Korzár logo Korzár
Streda, 20. september, 2017 | Meniny má Ľuboslav(a)

IV. a V. liga: Rožňava vystriedala na čele Krompachy

Niektorí favoriti sklamali, mužstvá z dolných priečok tabuliek bodovali naplno.

Niektorí favoriti sklamali, mužstvá z dolných priečok tabuliek zas bodovali naplno. Cejkovvedie pred Topoľanmi už iba o bod. Gerlachov a Dlhá lúka bok po boku.

IV. LIGA

Sever
Fintice – Radvaň n/L 0:0 (0:0), Štrba – Šar. Michaľany 3:4 (1:2), G: Ľ. Levocký, Milan Biskup, Lajčák – Kozák 2, Jačišin 2, V. Tatry – Humenné 2:1 (1:1), G: Duda 2 – Andrejko, Kračúnovce – Zámutov 3:0 (2:0), G: J. Peržel, Nazarej 2, Pakostov – D. Klčovo 2:4 (1:2), G: Hibaliuk (vl.), Rudý – Mykuliak, Hibaliuk, Loboda, Zahradnik, Medzilaborce – Ľubotice 2:1 (2:0), G: Vachaľ, Guba – Tomáš, Raslavice – Záhradné 1:2 (0:1), G: Bialončík – Kondžura, Čekan.

1.Záhradné 14 12 1 1 41:14 37
2. Šar. Michaľany 14 11 2 1 43:13 35
3. D. Klčovo 14 9 2 3 36:17 29
4. Kračúnovce 14 8 2 4 24:16 26
5. Raslavice 14 6 5 3 26:13 23
6. Humenné 14 6 3 5 28:18 21
7. Medzilaborce 14 5 5 4 22:21 20
8. Sp. Podhradie 14 5 3 6 24:16 18
9. Pakostov 14 6 0 8 23:26 18
10. Ľubotice 14 5 3 6 24:32 18
11. Radvaň n/L 14 4 3 7 19:21 15
12. Fintice 14 3 4 7 11:24 13
13. Zámutov 14 3 1 10 12:31 10
14. V. Tatry 14 2 3 9 8:46 9
15. Štrba 14 1 1 12 11:45 4
* V. Mirošov odstúpil zo súťaže

Juh
Rožňava – Strážske 5:1 (1:1), G: Lippai, Sappanoš, M. Gere, Figúr, Husár – Rusyn, Sobrance – Čaňa 1:0 (1:0), G: Tokár, Rudňany – V. Folkmar 2:3 (1:3), G: Bdžoch 2 – Rusinko, Školník, Belej, Maria Huta – Krompachy 0:0 (0:0), ČK: Košč (po 2 ŽK, hostia), Krh. Podhradie – Kalša 2:1 (1:0), G: Kuzma 2 – Horňák, Geča 73 – Medzev 1:2 (1:1), G: Pach – Horňák 2, V. Kapušany – Parchovany 4:1 (2:0), G: Szabó, Luchyn 2 (oba z 11 m), Bryzhchuk – Obrin.
1.Rožňava 14 10 2 2 36:15 32
2. Krompachy 14 9 4 1 32:6 31
3. Medzev 14 9 3 2 38:14 30
4. Sobrance 13 8 3 2 32:11 27
5. Čaňa 14 8 1 5 31:21 25
6. Maria Huta 14 7 4 3 24:15 25
7. Kalša 14 7 2 5 29:14 23
8. Geča 73 13 7 1 5 33:15 22
9. Hrabušice 14 4 3 7 24:26 15
10. Strážske 13 4 2 7 15:30 14
11. V. Folkmar 14 3 4 7 24:36 13
12. Rudňany 14 3 2 9 20:33 11
13. V. Kapušany 13 3 2 8 18:36 11
14. Krh. Podhradie 14 3 2 9 21:45 11
15. Parchovany 14 0 1 13 6:66 1
Moldava n/B odstúpila zo súťaže

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Spišské derby lepšie zvládli Folkmarčania

V. LIGA

Košicko-gemerská
Gem. Hôrka – Perín 1:2 (1:0), G: Kardos – Jarušinský 2, Dobšiná – TU Košice 2:3 (1:2), G: F. Fabián, Putnocký – Ľ. Hlivák 2, Gajdošík, Koš. N. Ves – Sokoľany 1:4 (1:1), G: Bujnovský – Lukáč 3, D. Varga, Kokšov – Bakša – Ťahanovce 3:0 (0:0), G: Rusnák, Stoľar, Herpák, M. Ida – Čečejovce 6:0 (2:0), G: Andreja (z 11 m), Leško 2 (druhý z 11 m), Ľ. Seman, Grác, Dimun, V. Ida – Poproč 1:4 (0:1), G: Sirgely (z 11 m) – Lindvai, Sakáč 2, Budai, ČK: Szilasi (po 2 ŽK, domáci), Turňa n/B – Kechnec 1:5 (0:2), G: T. Kateržabek – Hudák 2, Rebej (z 11 m), Palencsár, L. Danko.

Tabuľka
1. Sokoľany 13 12 1 0 51:8 37
2. Poproč 13 8 4 1 43:20 28
3. Kechnec 13 8 4 1 31:16 28
4. M. Ida 13 6 5 2 34:17 23
5. Perín 13 5 4 4 24:23 19
6. Čečejovce 13 4 5 4 17:22 17
7. Gem. Hôrka 13 4 3 6 13:20 15
8. TU Košice 13 4 2 7 27:28 14
9. Veľká Ida 13 4 2 7 19:28 14
10. Koš. N. Ves 13 4 2 7 16:29 14
11. Kokšov – Bakša 13 4 0 9 20:31 12
12. Ťahanovce 13 4 0 9 20:35 12
13. Dobšiná 13 3 3 7 24:45 12
14. Turňa n/B 13 2 3 8 19:36 9

Zemplínska
Kr. Chlmec – Lastomír 1:1 (1:0), G: Husovský (z 11 m) – Škirda, Nacina Ves – Čierna n/T 1:1 (1:1), G: Gaľo – Jáger, Topoľany – Cejkov 3:0 (3:0), G: Michaliv, Široký, Škultéty, Borša – Michaľany 2:3 (1:2), G: Balogh, M. Nagy (z 11 m) – Čižmár 2, Silagyi, Čičarovce – Streda n/B 2:1 (1:0), G: Molnár, Drančák – Horváth, Vinné – Močarany 0:1 (0:0), G: Sninský, Trakany – Petrovce n/L 1:5 (1:0), G: Bálint – Lakatoš 2, Čižmár 2, Tkáč.

Tabuľka
1. Cejkov 13 11 0 2 39:11 33
2. Topoľany 12 10 2 0 43:7 32
3. Petrovce n/L 12 8 1 3 32:16 25
4. Močarany 12 7 2 3 25:17 23
5. Čičarovce 13 7 1 5 30:23 22
6. Nacina Ves 13 6 3 4 21:15 21
7. Streda n/B 13 5 2 6 16:25 17
8. Čierna n/T 13 4 4 5 15:19 16
9. Kr. Chlmec 13 4 2 7 22:31 14
10. Michaľany 12 3 4 5 21:32 13
11. Borša 13 3 3 7 24:30 12
12. Vinné 13 3 2 8 19:24 11
13. Lastomír 13 3 2 8 14:29 11
14. Trakany 13 1 0 12 9:51 3

Šarišská
Gaboltov – Kendice 1:1 (0:1), G: Krišš – Džačovský, Čirč – Dlhá Lúka 1:2 (0:2), G: Jacko – Humeník, Matúš Vilček, ČK: P. Šimco (hostia), Župčany – Gerlachov 0:3 (0:1), G: Stachura 3 (druhý z 11 m), Stará Ľubovňa – Demjata 0:6 (0:4), G: Halkovič 2, J. Luterančík, Chromek 3, Ražňany – Malý Šariš 3:0 (2:0), G: Durilla, Červeňák, M. Seman (z 11 m), Koprivnica – Dubinné 3:2 (2:0), G: Jenčo, Pavluv 2 – J. Soušek, Pisarik.

Tabuľka
1. Gerlachov 13 11 1 1 54:7 34
2. D. Lúka 13 11 1 1 31:7 34
3. V. Šariš 12 8 2 2 31:10 26
4. Čirč 13 8 2 3 30:17 26
5. Demjata 13 8 1 4 29:13 25
6. M. Šariš 13 6 1 6 23:26 19
7. Ražňany 13 5 2 6 24:27 17
8. Dubinné 13 5 2 6 23:28 17
9. Župčany 13 5 1 7 18:19 16
10. Gaboltov 13 3 2 8 19:22 11
11. Koprivnica 13 3 2 8 13:37 11
12. St. Ľubovňa 13 3 1 9 17:45 10
13. Kendice 13 1 4 8 16:36 7
14. Šiba 12 2 0 10 7:41 6

Podtatranská
Prakovce – V. Lomnica 2:1 (1:0), G: M. Grega, Kuchár – Ilavský, Hranovnica – Kluknava 2:4 (1:0), G: Petruľa, Maťaš – Varga, Belej 3, Smižany – Nálepkovo 0:3 (0:2), G: Žonda, Gál, Antal, Kravany – Harichovce 3:3 (3:3), G: Kobolka, Ščuka, Pavličko – Ontko 2, P. Pukluš, Levoča – Sp. Belá 0:3 (0:1), G: Mezey 2, Fias, Ľubica – Sp. Vlachy 3:0 (2:0), G: Hricko, Kukura, Pokrivčák, Helcmanovce – Poprad B 0:2 (0:0), G: M. Mičko, D. Mičko.

Tabuľka
1. Poprad B 13 12 0 1 57:15 36
2. Ľubica 13 10 1 2 45:15 31
3. Sp, Belá 13 8 1 4 35:22 25
4. Hranovnica 13 8 0 5 36:23 24
5. Nálepkovo 13 7 1 5 31:18 22
6. Harichovce 13 6 4 3 37:29 22
7. Levoča 13 6 3 4 31:25 21
8. V. Lomnica 13 6 1 6 39:32 19
9. Prakovce 13 6 1 6 27:25 19
10. Kluknava 13 4 1 8 22:41 13
11. Kravany 13 3 3 7 23:44 12
12. Sp. Vlachy 13 3 1 9 12:38 10
13. Smižany 13 2 0 11 12:43 6
14. Helcmanovce 13 0 3 10 13:50 3

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Smižany vyšli doma opäť bodovo naprázdno

Vihorlatsko-dukelská
Kochanovce/Brekov – Seč. Polianka 3:4 (2:1), G: P. Šimai, Ľ. Šimai, Tkáč (vl.) – Bandoľa 3, Kovalčin, Sedliská – Ptičie 5:2 (1:0), G: Gaži 3 (tretí z 11 m), Vasiľov 2 – Karas, Gabák (z 11 m), Sačurov – Ulič 4:2 (1:1), G: Hehedosh 3, Štuň – Hromadka, Janko, Kamenica n/C – Soľ 0:3 (0:1), G: A. Hricov 2, Miroslav Sakala, Stakčín – Hencovce 1:1 (0:1), G: Kira – M. Venceľ, Bystré – N. Hrušov 1:1 (1:0), G: P. Glod – Horský.

Tabuľka
1. Soľ 12 11 1 0 33:7 34
2. Jasenov 12 11 0 1 38:16 33
3. Hencovce 12 5 5 2 24:11 20
4. Kamenica n/C 12 6 2 4 20:20 20
5. Ptičie 12 6 1 5 20:22 19
6. N. Hrušov 12 5 3 4 26:19 18
7. Kochanovce/Brekov 12 6 0 6 22:19 18
8. Stakčín 12 3 4 5 16:22 13
9. Seč. Polianka 12 4 1 7 14:25 13
10. Sačurov 12 4 0 8 20:24 12
11. Ulič 12 2 3 7 19:34 9
12. Sedliská 12 2 2 8 20:39 8
13. Bystré 12 1 2 9 10:24 5
14. Čierne n/T (odst.) 0 0 0 0 0:0 0

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga
Sever, 16. kolo, 5. 11. o 13.30 hod.: V. Tatry – Šar. Michaľany, 6. 11. o 13.30 hod.: Štrba – Radvaň n/L, Sp. Podhradie – Zámutov, Záhradné – Humenné, Kračúnovce – Dl. Klčovo, Pakostov – Ľubotice, Medzilaborce – Raslavice.

Juh, 16. kolo, 5. 11. o 13.30 hod.: Sobrance – Strážske, Rudňany – Čaňa, Rožňava – V. Kapušany, Krs. Podhradie – Medzev, Mária Huta – V. Folkmar, 6. 11. o 10.30 hod.: Hrabušice – Kalša, o 10.45 hod.: Geča – Krompachy.

V. liga
Košicko-gemerská
14. kolo, 5. 11. o 13.30 hod.: Gem. Hôrka – Sokoľany, 6. 11. o 13.30 hod.: Malá Ida – Poproč, Kokšov Bakša – Čečejovce, Koš. N. Ves – Ťahanovce, Veľká Ida – Dobšiná, Turňa n/B – Perín, Kechnec – Slávia TU Košice.

Zemplínska
14. kolo, 6. 11. o 13.30 hod.: Streda n/B – Michaľany, Borša – Cejkov, Topoľany – Čierna n/T, Nacina Ves – Lastomír, Trakany – Vinné, Kr. Chlmec – Petrovce n/L, Močarany – Čičarovce.

Vihorlatsko-dukelská
14. kolo, 6. 11. o 13.30 hod.: Stakčín – Kochanovce/ Brekov, Bystré – Hencovce, Sedliská – Soľ, Kamenica n/C – Jasenov, Seč. Polianka – Ulič, Sačurov – Ptičie.

Šarišská
14. kolo, 5. 11. o 13.30 hod.: Gaboltov – Dlhá Lúka, 6. 11. o 13.30 hod.: Dubinné – Kendice, Ražňany – Koprivnica, Šiba – Demjata, St. Ľubovňa – Malý Šariš, Čirč – Gerlachov, Župčany – V. Šariš.

Podtatranská
14. kolo, 5. 11. o 13.30 hod.: Prakovce – Nálepkovo, 6. 11. o 13.30 hod.: Ľubica – Poprad B, Levoča – V. Lomnica, Kluknava – Sp. Vlachy, Kravany – Sp. Belá, Smižany – Hranovnica, Helcmanovce – Harichovce.

Téma: Futbal


Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk
Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne, Liga majstrov 2017/2018, Futbal

Neprehliadnite tiež

Košická plaváreň prešla výraznou renováciou

Stavebné práce sa pretiahli kvôli komplikáciám o necelý mesiac.

Realitný trh sa zbláznil, byty sa predávajú za rekordné ceny

Za trojizbový byt v paneláku na Terase sú ľudia ochotní zaplatiť 105-tisíc.

Rašiho novelu volebného zákona posúdi Ústavný súd SR

Súd prijal na ďalšie konanie podnet skupiny opozičných poslancov NR SR.

Hlavné správy zo Sme.sk

Komentár Petra Schutza

Gajdošovi sa pre Danka veriť nedá

Žiaľ, nie sme v armáde, ale v Smer-SNS-Híd. Kde, všakáno, je kapitán veľkým pánom.

EKONOMIKA

Zákon na ochranu médií sa dá ľahko obísť

Legislatíva zakazuje, aby majiteľ vlastnil printové aj elektronické médiá zároveň.

DOMOV

Oligarchovia majú novú príležitosť, Markíza má byť na predaj

Hovorí sa aj o predaji denníka Nový čas.

KOMENTÁRE

Ako neprekročiť novinársky rubikon

Tradičných vydavateľov nahrádzajú oligarchovia.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  3. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
  4. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  5. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?
  6. ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach
  7. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty
  8. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne
  9. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande
  10. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  1. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  2. Slávnostná imatrikulácia SvF STU v Bratislave
  3. Unverzita vyTVORená nápadmi študentov!
  4. Slovenské mestá môžu využiť eurofondy na zelené strechy
  5. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
  6. Program obnovy chodníkov v Starom Meste schválený
  7. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  8. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  9. Príďte na Deň otvorených dverí v Novom Ružinove
  10. Študenti sa rozhodli zmeniť svoju školu
  1. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty 9 658
  2. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať 3 456
  3. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár 3 111
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty? 2 991
  5. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne 2 530
  6. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci 1 555
  7. Kedy sa refinancovanie oplatí? 1 545
  8. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished! 1 466
  9. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande 1 450
  10. ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach 1 019

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop