Sobota, 23. septembra
FUTBAL
II. liga, 9. kolo
MFK Lokomotíva Zvolen - Slavoj Trebišov 3:0 (1:0),
Góly: 28. (z 11 m) a 73. Jackuliak, 47. Mikinič. Rozhodoval: Jurenka, ŽK: Slovák, Včelka - Jacko, ČK: 63. Starosta (Trebišov), 303 divákov.
FK Noves Spišská Nová Ves - KFC Komárno 4:2 (3:2)
Góly: 41. a 43. Kubus, 36. Zekucia (z 11 m), 72. Botvynnyk - 15. Militosjan, 45. Matič. Rozhodoval: Weiss, ŽK: Sekulič, Militosjan, Morócz, Huszty (Komárno), 581 divákov.
Partizán Bardejov - FC ŠTK 1914 Šamorín 1:3 (0:3)
Góly: 87. Patarocha - 15. Berežný /vlastný/, 32. Didik /vlastný/, 41. Juliao. Rozhodoval: Gemzický, ŽK: Berežný, Grohoľ, Belunek, Góra - Soares, Juliao, Neto, Hajdúch, ČK: 90. Berežný po 2.
ŽK, 303 divákov.
FK Poprad - FK Inter Bratislava 1:0 (0:0)
Gól: 88. Šesták, ŽK: 71. Šesták - 29. Špak, 35. Šulc, 42. Mance, rozhodovali: K. Horváth - Hrmo, Čajka, 650 divákov
III.liga Východ, 9. koklo
MFK Vranov n/T - VSE FK Svit, 1:0 (0:0)
MFK Slovan Giraltovce - FK Košice, 2:3 (1:3)
MŠK Tesla Stropkov - 1, FC Tatran Prešov B, 3:1 (1:1)
1. FK Svidník - MFK Rožňava, 1:1 (0:1)
FK Družstevník Plavnica - FK Snina, 2:2 (1:0)
ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves - ŠK Odeva Lipany, 0:1 (0:0)
MFK Slovan Sabinov - OŠFK Šarišské Michaľany, 0:0
TJ Veľké Revištia - FK Pokrok SEZ Krompachy, 1:0 (1:0)
IV. liga Sever, 9. kolo
OFK -SIM Raslavice - FK Gerlachov, 2:2 (1:2)
FC Pivovar veľký Šariš - FK Humenné, 1:5 (0:2)
MŠK Spartak Medzilaborce - OFK Tatran Kračúnovce, 2:1 (2:0)
TJ Družstevník Radvaň n/L - ŠK Záhradné, 3:2 (3:1)
MŠK Spišské Podhradie - TJ Rozvoj Pušovce, 2:0 (1:0)
FK Soľ - TJ Ptava NV Ptičie, 1:1 (1:1)
OŠK Fintice - FK Poprad B, 0:3 (0:0)
TJ Sokol Ľubotice - FK Tatran Zamutov, 4:0 (1:0)
IV. liga juh, 9. kolo
AŠK Maria Huta Gelnica - FK Kechnec, 3:0 pred kontumáciou
OŠK Rudňany - TJ DR. Petrovce n/L, 1:1 (1:0)
FK Krásnohorské Podhradie - ŠK Strážske, 1:3 (1:0)
FK Geča 73 - FK Čaňa, 2:3 (1:1)
MFK Spartak Medzev - AFK Topoľany, 4:1 (0:1)
MFK Sobrance - TJ Mladosť Kalša, 4:1 (1:1)
MFK Veľké Kapušany - TJ Družstveník Čičarovce, 0:2 (0:1)
V. liga Košicko-Gemerská, 7. kolo
OFK Slovan Poproč - TJ Hornád Ždaňa, 2:1 (0:1)
MFK Ťahanovce - TJ Maratón Seňa, 4:0 (1:0)
FK Košická Nová Ves - FC Lokomotíva Košice B, 1:0 (0:0)
TJ Družstevník Perín - FGK Haniska, 6:2 (3:0)
Slávia TU Košice - FK Gemerská Hôrka, 7:0 (3:0)
Šk Veľká Ida - TJ Kokšov Bakša, 1:3 (1:2)
V. liga Zemplínska, 7. kolo
TJ Slavoj Kráľovský Chlmec - TJ Olympia Borša, 5:3 (2:1)
TJ Sokol Močarany - TJ Družstevník Cejkov, 1:0 (0:0)
OŠK Vinné - FK Tatran Upor, 1:3 (0:2)
ŠK Nacina Ves - TJ Družstevník Parchovany, 2:0 (2:0)
TJ ŠM Streda n/B - TJ Družstevník Malý Horeš, 1:0 (0:0)
MFK Čierna n/T - OŠK Pavlovce n/U, 3:6 (1:0)
OFK Lastomír - FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany, 3:1 (1:0)
V. liga Vihorlatsko - Dukelská, 7. kolo
FK Sedliská - TJ Družstevník Vyšný Žipov, 1:1 (0:0)
OFK Hencovce - Kamenica n/C, 1:3 (1:1)
OFK Agrifop Stakčín - Jasenov, 1:0 (0:0)
ŠK Sačurov - FO Ajax Pakostov, 4:2 (2:1)
FK Nižný Hrušov - TJ Družstevník Borov, 4:1 (3:0)
FK Obce Kochanovce/Brekov - OFK Sečovská Polianka, 8:0 (6:0)
OFK Tatran Bystré - TJ Tvarona Ulič, 3:0 (2:0)
V. liga Šarišská, 7. kolo
TJ Busov Gaboltov - TJ Koprivnica, 1:2 (1:0)
TJ Družstevník Župčany - FK Kamenica, 4:1 (2:0)
FK Demjata - TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka, 5:0 (2:0)
FK FC Ražňany - FK Široké, 3:0 (1:0)
TJ Družstevník Čirč - TJ Družstevník Veľký Lipník, 8:1 (5:0)
TJ Dubinné - FK Slovan Kendice, 2:1 (1:1)
MF Malý Šariš - MFK Stará Ľubovňa, 1:1 (0:0)
V. liga Podtatranská, 9. kolo
TJ Slovan Nálepkovo - MFK Slavoj Spišská Belá, 4:2 (2:1)
FK Veľká Lomnica - TJ Štart Hrabušice, 6:1 (4:1)
FK 1931 Hranovnica - FK Slovan veľký Folkmar, 16:0 (8:0)
TJ FC Kluknava - ŠK Harichovce, 1:3 (1:1)
FK 05 Levoča - TJ Tatran Ľubica, 2:0 (1:0)
ŠK Štrba - FK Prakovce, 2:3 (0:1)
FK Slovan Helcmanovce - 1. MFK Kežmarok, 0:3 (0:1)
FK Olcnava - FK Vysoké Tatry, 2:1 (1:0)
HOKEJBAL
Extraliga mužov, 4. kolo
HBC Košice - HBK Lion Svidník 4:7 (0:1, 1:3, 3:3) , Góly: Podsedlý, Šiška, Leškanič, Franc - Oščipovský 3, Kóma 2, Vook, Raschman
HBK Nitrianski Rytieri Nitra - MŠK VIPPOKERPRO Kežmarok 1:4 (1:2, 0:0, 0:2) , Góly: Daniška - Pisarčík 2, Teplický, Kundľa
HÁDZANÁ
MOL liga
SHK Veselí nad Moravou - Iuventa Michalovce 29:27 (18:13)
Najviac gólov: Novotná 7/4, Olšovská 7/1, Šustková 7 - Habánková 6, Holejová 5, Wollingerová 4
Rozhodovali: Hanák, Pavlíček, vylúčené: 2:6, 7 m hody: 6/5 - 0/0, 300 divákov.
Slovnaft handball extraliga, 4. kolo
HC Štart Nové Zámky - Tatran Prešov "B" 26:26 (15:9)
Najviac gólov: T. Straňovský 11/5, Šátek 5, Hricišon 4 - Majirský 5, M. Šárpataky 5/2, Kríž 4 pok. hody: 6/5 - 4/3, vylúčení: 2 - 6, ČK: 51. Rečičár (Prešov "B") za 3 vylúčenia, rozhodovali: M. Beňo a Bednár
VOLEJBAL
Extraliga mužov, 1. kolo
VKM Stará Ľubovňa - VK Mirad PU Prešov 0:3 (-14, -13, -17),
50 minút, rozhodovali: Malík, Andrejčák
COP Trenčín - TJ Slávia Svidník 0:3 (-19, -23, -19)
70 minút, rozhodovali: Moravčík, Kováč
Extraliga žien, 1. kolo
Hit UCM Trnava - KV MŠK Oktan Kežmarok 2:3 (18, -20, 17, -19, -14)
95 minút, rozhodovali: Juráček, Heizlinger
VK Eperia Prešov - Volley project UKF Nitra 2:3 (-22, -11, 22, 23, -9)
126 minút, rozhodovali: H”ger, Porvazník