Korzár logo Korzár
Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska počas víkendu 16. a 17. septembra.

Nedeľa 17. septembra

Futbal

2. liga, 8. kolopodrobne o kole

Podbrezová B – FK Poprad 0:6 (0:3), 23. a 51. Šesták, 70. a 90. Holiš, 32. Kúkoľ, 37. Hatok

Slavoj Trebišov – FK Noves Sp. Nová Ves 2:1 (0:1), 64. Bragin, 81. Da Silva Junior - 10. vlastný (Starosta)

3. liga Východ, 9. kolo podrobne o kole

Svidník – Rožňava 1:1 (0:1), 71. Nemergut – 21. Svedyuk

Sabinov – Šarišské Michaľany 0:0

Skryť Vypnúť reklamu

Bard. Nová Ves – Lipany 0:1 (0:0), 90. L. Janič ⇒ podrobne o zápase

Veľké Revištia – Krompachy 1:0 (1:0), 17. Hutaj

Plavnica – Snina 2:2 (1:0), 27. Tináth, 89. Hovanec – 64. a 87. Skvašík

4. liga Sever, 9. kolo

Prečítajte si tiež: IV. a V. liga: Hranovnica nastrieľala šestnásť gólov Čítajte 

Veľký Šariš – Humenné 1:5 (0:1), 87. Hajduk – 15. a 70. Radovanović, 33. Voroňák, 74. Sališ, 79. Porvazník

Medzilaborce – Kračúnovce 2:1 (2:0), 16. Potoma, 37. Hrehovčík – 74. M. Mihok

Ľubotice – Zámutov 4:0 (1:0), 39. Jakubek (11 m), 48. Michniewicz, 73. R. Šimko, 76. Čekan

Raslavice – Gerlachov 2:2 (1:2), 36. Vasiľko, 78. vlastný (Ovčačík) – 40. a 42. Berecký

Spišské Podhradie – Pušovce 2:0 (1:0), 11. Maliňák, 81. Vandraško

Radvaň n/Laborcom – Záhradné 3:2 (3:1), 11. (11m), 22. a 39. Legdan – 25. Stach, 63. Gomulec

Soľ – Ptičie 1:1 (1:1), 12. Nemčík – 31. Pavlulik

Skryť Vypnúť reklamu

Fintice – Poprad B 0:3 (0:0), 50. J. Tropp, 82. Mičko, 90. Ujčík

4. liga Juh, 9. kolo

Geča – Čaňa 2:3 (1:1), 17. L. Leško, 62. Sarvaš – 15. Lipnický, 57. Steininger, 83. Almáši

Sobrance – Kalša 4:1 (1:1), 66. a 90. (11 m) Horňak, 25. Šukal, 50. Skunzyak – 42. E. Seman

Medzev – Topoľany 4:1 (0:0), 50. a 66. M. Lukáč, 59. Jurko (11m), 77. M. Seman – 79. Šamuľák

Veľké Kapušany – Čičarovce 0:2 (0:1), 25. Vaszily, 73. Ruščančin

Sokoľany – Malá Ida – hrá sa 12. novembra

5. liga Košicko-gemerská, 7. kolo

Poproč – Ždaňa 2:1 (0:1), Lackaň, Podprocký (11 m) – R. Demko

Ťahanovce – Seňa 4:0 (1:0), Koľvek a Šemrák po 2

Košická Nová Ves – Lok. Košice B 1:0 (0:0), P. Takáč ⇒ viac o zápase

Perín – Haniska 6:2 (3:0), K. Grega 2, Rusinko, Margitan, Koribanič, M. Hajduk – M. Horváth, T. Nagy

Skryť Vypnúť reklamu

Slávia TU Košice – Gemerská Hôrka 7:0 (3:0), Veľas, Verčimák, Čabala, Zdechovan, Hlivák, Brestovský, Jurík

Veľká Ida – Kokošov-Bakša 1:3 (1:2), R. Hornák – Stoľar 2, Ružička

5. liga Zemplínska, 7. kolo

Močarany – Cejkov 1:0 (0:0), Pavlov

Vinné – Úpor 1:3 (0:2), Pešta – Bandoľa 2, Rugolský

Nacina Ves – Parchovany 2:0 (0:0), Pavelko, Lazár

Streda n/Bodrogom – Malý Horeš 1:0 (0:0), P. Fedor

Čierna n/Tisou – Pavlovce n/Uhom 3:6 (1:2), Makkai, Jáger, Džerenga – J. Kotľar 4 (1 z 11m), J. Smoľák, Išky

Lastomír – Michaľany 3:1 (1:0), Andrašov, T. Kozár, Verbič - Dudura

5. liga Vihorlatsko-duklianska, 7. kolo

Sedliská – Vyšný Žipov 1:1 (0:0), Baník - Hermanovský

Hencovce – Kamenica n/Cirochou 1:3 (1:1), Demčák – Červeňák, Vasiľko, vlastný (Venceľ)

Stakčín – Jasenov 1:0 (0:0), Šelepec

Sačurov – Pakostov 4:2 (2:1), Štuň 2, Tokár, Rogač – Tomčák, Gombita

Nižný Hrušov – Borov 4:1 (3:0), Horský 2, J. Čižmár, vlastný (Albičuk) - Černega

Kochanovce/Brekov – Sečovská Polianka 8:0 (6:0), Naster 4, Mišenčík (11m), Šamo, Rada, Havrilko

Bystré – Ulič 3:0 (2:0), Hlávka 2, Ladomerský

5. liga Šarišská, 7. kolo

Župčany – Kamenica 4:1 (2:0), D. Petruška 4 (1 z 11m) - Minár

Demjata – Dlhá Lúka 5:0 (2:0), Höger a Chromek po 2, Kohút

Ražňany – Široké 3:0 (1:0), M. Seman (11m), Prusák, Jenčo

Čirč – Veľký Lipník 8:1 (5:0), V. Pyda 4, Miko 2, Dufala, M. Pyda - Maniak

Dubinné – Kendice 2:1 (1:1), J. Adam, M. Mihalik - Hrabovecký

Malý Šariš – Stará Ľubovňa 1:1 (0:0), Marcinko - Grivalský

5. liga Podtatranská, 9. kolo

Hranovnica – Veľký Folkmar 16:0 (8:0), Diabelko a T. Sabo po 3, Ďurán, Babej a Palguta po 2, Petruľa, R. Novák, Lopuch, vlastný (Hrobko)

Kluknava – Harichovce 1:3 (1:1), M. Varga (11m) – D. Klein 2, A. Klein

Levoča – Ľubica 2:0 (1:0), Kramarčík, Čeremuga

Štrba – Prakovce 2:3 (0:1), Škyrta, Gavalier – Tokarčík, Maliňák, Chovan

Helcmanovce – Kežmarok 0:3 (0:1), Džadoň, Ondrejka, B. Bartko

Olcnava – Vysoké Tatry 2:1 (1:0), Melega, Pollák - Kruppa

Hokej

Tipsport liga, 4. kolo

HK Poprad – HC Nové Zámky 3:1 (0:1, 1:0, 2:0), 22. Lichanec (Abdul, Zadražil), 54. Svitana (Mlynarovič), 60. Vandas - 13. Novotný (Salija) ⇒ podrobne o zápase

HC Banská Bystrica – HC Košice 2:1 (1:0, 0:0, 1:1), 1. Hohmann (Lamper), 44. Brittain (Faille, Gélinas) - 53. Nagy (Kessel) ⇒ podrobne o zápase

Extraliga žien, 3. kolo

Prešov – Poprad 2:1 (1:0, 1:1, 0:0), Durániková, Stašová - Gorecká

Horská cyklistika

Slovenský pohár v cross country horských cyklistov, Poráč

ŠPRINT

Muži: 1. František Lami (Bike Team Košice), 2. Ondrej Glajza (Johnson Controls AŠ Mladá Boleslav), 3. Kristián Jánošík (PROefekt team)

Ženy: 1. Malgorzata Mazureková (Poľ.), 2. Radka Rabatinová (CK Banská Bystrica), 3. Martina Šichtová (KPHC Turčianske Teplice)

CROSS COUNTRY

Muži: 1. Ondrej Glajza (Johnson Controls AŠ Mladá Boleslav) 1:40:06,89 h, 2. Szymon Biel (Poľ.) 1:45:24,89, 3. Vladimír Hojdík (PROefekt team) 1:46:53,17

Ženy: 1. Katarzyna Solusová-Miškoviczová 1:18:56,45 h, 2. Malgorzata Mazureková (obe Poľ.) 1:35:23,55, 3. Martina Šichtová (KPHC Turčianske Teplice) 1:35:55,45

Atletika

Majstrovstvá SR staršieho žiactva, Nové Zámky

majstrovské tituly - chlapci

300 m prek.: Marián Vánovský (ŠKM Dudince) a Ján Daniel Németh (Akademik TU Košice) 44,18

100 m prek.: Ján Daniel Németh (Akademik TU Košice) 14,74

diaľka: Stanislav Krajčík (Akademik TU Košice) 598

disk (1 kg): Patrik Dudáš (MŠK Vranov n/T.) 43,43

kladivo (4 kg): Patrik Dudáš (MŠK Vranov n/T.) 33,73

Sobota 16. septembra

Futbal

Fortuna liga, 8. kolo

MFK Zemplín Michalovce – FK Senica 2:1 (1:0), 25. a 75. Sulley - 60. Podhorin ⇒ viac o zápasehlas strelca Sulleyho

Načítavam video...

1. FC Tatran Prešov – Spartak Trnava 0:2 (0:1), 21. a 86. Jirka ⇒ viac o zápasenázor Patrika Jacka

2. liga, 8. kolo

MFK Skalica – Partizán Bardejov 1:0 (0:0), 64. Jakubek ⇒ viac o zápase

3. liga Východ, 9. kolo

Vranov nad Topľou – Svit 1:0 (0:0), 77. Babjak (11 m)

Giraltovce – FK Košice/Vyšné Opátske 2:3 (1:3), 15. a 50. Kuriplach – 14. a 36. Turczyk, 29. Pilipčuk

Stropkov – Prešov B 3:1 (1:1), 7. Poľák, 85. Burcák, 86. Vrábeľ – 38. Tubonemi

4. liga Juh, 9. kolo

Rudňany – Petrovce n/Laborcom 1:1 (1:0), 41. Bdžoch (11 m) – 60. Lakatoš

Krásnohorské Podhradie – Strážske 1:3 (1:0), 19. A. Vaško – 59. Piskor, 72. Rusyn, 83. Sehedij

5. liga Šarišská, 7. kolo

Gaboltov – Koprivnica 1:2 (1:0), 30. Vaľko – 60. Nazarej, 66. Cvoreň

5. liga Zemplínska, 7. kolo

Kráľovský Chlmec – Borša 5:3 (2:1), 6. a 80. G. Molnár, 3. Ujházi, 52. Ballók, 70. Porvaz – 58. a 61. Vojtko, 9. Dócs

2. liga žien, 3. kolo

Lipt. Mikuláš – Lokomotíva Košice 0:4 (0:2), 14. a 55. Baníková, 36. Tiszová, 67. Wienerová

Hokej

2. liga, 1. kolo

Brezno – Gelnica 4:2 (0:1, 1:1, 3:0), Laubert, Koštiaľ, Guttmann, Vais – Lapšanský, Huszárik

Trebišov – Sanok 2:3 (1:0, 0:0, 1:2 – 0:1), Schnelly 2 – Mermer, Bielec, Olearczyk

Bardejov – Sabinov 8:3 (4:1, 1:2, 3:0), Česelka a Forgáč po 2, Dolgoš, Mojdis, Skokan, Balko – Hajduk 2, Goffa

Hádzaná

MOL liga ženy, 3. kolo

Iuventa Michalovce - Sokol Písek 33:27 (18:16)

Najviac gólov: Rebičová 12, Habánková 10/2, Holešová, Trúnková, Bajčiová po 3 - Palasová 10/6, Boorová 6, Kubišová, Pelešková po 4. Rozhodovali: Daňo, Sabol, vylúčené: 1:1, 7 m hody: 2/2 - 8/6, 500 divákov

Basketbal

Veľká cena Košíc, ženy

Finále: Good Angels Košice - Aluinvent DVTK Miskolc 67:60 (16:13, 16:15, 18:16, 17:16)

Body Good Angels: Peters 15, Morris 14, Žirková 12, Jurčenková 12, Stehlíková 6, Šarauskaité 4, Bálintová 2, Páleníková 2 ⇒ Viac o turnaji

Načítavam video...

Atletika

Dobšinská desiatka v Dobšinej

Muži - absolútne poradie (10 km): 1. Orest Babjak (Bardejov) 37:46,9 min, 2. Martin Bajčičák 38:00,5, 3. Jozef Dubašák (Poprad) 38:23,4

Ženy - absolútne poradie (10 km): 1. Katarína Paulínyová (AK ZŤS Martin) 41:36,8, 2. Danka Hanulová (Liptovské Sliače) 45:25,4, 3. Iveta Furáková (Svetielko nádeje Zvolen) 48:30,7

Prešovská horská pätnástka, Prešov

Muži: 1. Roman Bak (Generali Run Team) 57:14 min, 2. Kornel Briringer (Ak Slovan Levoča) 1:00:43 h, 3. Jaroslav Tomeček (Tulčík) 1:01:51

Ženy: 1. Zuzana Iľovová (Maras Team) 1:10:34 h, 2. Ivana Szabóová (Košice) 1:15:47, 3. Zuzana Daňková (Zasrun Š. Bohdanovce) 1:16:16

25. ročník Michalovskej desiatky v Michalovciach

Muži (absolútne poradie): 1. Orest Babjak (JM Demolex Bardejov), 2. Michal Ivančo (ŠK Banské), 3. Jozef Fencik (Active life Sobrance).

Ženy (absolútne poradie): 1. Alena Farkašová (AC Michalovce), 2. Katarína Hamadejová (Orca Michalovce), 3. Zlatka Semanová (O5 - BK Furča Košice).

Horská cyklistika

Cross country maratón na pri Košiciach

77 km - Muži: 1. András Szatmáry 3:23:23,5 h, 2. Péter Szalay 3:24:11,5, 3. Zsombor Palumby (všetci Maď.) 3:28:32,6, 4. Andrej Kubiš (Suncycle.sk Racing Team) 3:51:54,6

Ženy: 1. Viera Kissová (Bikepro.sk) 5:02:19,1 h, 2. Melinda Lángová 5:07:44,9, 3. Tímea Juhászová (obe Maď.) 5:28:37,4

47 km - Muži: 1. Michal Lami (Eset) 2:11:42,4 h

Ženy: 1. Nadia Kolomiecová (Ukr.) 2:42,01,4 h, 2. Anna Mikelová (Ceming team Košice) 2:47:29,9

22 km - Muži: 1. Áron Dávid Baranyi (Maď.) 54:25,9 min, 2. Marek Trnka (Kaktus Bike Team Bratislava) 57:55,4

Ženy: 1. Elena Telepková (Outsiterz) 1:13:54,4 h

Ďalšie zaujímavosti zo športu na východe

Prečítajte si tiež: Športový piatok na východe – servis výsledkov a faktov Čítajte 

Prečítajte si tiež: Michalovský stopér na štandardky nechodí zo srandy Čítajte 

Prečítajte si tiež: Jenčík pred prvým ligovým zápasom ušiel zo školy, nahradil Ihnačáka Čítajte 

Prečítajte si tiež: Ján Kozák: Liga bez Košíc nie je taká zaujímavá ako s nimi Čítajte 

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  2. Bývanie v meste predlžuje život
  3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Aká je chémia vôní
  6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  1. Darček? Špičková autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EÚ Lifetime!
  2. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  3. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  4. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  5. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  6. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  7. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  8. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  9. Aká je chémia vôní
  10. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 30 499
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 16 398
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 14 970
  4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 9 353
  5. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 8 859
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 770
  7. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 8 276
  8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 274
  9. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 999
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 774
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Téma: Šport

Prečítajte si aj ďalšie články k téme

Neprehliadnite tiež

Aj tento vstup na Braniskovej ulici čaká oprava.

Stĺp uprostred cyklochodníka? V Košiciach žiaden problém

Vytvárajú prekážky pre chodcov i cyklistov.

Pri hustejšej premávke tu vznikajú aj kolízne situácie.
Podľa gynekológa Petra Hladkého je debata o interrupciách nešťastne načasovaná.

Košický advent v čase korony je bez trhov a programu

Predajkyňa langošov: Budeme sedieť doma a dlhy budú narastať.

Výzdoba bude, ale okrem nej takmer nič.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Božidara Turzonovová.
Monika Jankovská.
Veronika Machyniaková.
Stĺpček Osmelené

Prečo nechceme, aby muži nosili ženské róby

Harry Styles rozpútal debatu o mužoch v šatách.

Michaela Žureková

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop