Korzár logo Korzár
Streda, 21. február, 2018 | Meniny má Eleonóra
Pridajte si svoje mesto

Športový víkend na východe – servis výsledkov a faktov

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska počas víkendu 27. a 28. mája

Nedeľa 28. mája

Futbal

2. liga

skupina o postup, 11. kolo:

Spišská Nová Ves - Žilina B 0:3 (0:2), 36. Michlík (11 m), 45. Moško, 59. D. Hrnčár

Nitra - Liptovský Mikuláš 2:1 (0:1), 61. Abrahám, 71. Balaj - 17. Staš

Zvolen - Šamorín 0:1 (0:1), 31. Cruz

Pohronie - Bardejov 5:3 (1:1), 43., 49. a 57. Blahút, 60. (11 m) a 69. Frimmel – 31. Ivanko Macej, 52. a 82. Hamuľak

VSS Košice - Sereď 2:1 (1:0), 45+ Kolbas, 81. Bilič - 65. Mikinič.

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Tréner košických VSS: Postup sme si zaslúžili Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: VSS Košice vyhrali druhú ligu

Skalica - Lokomotíva Košice 2:0 (2:0), 9. Šebesta, 24. Hlavatovič

Skupina Východ o záchranu, 9. kolo

Rimavská Sobota – Poprad 3:2 (2:2), 6. a 68. Mazur, 42. Fajčík – 27. a 37. Maťaš

Konečné poradie: 1. Poprad, 2. R. Sobota, 3. Lipany, 4. Haniska. Poprad čaká baráž o udržanie 2. ligy s Trnavou B

3. liga Východ, 27. kolo

Prešov B – Svit 3:5 (1:2), 4. Štefančík, 62. Zošš, 73. D. Adam – 36. Hazrolli, 44. Compeľ, 50. Durkot, 78. a 79. Stanislav

Sabinov – Trebišov 0:3 (0:0), 51. a 58. Tubonemi, 75. Lorinčák

Veľ. Revištia – Stropkov 3:2 (0:0), 75. (z 11m ) a 81. Bobal, 83. Turik – 85. Staško, 87. Pavlík

Bardejovská Nová Ves – Vranov n/Topľou 1:2 (0:1), 78. Kiseľ – 28. Starosta, 68. Dzurina

Snina – Pušovce 4:0 (3:0), 42. a 44. Vyšnevskyj, 11. Skvašík, 78. Bednár

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: III. liga: Vedúca dvojica tímov zapla po zmene strán

4. liga Sever, 27. kolo

Štrba – Záhradné 1:3 (0:0), 77. Lajčák – 48. a 70. Angelovič, 87 D. Bašista

Fintice – Vysoké Tatry 2:3 (1:0), 5. a 68. Uličný – 48. Bartko, 67. Toporcer, 90. Minárik

Kračúnovce – Šar. Michaľany 1:1 (0:0), 84. Peržel – 86. Danko

Ľubotice – Dlhé Klčovo 1:1 (1:1), 43. J. Adam – 41. Šušpanov

Spišské Podhradie – Humenné 4:1 (0:1), 68., 77. a 84. (11 m) Ferenc, 55. Rokyta – 8. Šatník

Pakostov – Radvaň n/Laborcom 1:1 (1:1), 34. Tomčák (11 m) – 50. Pundžák

4. liga Juh, 27. kolo

Geča – Hrabušice 3:0 (2:0), 33. Milkovič, 44. Bartok, 78. Papcún

Veľké Kapušany – Veľký Folkmar 8:0 (1:0), 44., 83. a 84. Dozsický, 48. a 74. Hami, 57. (11 m) a 69. Vološinskyj , 62. Bryžčuk

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: IV. a V. futbalová liga: O štvrtoligových víťazoch nie je rozhodnuté

5. liga Košicko – gemerská, 23. kolo

Košická Nová Ves – Turňa n/Bodvou 17:1 (11:0), Halčišák 6, Lumtzer, Plichta, Havrila po 2, Babinčák, Durbák, Hric, Horník, Vavrák - Polák

Kechnec – Kokšov-Bakša 1:0 (0:0), Palencsár

Dobšiná – Ťahanovce 3:7 (2:5), Barnák 2, Putnocký – Sasák a Tomko po2, Tóth, Koľvek, Cina

Poproč – Čečejovce 2:1 (2:1), Hiľovský, Varga - Puškáš

Malá Ida – Perín 4:0 (2:0), Seman 2, J. Lesko, D. Leško

Veľká Ida – Sokoľany 0:7 (0:2), J. Varga 2, D. Varga, L. Lukáč, L. Majoroš, Miškovič, vlastný (Bortnyák)

5. liga Zemplínska, 23. kolo

Nacina Ves – Borša 1:0 (1:0), Lazár

Kráľovský Chlmec – Michaľany 11:0 (4:0), G. Molnár 3, Husovský a R. Batta po 2, T. Batta, Ujházi, Grajcár, Kaško

Močarany – Čierna n/Tisou 8:1 (3:1), Levčyk 4, Haluška 3, Havrila - Bodnár

Topoľany – Streda n/Bodrogom 7:0 (7:0), Michaliv, L. Lorinc a D. Lorinc po 2, Hajduk

Vinné – Petrovce n/Laborcom 2:1 (0:0), Pešta, Mesaroš - Nemčík

Čičarovce – Lastomír 4:1 (3:0), Fehér, Tárczy, Vaszily, Matus - Verbič

5. liga Vihorlatsko – duklianska, 23. kolo

Kamenica n/Cirochou – Sačurov 2:0 (1:0), Vasiľko, Pecha

Sedliská – Sečovská Polianka 3:1 (2:1), Uhlík, Boroš, Hric - Breda

Hencovce – Nižný Hrušov 2:1 (0:1), Venceľ 2 - Petričko

Kochanovce/Brekov – Jasenov 3:2 (0:1), Sika, Rada, Ruščanský – Horvát 2

Stakčín – Soľ 1:3 (1:0), Kira – Tokár, Sakala, L. Hricov

Bystré – Ptičie 4:1 (1:1), Keresteš 2, Minár, Hlávka - Čerňa

5. liga Šarišská, 23. kolo

Malý Šariš – Demjata 1:0 (1:0), Vargovič

Koprivnica – Veľký Šariš 1:4 (1:3), Ferko – Šimko 2, Varga, Hanudeľ

Ražňany – Gerlachov 2:2 (1:1), Seman, Kovaľ – Babčák, Stajković

St. Ľubovňa – Dlhá Lúka 1:3 (0:1), Selep – Humeník, Jurčišin, Manduľa

Župčany – Gaboltov 2:1 (1:0), Petruška, Adamčík - Javorský

Šiba - Kendice 1:4 (0:3), Miko – Polčan 3, Barej

Čirč – Dubinné 2:0 (1:0), Čerkala 2

5. liga Podtatranská

Smižany – Harichovce 1:2 (1:2), Melničuk – Klein, Pukluš

Kravany – Ľubica 3:5 (0:4), Husár 2, Tkáč – Buc 3, Kačmarek, Sova

Helcmanovce – Kluknava 1:3 (0:0), Maliňák – Varga, R. Segiň, D. Segiň

Nálepkovo – Veľká Lomnica 5:1 (2:0), Antal, Žonda, Gál, Gonda, Munnich - Beller

Hranovnica – Spišská Belá 0:0

1. liga žien, 17. kolo

Banská Bystrica – Bardejov 1:2 (1:2), 11. Briššová – 17. Pivovarníková, 26. Mikolajová

Šaľa - Michalovce 2:0 (0:0), 55. Márkusová, 62. Andrušková (11 m)

Bardejovčanky sú druhé v tabuľke, ak vyhrajú dva zvyšné zápasy (posledné kolo a dohrávku), získajú majstrovský titul

Volejbal

Majstrovstvá SR juniorov - finálový turnaj, Košice

Výsledky nedeľňajších zápasov: VKP Bratislava - Nové Mesto n/V 0:3 (-21, -12, -22), Zvolen - Svidník 0:3 (-15, -18, -15), Trenčín - Košice 3:2 (16, -23, 17, -23, 9).

Konečné poradie: 1. Trenčín, 2. Svidník, 3. Košice, 4. Nové Mesto n/V, 5. VKP Bratislava, 6. Zvolen.

Vodné pólo

1. liga žien

Hráčky tímu ŠK Olympia Košice získali majstrovský titul vo vodnopólovej I. lige žien. Spečatili ho počas ostatného víkendu na záverečnom piatom turnaji súťaže v Piešťanoch. Striebro si vybojovali pólistky Slávie UK Bratislava. V súťaži štartovalo dovedna päť tímov, okrem Olympie Košice a Slávie UK Bratislava aj KVP Kúpele Piešťany, PVK Vrútky a Pirana SC Topoľčany.

Sobota 27. mája

Futbal

Fortuna liga, 33. kolo

AS Trenčín - 1. FC Tatran Prešov 4:0 (2:0), 16. Skovajsa, 45. Mance, 52. Kleščík, 72. Beridze.

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Tatran sa so sezónou lúčil výpraskom v Trenčíne

MFK Zemplín Michalovce – Slovan Bratislava 1:3 (0:1), 56. Koscelník – 26. a 70. Soumah, 78. Saláta – hralo sa v Bratislave

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Michalovčania proti Slovanu neuspeli

2. liga - skupina Východ o udržanie – 9. kolo

Haniska – Lipany 1:1 (1:0), 1. Maník – 65. Popovec

3. liga Východ – 27. kolo

Giraltovce – Vyšné Opátske 0:4 (0:0), 69., 73., 79. a 86. Bandžuch

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Strelecká exhibícia Bandžucha trvala 17 minút

4. liga Sever – 27. kolo

Raslavice – Zámutov 2:1 (1:1), 28. Guman, 63. Demko – 38. Hotra

4. liga Juh – 27. kolo

Rožňava – Krompachy 0:0

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: V súboji o štvrtoligovú špicu si body podelili

Krásnohorské Podhradie – Parchovany 8:0 (2:0), 26., 73., 87. a 90. Almáši, 40., 50. a 89. Héger, 78. Benedik

Sobrance – Medzev 1:2 (1:2), 37. Kostič – 18. Jurko, 22. Seman

Strážske – Čaňa 0:7 (0:1), 64., 73. a 74. Lipnický, 79. a 84. Steininger, 19. Peťovský, 82. Schnurer

Rudňany – Kalša 3:0 (1:0), 6. a 89. J. Mikuš, 71. Bdžoch (11 m)

5. liga Košicko – gemerská, 23. kolo

Gemerská Hôrka – Slávia TU Košice 1:1 (1:1), 19. Bodnár (11 m) – 23. Veľas

5. liga Podtatranská, 23. kolo

Prakovce – Poprad B 0:8 (0:4), 7. a 32. Mičko, 30. Šuľa, 42. Gallovič, 57. M. Tropp, 67,. Ujčík, 84. Kobel, 85. vlastný (Mihalik)

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Prakovčania schytali doma od lídra osmičku

2. liga žien Východ, 19. kolo

Spišská Nová Ves – Lokomotíva Košice 3:1 (3:0), 9. Boguská, 17. Dovalová, 21. Polláková – 49. Augustínová (11 m)

Humenné – Popad 0:7 (0:2), 21., 65. a 68. Potengová, 31., 67., 71. a 73. Kočišová

Prešov – Lučenec 11:0 (5:0), 13., 46. a 75. Macková, 19. a 77. Semanová, 61. a 66. Lackovičová, 23. Gumanová, 33. Smalcová, 45. Žemberyová, 81. Sedláková.

Prešovčanky sú víťazkami skupiny, budú bojovať o postup do 1. ligy.

Hádzaná

Národné play-off žien o 3. miesto - druhý zápas (na dve víťazstvá)

Bemaco Prešov - HK Slávia Partizánske 33:26 (13:12) - konečný výsledok série 2:0, Prešov získal bronz

Najviac gólov: Bačíková a Popovcová po 7, Lebedievová ab Šutranová po 4, Demajová 4/2 - Králová 6, K. Michnová 6/1, Hollá 4. Pok. hody: 2/2 - 3/2, vylúčené: 4 - 4, rozhodovali: Oťapka a M. Sivák, 200 divákov.

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Prešovské hádzanárky majú medaily po dvadsiatich ôsmich rokoch

Vodné pólo

Extraliga mužov, o 3. miesto - 3. zápas série (na tri výhry)

ŠK Hornets Košice - ŠKP Modrí Draci Košice-Staré Mesto 13:14 po pokutových hodoch (riadny hrací čas 9:9 - 3:3, 4:3, 1:3, 1:0) - stav série 2:1

Góly: R. Kaid ml., Vojtenko, Markoč a Barger po 2, Kruglov 1 - Šuster, Zareva a Mikloda po 2, Grutka, Palaščák a Grivalský po 1.

Volejbal

Majstrovstvá SR juniorov - finálový turnaj, Košice

Výsledky zo soboty: Košice - Zvolen 3:0 (19, 15, 20), Svidník - Nové Mesto n/V 3:1 (22, 21, -18, 21), VKP Bratislava - Trenčín 0:3 (-24, -13, -23), Nové Mesto n/V - Zvolen 3:0 (16, 12, 19), Košice - VKP Bratislava 3:1 (-25, 24, 18, 18), Svidník - Trenčín 0:3 (-23, -19, -20).

Poradie po sobote (každý odohrané po 4 zápasy): 1. Trenčín 4 výhry/11 bodov, 2. Svidník 3/9, 3. Košice 3/8, 4. N. Mesto 1/5, 5. VKP 1/3, 6. Zvolen 0/0.

Výsledky z piatka: VK KDS Šport Košice – N. Mesto n/V 3:2 (-20, 21, -14, 23, 13), Trenčín – Zvolen 3:0 (14, 25, 14), TJ Slávia Svidník – VKP Bratislava 3:1 (17, -14. 18, 21), Košice – Svidník 0:3 (-19, -21, -17), N. Mesto n/V – Trenčín 2:3 (24, -20, 18, -17, -12), Zvolen – VKP Bratislava 1:3 (-11, -19, 21, -19).

Atletika

Beh v Raji (10 000 m), 2. ročník, Stratená

Muži: 1. Tibor Sahajda (Labaš s.r.o.) 31:29 min, 2. Moses Komon Masai 32:02, 3. Moses Kipruto Kibire (obaja Keňa) 32:15

Ženy: 1. Helen Jepkosgei Kimutaiová (Keňa) 39:06, 2. Katarína Lamiová (Run for ESET) 39:14, 3. Katarína Paulínyová (AK ZŤS Martin) 39:36

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Na Behu v Raji Košičan Sahajda predbehol aj Keňanov

Automobilový šport

Majstrovstvá Slovenska v rely - 44. ročník Rallye Tatry, Poprad a okolie

Výsledky - 44. ročník Rely Tatry: 1. Grzegorz Grzyb (Poľ.) Škoda Fabia R5 52:32,4 min, 2. Martin Koči (SR) Škoda Fabia R5 +0,7 s, 3. Tomáš Ondrej (SR) Škoda Fabia WRC +15, 4. Pavel Valoušek (ČR) Ford Fiesta R5 +42,7, 5. Mattias Adielsson (Švéd.) Ford Fiesta R5 +1:06,7, 6. Vlastimil Majerčák (SR) Ford Fiesta R5 +1:15,4.

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Grzyb tesne triumfoval na Rallye Tatry

Téma: Šport


Neprehliadnite tiež

Grátis parkovanie: Drucker najprv videl chyby, dotazník ho presvedčil

Ministerstvo chcelo zrušiť, čo zaviedlo. Napokon ostane pri prvej verzii.

Sneženie na Zemplíne vyhnalo cestárov do terénu

Zatiaľ nemajú hlásené vážnejšie komplikácie.

Spišská Belá prenajme stredisku v Bachledovej doline pozemok

Doprava tam kolabuje. Pomôcť by malo nové parkovisko.

Rodinný dom v Matejovciach zachvátili plamene

Hasiči k požiaru vyrážali pred pol druhou v noci.

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Evita sa zbavila stratového vydavateľstva. Spôsobom, aký využil aj Bašternák

Podnikateľka a spisovateľka Eva Urbaníková zrušila svoje vydavateľstvo. Urobila to spôsobom, ktorý ministerstvo označuje za špekulatívne.

ŠPORT

Česi porazili USA a postúpili už do semifinále

Do olympijského turnaja vstúpili rozpačito.

ŠPORT

Za to, čo spravil stopér Chelsea, by sfúkli aj prípravkára

Barcelončan Lionel Messi dal gól proti Chelsea na deviaty pokus.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  2. Talent - vzdelanie - úspech
  3. Elektro-horúčka v podaní Volkswagenu
  4. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  5. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  6. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  7. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  8. Slovanet spustil LTE internet aj na juhu Tokaja
  9. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk
  10. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME
  1. Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno?
  2. Príbeh tradičného družstva - príbeh Antonína Kvapila
  3. V Botanickej záhrade SPU otvorili jedinečnú výstavu orchideí
  4. Noc architektúry 2018
  5. V súťaži Záhrada, Park a Detail roka uspeli absolventi SPU
  6. Mieru spracovania odpadu zvyšujú automatizované linky
  7. Talent - vzdelanie - úspech
  8. Príbeh tradičného družstva - príbeh Iva Hlisnikovského
  9. Fasáda hotela Danube sa nekolauduje, investor predložil návrhy
  10. Európske univerzity a podnikatelia spoločne
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 26 989
  2. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s? 18 852
  3. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 14 209
  4. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 10 215
  5. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 6 009
  6. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk 4 841
  7. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 4 210
  8. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 4 133
  9. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove 3 064
  10. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 3 034

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop