V stredu boli na programe kompletné 2. kolá v regionálnych futbalových súťažiach - 3. lige Východ, 4. lige Sever aj Juh a v 5. lige Podtatranskej.
3. liga Východ, 2. kolo
Sabinov – Giraltovce 2:0 (1:0), 19. Palčo, 56. D. Bašista
Krompachy – Svit 4:0 (3:0), 2. Košč, 8. Hagara, 25. Kaľavský, 48. Slejzák
Veľké Revištia – Plavnica 1:1 (1:1), 21. Syrhij – 38. S. Hricko
Prešov B – Svidník 1:1 (0:1), 67. Kráľovič - 33. Petrik
Šarišské Michaľany – Snina 2:1 (1:1), 23. Jačišin, 46. Mikluš – 54. Vyšnevskyj (11 m)
Lipany – FK Košice-Vyšné Opátske 3:1 (1:1), 34. Popovec, 64. Hovančík, 89. T. Jusko – 9. Bandžuch
Rožňava – Bardejovská Nová Ves 2:0 (1:0), 10. M. Gallo, 47. Ďuríček
Stropkov – Vranov n/Topľou 1:1 (1:0), 35. Špilár – 57. Dzurina
Tabuľka
1. Lipany 2 2 0 0 8:1 6
2. Prešov B 2 1 1 0 8:2 4
3. Vranov 2 1 1 0 6:1 4
4. Plavnica 2 1 1 0 5:2 4
5. Stropkov 2 1 1 0 2:1 4
6. Snina 2 1 0 1 5:3 3
7. Krompachy 2 1 0 1 5:4 3
8. Š. Michaľany 2 1 0 1 3:3 3
9. V. Opátske 2 1 0 1 3:4 3
10. Sabinov 2 1 0 1 3:4 3
11. Giraltovce 2 1 0 1 1:2 3
12. Rožňava 2 1 0 1 2:5 3
13. Svidník 2 0 1 1 1:2 1
14. V. Revištia 2 0 1 1 1:6 1
15. B. N. Ves 2 0 0 2 0:3 0
16. Svit 2 0 0 2 1:11 0
4. liga Sever, 2. kolo
Ľubotice – Veľký Šariš 2:1 (1:1), 33. Jakubek (11 m), 46. Vantruba – 4. Pribiš
Ptičie – Kračúnovce 1:3 (1:3), 23. Rada – 32. Uhrin, 40. Šima, 43. Peržel
Fintice – Medzilaborce 3:1 (2:1), 33. L. Hricov, 45. T. Eliaš, 50. Prusák – 22. Potoma
Gerlachov – Spišské Podhradie 4:3 (2:1), 24. a 90. R. Stachura, 37. Balužinský, 80. Jura – 17. Ferenc, 55. Maliňák, 79. Vandraško
Zámutov – Raslavice 1:5 (1:3), 10. Mihok (11 m) - 21., 46. a 69. Kozák, 24. Vasiľko, 42, Lazorík
Poprad B – Humenné 0:0
Pušovce – Záhradné 0:1 (0:1), 6. Molčan
Soľ – Radvaň n/Laborcom 1:0 (0:0), 59. Sakala
Tabuľka
1. Gerlachov 2 2 0 0 8:4 6
2. Fintice 2 2 0 0 4:1 6
3. Záhradné 2 2 0 0 3:0 6
4. Ľubotice 2 2 0 0 5:3 6
5. Soľ 2 2 0 0 2:0 6
6. Humenné 2 1 1 0 3:0 4
7. Kračúnovce 2 1 1 0 6:4 4
8. Raslavice 2 1 0 1 7:4 3
9. Radvaň n/L 2 1 0 1 2:1 3
10. Poprad B 2 0 2 0 3:3 2
11. V. Šariš 2 0 0 2 1:3 0
12. S. Podhradie 2 0 0 2 3:6 0
13. Medzilaborce 2 0 0 2 1:4 0
14. Pušovce 2 0 0 2 1:5 0
15. Ptičie 2 0 0 2 1:5 0
16. Zámutov 2 0 0 2 1:8 0
4. liga Juh, 2. kolo
Malá Ida – Čaňa 2:0 (0:0), 61. J. Leško, 77. Andreja
Krásnohorské Podhradie – Sobrance 2:2 (0:2), 57. Kuzma, 73. Héger – 3. Hreško, 35. Horňak
Topoľany – Veľké Kapušany 3:1 (1:0), 45. Kiš (11 m), 70. Lörinc, 84. Horňák – 57. Senenko
Sokoľany – Maria Huta 0:1 (0:1), 9. Čegiň
Strážske – Medzev 2:4 (0:2), 50. Rusyn, 75. Stach – 20. Jurko, 26. Mir. Seman, 48. Gondoľ, 72. Hrubovčák
Petrovce n/Laborcom – Kalša 0:6 (0:3), 10.E. Seman, 27. Krakovský (11 m), 33. Gašpar, 63. V. Horňák, 67. Vajda, 77. Zeher
Čičarovce – Kechnec 1:1 (1:0), 40. Husovský – 74. J. Leško
Rudňany – Geča 1:2 (0:1), 71. Munnich – 33. Cuprišin, 81. Ľ. Leško
Tabuľka
1. Kalša 2 2 0 0 15:1 6
2. Medzev 2 2 0 0 11:2 6
3. Malá Ida 2 2 0 0 5:0 6
4. Sobrance 2 1 1 0 6:3 4
5. Topoľany 2 1 1 0 4:2 4
6. Geča 2 1 1 0 3:2 4
7. Čaňa 2 1 0 1 6:2 3
8. V. Kapušany 2 1 0 1 3:3 3
9. Maria Huta 2 1 0 1 1:2 3
10. Čičarovce 2 0 2 0 2:2 2
11. Sokoľany 2 0 1 1 1:2 1
12. Kechnec 2 0 1 1 1:4 1
13. K. Podhradie 2 0 1 1 2:9 1
14. Rudňany 2 0 0 2 2:6 0
15. Strážske 2 0 0 2 3:13 0
16. Petrovce n/L 2 0 0 2 0:12 0
5. liga Podtatranská, 2. kolo
Veľká Lomnica – Levoča 3:2 (1:2), Beller 3 – Vojtuš 2
Olcnava – Nálepkovo 2:1 (1:1), Geletka, K. Melega – J. Gál
Vysoké Tatry – Hranovnica 1:1 (0:0), Ferenčák – vlastný (Bittner)
Kežmarok – Spišská Belá 1:2 (0:2), Fejerčák (11 m) – Siska, Mezey
Hrabušice – Harichovce 3:2 (3:0), Ovčík, M. Sabol, Džadoň – Gonda, Augustin
Štrba – Ľubica 1:2 (1:1), P. Tkáč – Buc 2
Veľký Folkmar – Prakovce 1:11 (1:6), Tomaško – Tokarčík, Silla a M. Chovan po 2, Maliňák (11 m), Mihalik, Demčák, Molčák, Czölder
Helcmanovce – Kluknava 1:4 (1:1), Ferenc – M. Varga 2, Marek Belej 2
Tabuľka
1. Hrabušice 2 2 0 0 7:2 6
2. V. Lomnica 2 2 0 0 4:2 6
3 Sp. Belá 2 2 0 0 3:1 6
4. Hranovnica 2 1 1 0 6:3 4
5. Prakovce 2 1 0 1 11:4 3
6. Štrba 2 1 0 1 10:3 3
7. Nálepkovo 2 1 0 1 10:3 3
8. Levoča 2 1 0 1 5:3 3
9. Kluknava 2 1 0 1 4:2 3
10. Harichovce 2 1 0 1 6:5 3
11. Olcnava 2 1 0 1 4:6 3
12. Ľubica 2 1 0 1 2:5 3
13. V. Tatry 2 0 0 1 1:2 1
14. Kežmarok 2 0 0 2 3:6 0
15. Helcmanovce 2 0 0 2 2:13 0
16. V. Folkmar 2 0 0 2 2:20 0