Korzár logo Korzár
Sobota, 20. október, 2018 | Meniny má Vendelín
Nájdete nás na webe

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska počas víkendu 30. septembra a 1. októbra.

Nedeľa 1. októbra

Článok pokračuje pod video reklamou

Atletika

94. ročník Medzinárodného maratónu mieru, Košice

Prečítajte si tiež: Košický maratón vyhrali Keňania Kerio a Jerotichová

Maratón - muži: 1. Reuben Kerio (Keňa) 2:08:12, 2. Fikre Robi (Et.) 2:08:36, 3. Richard Sigei 2:09:05, 4. Henry Chirchir 2:09:42, 5. Raymond Kipchumba 2:09:53, 6. Tadesse Temechachu (Et.) 2:10:49, 7. Gilbert Masai 2:11:19, 8. David Kiyeng (obaja Keňa) 2:12:07, 9. Tibor Sahajda 2:18:44 -osobný rekord a limit na ME, 10. Jozef Urban (obaja SR/TJObal servis Košice) 2:21:51, 11. Marián Zimmermann (SR/Kluknava) 2:33:01.

Maratón - ženy: 1. Sheila Jerotichová 2:27:34 - traťový rekord, 2. Sheila Chepkoechová 2:29:13, 3. Emily Samoeiová (všetky Keňa) 2:31:17, 4. Worknesh Alemuová 2:31:27, 5. Meseret Abebayehuová (obe Et.) 2:32:31, 6. Tecla Kirongová 2:32:46, 7. Janet Ronová 2:34:06, 8. Hellen Chepkorirová (všetky Keňa) 2:54:28, 9. Katarína Lamiová (SR/ESET) 2:58:06, 10. Sylvia Šebestianová (SR/BK J. gabčíka Žilina) 3:02:05.

Polmaratón - muži: 1. Jiří Petr (ČR) 1:10:09, 2. Boris Csiba (Slávia UK Bratislava) 1:11:15, 3. Levente Tugyi (Maď.)1:12:07.

Prečítajte si tiež: Sahajda šokoval zlepšením maxima aj limitom na Európu

Polmaratón - ženy: 1. Veronika Zrastáková (ŠK ŠOG Nitra)1:21:43 - osobný rekord, 2. Veronika Ľašová (ŠK Dukla o. z.B. Bystrica) 1:24:47, 3. Renata Kučerová (ČR) 1:26:02.

Inline - muži: 1. Lukáš Benedik 00:34:43 hod., 2. Matej Filip (obaja SR), 3. David Erdós (Maď.) +00:02:16, 4. Jakub Klembara (SR) +00:02:28, 5. Alan Ciborowski (Poľ.) 00:02:28

ženy: 1. Renáta Karabová 00:37:20, 2. Claudia Dohaničová+00:00:02, 3. Euridika Movčanová +00:04:34, 4. Martina Karabová+00:04:34, 5. Milada Šárošsyová +00:04:36

Handbikeri - muži: 1. Rafal Wilk (Poľ.) 00:30:10, 2. Daniel Kukľa +00:01:57,3. Peter Šeliga (obaja SR) 00:04:26

ženy: 1. Anna Oroszová (SR) 00:37:09

Vozíčkari - muži: 1. Stanislav Sokolský 01:30:23 hod.

Firemný beh: 1. VVS, a.s. 00:56:17, 2. HOWE Slovensko 00:56:42,3. AWU Precision Slovakia 01:01:15, 4. miesici 0:1:01:56, 5. MEDIREXBratislava 01:02:57, 6. Iný Rozmer 01:06:43

Futbal

Fortuna liga, 11. kolo

MFK Ružomberok – 1. FC Tatran Prešov 3:1 (1:1),17. a 78. Haskič, 87. Kružliak (11 m) - 37. Černák ⇒ podrobne o zápase

2. liga, 10. kolo

Prečítajte si tiež: II. liga: Trebišov si poradil s Popradom

Slavoj Trebišov – FK Poprad 3:2 (2:1), 38. vlastný (Medak), 45. a 77. Kolesár – 22. a 90. Holiš. Rozhodoval: Ihring, ŽK: Maťaš, Gallovič, ČK: 76. Kica (Poprad). 625 divákov.

ŠKF Sereď – Lokomotíva Košice 2:1 (0:1), 63. Bilas, 66. MIlunović – 30. Cicman. Rozhodoval: Valášek, ŽK: Richnák, Mečiar - Tóth, Kolek. 493 divákov.

MŠK Žilina B – Partizán Bardejov 2:0 (2:0), 2. vlastný (Staš), 18. Martinček. Rozhodoval: Marsal, ŽK: Verčimák (Bardejov), 148 divákov.

3. liga Východ, 11. kolo

Prečítajte si tiež: III. liga: Svit prvýkrát bodoval

Veľké Revištia – Lipany 2:1 (1:1), 5. Dargaj, 48. Hutaj – 45. A. Leško

Plavnica – Svidník 2:1 (2:0), 24. Beňo (11 m), 35. Perháč

Sabinov – FK Košice/V. Opátske 0:5 (0:2), 28. a 59. Bandžuch, 55. a 79. Haluška, 44. Dobias

Bardejovská Nová Ves – Snina 1:7 (0:4), 89. Jančošek - 21., 45. a 48. Vyšnevskij, 44. a 51. Skvašík, 4. Fedorka, 80. J. Lukáč

4. liga Sever, 11. kolo

Medzilaborce – Raslavice 4:2 (1:1), 36. Vachaľ, 76. Hrehovčík, 85. Holovačko, 88. Chripák – 20. Lazorik, 71. Janík

Radvaň n/Laborcom – Humenné 1:3 (1:3), 18. Čeremeta – 7. Radojević, 28. Voroňák, 33. Radovanović

Zámutov – Poprad B 1:2 (0:2), 67. Hotra – 12. Ujčík, 39. Ferenc

Fintice – Pušovce 3:1 (2:0), 24. Bujnovský, 28. L. Hricov, 9é. Mihalík – 69. Ivanecký

Spišské Podhradie – Kračúnovce 4:1 (2:1), 12. a 40 Ďurák, 82. (11 m) a 89. T. Ferenc – 23. Šima

Veľký Šariš – Gerlachov 1:4 (1:3), 21. Pribiš – 1. a 90. Stachura, 39. Balužinský, 43. Havrila

Ľubotice – Ptičie 1:1 (1:1), 34. R. Šimko – 19. Veselovskyj

Soľ – Záhradné 1:1 (0:0), 49. Matúš Sakala – 77. Jaworek

4. liga Juh, 11. kolo

Prečítajte si tiež: IV. a V. liga: Čo nedokázali Trenčín ani Senica, zvládla Geča

Geča – Medzev 4:3 (1:1), 13. a 87. Buzoga, 56. Ľ. Leško, 78. Varhoľák (11 m) – 44. JUrko, 64. Horňák, 70. Palencsár

Rudňany – Čičarovce 3:0 (0:0), 53. a 60. Červeňák, 89. Michal

Sokoľany – Kechnec 2:1 (1:1), 7. a 75. D. Varga – 34. Husár

Sobrance – Topoľany 6:1 (2:1), 8., 26., 69. a 90. (11 m) Š. Horňak, 47. Kostič, 82: Hreško (11 m) – 30. Michaliv

Veľké Kapušany – Čaňa 0:2 (0:0), 54. Steininger, 75. Ohman

Strážske – Petrovce n/Laborcom 3:2 (1:1), 21. Hirjak, 54. Stach, 73. Tomčák – 18. T. Čižmár, 55. M. Hudák

5. liga Košicko-gemerská, 9. kolo

Ťahanovce – Ždaňa 5:2 (2:1), Palko 3, Timura, Koľvek – Čigáš 2 (1 z 11 m)

Perín – Seňa 4:0 (0:0), Grega 2, Golenya, Koribanič

Čečejovce – Lokomotíva Košice B 0:0

Slávia TU Košice – Haniska 1:0 (0:0), Soloviov

Kokšov-Bakša – Gemerská Hôrka 4:0 (2:0), Peterčák, Stoľar, Pillár, Habina

Košická Nová Ves – Poproč 1:1 (0:1), Havrila - Paulinský

5. liga Zemplínska, 9. kolo

Vinné – Cejkov 0:2 (0:0), 71. Paľovčík, 73. Slovjak

Nacina Ves – Močarany 0:0

Streda n/Bodrogom – Úpor 1:4 (0:2), Székely - M. Tokár 2 (1 z 11 m), M. Kučera, Bandoľa

Kráľovský Chlmec – Parchovany 7:0 (4:0), Porvaz 2, G. Molnár, Ballók, Šaffo, Boda, Pásztor

Čierna n/Tisou – Malý Horeš 3:2 (3:0), Džerenga 2, Jáger – Kendi 2

Lastomír - Borša 3:0 (2:0), Senjuž, Vaľo (11 m), Verbič

Michaľany – Pavlovce n/Uhom 1:7 (0:4), Voroňák – T. Smoľak 2, J. Šimko, Gomboš, Kotľar, J. Smoľak, Kiovský

5. liga Vihorlatsko-duklianska, 9. kolo

Hencovce – Vyšný Žipov 2:2 (2:0), Demčák, S. Soták – Hric, Daňo

Stakčín – Sedliská 1:0 (1:0), Štofík (11 m)

Sačurov – Kamenica n/Cirochou 1:0 (0:0), Capko

Kochanovce/Brekov – Pakostov 1:1 (1:0), Lazúr - Tkačin

Bystré – Borov 3:0 (3:0), Jankovič, Sivák, Ladomerský

Ulič – Sečovská Polianka 1:2 (0:1), Hromadka (11 m) – Samsely, Gaži

Nižný Hrušov – Jasenov 1:0 (1:0), Š. Sabol

5. liga Šarišská, 9. kolo

Demjata – Kamenica 1:0 (1:0), Höger

Ražňany – Župčany 3:2 (2:1), M. Seman 2 (1 z 11 m), Bilý – D. Petruška, Voľanský

Čirč – Dlhá Lúka 6:0 (1:0), Čerkala a Piter-Bučko po 2, Popovec, Ľ. Jacko

Dubinné – Široké 3:1 (1:1), J. Adam 2, Pisarik - Maliňák

Malý Šariš – Veľký Lipník 3:2 (0:1), Horoščák 2 (1 z 11m), Vargovič – Lipnický, Matoľák

Koprivnica – Stará Ľubovňa 1:0 (1:0), Ferko

5. liga Podtatranská, 11. kolo

Nálepkovo – Veľký Folkmar 13:0 (6:0), Ondrejka 5, Bobák 4, Gavalier, Vartovník, J. Gál, Fabian

Kluknava – Hranovnica 5:0 (3:0), Marek Belej 3, Marián Belej, Roman

Levoča – Spišská Belá 0:3 (0:2), Duleba (11 m), Heutschy, Dunka

Veľká Lomnica – Ľubica 1:1 (0:1), Lapšanský – Kapral

Helcmanovce – Štrba 0:4 (0:1), Tkáč, Husár, Škyrta, D. Bednár

Olcnava – Hrabušice 6:0 (2:0), Geletka a Melega po 2, Krempaský, Fifik

Hokej

Tipsport liga, 8. kolo

HC Nitra – HK Poprad 3:4 sn (1:1, 0:1, 2:1 - 0:0, 0:1), 17. Paulovič (Mezei, Krištof), 44. Cope (Krištof, Mezei), 51. Cope (Mezei, Krištof) - 6. Vandas (Heizer), 29. Heizer (Davydov, Ježek), 49. Vandas (Heizer), rozh. nájazd Svitana. ⇒ podrobne o zápase

HC Košice – HC Nové Zámky 4:3 (0:2, 1:1, 3:0), 27. Pulli (Hovorka, Jenčík), 42. Suja (Boltun, Dudáš), 43. Šoltés (Klíma, Šedivý), 48. Šoltés (Klíma, Pacan) - 9. Cetkovský (Zbořil, Špirko), 18. Dubec, 32. Prapavessis (Špirko, Chovan) ⇒ podrobne o zápase

Extraliga ženy - Východ, 5. kolo

Prešov – Spišská Nová Ves 8:2 (3:1, 3:1, 2:0), Jurčová a Stašová po 2, Štofanková, Sedláková, A. Fortunová, Dzurinová – Turcsányiová, M. Plencnerová

Košice – Poprad 0:21 (0:8, 0:10, 0:3), Wieczorek 6, Majeríková 3, Leskovjanská, Halušková, Gorecká, Novotná a Klembalová po 2, Zemjanková, Šuliková

Volejbal

MEVZA Cup, základná časť, muži – Zwettl (Rakúsko)

VK KDS Šport Košice - OK Mladost Ribola Kaštela 1:3 (-17, -22, 22, -23)

Hralo sa 108 minút, rozhodovali Valentar – Milošič.

Košice: Kasperkevič 2, Jakubov 9, Pizúr 7, Lamanec 9, M. Sopko ml. 19, Bališin 1, liberá Vitko a Haky (Smolej 5, Kopka, Šompľak 3).

Extraliga žien, 3. kolo

VK Eperia Prešov – Hit UCM Trnava 3:1 (24, 17, -22, 22)

Vodné pólo

Kvalifikácia LEN Euro Cupu, A-skupina, Miskolc:

Miskolci VLC - ŠK Hornets Košice 15:7 (6:1, 2:2, 3:1, 4:3)

Góly ŠK Hornets: Zareva Grutka po 2, Šuster, Mitruk a Markoč po 1

Sobota 30. septembra

Futbal

Fortuna liga, 11. kolo

MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce 2:1 (0:1), 59. Špalek, 78. Kaša - 23. Žofčák (11 m) ⇒ podrobne o zápase

2. liga, 10. kolo

AFC Nové Mesto nad Váhom - FK Noves Spišská Nová Ves 1:2 (0:1), 89. Mikuš (11 m) – 34. Vilkovský, 84. Zekucia. ŽK: 69. Šupka, 75. I. Múdry - 58. Adekuoroye, 69. Vilkovský, rozhodovali: Nemček - Jánošík, Smolíková, 320 divákov

3. liga Východ, 11. kolo

Prečítajte si tiež: Krompašania našli v Prešove otvorené zadné vrátka

Prešov B – Krompachy 1:3 (0:0), 84. Tubonemi – 54. Hagara, 78. Stropkay, 90. Uhrín

Stropkov - Šarišské Michaľany 1:1 (1:0), 9. Špilár - 77. Kapraľ

Vranov – Rožňava 1:1 (1:0), 11. Petruk – 85. Kovács

Giraltovce – Svit 1:1 (1:0), 11. Kuhajdík – 47. T. Lajčák

4. liga Juh, 11. kolo

Maria Huta – Kalša 1:1 (1:1), 3. Labun – 34. Krakovský (11 m) ⇒ podrobne o zápase

Krásnohorské Podhradie – Malá Ida 3:0 (2:0), 13. vlastný (Kentoš), 36. Roth, 74. Hajdúk

5. liga Šarišská, 9. kolo

Gaboltov – Kendice 2:1(1:0), 21. Krišš, 83. Pavol Javorský – 70. Kočiško

5. liga Podtatranská, 11. kolo

Prakovce – Harichovce 4:2 (2:0), 4. Tokarčík, 40. Mihalik, 54. Chovan, 70. Findura – 55. Klein, 76. Štofko

1. liga žien, 4. kolo

Slovan Bratislava – 1. FC Tatran Prešov 5:0 (2:0), Kaláberová 2, Šurnovská, Švecová, Čahojová

SLC Banská Bystrica – MFK Zemplín Michalovce 2:0 (1:0), Briššová 2

Partizán Bardejov – Spartak Myjava 4:1 (2:1), Lemešová, Mikolajová, Havranová, Bochinová - Hucovičová

2. liga žien Východ, 5. kolo

Liptovský Mikuláš – Sp. Nová Ves 1:3 (1:1), Šimúnová – Boguská, Harnuboglu, Pentráková

Poprad – Lokomotíva Košice 0:1 (0:0), Škovranová

Hokej

2. liga Východ, 3. kolo

Humenné – Martin 6:3 (0:1, 4:0, 2:2), Dancsák 2, Vaško, Šechný, Mach, Bartoš – Pokrivčák, Hanes, Harvan

Trebišov – Sabinov 9:2 (3:2, 3:0, 3:0), Stríž, Miľovčík a F. Bojkun po 2, J. Bojkun, Pástor, Kobeľa – Výhonský, Hrušovský

Bardejov – Gelnica 4:2 (2:0, 1:0, 1:2), Mojdis 2, Priganc, Forgáč – Dravecký, Cvejn

Volejbal

MEVZA Cup, základná skupina, muži - Zwettl (Rakúsko)

Union Raiffeisen Waldviertel – VK KDS-Šport Košice 1:3 (16, -24, -23, -27)

Hralo sa 110 minút, rozhodovali Miklošič, Valentar.

Košice: Kasperkevič 5, Smolej 10, Pizúr, Lamanec 3, M. Sopko ml. 27, Labik 6, liberá Vitko a Haky (Šompľak, Kríž 7, Tesarčík, Kopka)

Extraliga žien, 2. kolo

BK97 Stova Spišská Nová Ves - Hit UCM Trnava 3:1 (18, 19, -18, 20)

Hralo sa 106 minút, rozhodovali Porvazník, Tatraj.

SNV: Zaťková 6, Nováková 4, Olejníková 8, Thaka 13, Kubičárová 5, Auramchyk 17, libero Želonková (Ravasová 1, Vikartovská, Dulíková 1)

VK Eperia Prešov - COP Nitra 3:0 (25, 21, 13)

Hralo sa 85 minút, rozhodovali Höger a Smolko

Prešov: Schniererová 5, Vrabcová, Jakábová 9, Obermanová 5, Povrazníková 7, Bodnárová 9, libero Nehilová (Kerpčarová, Makarashvili, T. Štieberová 1)

Basketbal

Eurovia SBL, muži, 1. kolo

KB Košice - MBK Handlová 100:72 (33:21, 29:19, 20:18, 18:14)

Košice: Djordjevič 17, Marič 18, Fletcher 18, Stamenkovič 16, Körner 13 (Baldovský 8, Mišinský, Židzik, Duda, Sedmák 10). TH: 19/12 - 15/11, fauly: 20 - 19, trojky: 12 - 3, rozhodovali: Zubák, Šarišský, Kiss

BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - MBK Rieker Com-Therm Komárno 91:78 (28:18, 23:17, 21:21, 19:22)

SNV: Majerčák 20, Antoni 5, Krajňák 18, Marshall 10, Ninkovič 10 (Bennett 4, Kobulnický, L´Africain 22, Lenárt, Osvald 2). TH: 21/17 - 26/22, fauly: 19 - 24, trojky: 12 - 4, rozhodovali: Brziak, Lukáč, Životský

BK Levickí Patrioti - Iskra Svit 86:82 (23:24, 22:13, 22:26, 19:19)

Svit: Lošonský 24, Davis 2, Avramovič 27, Radonjič 16, Ivan 6 (Galata, Findura, Ivelja 7). TH: 8/8 - 17/15, fauly: 22 - 16, trojky: 8 - 9, rozhodovali: Ženiš, Lamoš, Margala

Extraliga žien, 1. kolo

Good Angels Košice - BKM Junior UKF Nitra 96:51 (25:14, 30:19, 26:12, 15:6)

Košice: Bálintová 15, Petersová 6, Theinerová 14, Páleníková 13, Jurčenková 8 (Majorošová 4, Stehlíková 13, Bilíková 6, Sarauskaiteová 17). TH: 28/15 - 11/7, fauly: 16 - 25, trojky: 5 - 4, rozhodovali: Karniš, Perečinský, Čurilla.

MBK Ružomberok - BAM Poprad 76:51 (11:14, 18:12, 30:11, 17:14)

Poprad: Ivančáková 11, Kudličková 2, Hadačová 5, Filičková 8, Drobná 9 (Hamaliarová 2, M. Tetemondová 4, Grigerová 8, Sojáková 2). TH: 18/12 - 14/10, fauly: 15 - 15, trojky: 4 - 3, rozhodovali: Matejčík, Mekelová, Izák.

Hádzaná

Slovnaft Handball extraliga, muži, 5. kolo

Tatran Prešov - HC Štart Nové Zámky 48:18 (27:13)

Najviac bodov: Číp 9, Krok 7, Urban, Butorac, Kasal po 6 - Veréb 9/1, Straňovský 5, Šátek 2. Rozhodovali: Cibere, Richvalský, vylúčení: 1:2, 7 m hody: 0/0 - 1/1, 385 divákov

Tatran Prešov B - TJ Slovan Modra 34:20 (13:10)

Najviac gólov: M. Šárpataky 9/3, Kríž 7, Majirský 5 - Ofčarovič 7/1, Nádaský 4/1, Lackovič 3. Rozhodovali: Gedeon, Palovčák, vylúčení: 2:4, 7 m hody: 4/4 - 6/3, 248 divákov

Vodné pólo

Európsky pohár - 1. kvalifikačné kolo, A-skupina - Miškovec

ŠK Hornets Košice - CN Mataró (Šp.) 10:11 (3:2, 3:2, 1:3, 3:4)

Góly ŠK Hornets: Markoč 4, Šuster a Vojtenko po 2, Vidumanský a Mitruk po 1.

ŠK Hornets Košice - Šturm 2002 Čechov (Rus.) 9:13 (1:2, 1:4, 4:3, 3:4)

Góly ŠK Hornets: Vojtenko a Grutka po 3, Kučerenko, Markoč a Zareva po 1.

Hokejbal

Extraliga mužov, 5. kolo:

HBC Enviform Třinec - HBC Košice 2:3 po predĺžení (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1), Sikora, R. Holeksa - Pivarník, G. Longauer, Leškanič

MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok - HBK PROTEF Považská Bystrica - odložené

HBK Nitrianski Rytieri Nitra - HBK Lion Svidník 1:2 (1:0, 0:2, 0:0), Révay - Oščipovský, Štefan

Predohrávka 18. kola:

HBK PROTEF Považská Bystrica - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok 2:0 (0:0, 1:0, 1:0), Piják, Demáček

Ďalšie zaujímavosti zo športu

Prečítajte si tiež: Diamantový klub MMM môže rozšíriť aj Dzurinda

Prečítajte si tiež: Ocenili diamantových maratóncov, hviezdy rozdali podpisy

Prečítajte si tiež: Športový piatok na východe – servis výsledkov a faktov

Prečítajte si tiež: Novotný si proti Nitre otvoril strelecký účet

Prečítajte si tiež: Zemplínčanov čaká zápas na umelej tráve

Prečítajte si tiež: Prvotným cieľom Prešovčanov je konečne dať gól

Prečítajte si tiež: Tréner Rusnák: Čaká nás vybičované prostredie

Prečítajte si tiež: Predstavili favoritov košického maratónu. Ambície nechýbajú

Prečítajte si tiež: Maratónec Peter Polák: Som bežec, chodiť nevládzem

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Bardejov by mal byť konečne nezávislý
  2. Karibik aj Európa: Plavte sa za dobrodružstvom
  3. Zuzana Žirková: Šport v meste je v polčase rozpadu
  4. Netrestajme tých, čo mestu šetria čas a peniaze
  5. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti
  6. Z lesa si našla cestu do útulku, na nový domov ale stále čaká
  7. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu
  8. Union ponúka množstvo výhod pre deti aj matky
  9. Dana Kleinert sa vzdáva v prospech zmeny v Starom Meste
  10. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno
  1. Virtuálne sídlo v Bratislave
  2. Dovolenka snov či chladnička plná jedla? Oslavujte s BILLA
  3. Bardejov by mal byť konečne nezávislý
  4. Karibik aj Európa: Plavte sa za dobrodružstvom
  5. Zuzana Žirková: Šport v meste je v polčase rozpadu
  6. Čo nemôžete zaregistrovať ako ochrannú známku?
  7. Potrebujete ochrannú známku pre Váš produkt ?
  8. Netrestajme tých, čo mestu šetria čas a peniaze
  9. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu
  10. Z lesa si našla cestu do útulku, na nový domov ale stále čaká
  1. OLED televízory sú ohrozené vypálením obrazu 17 039
  2. Stíhame napredovať s technológiami? Môže už byť neskoro 12 981
  3. Kvíz o zatepľovaní zvládne iba odborník. Trúfate si? 12 484
  4. Koho výrobky naozaj kupujete v McDonald's? 9 725
  5. Reportáž: Ako sa vyrába slovenské akostné víno 8 768
  6. Bezpečné bývanie pre rodiny s deťmi? Na toto nezabudnite 8 599
  7. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu? 7 235
  8. Zaúča výčapníkov vo svete: Odfláknuté pivo zákazník vycíti 6 125
  9. Karibik aj Európa: Plavte sa za dobrodružstvom 6 032
  10. Pokazila sa Vám práčka či chladnička? Nevolajte opravára! 4 956

Téma: Šport


Neprehliadnite tiež

O Košice sa viedli boje. Boli republikou v republike

Po vyhlásení Československa sa mesto dostalo do rúk Maďarom.

Vojnové Košice: Prostitútky registrovali, zaviedli sa bezmäsité dni

Keď sa front posunul, mnohí Košičania spanikárili a opúšťali mesto.

Jedenásť miest, ktoré treba vidieť v okrese Sabinov

Za pozornosť stoja príroda, pamiatky, aj oddychové areály.

Hlavné správy zo Sme.sk

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop