Korzár logo Korzár
Piatok, 28. júl, 2017 | Meniny má Krištof
PRIEBEŽNE AKTUALIZOVANÉ

Športový víkend východniarov – servis výsledkov a faktov

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch.

Ľubomír Pištej.(Zdroj: STTZ)

NEDEĽA

Futbal, III. liga

FK Rozvoj Pušovce - 1.FC Tatran Prešov jun. 0:2 (0:0), 100 divákov

VSE FK Svit - MFK Slovan Sabinov 0:1 (0:0), 200 divákov

Slavoj Trebišov - ŠK Milenium Bardejovská Nová Ves 3:0 (1:0), 560 divákov

FK Družstevník Plavnica - 1.FK Svidník 0:3 (0:1), 330 divákov

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: III. liga: V šlágri rozhodol striedajúci Haluška

Futbal, IV. liga

Skupina Juh

TJ Štart Hrabušice - FK Krásnohorské Podhradie 4:3 (1:1), 150 divákov

FK Pokrok Krompachy - MFK Sobrance 7:1 (3:0), 200 divákov

MFK Spartak Medzev - OŠK Rudňany 3:1 (2:0), 80 divákov

FK Čaňa - MFK Veľké Kapušany 5:3 (4:1), 100 divákov

FK Slovan Veľký Folkmar - MFK Rožňava 0:14 (0:7), 60 divákov

TJ Družstevník Parchovany - ŠK Strážske 0:3 (0:1), 100 divákov

TJ Mladosť Kalša - AŠK Maria Huta 2:1 (1:1), 200 divákov

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Hrabušice v zápase s Krásnohorským Podhradím bodovali naplno

Skupina Sever

FK Vysoké Tatry - ŠK Štrba 1:4 (1:1), 150 divákov

OŠFK Šarišské Michaľany - MŠK Spišské Podhradie 2:0 (1:0), počet divákov neznámy

TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom - OFK Tatran Kračúnovce 4:1 (3:1), 50 divákov

FK Tatran Zámutov - MŠK Spartak Medzilaborce 1:4 (0:3), 150 divákov

OFK Dlhé Klčovo - OFK-SIM Raslavice 1:1 (1:1), 150 divákov

ŠK Záhradné - TJ Sokol Ľubotice 1:2 (0:1), 150 divákov

Futbal, V. liga

Skupina Košicko-gemerská

FK Kechnec - FK Košická Nová Ves 5:1 (4:0), 170 divákov

TJ Družstevník Perín - TJ Kokšov Bakša 2:1 (1:1), 85 divákov

MFK Ťahanovce - ŠKO Veľká Ida 2:0 (1:0), 100 divákov

Slávia TU Košice - OFK Slovan Poproč 5:3 (2:2), 50 divákov

TJ Družstevník Čečejovce - MFK Dobšiná 7:2 (2:2), 100 divákov

TJ Cementár Turňa nad Bodvou - FK Gemerská Hôrka 2:1 (0:1), 40 divákov

FK Tatra Sokoľany - TJ Družstevník Malá Ida 6:2 (4:2), 100 divákov

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Futbalový Rambo má za sebou posledné minúty na ihrisku

Skupina Zemplínska

TJ Olympia Borša - AFK Topoľany 1:7 (0:4), 100 divákov

OFK Lastomír - TJ Sokol Močarany 0:3 (0:0), 70 divákov

FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - SK Nacina Ves 4:2 (1:0), 50 divákov

TJ Družstevník Cejkov - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec 3:3 (0:2), 50 divákov

TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom - TJ Družstevník Čičarovce 3:0 (2:0), 100 divákov

TJ ŠM Streda nad Bodrogom - Vinné 4:3 (2:1), 100 divákov

Skupina Šarišská

TJ Dubinné - FK Malý Šariš 9:2 (6:1), 200 divákov

Skupina Podtatranská

FK Poprad B - FK 05 Levoča 8:1 (4:1), 150 divákov

Zvyšné výsledky zápasov V. ligy si môžete pozrieť tu:

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: IV. a V. liga: Rožňava si štrnástimi gólmi poistila čelo tabuľky

Svetová liga volejbalistov v Poprade

Slovenskí reprezentanti vo volejbale zvíťazili aj v treťom zápase B-skupiny II. divízie Svetovej ligy, keď si s Portugalskom poradili výsledkom 3:0 na sety.

Slováci dosiahli na domácom turnaji plný bodový zisk a priebežne sú na čele celej II. divízie.

Vo Svetovej lige budú pokračovať turnajom v Helsinkách (8.-10.júna), na ktorom sa stretnú s domácim Fínskom, Čínou a Austráliou.

Slovensko - Portugalsko 3:0 (20, 23, 19)

zostavy:

Slovensko: Kohút, Mlynarčík, Lux, Paták, Zaťko, Prešinský, libero Kubš (Bencz, Ondrovič, Palgut, Ogurčák)

Portugalsko: Cveticanin, M. Ferreira, A. Ferreira, Simoes Rodrigues, libero Casas (Violas, Martins, Sequeira)

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Slováci triumfovali aj v treťom zápase a vyhrali skupinu

Volejbalisti Japonska zvíťazili vo svojom treťom zápase v B-skupine II. divízie Svetovej ligy nad Austráliou 3:1. V záverečnom zápase turnaja v Poprad aréne sa od 18.00 stretnú reprezentanti Slovenska s Portugalskom.

Austrália - Japonsko 1:3 (-18, 17, -21, -22)

Šebešská pätnástka

Výsledky nedeľňajších bežeckých pretekov Šebešská pätnástka vo Vyšnej Šebastovej:

Muži: 1. Tibor Sahajda (TJ Obal Servis Košice - Labaš s.r.o.) 49:32 min - nový traťový rekord, 2. Marek Mockovčiak (TJ Obal Servis Košice) 57:03, 3. Tomáš Kamas (TJ Tatran Spišská Nová Ves) 57:20

Ženy: 1. Eva Hrušovská (Nižná Šebastová) 1:09:24 h, 2. Alena Farkašová (AC Michalovce) 1:10:45, 3. Erika Ondrijová (MTC Vyšná Šebastová) 1:13:15

Orientačný beh

Michal Krajčík (Akademik TU Košice) a Tereza Miklušová (Rapid Bratislava) sa stali v Kysaku majstrami Slovenska v orientačnom behu na stredných tratiach.

Výsledky:

muži (5780 m, prevýšenie 225 m): 1. Michal Krajčík (Akademik TU Košice) 48:34 min, 2. Marian Dávidík (KOBRA Bratislava) +3:56, 3. Peter Mižúr (Slávia Farmaceut Bratislava) +5:44

ženy (4700 m, prevýšenie 210 m): 1. Tereza Miklušová (Rapid Bratislava) 55:29 min, 2. Silvia Chupeková (Slávia Žilinská univerzita) +4:04, 3. Natália Tyszová (Akademik TU Košice) +7:24

Majstrovstvá Slovenska v kickboxe

Najúspešnejším klubom na majstrovstvách Slovenska v kickboxe, ktoré sa uskutočnili za účasti 308 pretekárov z 27 klubov v sobotu v Banskej Bystrici, sa stal v seniorskej kategórii tím KBC Panter Prešov s 8 titulmi.

ŽENY:

Lightkontakt:

kategória do 50 kg: Stela Levická (KBC Panter Prešov), do 60 kg: Kristína Urdová (KBC Panter Prešov), do 65 kg: Sofia Adamečková (KBC Panter Prešov), nad 70 kg: Katarína Dovalová (ŠKP Banská Bystrica)

Light-kick:

do 50 kg: Barbara Kalánová (Guard klub Kickbox Košice), do 55 kg: Alexandra Nižníková (KBC Panter Prešov), do 60 kg:
Kristína Urdová (KBC Panter Prešov), do 65 kg: Sofia Adamečková (KBC Panter Prešov)

Fullkontakt:

do 52 kg: Zuzana Gábová (ŠKP PŠ Košice), nad 70 kg: Ivana Miklášová (Victory Gym Trenčín)

Low-kick:

do 52 kg: Zuzana Gábová (ŠKP PŠ Košice), do 60 kg: Martina Cingeľová (Edymax Bardejov), do 65 kg: Ivana Miklášová (Victory Gym Trenčín)

K1-Rules:

do 52 kg: Zuzana Gábová (ŠKP PŠ Košice), do 56 kg: Alexandra Nižníková (KBC Panter Prešov), do 60 kg: Kristína Urdová
(KBC Panter Prešov)

MUŽI:

Pointfighting (semikontakt):

Open kategória: Róbert Bracz (ŠKP Banská Bystrica)

Lightkontakt:

do 57 kg: Karel Svobodník (ŠKK Michalovce), do 63 kg: Ladislav Maruscsak (Guard klub Kickbox Košice), do 69 kg: Tibor Hodbod (Bao Humenné), do 74 kg: Vasiľ Klevľanik (ŠKK Michalovce), do 79 kg: Martin Navrátil (CBŠ Perun Gym Trnava), do 84 kg: Michal Stričík (ŠKP PŠ Košice), do 94 kg: Tivadar Otvos (Guard klub Kickbox Košice), nad 94 kg: Jaroslav Pála (ŠKP Banská Bystrica)

Light-kick:

do 69 kg: Jozef Hanko (Guard klub Kickbox Košice), do 74 kg: Vasiľ Klevľanik (ŠKK Michalovce), do 79 kg: Martin Navrátil
(CBŠ Perun Gym Trnava), do 84 kg: Michal Stričík (ŠKP PŠ Košice), do 94 kg: Tivadar Otvos (Guard klub Kickbox Košice)

Fullkontakt:

do 60 kg: Marián Pecník (ŠKP Banská Bystrica), do 63,5 kg: Tomáš Tadlánek (Victory Gym Trenčín), do 75 kg: Radoslav
Nagy (Fortis Lučenec), do 81 kg: Tomáš Neupauer (ŠKP PŠ
Košice),

Low-kick:

do 63,5 kg: Tomáš Tadlánek (Victor Gym Trenčín), do 75 kg: MIroslav Gočik (Guard klub Kickbox Košice)

K1-Rules:

do 60 kg: Tomáš Tadlánek (Victor Gym Trenčín), do 67 kg: Boris Zavadský (Goral Gym Kežmarok), do 75 kg: Attila Garamszegi (Fortis Lučenec), do 81 kg: Jozef Kolodzej (Goral Gym Kežmarok), do 86 kg: Martin Murgas (ŠKP Banská Bystrica), nad 91 kg: Peter Baláž (Fortis Lučenec)

Streľba

Súhrn výsledkov súťaží na podujatí 3. kola extraligy v streľbe v Košiciach:

štvrtok:

vzduchová puška 60
muži: 1. Zoltán Baláž 626,4 b., 2. Ondrej Holko 616,9, 3.
Štefan Šulek (všetci VŠC Dukla B. Bystrica) 614,2

vzduchová puška 40
ženy: 1. Ivana Olšavská 411,1, 2. Anna Klimeková (ŠKP
Prešov-Sekčov) 405,6, 3. Klaudia Kolárovská (ŠCP Bratislava)
400,4

ľubovoľná malokalibrovka 3x40
muži: 1. Matej Medveď (VŠC Dukla B. Bystrica) 1136
kadeti: 1. Timotej Marton (Vištuk) 1120

športová puška 3x20
ženy: 1. Dominika Škotková 575, 2. Jana Hyblerová (obe ŠKP
Prešov-Sekčov) 567, 3. Lucia Novosedlíková (VŠC Dukla B.
Bystrica) 561
juniorky: 1. Diana Beniková (ŠKP Prešov-Sekčov) 558
kadetky: 1. Michaela Mazanová (VŠC Dukla B. Bystrica) 546
dorastenky: 1. Veronika Bačová (ŠKP Prešov-Sekčov) 553
dorastenci: 1. Róbert Tóth (Šaľa) 541

piatok:

vzduchová pištoľ 60
muži: 1. Marek Copák (Solivar Prešov) 561
vzduchová pištoľ 40
ženy: 1. Veronika Šimová (RD Sp. N. Ves.) 335

ľubovoľná malokalibrovka 3x40
muži: 1. Zoltán Baláž 1164, 2. Ondrej Holko 1162, 3. Matej
Medveď (všetci VŠC Dukla B. Bystrica) 1153
juniori: 1. Patrik Jány (VŠC Dukla B. Bystrica) 1159
kadeti: 1. Stanislav Babala (Šaľa) 1147
finále: 1. Ondrej Holko 457,2, 2. Zoltán Baláž 449,7, 3.
Matej Medveď 435,2

športová puška 3x20
ženy: 1. Dominika Škotková (ŠCP) 574, 2. Jana Hyblerová (ŠKP
Prešov-Sekčov) 573, 3. Lucia Novosedlíková (VŠC Dukla B.
Bystrica) 562
juniorky: 1. Klaudia Kolárovská (ŠCP) 569
kadetky: 1. Anna Klimeková (ŠKP Prešov-Sekčov) 543
dorastenky: 1. Lea Tomášková (Šaľa) 559
dorastenci: 1. Ľubomír Bučko (ŠG Košice) 551

sobota:

ľubovoľná malokalibrovka 60
muži: 1. Matej Medveď 624,1, 2. Ondrej Holko 618,3, 3.
Zoltán Baláž (všetci VŠC Dukla B. Bystrica) 617,5
juniori: 1. Patrik Jány (VŠC Dukla B. Bystrica) 615,6
kadeti: 1. Stanislav Babala (Šaľa) 617,6
finále: 1. Ondrej Holko 250,3, 2. Patrik Jány 248,2, 3.
Matej Medveď 226,8

športová puška 60
ženy: 1. Katarína Dujavová (ŠKP Bratislava) 591, 2. Lucia
Novosedlíková (VŠC Dukla B. Bystrica) 587, 3. Lenka Žideková
(ŠCP) 575
juniorky: 1. Klaudia Kolárovská (ŠCP) 587
kadetky: 1. Anna Klimeková (ŠKP Prešov-Sekčov) 580
dorastenky: 1. Veronika Bačová (ŠKP Prešov-Sekčov) 582

ľubovoľná pištoľ 60
muži: 1. Peter Baláž (VŠC Dukla B. Bystrica) 549
juniori: 1. Marek Kostúr (VŠC Dukla B. Bystrica) 528

športová pištoľ 30+30
muži: 1. Rastislav Šatek (Košice-Podhradová) 559
juniori: 1. Marek Kostúr (VŠC Dukla B. Bystrica) 573
kadeti: 1. Martin Fučela (SŠS LŠ Lipt. Hrádok) 498
dorastenci: 1. Marek Copák (Solivar Prešov) 551
ženy: 1. Lenka Gajanová (ŠCP) 573, 2. Klaudia Golšanová (ŠKP
Bratislava) 566, 3. Mária Labiková (Košice-Podhradová) 459
juniorky: 1. Samuela Ernstová (ŠKP Bratislava) 556
kadetky: 1. Anna Brunnerová (ŠKP Bratislava) 540

rýchlopalná pištoľ 2x30
muži: 1. Lukáš Daniel 570, 2. Ján Korinek (obaja ŠKP
Bratislava) 563, 3. Peter Mlynarčík (RD Sp. N. Ves.) 562
juniori: 1. Marek Copák (Solivar Prešov) 541

štandardná pištoľ 3x20
spoločná kategória: 1. Lenka GAjanová (ŠCP) 562, 2. Peter
Mlynarčík (RD Sp. N. Ves) 555, 3. Peter Zborovjan (ŠKP
Bratislava) 552

nedeľa:

ľubovoľná pištoľ 60
muži: 1. Jakub Polák (Jarovce) 520
juniori: 1. Marek Kostúr (VŠC Dukla B. Bystrica) 529

ľubovoľná malokalibrovka 60
kadeti: 1. Patrik Molnár (ŠG Košice) 575

športová puška 60
juniorky: 1. Kristína Spišáková (ŠCP) 585

rýchlopalná pištoľ 2x30
muži: 1. Lukáš Daniel 576, 2. Ján Korinek 567, 3. Peter
Zborovjan (všetci ŠKP Bratislava) 545
juniori: 1. Marek Copák (Solivar Prešov) 546

veľkokalibrová pištoľ 30+30
muži: 1. Lukáš Daniel (ŠKP Bratislava) 565, 2. Ferdinand
Dycha (VTJ Zvolen) 543, 3. Miroslav Čeman (SNP Zvolen) 536

športová pištoľ 30+30
muži: 1. Rastislav Šatek (Košice-Podhradová) 574
juniori: 1. Štefan Kasala (ŠKP Bratislava) 558
kadeti: 1. Martin Fučela (SŠS LŠ Lipt. Hrádok) 515
dorastenci: 1. Jerguš Vengríni (SŠS LŠ Liptovský Hrádok)
567
ženy: 1. Lenka Gajanová (ŠCP) 566, 2. Klaudia Golšanová (ŠKP
Bratislava) 554
juniorky: 1. Samuela Ernstová (ŠKP Bratislava) 550
kadetky: 1. Anna Brunnerová (ŠKP Bratislava) 521

ľubovoľná malokalibrovka 3x40
kadeti: 1. Roman Vojtko (ŠKP Prešov-Sekčov) 1124

športová puška 3x20
ženy: 1. Lenka Žideková (ŠCP) 569
juniorky: 1. Ivana Olšavská (ŠKP Prešov-Sekčov) 570
dorastenci: 1. Ľubomír Bučko (ŠG Košice) 553
kadetky: 1. Monika Trebuľová (Príbelce) 427

SOBOTA

Futbal, II. liga

Baráž o zotrvanie:

V prvom zápase baráže o zotrvanie v 2. futbalovej lige zvíťazil FK Poprad nad Spartakom Trnava B 4:1.

FK Poprad - Spartak Trnava B 4:1 (3:0)

Góly: 7. a 65. Šesták, 24. Palša, 27. Bilas - 90.+1 Tomovič.

Rozhodoval: Očenáš, ŽK: Daško, Maťaš, Kukoľ - Otrísal, Jirka, Cíferský, 1452 divákov.

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Pohodlné víťazstvo Popradčanov malo chybičku krásy

Futbal, III. liga

MFK Vranov nad Topľou - Veľké Revištia 1:0 (0:0), 200 divákov

Futbal, IV. liga

Skupina Sever

FK Humenné - OŠK Fintice 2:0 (1:0), 100 divákov

Futbal, V. liga

Skupina Šarišská

TJ Bušov Gaboltov - TJ Družstevník Čirč 0:1 (0:0), 69 divákov

Skupina Podtatranská

MŠK Slavoj Spišská Belá - TJ Slovan Smižany 1:0 (0:0), 100 divákov

Svetová liga volejbalistov v Poprade

Slovenskí volejbalisti zvíťazili vo svojom druhom zápase v B-skupine II. divízie Svetovej ligy nad Austráliou 3:1 a sú na čele tabuľky.

Účinkovanie na turnaji v Poprade uzavrú nedeľným zápasom od 18.00 proti Portugalsku, hráči Austrálie sa od 15.00 stretnú s Japonskom.

Slovensko - Austrália 3:1 (22, -21, 28, 22)

Zostavy:

Slovensko: Kohút, Ondrovič, Mlynarčík, Paták, Chrtiansky, Zaťko, liberá Kubš a Turis (Lux, Ogurčák, Bencz, Palgut, Kriško)

Austrália: Graham, Passier, Peacock, Walker, Smith, Williams, libero Perry (Dosanjh, Oďdea, Richards, Moeller)

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Slováci uspeli aj v druhom stretnutí Svetovej ligy, zdolali Austrálčanov

Volejbalisti Portugalska zvíťazili vo svojom druhom zápase v B-skupine II. divízie Svetovej ligy v Poprade nad Japonskom 3:2.

Japonci odohrajú tretí zápas v nedeľu od 15.00 proti Austrálii, Portugalci nastúpia v rovnaký deň od 18.00 proti Slovensku.

Japonsko - Portugalsko 2:3 (-21, 19, 21, -24, -9)

Tabuľka B-skupiny:

1. Slovensko 2 2 0 6:1 6
2. Portugalsko 2 1 1 5:5 3
3. Austrália 2 1 1 4:5 2
4. Japonsko 2 0 2 2:6 1

Majstrovstvá sveta v stolnom tenise

Slovenský reprezentant a rodák z Prešova Ľubomír Pištej skončil v sobotu vo dvojhre mužov na majstrovstvách sveta v stolnom tenise v nemeckom Dsseldorfe v osemfinále. V sobotňajšom súboji o postup medzi elitnú svetovú osmičku mu stop vystavil mladý Japonec Tomokazu Harimoto.

Dvojhra - muži - osemfinále: Tomokazu Harimoto (Jap.) - Ľubomír Pištej (SR) 4:1 (10, 8, 9, -9, 9)

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Slovák na MS v stolnom tenise skončil v osemfinále. Nestačil na 13-ročnú hviezdu

Rajec High Tatras Night Run

Výsledky 5. ročníka Rajec High Tatras Night Runu v okolí Štrbského plesa:

10 km (absolútne poradie)

Muži: 1. Pavol Orolin (Bežecký klub Poprad) 36:21, 2. Konštantín Kocian (behame.sk) 36:23, 3. Tomáš Gemza (ŠK Štrba/ŠKP Bratislava) 36:29

Ženy: 1. Tímea Mihoková (Bežecký klub Poprad) 42:44, 2. Martina Szocsová (Ladies Thaibox) 43:56, 3. Petra Prekopová 44:55

5 km (absolútne poradie)

Muži: 1. Miroslav Čačík (AK Veterán Bratislava) 20:17,1, 2. Michal Trgo (behame.sk) 20:59,8, 3. Ľubomír Orságh (AK MŠK Žiar nad Hronom) 21:11,6

Ženy: 1. Romana Komarňanská (BMSC) 21:27,3, 2. Mária Kocianová (behame.sk) 22:05,8, 3. Monika Hurbanová (i-riders.sk) 22:08,3, 4. Lucia Mikulčík 23:37,1, ...7. Karin Bujnochová 25:08,6, 8. Kristína Pastorková 25:15,6, 9. Mária Olšovská (všetky hádzanárska reprezentácia žien SR) 25:32,3

Neprehliadnite tiež

Vodárne predali pozemky developerovi. Ich šéf tam kúpil 24 bytov

Hreha: Bolo to dobre predané. Byty sú moja súkromná vec.

Nespokojní Gemerčania blokovali cestu cez Sorošku

Protestujú proti spochybneniu dostavby rýchlostnej cesty R2.

V michalovskom Yazaki sa boja hromadného prepúšťania

Prepúšťa sa postupne a v malom. Vedenie spoločnosti mlčí.

Legendárny prešovský diaľničný semafor je už minulosťou

Zmeny pri vjazde vodičov pletú, na kruhovom objazde niektorí aj cúvajú.

Hlavné správy zo Sme.sk

ŠPORT

Sagan s novým imidžom opäť pobavil. Poľsko bola jasná voľba, tvrdí

Peter Sagan sa po predčasnom odchode z Tour de France vracia do pelotónu

KOMENTÁRE

Ľutujem, že som vám zabil brata

Aké ponaučenia sa dajú odniesť zo straty blízkeho?

KOŠICE KORZÁR

Vodárne predali pozemky developerovi. Ich šéf tam kúpil 24 bytov

Hreha: Byty sú moja súkromná vec.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Vyberte si dovolenku na Silvestra už teraz
  2. Tipy na rodinné výlety autom po Slovensku
  3. Recept na príjemné ráno od „majstra rozkoší“ Daniela Nekonečného
  4. Odteraz pri volaniach už nemusíte rátať minúty
  5. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť
  6. Návod, ako získať maximum pri nákupoch s kreditkou
  7. Mexická Oaxaca: Vonia čokoládou a jedinečnými pyramídami
  8. Dobrý internet v meste i na vidieku. Dostupný je takmer všade
  9. Na tieto veci sa oplatí myslieť pred odchodom na dovolenku
  10. Volkswagen Golf: Odpoveď na takmer všetky otázky
  1. Equadiff 2017 – svetová konferencia o diferenciálnych rovniciach
  2. Priemerné ceny bytov v júni boli vyššie ako pred rokom
  3. Problémy s počatím? Čo vás čaká na ceste za dvomi čiarkami
  4. Vyberte si dovolenku na Silvestra už teraz
  5. Tipy na rodinné výlety autom po Slovensku
  6. Modesta Real Estate sprostredkovala pre Emil Frey halu v P3
  7. Recept na príjemné ráno od „majstra rozkoší“ Daniela Nekonečného
  8. K-Classic – značka, ktorá pomáha!
  9. Pred 25 rokmi musela byť jazdenka zo západu
  10. Odteraz pri volaniach už nemusíte rátať minúty
  1. Odteraz pri volaniach už nemusíte rátať minúty 10 618
  2. Ako pracujú horskí záchranári? Tieto veci by ste nemali podceniť 4 779
  3. Návod, ako získať maximum pri nákupoch s kreditkou 4 412
  4. Volkswagen Golf: Odpoveď na takmer všetky otázky 4 100
  5. Dobrý internet v meste i na vidieku. Dostupný je takmer všade 3 830
  6. Tipy na rodinné výlety autom po Slovensku 2 843
  7. Na tieto veci sa oplatí myslieť pred odchodom na dovolenku 2 641
  8. Mexická Oaxaca: Vonia čokoládou a jedinečnými pyramídami 2 527
  9. Vietnam: Krajina, ktorá rozmazná jedlom a uchváti históriou 2 141
  10. Nenaleťte pochybným predajcom jazdeniek 2 104

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop