Korzár logo Korzár
Piatok, 21. september, 2018 | Meniny má Matúš
Nájdete nás na webe

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska počas víkendu 16. a 17. septembra.

Nedeľa 17. septembra

Článok pokračuje pod video reklamou

Futbal

2. liga, 8. kolopodrobne o kole

Podbrezová B – FK Poprad 0:6 (0:3), 23. a 51. Šesták, 70. a 90. Holiš, 32. Kúkoľ, 37. Hatok

Slavoj Trebišov – FK Noves Sp. Nová Ves 2:1 (0:1), 64. Bragin, 81. Da Silva Junior - 10. vlastný (Starosta)

3. liga Východ, 9. kolo podrobne o kole

Svidník – Rožňava 1:1 (0:1), 71. Nemergut – 21. Svedyuk

Sabinov – Šarišské Michaľany 0:0

Bard. Nová Ves – Lipany 0:1 (0:0), 90. L. Janič ⇒ podrobne o zápase

Veľké Revištia – Krompachy 1:0 (1:0), 17. Hutaj

Plavnica – Snina 2:2 (1:0), 27. Tináth, 89. Hovanec – 64. a 87. Skvašík

4. liga Sever, 9. kolo

Prečítajte si tiež: IV. a V. liga: Hranovnica nastrieľala šestnásť gólov

Veľký Šariš – Humenné 1:5 (0:1), 87. Hajduk – 15. a 70. Radovanović, 33. Voroňák, 74. Sališ, 79. Porvazník

Medzilaborce – Kračúnovce 2:1 (2:0), 16. Potoma, 37. Hrehovčík – 74. M. Mihok

Ľubotice – Zámutov 4:0 (1:0), 39. Jakubek (11 m), 48. Michniewicz, 73. R. Šimko, 76. Čekan

Raslavice – Gerlachov 2:2 (1:2), 36. Vasiľko, 78. vlastný (Ovčačík) – 40. a 42. Berecký

Spišské Podhradie – Pušovce 2:0 (1:0), 11. Maliňák, 81. Vandraško

Radvaň n/Laborcom – Záhradné 3:2 (3:1), 11. (11m), 22. a 39. Legdan – 25. Stach, 63. Gomulec

Soľ – Ptičie 1:1 (1:1), 12. Nemčík – 31. Pavlulik

Fintice – Poprad B 0:3 (0:0), 50. J. Tropp, 82. Mičko, 90. Ujčík

4. liga Juh, 9. kolo

Geča – Čaňa 2:3 (1:1), 17. L. Leško, 62. Sarvaš – 15. Lipnický, 57. Steininger, 83. Almáši

Sobrance – Kalša 4:1 (1:1), 66. a 90. (11 m) Horňak, 25. Šukal, 50. Skunzyak – 42. E. Seman

Medzev – Topoľany 4:1 (0:0), 50. a 66. M. Lukáč, 59. Jurko (11m), 77. M. Seman – 79. Šamuľák

Veľké Kapušany – Čičarovce 0:2 (0:1), 25. Vaszily, 73. Ruščančin

Sokoľany – Malá Ida – hrá sa 12. novembra

5. liga Košicko-gemerská, 7. kolo

Poproč – Ždaňa 2:1 (0:1), Lackaň, Podprocký (11 m) – R. Demko

Ťahanovce – Seňa 4:0 (1:0), Koľvek a Šemrák po 2

Košická Nová Ves – Lok. Košice B 1:0 (0:0), P. Takáč ⇒ viac o zápase

Perín – Haniska 6:2 (3:0), K. Grega 2, Rusinko, Margitan, Koribanič, M. Hajduk – M. Horváth, T. Nagy

Slávia TU Košice – Gemerská Hôrka 7:0 (3:0), Veľas, Verčimák, Čabala, Zdechovan, Hlivák, Brestovský, Jurík

Veľká Ida – Kokošov-Bakša 1:3 (1:2), R. Hornák – Stoľar 2, Ružička

5. liga Zemplínska, 7. kolo

Močarany – Cejkov 1:0 (0:0), Pavlov

Vinné – Úpor 1:3 (0:2), Pešta – Bandoľa 2, Rugolský

Nacina Ves – Parchovany 2:0 (0:0), Pavelko, Lazár

Streda n/Bodrogom – Malý Horeš 1:0 (0:0), P. Fedor

Čierna n/Tisou – Pavlovce n/Uhom 3:6 (1:2), Makkai, Jáger, Džerenga – J. Kotľar 4 (1 z 11m), J. Smoľák, Išky

Lastomír – Michaľany 3:1 (1:0), Andrašov, T. Kozár, Verbič - Dudura

5. liga Vihorlatsko-duklianska, 7. kolo

Sedliská – Vyšný Žipov 1:1 (0:0), Baník - Hermanovský

Hencovce – Kamenica n/Cirochou 1:3 (1:1), Demčák – Červeňák, Vasiľko, vlastný (Venceľ)

Stakčín – Jasenov 1:0 (0:0), Šelepec

Sačurov – Pakostov 4:2 (2:1), Štuň 2, Tokár, Rogač – Tomčák, Gombita

Nižný Hrušov – Borov 4:1 (3:0), Horský 2, J. Čižmár, vlastný (Albičuk) - Černega

Kochanovce/Brekov – Sečovská Polianka 8:0 (6:0), Naster 4, Mišenčík (11m), Šamo, Rada, Havrilko

Bystré – Ulič 3:0 (2:0), Hlávka 2, Ladomerský

5. liga Šarišská, 7. kolo

Župčany – Kamenica 4:1 (2:0), D. Petruška 4 (1 z 11m) - Minár

Demjata – Dlhá Lúka 5:0 (2:0), Höger a Chromek po 2, Kohút

Ražňany – Široké 3:0 (1:0), M. Seman (11m), Prusák, Jenčo

Čirč – Veľký Lipník 8:1 (5:0), V. Pyda 4, Miko 2, Dufala, M. Pyda - Maniak

Dubinné – Kendice 2:1 (1:1), J. Adam, M. Mihalik - Hrabovecký

Malý Šariš – Stará Ľubovňa 1:1 (0:0), Marcinko - Grivalský

5. liga Podtatranská, 9. kolo

Hranovnica – Veľký Folkmar 16:0 (8:0), Diabelko a T. Sabo po 3, Ďurán, Babej a Palguta po 2, Petruľa, R. Novák, Lopuch, vlastný (Hrobko)

Kluknava – Harichovce 1:3 (1:1), M. Varga (11m) – D. Klein 2, A. Klein

Levoča – Ľubica 2:0 (1:0), Kramarčík, Čeremuga

Štrba – Prakovce 2:3 (0:1), Škyrta, Gavalier – Tokarčík, Maliňák, Chovan

Helcmanovce – Kežmarok 0:3 (0:1), Džadoň, Ondrejka, B. Bartko

Olcnava – Vysoké Tatry 2:1 (1:0), Melega, Pollák - Kruppa

Hokej

Tipsport liga, 4. kolo

HK Poprad – HC Nové Zámky 3:1 (0:1, 1:0, 2:0), 22. Lichanec (Abdul, Zadražil), 54. Svitana (Mlynarovič), 60. Vandas - 13. Novotný (Salija) ⇒ podrobne o zápase

HC Banská Bystrica – HC Košice 2:1 (1:0, 0:0, 1:1), 1. Hohmann (Lamper), 44. Brittain (Faille, Gélinas) - 53. Nagy (Kessel) ⇒ podrobne o zápase

Extraliga žien, 3. kolo

Prešov – Poprad 2:1 (1:0, 1:1, 0:0), Durániková, Stašová - Gorecká

Horská cyklistika

Slovenský pohár v cross country horských cyklistov, Poráč

ŠPRINT

Muži: 1. František Lami (Bike Team Košice), 2. Ondrej Glajza (Johnson Controls AŠ Mladá Boleslav), 3. Kristián Jánošík (PROefekt team)

Ženy: 1. Malgorzata Mazureková (Poľ.), 2. Radka Rabatinová (CK Banská Bystrica), 3. Martina Šichtová (KPHC Turčianske Teplice)

CROSS COUNTRY

Muži: 1. Ondrej Glajza (Johnson Controls AŠ Mladá Boleslav) 1:40:06,89 h, 2. Szymon Biel (Poľ.) 1:45:24,89, 3. Vladimír Hojdík (PROefekt team) 1:46:53,17

Ženy: 1. Katarzyna Solusová-Miškoviczová 1:18:56,45 h, 2. Malgorzata Mazureková (obe Poľ.) 1:35:23,55, 3. Martina Šichtová (KPHC Turčianske Teplice) 1:35:55,45

Atletika

Majstrovstvá SR staršieho žiactva, Nové Zámky

majstrovské tituly - chlapci

300 m prek.: Marián Vánovský (ŠKM Dudince) a Ján Daniel Németh (Akademik TU Košice) 44,18

100 m prek.: Ján Daniel Németh (Akademik TU Košice) 14,74

diaľka: Stanislav Krajčík (Akademik TU Košice) 598

disk (1 kg): Patrik Dudáš (MŠK Vranov n/T.) 43,43

kladivo (4 kg): Patrik Dudáš (MŠK Vranov n/T.) 33,73

Sobota 16. septembra

Futbal

Fortuna liga, 8. kolo

MFK Zemplín Michalovce – FK Senica 2:1 (1:0), 25. a 75. Sulley - 60. Podhorin ⇒ viac o zápasehlas strelca Sulleyho

1. FC Tatran Prešov – Spartak Trnava 0:2 (0:1), 21. a 86. Jirka ⇒ viac o zápasenázor Patrika Jacka

2. liga, 8. kolo

MFK Skalica – Partizán Bardejov 1:0 (0:0), 64. Jakubek ⇒ viac o zápase

3. liga Východ, 9. kolo

Vranov nad Topľou – Svit 1:0 (0:0), 77. Babjak (11 m)

Giraltovce – FK Košice/Vyšné Opátske 2:3 (1:3), 15. a 50. Kuriplach – 14. a 36. Turczyk, 29. Pilipčuk

Stropkov – Prešov B 3:1 (1:1), 7. Poľák, 85. Burcák, 86. Vrábeľ – 38. Tubonemi

4. liga Juh, 9. kolo

Rudňany – Petrovce n/Laborcom 1:1 (1:0), 41. Bdžoch (11 m) – 60. Lakatoš

Krásnohorské Podhradie – Strážske 1:3 (1:0), 19. A. Vaško – 59. Piskor, 72. Rusyn, 83. Sehedij

5. liga Šarišská, 7. kolo

Gaboltov – Koprivnica 1:2 (1:0), 30. Vaľko – 60. Nazarej, 66. Cvoreň

5. liga Zemplínska, 7. kolo

Kráľovský Chlmec – Borša 5:3 (2:1), 6. a 80. G. Molnár, 3. Ujházi, 52. Ballók, 70. Porvaz – 58. a 61. Vojtko, 9. Dócs

2. liga žien, 3. kolo

Lipt. Mikuláš – Lokomotíva Košice 0:4 (0:2), 14. a 55. Baníková, 36. Tiszová, 67. Wienerová

Hokej

2. liga, 1. kolo

Brezno – Gelnica 4:2 (0:1, 1:1, 3:0), Laubert, Koštiaľ, Guttmann, Vais – Lapšanský, Huszárik

Trebišov – Sanok 2:3 (1:0, 0:0, 1:2 – 0:1), Schnelly 2 – Mermer, Bielec, Olearczyk

Bardejov – Sabinov 8:3 (4:1, 1:2, 3:0), Česelka a Forgáč po 2, Dolgoš, Mojdis, Skokan, Balko – Hajduk 2, Goffa

Hádzaná

MOL liga ženy, 3. kolo

Iuventa Michalovce - Sokol Písek 33:27 (18:16)

Najviac gólov: Rebičová 12, Habánková 10/2, Holešová, Trúnková, Bajčiová po 3 - Palasová 10/6, Boorová 6, Kubišová, Pelešková po 4. Rozhodovali: Daňo, Sabol, vylúčené: 1:1, 7 m hody: 2/2 - 8/6, 500 divákov

Basketbal

Veľká cena Košíc, ženy

Finále: Good Angels Košice - Aluinvent DVTK Miskolc 67:60 (16:13, 16:15, 18:16, 17:16)

Body Good Angels: Peters 15, Morris 14, Žirková 12, Jurčenková 12, Stehlíková 6, Šarauskaité 4, Bálintová 2, Páleníková 2 ⇒ Viac o turnaji

Atletika

Dobšinská desiatka v Dobšinej

Muži - absolútne poradie (10 km): 1. Orest Babjak (Bardejov) 37:46,9 min, 2. Martin Bajčičák 38:00,5, 3. Jozef Dubašák (Poprad) 38:23,4

Ženy - absolútne poradie (10 km): 1. Katarína Paulínyová (AK ZŤS Martin) 41:36,8, 2. Danka Hanulová (Liptovské Sliače) 45:25,4, 3. Iveta Furáková (Svetielko nádeje Zvolen) 48:30,7

Prešovská horská pätnástka, Prešov

Muži: 1. Roman Bak (Generali Run Team) 57:14 min, 2. Kornel Briringer (Ak Slovan Levoča) 1:00:43 h, 3. Jaroslav Tomeček (Tulčík) 1:01:51

Ženy: 1. Zuzana Iľovová (Maras Team) 1:10:34 h, 2. Ivana Szabóová (Košice) 1:15:47, 3. Zuzana Daňková (Zasrun Š. Bohdanovce) 1:16:16

25. ročník Michalovskej desiatky v Michalovciach

Muži (absolútne poradie): 1. Orest Babjak (JM Demolex Bardejov), 2. Michal Ivančo (ŠK Banské), 3. Jozef Fencik (Active life Sobrance).

Ženy (absolútne poradie): 1. Alena Farkašová (AC Michalovce), 2. Katarína Hamadejová (Orca Michalovce), 3. Zlatka Semanová (O5 - BK Furča Košice).

Horská cyklistika

Cross country maratón na pri Košiciach

77 km - Muži: 1. András Szatmáry 3:23:23,5 h, 2. Péter Szalay 3:24:11,5, 3. Zsombor Palumby (všetci Maď.) 3:28:32,6, 4. Andrej Kubiš (Suncycle.sk Racing Team) 3:51:54,6

Ženy: 1. Viera Kissová (Bikepro.sk) 5:02:19,1 h, 2. Melinda Lángová 5:07:44,9, 3. Tímea Juhászová (obe Maď.) 5:28:37,4

47 km - Muži: 1. Michal Lami (Eset) 2:11:42,4 h

Ženy: 1. Nadia Kolomiecová (Ukr.) 2:42,01,4 h, 2. Anna Mikelová (Ceming team Košice) 2:47:29,9

22 km - Muži: 1. Áron Dávid Baranyi (Maď.) 54:25,9 min, 2. Marek Trnka (Kaktus Bike Team Bratislava) 57:55,4

Ženy: 1. Elena Telepková (Outsiterz) 1:13:54,4 h

Ďalšie zaujímavosti zo športu na východe

Prečítajte si tiež: Športový piatok na východe – servis výsledkov a faktov

Prečítajte si tiež: Michalovský stopér na štandardky nechodí zo srandy

Prečítajte si tiež: Jenčík pred prvým ligovým zápasom ušiel zo školy, nahradil Ihnačáka

Prečítajte si tiež: Ján Kozák: Liga bez Košíc nie je taká zaujímavá ako s nimi

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Arabská exotika: TOP hotely v Ománe
  2. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  3. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  4. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  5. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  6. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  7. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  8. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  9. Najužitočnejšia appka
  10. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách
  1. Arabská exotika: TOP hotely v Ománe
  2. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  3. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  4. Polus Market – trh v srdci nákupného centra
  5. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  6. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  7. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  8. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  9. Bratislava dostane o rok nový mestský bulvár
  10. Dexis Slovakia má nového generálneho riaditeľa
  1. Najužitočnejšia appka 16 365
  2. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 14 763
  3. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 13 716
  4. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 12 501
  5. V O2 to s dátami poriadne prehnali 10 926
  6. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 552
  7. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu 7 190
  8. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 209
  9. Čerstvosť je o správnom skladovaní. Reportáž zo skladu Kauflandu 3 980
  10. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu 2 414

Téma: Šport


Neprehliadnite tiež

Na Idanskej sa bude stavať. Petícia cez poslancov neprešla

Poslanci mesta sa zaoberali aj petíciou proti výstavbe bloku na ulici Kpt. Nálepku.

Riaditeľ Schwarcz končí na stoličke po deviatich rokoch

Pri organizovaní Hraveniska sa porušoval zákon, kontrolór našiel chyby.

Lekárka zmizla, deti nemal kto ošetriť

Na Polikliniku Východ príde ordinovať nová pediatrička.

Crows získali po Antlovi s Guzym ďalšie posily

Košičania vstúpia do novej sezóny aj s hráčmi z Prešova a navrátilcom zo Švajčiarska.

Oliver Rábek dúfa, že zdravotné peripetie mu konečne pominuli

Návrat do zápasového kolotoča hádzanárov sa majstrovskej spojke vydaril.

Hlavné správy zo Sme.sk

ŠPORT

Trnava šokovala Brusel, hrdinom bol dvadsaťročný mladík

Senzácia pokračuje aj naďalej.

DOMOV

Žitňanská: Stratila som dôvod zotrvávať v koalícii aj formálne

Žitňanská sa chce viac venovať učeniu.

Komentár Zuzany Kepplovej

Kto žiadal otvorenosť, nikdy v cirkvi nepochodil

Obvinený biskup vidí tradičných nepriateľov.

DOMOV

Žitňanská sa rozhodla odísť zo strany Most-Híd

Exministerka spravodlivosti opúšťa aj poslanecký klub.

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop