Korzár logo Korzár
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky
PRIEBEŽNE AKTUALIZOVANÉ

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska počas víkendu 21. a 22. októbra.

Nedeľa 22. októbra

Futbal

Fortuna liga, 13. kolo

1. FC Tatran Prešov – MŠK Žilina 0:1 (0:1),27. Mráz ⇒ podrobne o zápase

2. liga, 13. kolopodrobne o kole

Slavoj Trebišov – KFC Komárno 0:2 (0:0), 60. G. Matić, 83. Militosyan. Rozhodoval: Sedlár, ŽK: Šuľák, Regáli - Huszty, Kováč, 415 divákov.

3. liga Východ, 14. kolo podrobne o kole

Svit – Veľké Revištia 1:1 (1:1), 17. Tvaružek – 4. Syrhi

Skryť Vypnúť reklamu

Svidník – Sabinov 4:0 (3:0), 50. a 78. (11 m) P. Cicman, 10. Košč, 90. Ducár

Plavnica – Giraltovce 2:1 (1:1), 16. Tináth, 85. Perháč – 8. Kuriplach

Snina – Stropkov 1:2 (1:1), 8. Skvašík – 44. Jakubčo, 63. Vrábeľ

Bardejovská Nová Ves – Vranov nad Topľou 0:4 (0:1), 43. Štefančík, 52. Kokočák, 68. Dzurina, 87. Digoň

4. liga Sever, 14. kolo

Raslavice – Soľ 2:1 (2:1), 14. vlastný (Cigán), 41. P. Kozák – 31. Cigán

Pušovce – Poprad B 1:7 (1:5), 3. J. Migaš – 6. a 21. Dubec, 31. a 49. Mičko, 3é. Vlastný (J. Migaš), 44. Ujčík, 90. Šuľa (11 m)

Gerlachov – Ptičie 0:1 (0:1) 17. Pavlulik

Kračúnovce – Ľubotice 1:1 (0:1), 90. Dzurjuv – 39. Svat ⇒ podrobne o zápase

Veľký Šariš – Spišské Podhradie 1:4 (0:1), 75. M. Špak – 16., 61. a 78. Vandraško, 49. Ferenc

Záhradné – Zámutov 2:0 (0:0), 64. Kondžura, 90. I. Straka

Skryť Vypnúť reklamu

Medzilaborce – Radvaň n/Laborcom 0:0

4. liga Juh, 14. kolo

Geča – Maria Huta 4:0 (2:0), 10., 27. (11 m), 77. a 86. P. Majoroš

Topoľany – Malá Ida 6:1 (3:1), 30., 57. a 61. Duška, 12. a 34. Lörinc, 78. Michaliv – 37. D. Leško

Čičarovce – Petrovce n/Laborcom 1:2 (0:2), 65. Tácrzy – 12. Ďurik, 41. T. Čižmár

Kechnec – Strážske 2:4 (2:3), 32. Jurčo, 44. Gere – 6. a 51. Sehedij, 23. Stach, 41. Rusyn

Kalša – Rudňany 3:0 (2:0), 8. Zeher, 23. Capík, 82. E. Takáč

Sobrance – Veľké Kapušany 1:0 (0:0), 62. Hreško

Medzev – Sokoľany 3:1 (1:0), 45. Ribár, 83. a 90. Mir. Seman - 47. D. Varga

Čaňa – Krásnohorské Podhradie 1:1 (1:1), 29. Lipnický – 45. Revúcky

Prečítajte si tiež: IV. a V. liga: Humenský líder predviedol kanonádu Čítajte 

5. liga Zemplínska, 12. kolo

Malý Horeš – Pavlovce n/Uhom 1:3 (1:1), Kis-Berta – S. Smoľák 2, Išky

Úpor – Lastomír 1:1 (0:1), Rugolský - Porvaz

Skryť Vypnúť reklamu

Močarany – Čierna n/Tisou 5:0 (3:0), Pavlov 2, Drahokoupil, Čornej, Sninský

Nacina Ves – Streda n/Bodrogom 3:0 (1:0), Lazár 2, D. Šipoš

Cejkov – Borša 4:2 (2:0), Michalko, Jenei, Paľovčík, Kročko – Burčák, A. Nagy

Kráľovský Chlmec – Vinné 6:0 (1:0), G. Molnár 3 (1 z 11 m), Ujházi, J. Porvaz

Parchovany – Michaľany 3:2 (1:1), Hvozdík 2, Pastelák – Ondovčák, Tokár

5. liga Košicko-gemerská, 12. kolo

Lokomotíva Košice B – Kokšov-Bakša 0:0

Seňa – Veľká Ida 5:3 (3:2), Jarušinský 2, T. Sinovický, Schnurer, Sanislo – Olajoš, D. Mirga, Saloci ⇒ podrobne o zápase

Poproč – Slávia Tu Košice 1:1 (1:0), A. Veselý – M. Marcin (11 m)

Ťahanovce – Čečejovce 1:2 (1:1), Koľvek – A. Puškáš 2 (1 z 11 m)

Košická Nová Ves – Perín 4:0 (2:0), Vavrák 2, M. Baran, Šurín

5. liga Vihorlatsko-duklianska, 12. kolo

Vyšný Žipov – Borov 4:2 (1:0), P. Lacko, Hermanovský, J. Hric, Janočko – Zlacký, Černega

Kamenica n/Cirochou – Bystré 1:1 (0:0), Čabák - Jankovič

Hencovce – Nižný Hrušov 1:2 (1:0), Mikita – Horský, Biž

Pakostov – Sečovská Polianka 5:2 (3:0), Š. Tomčák (11 m), Karabín, Rudý, Slavkovský, vlastný (Barila) – Turták, J. Takáč

Jasenov – Ulič 2:0 (1:0), P. Horvát, Roško

Stakčín – Sačurov 0:1 (0:0), Tabaka

Sedliská – Kochanovce/Brekov 2:2 (2:0), Boroš, Vanšovský – Rada (11 m), Naster

5. liga Šarišská, 12. kolo

Kamenica – Kendice 6:0 (3:0), K. Seman 3, Minár 2, Krajňák

Veľký Lipník – Stará Ľubovňa 0:2 (0:0), Selep, Košč

Široké – Koprivnica 2:2 (1:2), Poliaček, Krivda – Cvoreň 2

Dlhá Lúka – Gaboltov 3:1 (1:0), Kukulský, M. Jurčišin, Lihosith – P. Vaľko

Župčany – Malý Šariš 4:2 (0:0), D. Petruška 3 (1 z 11 m), D. Pončák – S. Straka, R. Šimko

Demjata – Dubinné 1:0 (0:0), Halkovič

Ražňany – Čirč 1:0 (0:0), Mar. Seman

5. liga Podtatranská, 14. kolo

Veľký Folkmar – Hrabušice 0:4 (0:2), K. Ovčík 2, M. Sabol, Kukura

Štrba – Kežmarok 1:3 (0:2), P. Tkáč (11 m) – Ondrejka 3 (1 z 11 m)

Ľubica – Vysoké Tatry 1:0 (0:0), vlastný (Artman)

Harichovce – Olcnava 0:0

Hranovnica – Veľká Lomnica 5:0 (2:0), Palguta 2, Ďurán, Kšenzakovič, R. Novák

Nálepkovo – Prakovce 3:0 (0:0), J. Ondrejka, Gonda, T. Gál

Kluknava – Levoča 2:2 (1:1), Borza, Marek Belej – Čeremuga, Csejtey

1. liga žien, 6. kolo

Prešov – Ružomberok 3:3 (2:2), 8. Lackovičová, 30. a 72. Žemberyová – 5. Petercová, 27. a 52. Maslová

Hokej

Tipsport liga, 14. kolo

HK Poprad – HKM Zvolen 1:4 (1:1, 0:1, 0:2), 20. Štrauch (König, Mlynarovič) - 9. Coffman (Obdržálek), 38. Drgoň (Coffman, Steen), 56. Ťavoda (Fekiač), 60. Fekiač (Šišovský) ⇒ podrobne o zápase

MsHK DOXXbet Žilina – HC Košice 2:3 (1:3, 0:0, 1:0), 15. Stupka (Konečný, Poulin), 49. Jurík (Martindale) - 6. Boltun (Nagy, Šedivý), 12. Jenčík (Hovorka, Kafka), 16. Boltun (Šedivý, Šoltés) ⇒ podrobne o zápase

St. Nicolaus 1. liga, predohrávka 19. kola

HC Topoľčany – HK Dukla Ingema Michalovce 0:3 (0:0, 0:2, 0:1), 40. Banovský (Solomončak, Hančák), 40. Mašlonka (Hančák, Linet), 46. Cútt (Solomončak, Cvengroš). Rozhodovali: Krist - Mráz, Jurčiak, vylúčení: 2:6, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, 485 divákov.

Extraliga žien, celoštátna časť, 2. kolo

Prešov – Zvolen 7:1 (2:0, 2:1, 3:0), Stašová a Mišková po 2, A. Fortunová, Čarnoká, Jurčová - Záňová

Krynica – Košice 9:2 (1:2, 4:0, 4:0), góly Košíc: Birchardová 2

Motorizmus

Prečítajte si tiež: Koči triumfoval na Rally Košice, majstrom Slovenska je Valoušek Čítajte 

43. ročník Rely Košice (po 12 rýchlostných skúškach)

1. Martin Koči (SR) Škoda Fabia R5 1:22:18,1 h, 2. Grzegorz Grzyb (Poľ.) Škoda Fabia R5 +38,2 s, 3. András Hadik (Maď.) Ford Fiesta R5 +3:49,1 min, 4. Igor Drotár (SR) Škoda Fabia R5 +6:14,5, 5. Vlastimil Majerčák (SR) Ford Fiesta R5 +6:38,9, 6. Peter Gavlák (SR) Mitsubishi Lancer Evo IX +8:07,1

Vodné pólo

Extraliga mužov, 1. a 2. kolo

Esá Žilina - ŠK Hornets Košice 4:15 (1:2, 1:4, 1:7, 1:2). Najviac gólov: S. Nagy 2 - Mitruk 7

Esá Žilina - ŠKP Modrí Draci Košice 9:9 (2:1, 2:0, 2:5, 3:3). Najviac gólov: Sakáč a Balogh po 3 - Dilý 6

Hokejbal

Extraliga mužov, 9. kolo

Kometa Vrútky - HBK Lion Svidník 6:3 (1:0, 3:2, 2:1), Rechtorík a T. Ruttkay po 2, Lihan, Fillo - Hopkovič, Sabol, Štefan.

Basketbal

2. liga Východ mužov, 3. kolo

BK Prešovské kone Iskra Prešov - Slávia Medik Martin 93:51 (51:15)

Prešov: Žiak 10, Marušák 13, Šveda 2, Boroň 12, Kiseľa 6 (Lašák 15, Kačala 10, Seman 4, Pribula 5, Kancír 9, Brunári 5 ).

Atletika

Žipovská desiatka, Nižný Žipov

Muži (10 km): 1. Viktor Starodubcev (Ukr.) 32:43,3 min, 2. Sergej Rascupkin (Ukr.) 33:01,5, 3. Imrich Pástor 33:25,4.

Ženy (10 km): 1. Dana Janečková (AC Nové Zámky) 41:58,6 min, 2. Erika Ondrijová (MTC Vyšná Šebastová) 43:11,6, 3. Natalia Malaiaová (Ukr.) 43:54,7

Nohejbal

Majstrovstvá Slovenska juniorov, Zalužice

Trojice (štartovalo 5 tímov): 1. NK Revúca (M. Švec, B. Zubák, R. Samko, J. Gajdoš), 2. NO KAC Košice (B. Belko, M. Prachár, S. Kozák), 3. NK Zalužice (P. Kočiš, J. Baka, S. Novák)

Dvojica (štartovalo 5 tímov): 1. NK Revúca (M. Švec, B. Zubák, D. Zubák), 2. NO KAC Košice (B. Belko, M. Prachár, S. Kozák), 3. NK Revúca B (R. Samko, J. Gajdoš, I. Zubák)

Sobota 21. októbra

Futbal

Fortuna liga, 13. kolo

MFK Zemplín Michalovce - FC Nitra 0:0 ⇒ podrobne o zápase

2. liga, 13. kolo

FK Noves Spišská Nová Ves - MŠK Žilina B 2:0 (2:0), 5. L. Kováč (11 m), 43. Zekucia. Rozhodoval: Kmec, ŽK: Moško, Jankauskas, Šušolík (všetci Žilina), 615 divákov.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš - FC Lokomotíva Košice 1:2 (0:0), 70. Kucharčík (11 m) – 74. a 87. L. Horváth. Rozhodoval: Straka, ŽK: Kucharčík - Kuľha, Cmarko, 410 divákov ⇒ podrobne o zápase

FK Poprad - MFK Skalica 0:0. Rozhodoval: Mastiš, ŽK: Holiš, Kukoľ, Kopúnek - Tomovič, Jakubek, Opiela, Lipták, 650 divákov. ⇒ podrobne o zápase

3. liga Východ, 14. kolo

Lipany – Krompachy 2:0 (0:0), 80. L. Janič, 82. A. Leško

Rožňava – Šarišské Michaľany 2:0 (0:0), 49. Svedyuk, 70. vlastný (Luterančík)

FK Košice/Vyšné Opátske – Prešov B 4:1 (0:0), 53. Dobias (11 m), 78. Kis, 83. Haluška, 85. D. Novotný – 82. D. Jacko (11 m) ⇒ podrobne o zápase

4. liga Sever, 14. kolo

FK Humenné – Fintice 9:0 (4:0), 16., 42., 66. a 73. Radojević, 10., 57. a 87. Radovanović, 40. Manojlović, 88. Sališ

5. liga Košicko-gemerská, 12. kolo

Haniska – Gemerská Hôrka 8:0 (4:0), Palenčár 3, T. Nagy, Kerekeš, Gergely, Gizický, vlastný (Bosnyák)

5. liga Podtatranská, 14. kolo

Spišská Belá – Helcmanovce 8:0 (3:0), Siska a Mezovský po 2, Čup, Milaňák, Slodičák, Hradický

2. liga žien Východ, 8. kolo

Lokomotíva Košice – Poprad 3:0 (2:0), 8. a 12. Baníková, 74. Wienerová

Spišská Nová Ves – Liptovský Mikuláš 5:1 (2:1), 12. a 87. Harnuboglu, 45. Krempaská, 52. vlastný (Štefániková), 70. Boguská – 4. Šimúnová.

Hokej

2. liga Východ, 6. kolo

Martin – Gelnica 5:2 (0:2, 3:0, 2:0), Škumát 2, Pokrivčák, Solr, Brveník – Grendel, Huszárik

Rimavská Sobota – Trebišov 9:2 (3:0, 4:2, 2:0), Dmitriev a Buda po 3, Moroz 2, Filipiak – Schnelly, Miľovčík

Bardejov – Humenné 5:14 (0:5, 3:4, 2:5), Leščišin 2, Baranok, Lúč, Hladký – F. Vaško 5, Dancsák 2, Mach, Ondrej, Čopák, Buraľ, Renčok, Bartoš, Kubát

Sabinov – Sanok 5:3 (2:0, 1:1, 2:2), Výhonský 2, Guntáš, Paulovský, A. Goffa – Demkowicz, Witan, Chmura

Extraliga žien, celoštátna časť, 2. kolo

Spišská Nová Ves – Poprad 1:9 (0:2, 1:3, 0:4), Pastvová – Staroňová 2, Novotná, Wieczorek, Obercianová, Gorecká, L. Šuliková, B. Šuliková, Gaborčíková

Volejbal

Extraliga mužov, 7. kolo

VK Mirad PU Prešov - COP Trenčín 3:0 (21, 19, 19)

Prešov: Červeň 3, Jurko 2, M. Sopko st. 14, Macko 9, Katona 11, M. Hudák 11, liberá T. Lampart a Pavlinský (Mikovčík, Gula 2, Rajduga). Hralo sa 73 minút, rothodovali Tartaj a Porvazník

VKM Stará Ľubovňa - TJ Spartak Myjava 0:3 (-22, -20, -20)

S. Ľubovňa: Folvarčík 4, Maroš Sopko, Peleščák 3, Faron 7, Buvalič 12, Németh 12, libero Bittner (Imrich 3, Grivalský, Kandráč 3). Hralo sa 78 minút, rozhodovali Smolko a Andrejčák.

MVK Zvolen - TJ Slávia Svidník 0:3 (-20, -18, -21)

Svidník: J. Hriňák 5, Lux 14, Majcher 4, Pietrzak 15, Ciupa 3, Matušovský 5, libero Paňko (Ščerba 1, Markovič). Hralo sa 76 minút, rozhodovali Niklová a Kohút.

VK KDS Šport Košice - VK Prievidza 1:3 (-21, 21, -22, -16)

Košice: Jakubov 17, Kríž 6, Lamanec 14, Martin Sopko ml. 11, Labik 6, Kasperkevič 5, libero Vitko (Pizur 2, Kopka, Smolej, Šompľak, Bališin 1). Hralo sa 107 minút, rozhodovali Vaško a Fiľo.

Extraliga žien, 6. kolo

BK97 Stova Spišská Nová Ves - VK Nové Mesto nad Váhom 3:0 (26, 16, 20)

SNV: Nováková 4, Olejníková 10, Thaka 12, Auramčyková 11, Kubičárová 4, Zaťková 5, libero Želonková (Vikartovská, Dulíková). Hralo sa 86 minút, rozhodovali Čuňočka a Tiňo

Volley project UKF Nitra - KV MŠK Oktan Kežmarok 3:0 (16, 20, 15)

Kežmarok: Smák 1, Morihladková 7, Labudová 4, Dragašeková 9, Trcková 2, Jakušová 3, libero Šromovská (Kredátusová 3, Gemzová, Sandtnerová). Hralo sa 64 minút, rozhodovali Kováč a Henček.

VK Eperia Prešov - Strabag Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava 0:3 (-23, -8, -14)

Prešov: Bodnárová 3, Schniererová 4, Makarashvili 1, Jakábová 8, Obermanová 5, Povrazníková 12, libero Nehilová (Vrabcová, Štieberová). Hralo sa 73 minút, rozhodovali Smolko a Höger.

Basketbal

Eurovia SBL mužov, 6. kolo

MBK Handlová - Iskra Svit 72:102 (20:20, 20:25, 21:36, 11:21)

Svit: Davis 2, Avramovič 25, Galata 4, Radonjič 22, Ivelja 21 (Findura, Ivan 15, Jackson 13, M. Bizub)

BK Levickí Patrioti - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 100:74 (26:20, 25:17, 19:18, 30:19)

SNV: Krajňák 6, Majerčák 18, Marshall 7, Antoni 11, Ninkovič 8 (Bennett 4, Kobulnický, Lenárt, L´Africain 11, Osvald 7, Korfanta 2)

Načítavam video...

KB Košice - BC Prievidza 94:85 (49:45) ⇒ podrobne o zápase

Najviac bodov: Pilčevič 23, Sedmák 20, Palm 14 - Martin 21, Glasgow 19, Musil 14.

Extraliga žien, 5. kolo

Good Angels Košice - ŠBK Šamorín 100:48 (53:29)

Good Angels: Bálintová 7, Petersová 8, Deptová 22, M. Páleníková 7, Jurčenková 12 (Majorošová 11, Stehlíková 10, Biliková 2, Knappová 2, Morrisová 3, Theinerová 5, Šarauskaitéová 11).

Načítavam video...

BKM Junior UKF Nitra - BAM Poprad 63:79 (10:26, 19:25, 22:9, 12:19)

Poprad: Drobná 9, Ivančáková 19, Hadačová 19, Filičková 8, Kudličková 12 (M. Tetemondová, Grigerová 4, Sojáková 2, Flešárová 6).

Načítavam video...

Hádzaná

Slovnaft Handball extraliga mužov, dohrávka 1. kola

Tatran Prešov B - ŠKP Bratislava 27:24 (12:12)

Najviac gólov: Rečičár 8/1, M. Šárpataky 4, Majirský, D. Kolesár a Rešovský po 3 - B. Sivák 9/2, Tribula 4, Korbel 3. Pok. hody: 1/1 - 3/2, vylúčení: 0 - 2, rozhodovali: Daňo a Sabol, 258 divákov

MOL Liga žien, 7. kolo

DHK Zora Olomouc - Iuventa Michalovce 24:23 (15:13)

Najviac gólov: Kubáčková 7/3, Gajdošíková 4, V. Fryčáková 2 - M. Holešová 5, Trúnková 5/1, Wollingerová 5/2. Pok hody: 3/3 - 4/3, vylúčené: 1 - 5, rozhodovali: Bubeníček a Petruška (obaja ČR)

Sokol Poruba - ŠŠK Prešov 20:23 (10:11)

Najviac gólov: Konečná 4, Maiwaelderová, Polášková, Demajová po 3 - Popovcová 8, Šutranová 5, Gajdošová 4. Rozhodovali: Brzósková, Pavelová, vylúčené: 4:3, 7 m hody: 2/1 - 2/2, 251 divákov.

Načítavam video...

Atletika

Košickopolianska desiatka, 1. ročník

Muži: 1. Jozef Urban (TJ Obal servis Košice Magnetti Mareli) 32:14 min, 2. Viktor Starodubcev (Ukr./JK Demolex Bardejov) 33:40, 3. Imrich Pástor (Gekon) 35:13

Ženy: 1. Zuzana Durcová (Myjava) 38:09 min, 2. Andrea Hudáková (Active Life Košice) 45:01, 3. Jana Kršiaková (Košice) 45:52

Ďalšie zaujímavosti zo športu na východe

Prečítajte si tiež: Kafka sa v oslavách nevyžíval z úcty k bývalému klubu Čítajte 

Prečítajte si tiež: Poliak Wiezik: Žiliny sa nebojíme Čítajte 

Prečítajte si tiež: Bonbónik sa hrá pod Vihorlatom, môže prísť tisíc divákov Čítajte 

Prečítajte si tiež: Körner: Každý si musí vstúpiť do svedomia Čítajte 

Prečítajte si tiež: Sršne sa chcú vrátiť na výslnie aj v lige Čítajte 

Prečítajte si tiež: Športový piatok na východe - servis výsledkov a faktov Čítajte 

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky
  2. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  4. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  5. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  6. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  7. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  8. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
  9. Pomáhajte čítaním
  10. O bezpečnejších nákupoch pred Vianocami so šéfom Tesca
  1. Budúcnosť M&A v Európe
  2. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  3. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  4. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
  5. O bezpečnejších nákupoch pred Vianocami so šéfom Tesca
  6. Pomáhajte čítaním
  7. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  8. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  9. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  10. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 31 082
  2. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 925
  3. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 9 627
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 116
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 9 077
  6. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 9 071
  7. Učiteľka roka 2018: Koľko času by malo dieťa tráviť za počítačom 8 706
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 700
  9. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 596
  10. Ako nahradiť fosílne palivá geotermálnou energiou? 8 310
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Téma: Šport

Prečítajte si aj ďalšie články k téme
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Predseda SaS a minister hospodárstva Richard Sulík, predsedníčka Výboru NR SR pre zdravotníctvo Jana Bittó Cigániková a podpredseda SaS a minister školstva Branislav Gröhling.
Dobré ráno

Dobré ráno: Kedy advokáti pracujú zadarmo

Vznikol u nás prvý pro bono rebríček.

Stĺpček Jakuba Fila

Figa borová v podaní Igora Matoviča

Krajina si zaslúži mať príčetného premiéra.

Jakub Filo.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop