Korzár logo Korzár
Sobota, 22. september, 2018 | Meniny má Móric
Nájdete nás na webe

IV. a V. futbalová liga: Hrali sa ďalšie zápasy

Prinášame výsledkový sumár víkendových stretnutí.

Ilustračné.(Zdroj: SITA)
Článok pokračuje pod video reklamou

IV. liga

Sever

Štrba – V. Tatry 1:2 (1:1), G: Lajčák – Bartko, Levcký, ČK: Brezina (domáci), Fintice – Humenné 1:3 (0:2), G: Horoščák – Cigán 2, Sališ, ČK: A. Bujnovský (domáci), Sp. Podhradie – Šar. Michaľany 2:4 (2:2), G: Ferenc (z 11 m), Pokrivčák – Kovalčík 2 (prvý z 11 m), Haničák, Jačišin, ČK: Ferenc (domáci), Kračúnovce – Radvaň n/L 4:1 (1:0), G: J. Peržel 3, Nazarej – Legdan (z 11 m), Raslavice – D. Klčovo 1:2 (1:0), G: Bialončík – Janok, Zahradnik, Medzilaborce – Zámutov 4:1 (1:0), G: Potoma (z 11 m), Chripák, Vachaľ, Gavula – Zubko, ČK: Gič (domáci), Ľubotice – Záhradné 1:2 (1:1), G: Žipaj – Čekan 2.

Tabuľka

1. Záhradné    12    10    1    1    35:13    31
2. Šar. Michaľany    12    9    2    1    36:10    29
3. D. Klčovo    12    7    2    3    28:15    23
4. Kračúnovce    13    7    2    4    21:16    23
5. Raslavice    12    6    4    2    24:10    22
6. Sp. Podhradie    13    5    3    5    23:14    18
7. Humenné    12    5    3    4    20:15    18
8. Pakostov    12    6    0    6    21:19    18
9. Medzilaborce    12    4    5    3    20:16    17
10. Ľubotice    12    5    2    5    22:29    17
11. Fintice    12    3    3    6    11:21    12
12. Radvaň n/L    12    3    2    7    17:20    11
13. Zámutov    12    2    1    9    9:28    7
14. V. Tatry    12    2    3    8    6:41    6
15. Štrba    12    1    1    10    7:33    4
16. V. Mirošov (odst.)    0    0    0    0    0:0    0

Juh

Rudňany – Medzev 0:1 (0:0), G: Horňák, Rožňava – V. Folkmar 3:0 (2:0), G: Kovács 2, Figúr, Strážske – Parchovany 1:1 (1:0), G: Bodnár – Soták, ČK: Hirjak (po 2 ŽK, domáci), Maria Huta – Kalša 1:0 (0:0), G: Labun, Krh. Podhradie – Hrabušice 2:2 (0:0), G: Héger, Luko – Oravec, Kukura, Sobrance – Krompachy 2:1 (1:0), G: Kostič, Dunda – Gibala, ČK: Liutnianskyi (domáci), V. Kapušany – Čaňa 2:2 (2:1), G: Voloshynskyi, Bryzhchuk – Peťovský, Hanzeľ.

Prečítajte si tiež: Rudňany doma s Medzevom stratili cenné body

Tabuľka

1. Krompachy    12    8    3    1    28:5    27
2. Rožňava    12    8    2    2    30:14    26
3. Čaňa    12    8    1    3    31:19    25
4. Medzev    12    7    3    2    32:13    24
5. Maria Huta    12    7    3    2    24:11    24
6. Sobrance    11    7    2    2    29:9    23
7. Kalša    12    7    1    4    27:11    22
8. Geča 73    11    7    0    4    31:12    21
9. Strážske    12    4    2    6    14:25    14
10. Hrabušice    13    3    3    7    19:26    12
11. Rudňany    12    3    2    7    17:26    11
12. V. Folkmar    12    2    3    7    19:32    9
13. V. Kapušany    12    2    2    8    14:35    8
14. Krh. Podhradie    13    2    2    9    19:44    8
15. Parchovany    12    0    1    11    5:57    1
16. Moldava n/B (odst.)    0    0    0    0    0:0    -12

V. liga

Košicko-gemerská

Gem. Hôrka – Turňa n/B 1:0 (0:0), G: Szkokan, ČK: T. Kardoš (domáci) – Ribár (hostia), Dobšiná – Čečejovce 3:6 (2:2), G: Martinko 2, Poliak – O. Juhás 2, Ignáth 3 (tretí z 11 m), Puškáš, Poproč – TU Košice 5:4 (4:1), G: Budai 2, Majcher, M. Hiľovský, Lindvai – M. Hlivák 2, Brestovský, Ľ. Hlivák, Koš. N. Ves – Kechnec 2:4 (1:0), G: Slatina, Šemrák – Rusnák (vl.), Palencsár, Janočko 2, M. Ida – Sokoľany 1:1 (1:0), G: Grác – Iľko (vl.), ČK: Andreja (domáci), Kokšov – Bakša – Perín 2:4 (1:2), G: Hudák, Stoľar – Margitan 2, Šuster, Hrabčák, ČK: Hajduk (po 2 ŽK, hostia).

1. Sokoľany    11    10    1    0    43:6    31
2. Poproč    11    6    4    1    32:19    22
3. Kechnec    11    6    4    1    24:15    22
4. M. Ida    11    4    5    2    26:17    17
5. Čečejovce    11    4    5    2    17:15    17
6. Perín    11    4    3    4    21:21    15
7. Gem. Hôrka    11    4    3    4    12:16    15
8. Koš. N. Ves    11    4    1    6    14:24    13
9. Ťahanovce    10    4    0    6    19:28    12
10. Dobšiná    11    3    3    5    22:35    12
11. Kokšov – Bakša    11    3    0    8    16:27    9
12. Turňa n/B    11    2    3    6    16:28    9
13. TU Košice    11    2    2    7    21:24    8
14. V. Ida    10    2    2    6    15:23    8

Zemplínska

Vinné – Streda n/B 0:0 (0:0), Čičarovce – Petrovce n/L 2:3 (0:1), G: Černej, Molnár – Dulovič (z 11 m), Čižmár 2, Močarany – Lastomír 7:1 (4:1), G: Haluška 3, Tutko 2, Sninský, Mesaroš – Apiar, Trakany – Čierna n/T 0:2 (0:2), G: Kaščák (z 11 m), Pituk, Kr. Chlmec – Cejkov 1:3 (0:0), G: Husovský – Nagy (vl.), Bodnár 2, ČK: Husovský (po 2 ŽK, domáci), Nacina Ves – Michaľany 2:0 (1:0), G: D. Šipoš, R. Basara, Topoľany – Borša 3:1 (1:0), G: Michaliv, Lörinc, Hajduk – Balogh.

1. Cejkov    11    10    0    1    37:8    30
2. Topoľany    11    9    2    0    40:7    29
3. Petrovce n/L    11    7    1    3    27:15    22
4. Nacina Ves    11    6    2    3    20:12    20
5. Močarany    11    6    2    3    24:17    20
6. Čičarovce    11    6    1    4    28:18    19
7. Streda n/B    11    4    2    5    13:23    14
8. Kr. Chlmec    11    4    1    6    20:28    13
9. Borša    11    3    3    5    22:25    12
10. Čierna n/T    11    3    3    5    12:17    12
11. Michaľany    11    2    4    5    18:30    10
12. Vinné    11    2    2    7    15:23    8
13. Lastomír    11    2    1    8    9:27    7
14. Trakany    11    1    0    10    7:42    3

Šarišská

St. Ľubovňa – Gerlachov 2:8 (1:4), G: Sivulka, Firta – Škvarla, Stachura 6, Havrila, Šiba – D. Lúka 0:7 (0:3), G: P. Jurčišin, Marek Vilček, Humeník, M. Jurčišin, Matúš Vilček, S. Jurčišin, R. Jurčišin, Župčany – Kendice 3:1 (1:0), G: Dávid Petruška (z 11 m), Molka, Adamčík – Ďaďovský, Čirč – Gaboltov 2:1 (0:1), G: Miko, Čerkala – Pavol Javorský, M. Šariš – Dubinné 2:3 (0:1), G: Vargovič, Ambrózy – Mihalik, Novák, Ilek (z 11 m), Koprivnica – Demjata 0:4 (0:0), G: Chromek, Kivader 2, R. Šesták, Ražňany – V. Šariš 1:1 (0:0), G: Hlávka – Žilka (z 11 m).

1. Gerlachov    11    9    1    1    46:7    28
2. D. Lúka    11    9    1    1    28:6    28
3. V. Šariš    11    7    2    2    24:10    23
4. Čirč    11    7    2    2    25:14    23
5. Demjata    11    6    1    4    19:10    19
6. Župčany    11    5    1    5    18:15    16
7. M. Šariš    11    5    1    5    19:23    16
8. Ražňany    11    4    2    5    18:23    14
9. Dubinné    11    4    2    5    17:24    14
10. Gaboltov    11    3    1    7    17:17    10
11. St. Ľubovňa    11    3    1    7    17:32    10
12. Koprivnica    11    2    2    7    10:31    8
13. Kendice    11    1    3    7    14:31    6
14. Šiba    11    2    0    9    7:36    6

Podtatranská

Prakovce – Harichovce 2:3 (2:1), G: Tokarčík (z 11 m), Slovinský – P. Pukluš 2 (prvý z 11 m), D. Klein, ČK: Bednár (po 2 ŽK, hostia), Nálepkovo – Kluknava 4:0 (2:0), G: Bodnár, Munnich 2, Gál (z 11 m), ČK: Antal (po 2 ŽK, domáci), Hranovnica – V. Lomnica 4:1 (3:0), G: Kženzakovič, Maťaš, Kaprál (z 11 m), Palguta – Beller, Smižany – Sp. Belá 2:3 (1:2), G: Dofek, Schmidt – Dunka, Zacher, Mezey, Levoča – Poprad B 0:7 (0:4), G: Kurák 2, Gallovič, Mičko, Konečný 2, Ujčík Kravany – Sp. Vlachy 4:1 (2:1), G: J. Husár 2, Tkáč – Horváth, Helcmanovce – Ľubica 1:6 (0:5), G: Ľ. Maliňák – Buc, Ďurán 2, Sova, Cehula, Pokrivčák.

1. Poprad B    11    10    0    1    50:14    30
2. Ľubica    11    8    1    2    37:14    25
3. Hranovnica    11    8    0    3    33:15    24
4. Levoča    11    6    2    3    29:20    20
5. Harichovce    11    6    2    3    32:24    20
6. Sp. Belá    11    6    1    4    27:20    19
7. Nálepkovo    11    5    1    5    24:17    16
8. V. Lomnica    11    5    1    5    34:30    16
9. Prakovce    11    5    1    5    23:19    16
10. Kravany    11    3    2    6    19:36    11
11. Kluknava    11    3    1    7    17:34    10
12. Sp. Vlachy    11    2    1    8    8:35    7
13. Smižany    11    2    0    9    12:36    6
14. Helcmanovce    11    0    3    8    13:44    3

Prečítajte si tiež: Spišské derby so všetkým, čo k nemu patrí

Vihorlatsko-dukelská

Hencovce – Seč. Polianka 4:0 (2:0), G: O. Venceľ, Maľár, Tomáš, Valčo, Stakčín – Jasenov 0:3 (0:0), G: Veselovskyy 2, Marinič (vl.), Kochanovce/Brekov – N. Hrušov 4:2 (3:0), G: Ľ. Šimai, Mati, Mišenčík, P. Šimai – Hoľan, Babjak, ČK: Kulman (po 2 ŽK, domáci), Bystré – Soľ 2:4 (1:2), G: E. Glod, Argay – Ladomerský 2, Uličný, Galík (vl.), Sedliská – Sačurov 3:4 (1:3), G: Rusnačko, Vasiľov, Kertis – Hehedosh 3, Štuň, ČK: Štuň (po 2 ŽK, hostia), Kamenica n/C – Ulič 3:1 (1:1), G: Čabák, Karnaj, Vasilko – Šugár (vl.), ČK: Korkorec (po 2 ŽK, hostia), Kireš (hostia), Čokina (hostia).

1. Soľ    11    10    1    0    30:7    31
2. Jasenov    11    10    0    1    36:16    30
3. Kamenica n/C    10    6    2    2    17:11    20
4. Hencovce    10    5    4    1    23:9    19
5. Ptičie    10    5    1    4    12:14    16
6. Kochanovce/Brekov    10    5    0    5    18:15    15
7. N. Hrušov    10    4    2    4    23:17    14
8. Stakčín    10    3    3    4    14:19    12
9. Seč. Polianka    10    3    1    6    10:21    10
10. Ulič    10    2    2    6    13:26    8
11. Sačurov    10    2    0    8    15:22    6
12. Bystré    10    1    1    8    9:21    4
13. Sedliská    10    1    1    8    11:33    4
14. Čierne n/T (odst.)    0    0    0    0    0:0    0

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever, 14. kolo, 22. 10. o 14.00 hod.: Humenné – Štrba, Zámutov – Pakostov, 23. 10. o 14.00 hod.: Radvaň n/L – Sp. Podhradie, Šar. Michaľany – Fintice, Záhradné – V. Tatry, Ľubotice – Raslavice, Dl. Klčovo – Medzilaborce.

Juh, 14. kolo, 22. 10. o 14.00 hod.: Strážske – V. Kapušany, 23. 10. o 14.00 hod.: V. Folkmar – Sobrance, Čaňa – Rožňava, Parchovany – Hrabušice, Kalša – Geča, Medzev – Mária Huta, Krompachy – Rudňany.

V. liga

Košicko-gemerská

12. kolo, 23. 10. o 14.00 hod.: Perín – Koš. N. Ves, Sokoľany – Kokšov Bakša, Slávia TU Košice – Turňa n/B, Gem. Hôrka – Kechnec, Poproč – Dobšiná, Ťahanovce – Malá Ida, Čečejovce – Veľká Ida.

Zemplínska

12. kolo, 23. 10. o 14.00 hod.: Cejkov – Nacina Ves, Čierna n/T – Kr. Chlmec, Lastomír – Trakany, Petrovce n/L – Močarany, Vinné – Čičarovce, Streda n/B – Borša, Michaľany – Topoľany.

Vihorlatsko-dukelská

12. kolo, 23. 10. o 14.00 hod.: Ulič – Sedliská, Seč. Polianka – Sačurov, Ptičie – Kamenica n/C, Niž. Hrušov – Stakčín, Jasenov – Bystré, Hencovce – Kochanovce/Brekov.

Šarišská

12. kolo, 23. 10. o 14.00 hod.: Malý Šariš – Koprivnica, Demjata – Ražňany, Veľký Šariš – St. Ľubovňa, Gerlachov – Šiba, Dlhá Lúka – Župčany, Kendice – Čirč, Dubinné – Gaboltov.

Podtatranská

12. kolo, 22. 10. o 17.00 hod.: Sp. Belá – Prakovce, 23. 10. o 10.30 hod.: Poprad B – Kravany, o 14.00 hod.: Harichovce – Levoča, V. Lomnica – Smižany, Nálepkovo – Hranovnica, Kluknava – Ľubica, Sp. Vlachy – Helcmanovce.

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  2. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  3. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  4. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  5. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  6. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  7. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  8. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  9. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  10. Najužitočnejšia appka
  1. Billa otvorila svoju 150. predajňu na Slovensku
  2. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  4. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  5. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  6. Polus Market – trh v srdci nákupného centra
  7. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  8. Ušetrite na vykurovaní s novým Teplom so zárukou od ZSE
  9. Vo VSD prepli na vyššiu rýchlosť, šetria nám čas a peniaze
  10. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať
  1. Najužitočnejšia appka 16 933
  2. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 15 975
  3. V O2 to s dátami poriadne prehnali 10 975
  4. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 9 596
  5. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 6 710
  6. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 6 351
  7. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 5 787
  8. Arabská exotika: Top hotely v Ománe 5 786
  9. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu 3 877
  10. Alena Bašistová: Nikomu nejdem brať hlasy a ani s nimi kšeftovať 2 788

Téma: Futbal


Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne

Neprehliadnite tiež

Cesta do zoo je hanbou Košíc, myslia si turisti i miestni

Komusi došla trpezlivosť a skrášlil ju nápisom.

Prehľad kandidátov na primátorov všetkých miest na východe

Pozrite si, kto sa bude uchádzať o priazeň voličov.

Medzi susedmi došlo k ostrému konfliktu, jeden z nich tasil slzný plyn

Po potýčke medzi dedinčanmi prišli na miesto záchranári i polícia.

Susedia sa spojili a za desať dní vynovili schátraný podchod

Vďaka monumentálnej maľbe na stenách vyrástol orech aj pagaštan.

Hlavné správy zo Sme.sk

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Fico je späť, ako prvého vytrestá Kisku

Keď treba zmasakrovať ústavu, vždy sa nájde koalícia ochotných.

Stĺpček Petra Schutza

Pozícia Mayovej je už neudržateľná

Nepodarený summit významne zvyšuje pravdepodobnosť brexitu bez dohody.

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop