamarátom a ostatným aktivitám. Na konci roka za to budete radi, pretože vás to urobí šťastnými.

Rak

Práca. Na začiatku roka pocítite dostatok energie a budete hýriť nápadmi a vášňou pre všetko, čo sa vám pripletie do cesty. Toľko energie ste už dlho nemali, tak sa pokúste vyriešiť všetky problémy a komplikácie, ktoré sa vo vašej práci objavia. Budete mať trochu tendenciu k impulzívnemu správaniu, ale keď sa budete kontrolovať, tak vám to neprinesie žiadne ťažkosti. Na konci roka zboríte všetky nepevné základy a postavíte nové, už veľmi pevné.

Peniaze. Váš partner je pre vás finančnou stálicou a bude to tak aj v roku 2018. Bude sa snažiť zabezpečiť vašu rodinu a priniesť domov čo najviac peňazí. Okolo leta si dajte pozor na peniaze a snažte sa aj ušetriť na dovolenke. Čakajú vás veľké výdavky a váš rodinný rozpočet to neustojí a ocitnete sa bez peňazí. Pokiaľ si našetríte peniaze na jar, lepšie v lete vyjdete. Po tejto skúsenosti si na jeseň začnite všetky peniaze ukladať a budete k nim mať čisto majetnícky vzťah.

Zdravie. Po náročných oslavách na konci roka vás ešte začiatkom roka potrápi zažívanie a pankreas. Následne sa môže objaviť jarná chrípka alebo viróza. Nebude to ale trvať dlho a budete zase fit. V letnom čase sa môžete opäť dopracovať k problémom so zažívaním, pravdepodobne po výdatných grilovacích večeroch. Chrbát sa ozve na prelome septembra a októbra, ale nebude to nič vážne, chce to len správne cviky. Ku koncu roka už budete fit, ale chcelo by to ešte dodať telu vitamíny a minerály.

Láska a vzťahy. Zažívate spoločné šťastie a to vám dodáva pocit radosti, spokojnosti a lásky. Dokonca sa môže vrátiť niekto z minulosti, napríklad bývalá láska. Znovuobnovíte váš vzťah. Dajte si len pozor na vzájomnú závislosť, tá vás môže zväzovať a mohla by zničiť vašu lásku. Láska potrebuje slobodu, aby sa mohla rozvíjať. Venujte sa svojim koníčkom a záľubám.

Lev

Práca. Hneď na začiatku roka odídete alebo sa vám nepodarí niečo, čo ste si plánovali. Všetko je však tak, ako byť má, všetko má svoje opodstatnenie. Lipnete na niečom, čo už je nefunkčné. Začiatkom jari budete v pokoji a v pohode. Žiadne stresy, a dokonca vyriešite dlhodobý problém. Na konci roka vás začne niekto odrádzať od niečoho, čo by ste mali urobiť. Znamená to novú fázu vo vašej práci. Nenechajte sa odradiť, bude to pre vás prínosné. A navyše budete spokojní.

Peniaze. S financiami to pôjde v roku 2018 raz hore a raz dole. Skraja roka začnete o peniazoch veľa premýšľať a budete musieť kalkulovať. Míňanie nie je to najlepšie, čo môžete urobiť. Všetko sa obráti v polovici roka, kedy sa peniaze zasa vrátia a vy zaplatíte všetko, čo treba. Splnia sa všetky vaše finančné sny. Ku koncu roka vám opäť peniaze budú odchádzať a začnú vám v rozpočte chýbať. Musíte viac šetriť, aby ste mohli poplatiť všetky pohľadávky.

Zdravie. Na začiatku roka vám budú chýbať vitamíny a minerály, je potrebné ich doplniť. Z prepracovanosti sa môžu objaviť aj bolesti hlavy, tiež od krčnej chrbtice, ktorú máte veľa namáhanú. Chrbát vás bude hnevať celý rok, striedavo to bude hore a dole. Zrak by vás mohol rozhnevať na jeseň, možno by bolo dobré navštíviť očného doktora a nechať si oči prekontrolovať. Ku koncu roka vás čakajú dni plné stresu, a tak môže byť oslabená psychika, dokonca je možné aj neplánované tehotenstvo.

Láska a vzťahy. Začiatkom roka vás ovládne pocit, že je potrebné vyriešiť dlhodobý problém, pred ktorým ste zatvárali dlho oči. Budete mať nutkavú potrebu to vyriešiť hneď, ale ono to tak jednoduché nebude. Ste závislí na niekom, kto zatiaľ nejaví záujem. Prežijete pocity beznádeje. Pokoj vám pomôže nájsť vášnivá a energická žena alebo muž, ktorí s vami všetko vyriešia. A vy si uvedomíte, koho naozaj milujete, upokojíte sa a prežijete lásku a šťastie. Na konci roka budete plní vášne a odhodlania a do života sa vám vráti partner či partnerka, po ktorom už roky túžite, a prinesie vám veľa lásky.

Panna

Práca. Už na začiatku roka nadviažete na prácu z minulosti, čo znamená, že by sa vo vašej práci nemalo nič zmeniť, a to, čo ste robili v minulom roku, budete robiť aj na začiatku nového roka. V polovici roka však dostanete novú pracovnú ponuku, ktorá pre vás bude tak zásadná, že vám ju okolie začne závidieť. Budete žiť trochu v ilúzii, čo vás môže trochu limitovať v práci, pokiaľ sa ale pozriete na veci spojené s vašou prácou viac realisticky, tak si užijete aj veľký úspech.

Peniaze. Začiatkom roka budete riešiť, čo zaplatiť skôr. Je nutné zaplatiť najskôr tie najdôležitejšie položky a potom vám zostanú peniaze aj na iné veci. V polovici roka vám prostredníctvom práce, ktorú dostanete, príde veľká suma peňazí, takže vám peniaze ostanú aj na dovolenku a ďalšie darčeky. Ku koncu roka vám s financiami pomôže žena podnikateľka, ktorá vie o peniazoch premýšľať racionálne.

Zdravie. Po bujarých silvestrovských oslavách vás môže rozhnevať žlčník a zažívanie. Následne prídu aj nejaké komplikácie s kožou, ale tie vyriešite za pár dní. Stres a nervy sa objavia na jar, a síce s príchodom novej práce. Môžu rozhodiť celý váš organizmus a imunitu, a tak môžete na jeseň bojovať s častými virózami. Tiež sa môžu objaviť bolesti hlavy, pretože budete pod veľkým tlakom.

Láska a vzťahy. Už začiatkom roka budete mať dostatok síl a odvahy začať riešiť svoje vzťahy. Tiež budete hýriť energiou a vášňou a všetko to sa vám podarí vo vzťahoch zúročiť. Jar strávite predovšetkým v práci a vzťahy tak nebudete vôbec riešiť. Práca pre vás bude priorita a na osobný život nezostane veľa času. Asi kvôli prepracovanosti a nedostatku času môžu prísť na jeseň krízy vo vzťahu, a ak nebudete komunikovať a neurobíte nejaké zmeny, môže dôjsť aj k rozchodu.

Váhy

Práca. V práci vás na začiatku roka ovládne pocit, že musíte odísť. Dokonca pri tom môžete aj impulzívne konať, to vám ale nič dobré neprinesie. Všetko si dobre rozmyslite a nič neuponáhľajte. V práci veľmi spokojní nebudete, z toho vzídu veľkej depresie a nepokoj. Napriek tomu nie je čas na odchod a na nejaké veľké zmeny. Všetko začnite riešiť už na konci roka. Môže prísť nová ponuka alebo sa vám splní váš pracovný sen. Jeseň upokojí všetky emócie a vám sa bude naozaj pracovne dariť.

Peniaze. O peniaze sa na začiatku roka vôbec nemusíte strachovať. Čakajú vás odmeny a veľká radosť. Všetko bude tak, ako si prajete. V polovici roka, niekedy okolo letných mesiacov, sa dokonca môže objaviť ďalší príjem alebo vám zvýšia plat. V každom prípade sa vám finančne bude dariť ešte lepšie ako na začiatku roka. Na financie si dajte pozor až na konci roka, kedy vás čakajú veľké výdavky a peniaze vám budú chýbať. Pokiaľ si odložíte nejaké peniaze na začiatku roka, tak vás výdavky nijako nezaskočia.

Zdravie. Problémy s kožou sa objavia hneď na začiatku roka, ale bude to len dočasné, inak vás čaká pevné zdravie a odoláte všetkým jarným virózam a chrípkam. Pozor si dajte iba ak športujete, na úrazy. Tie by mohli byť spojené s kĺbmi alebo kolenami. Zrak vás potrápi na konci roka a tiež môžete mať nejaké problémy so štítnou žľazou. Možno by nebolo od veci si ju nechať vyšetriť.

Láska a vzťahy. Pocit osamotenia zažijete vo vzťahu na začiatku roka. Budete sa cítiť sami a to sa vám nebude páčiť. Našťastie toto obdobie nepotrvá dlho a vám sa zase podarí vo vzťahu všetko urovnať. Dokonca príde aj veľký úspech a spokojnosť. Na konci roka vás čaká veľa lásky, spokojnosti, pohody a tiež aj možné počatie potomka, ak by ste chceli rozšíriť rodinu. V každom prípade to bude pre vaše partnerstvo nádherná jeseň a skvelý začiatok roka.

Škorpión

Práca. Hneď na začiatku roka dostanete novú ponuku práce, niečo, čo vás bude fascinovať, len sa musíte rozhodnúť, či to prijmete. Je možné, že sa budete báť, že to nezvládnete. Obavy sú ale zbytočné, zvládnete to skvele a ešte si tú prácu zamilujete. Veľa práce vás unaví, ale zatvorte pred tým oči, pretože vás práca bude napĺňať. Pomôže vám stabilná a zaistená žena, napriek tomu vás ovládne pocit, že ste na všetko sami. Koncom roka vás čaká práca, v ktorej nadviažete na niečo z minulosti a čakajú vás samé pracovné stretnutia.

Peniaze. Začiatkom roka vám budú peniaze chýbať. Dokonca sa kvôli tomu môžete aj pohádať. Ale nepotrvá to dlho a na jar vám už začnú prúdiť nové menšie, ale stále peniaze. Zjari vám pomôže nejaká kamarátka, energická žena plná vášne pre život. Pomôže vám dobre sa rozhodnúť a dokončiť nejaký projekt, ktorý vám prinesie peniaze a ku koncu roka aj závisť okolia, z čoho budete unavení a občas vás prepadne pocit beznádeje.

Zdravie. Na začiatku roka budete mať oslabenú imunitu a môže vás potrápiť zažívanie. Následne prídu menšie depresie z prepracovania a preťaženia. Chrániť vás bude osud. Na jeseň sa znova ozve zažívanie a opäť vás trochu pohnevá. Ku koncu roka sa ozve váš stále nízky tlak, ale v zime sa s ním spoja určité ťažkosti.

Láska a vzťahy. Začiatkom roka vedľa vás bude energický človek, môže to byť aj váš partner či partnerka, s ktorými začnete riešiť ich pocit opustenosti, smútku. Osud vám pomôže zvládnuť s ním všetky prekážky. Otvorí sa pred vami nová cesta plná vášne. Na jar ukončíte nejaký iluzórny vzťah, ale to ukončenie bude predčasné a impulzívne. Následne postavíte nové pevné základy a vrhnete sa do všetkého s energiou a vášňou, čo môže vyvolať žiarlivosť. V lete vás čakajú s partnerom či partnerkou hádky a dohady, partner bude viac reagovať rozumom ako srdcom, čo vás dostane do pozície, kedy sa nebudete môcť pohnúť z miesta. Na konci roka sa všetko vyrieši a vy sa stanete zamilovaným a stabilným párom.

Strelec

Práca. Začiatkom roka sa musíte rozhodnúť a možno váš čaká aj nejaký flirt v oblasti práce, čo vás nabije a budete plní vášne, energie a impulzívnosť. V práci všetko zvládnete a nečakajú vás ani problémy ani prekážky. Flirt na začiatku roka môže prerásť vo veľkú lásku, ktorú zažijete predovšetkým v období leta a dovolenky. Ku koncu roka pocítite naplnenie a veľkú spokojnosť. Prácu si budete užívať celý rok a nečakajú vás žiadne veľké výkyvy alebo problémy.

Peniaze. S peniazmi na začiatku roka budete nejako čarovať a nikto, možno ani vy, nebude vedieť, ako je možné, že to všetko zvládate. Predovšetkým vám pomôže váš inštinkt. V polovici roka uzavrite celú svoju finančnú históriu a obráťte sa do budúcnosti, čo vám na konci roka prinesie šťastie a úspech. Od jesene do konca roka vás čaká šťastie vo financiách a spokojnosť.

Zdravie. Bolesti kĺbov sa objavia hneď na začiatku roka a vydržia až do jari. Je možné, že vás čaká aj operácia kolena alebo iného kĺbu. Pozor si dajte aj na úrazy. Všetko sa v lete na dobré obráti a vy si budete užívať dokonalého zdravia. Na jeseň sa ozve znížená imunita, pretože niekde chytíte chrípku a chvíľku vám potrvá, kým sa z nej dostanete.

Láska a vzťahy. Na začiatku roka vás možno čaká krátka dovolenka, možno výlet na hory. V každom prípade budete so svojím partnerom či partnerkou cestovať. Niekto vás ale bude od partnera či partnerky odrádzať a nebude to s vami myslieť dobre. Môže to byť nejaká kamarátka či kamarát, je tam závisť a faloš. Ku koncu roka, už na jeseň, zažijete veľkú lásku a spokojnosť a ku koncu roka vás možno čaká aj žiadosť o ruku alebo obnovenie veľkej lásky v súčasnom vzťahu. Partner či partnerka urobí, čo vám na očiach uvidí.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
 2. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije?
 3. Krízové balíčky pre ohrozené domácnosti
 4. Desať dôvodov, prečo študovať na Trnavskej univerzite
 5. Buďte v najlepšej spoločnosti!?
 6. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie
 7. Výhody najväčšej obchodnej siete objavuje aj verejný sektor
 8. PRIESKUM: Slováci prezradili, čo by mal spĺňať dokonalý smartfón
 9. Na nové auto sa neoplatí čakať. Trhu kraľujú jazdené
 10. Spokojnosť je daná geneticky. Dá sa však zmeniť
 1. Petra Vlhová: Prvýkrát v živote som urobila veľké rozhodnutie
 2. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
 3. dm a jej zákazníci podporili vznik 15 vzdelávacích centier
 4. Anketu Elektromobil roka 2021 ovládla ŠKODA
 5. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
 6. Zmeny v systéme revíznych postupov
 7. Compliance – kto by mal byť zodpovedný?
 8. Tabaková mládež. Čo s ňou?
 9. Krízové balíčky pre ohrozené domácnosti
 10. Pohľad do histórie. Kedy sme sa mali lepšie ako dnes?
 1. Odsťahovali sa na lazy i do dodávky. Ako sa tam žije? 29 610
 2. Spokojnosť je daná geneticky. Dá sa však zmeniť 15 133
 3. 8 skutočných celebrít. Tieto mozgy ovplyvňujú, ako budeme žiť 11 844
 4. Ako si zvýšiť penziu aj s priemerným platom? 7 739
 5. Pohľad do histórie. Kedy sme sa mali lepšie ako dnes? 7 595
 6. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu 5 770
 7. Strava ani spánok nie sú dôležité, ak pri tom dýchame zlý vzduch 5 681
 8. Karnozín – účinná látka s obrovským potenciálom 3 073
 9. Volkswagen predstavuje ďalší elektrický model 2 678
 10. Vianočné nákupy bez stresu? Pozrite sa, či na to idete správne 2 128

Blogy SME

 1. Iveta Bakitová: Peru - od conquistádorov po Dänikena
 2. Štefan Vidlár: List Ježiškovi
 3. Ján Šeďo: Kedy je to v záujme občanov a kedy nie, alebo existuje morálny kódex poslanca NRSR ?
 4. Michal Hradil: Trochu (kontroverznej) očkovacej matematiky
 5. Zuzana Rattajová: Juraj Droba, dnes si opustil ľudí
 6. Marek Strapko: Konšpirátori opäť pošteklili primitívne pudy
 7. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 8. Júlia Piraňa Mikolášiková: Podozrivý z úniku dokumentu o Zurianovi a spol. je policajný funkcionár
 1. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 11 336
 2. Jozef Sitko: Pani prezidentka, jej priateľ a jej exporadca Leško 7 862
 3. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 5 528
 4. Monika Nagyova: Poďte bližšie, staré dievky nehryzú. 5 030
 5. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529? 4 961
 6. Věra Tepličková: Ako chutí moc alebo Ak budeme dobrí, dostaneme limetku 4 954
 7. Tereza Krajčová: Anglický denník: 18. Najväčší strašiak návratu zo zahraničia? Slovenská mentalita 4 379
 8. Pavel Macko: Špinavý útok voči mojej rodine trvá už šesť rokov! 4 063
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 2. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 6. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 7. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Blogy SME

 1. Iveta Bakitová: Peru - od conquistádorov po Dänikena
 2. Štefan Vidlár: List Ježiškovi
 3. Ján Šeďo: Kedy je to v záujme občanov a kedy nie, alebo existuje morálny kódex poslanca NRSR ?
 4. Michal Hradil: Trochu (kontroverznej) očkovacej matematiky
 5. Zuzana Rattajová: Juraj Droba, dnes si opustil ľudí
 6. Marek Strapko: Konšpirátori opäť pošteklili primitívne pudy
 7. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 8. Júlia Piraňa Mikolášiková: Podozrivý z úniku dokumentu o Zurianovi a spol. je policajný funkcionár
 1. Radovan Kazda: Poslanec Blaha a jeho fašisti 11 336
 2. Jozef Sitko: Pani prezidentka, jej priateľ a jej exporadca Leško 7 862
 3. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook 5 528
 4. Monika Nagyova: Poďte bližšie, staré dievky nehryzú. 5 030
 5. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529? 4 961
 6. Věra Tepličková: Ako chutí moc alebo Ak budeme dobrí, dostaneme limetku 4 954
 7. Tereza Krajčová: Anglický denník: 18. Najväčší strašiak návratu zo zahraničia? Slovenská mentalita 4 379
 8. Pavel Macko: Špinavý útok voči mojej rodine trvá už šesť rokov! 4 063
 1. Pavol Koprda: Očkovacie hoaxy Ľuboša Blahu odstránil Facebook
 2. Pavol Koprda: Infekčnejší a možno ešte nebezpečnejší. Čo zatiaľ vieme o mutácii vírusu B.1.1.529?
 3. Juraj Hipš: Zvýšenie platov učiteľov na hygienické minimum nezvýši kvalitu vzdelávania, tvrdí analytik.
 4. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 3: Viem vyhrať, aj keď mi rozdali horšie karty, ako ostatným
 5. Juraj Hipš: Prorektor UK: Novelu treba stiahnuť a začať na nej pracovať odznova
 6. Karolína Farská: Dokedy bude koalícia fackovacím panákom Sme rodina?
 7. Juraj Hipš: Učiteľ Čapek: Niektorí učitelia sú machri. Od hodín svojho syna som sa skoro nevedel odlepiť
 8. Milota Sidorová: Pokrivené dáta vytláčajú ženy z pozornosti. Takto to môžeme zmeniť

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu