Korzár logo Korzár
Pondelok, 19. február, 2018 | Meniny má Vlasta
Pridajte si svoje mesto

IV. a V. futbalová liga: Hrali sa ďalšie zápasy

Prinášame výsledkový sumár víkendových stretnutí.

Ilustračné.(Zdroj: SITA)

IV. liga

Sever

Štrba – V. Tatry 1:2 (1:1), G: Lajčák – Bartko, Levcký, ČK: Brezina (domáci), Fintice – Humenné 1:3 (0:2), G: Horoščák – Cigán 2, Sališ, ČK: A. Bujnovský (domáci), Sp. Podhradie – Šar. Michaľany 2:4 (2:2), G: Ferenc (z 11 m), Pokrivčák – Kovalčík 2 (prvý z 11 m), Haničák, Jačišin, ČK: Ferenc (domáci), Kračúnovce – Radvaň n/L 4:1 (1:0), G: J. Peržel 3, Nazarej – Legdan (z 11 m), Raslavice – D. Klčovo 1:2 (1:0), G: Bialončík – Janok, Zahradnik, Medzilaborce – Zámutov 4:1 (1:0), G: Potoma (z 11 m), Chripák, Vachaľ, Gavula – Zubko, ČK: Gič (domáci), Ľubotice – Záhradné 1:2 (1:1), G: Žipaj – Čekan 2.

Tabuľka

1. Záhradné    12    10    1    1    35:13    31
2. Šar. Michaľany    12    9    2    1    36:10    29
3. D. Klčovo    12    7    2    3    28:15    23
4. Kračúnovce    13    7    2    4    21:16    23
5. Raslavice    12    6    4    2    24:10    22
6. Sp. Podhradie    13    5    3    5    23:14    18
7. Humenné    12    5    3    4    20:15    18
8. Pakostov    12    6    0    6    21:19    18
9. Medzilaborce    12    4    5    3    20:16    17
10. Ľubotice    12    5    2    5    22:29    17
11. Fintice    12    3    3    6    11:21    12
12. Radvaň n/L    12    3    2    7    17:20    11
13. Zámutov    12    2    1    9    9:28    7
14. V. Tatry    12    2    3    8    6:41    6
15. Štrba    12    1    1    10    7:33    4
16. V. Mirošov (odst.)    0    0    0    0    0:0    0

Juh

Rudňany – Medzev 0:1 (0:0), G: Horňák, Rožňava – V. Folkmar 3:0 (2:0), G: Kovács 2, Figúr, Strážske – Parchovany 1:1 (1:0), G: Bodnár – Soták, ČK: Hirjak (po 2 ŽK, domáci), Maria Huta – Kalša 1:0 (0:0), G: Labun, Krh. Podhradie – Hrabušice 2:2 (0:0), G: Héger, Luko – Oravec, Kukura, Sobrance – Krompachy 2:1 (1:0), G: Kostič, Dunda – Gibala, ČK: Liutnianskyi (domáci), V. Kapušany – Čaňa 2:2 (2:1), G: Voloshynskyi, Bryzhchuk – Peťovský, Hanzeľ.

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Rudňany doma s Medzevom stratili cenné body

Tabuľka

1. Krompachy    12    8    3    1    28:5    27
2. Rožňava    12    8    2    2    30:14    26
3. Čaňa    12    8    1    3    31:19    25
4. Medzev    12    7    3    2    32:13    24
5. Maria Huta    12    7    3    2    24:11    24
6. Sobrance    11    7    2    2    29:9    23
7. Kalša    12    7    1    4    27:11    22
8. Geča 73    11    7    0    4    31:12    21
9. Strážske    12    4    2    6    14:25    14
10. Hrabušice    13    3    3    7    19:26    12
11. Rudňany    12    3    2    7    17:26    11
12. V. Folkmar    12    2    3    7    19:32    9
13. V. Kapušany    12    2    2    8    14:35    8
14. Krh. Podhradie    13    2    2    9    19:44    8
15. Parchovany    12    0    1    11    5:57    1
16. Moldava n/B (odst.)    0    0    0    0    0:0    -12

V. liga

Košicko-gemerská

Gem. Hôrka – Turňa n/B 1:0 (0:0), G: Szkokan, ČK: T. Kardoš (domáci) – Ribár (hostia), Dobšiná – Čečejovce 3:6 (2:2), G: Martinko 2, Poliak – O. Juhás 2, Ignáth 3 (tretí z 11 m), Puškáš, Poproč – TU Košice 5:4 (4:1), G: Budai 2, Majcher, M. Hiľovský, Lindvai – M. Hlivák 2, Brestovský, Ľ. Hlivák, Koš. N. Ves – Kechnec 2:4 (1:0), G: Slatina, Šemrák – Rusnák (vl.), Palencsár, Janočko 2, M. Ida – Sokoľany 1:1 (1:0), G: Grác – Iľko (vl.), ČK: Andreja (domáci), Kokšov – Bakša – Perín 2:4 (1:2), G: Hudák, Stoľar – Margitan 2, Šuster, Hrabčák, ČK: Hajduk (po 2 ŽK, hostia).

1. Sokoľany    11    10    1    0    43:6    31
2. Poproč    11    6    4    1    32:19    22
3. Kechnec    11    6    4    1    24:15    22
4. M. Ida    11    4    5    2    26:17    17
5. Čečejovce    11    4    5    2    17:15    17
6. Perín    11    4    3    4    21:21    15
7. Gem. Hôrka    11    4    3    4    12:16    15
8. Koš. N. Ves    11    4    1    6    14:24    13
9. Ťahanovce    10    4    0    6    19:28    12
10. Dobšiná    11    3    3    5    22:35    12
11. Kokšov – Bakša    11    3    0    8    16:27    9
12. Turňa n/B    11    2    3    6    16:28    9
13. TU Košice    11    2    2    7    21:24    8
14. V. Ida    10    2    2    6    15:23    8

Zemplínska

Vinné – Streda n/B 0:0 (0:0), Čičarovce – Petrovce n/L 2:3 (0:1), G: Černej, Molnár – Dulovič (z 11 m), Čižmár 2, Močarany – Lastomír 7:1 (4:1), G: Haluška 3, Tutko 2, Sninský, Mesaroš – Apiar, Trakany – Čierna n/T 0:2 (0:2), G: Kaščák (z 11 m), Pituk, Kr. Chlmec – Cejkov 1:3 (0:0), G: Husovský – Nagy (vl.), Bodnár 2, ČK: Husovský (po 2 ŽK, domáci), Nacina Ves – Michaľany 2:0 (1:0), G: D. Šipoš, R. Basara, Topoľany – Borša 3:1 (1:0), G: Michaliv, Lörinc, Hajduk – Balogh.

1. Cejkov    11    10    0    1    37:8    30
2. Topoľany    11    9    2    0    40:7    29
3. Petrovce n/L    11    7    1    3    27:15    22
4. Nacina Ves    11    6    2    3    20:12    20
5. Močarany    11    6    2    3    24:17    20
6. Čičarovce    11    6    1    4    28:18    19
7. Streda n/B    11    4    2    5    13:23    14
8. Kr. Chlmec    11    4    1    6    20:28    13
9. Borša    11    3    3    5    22:25    12
10. Čierna n/T    11    3    3    5    12:17    12
11. Michaľany    11    2    4    5    18:30    10
12. Vinné    11    2    2    7    15:23    8
13. Lastomír    11    2    1    8    9:27    7
14. Trakany    11    1    0    10    7:42    3

Šarišská

St. Ľubovňa – Gerlachov 2:8 (1:4), G: Sivulka, Firta – Škvarla, Stachura 6, Havrila, Šiba – D. Lúka 0:7 (0:3), G: P. Jurčišin, Marek Vilček, Humeník, M. Jurčišin, Matúš Vilček, S. Jurčišin, R. Jurčišin, Župčany – Kendice 3:1 (1:0), G: Dávid Petruška (z 11 m), Molka, Adamčík – Ďaďovský, Čirč – Gaboltov 2:1 (0:1), G: Miko, Čerkala – Pavol Javorský, M. Šariš – Dubinné 2:3 (0:1), G: Vargovič, Ambrózy – Mihalik, Novák, Ilek (z 11 m), Koprivnica – Demjata 0:4 (0:0), G: Chromek, Kivader 2, R. Šesták, Ražňany – V. Šariš 1:1 (0:0), G: Hlávka – Žilka (z 11 m).

1. Gerlachov    11    9    1    1    46:7    28
2. D. Lúka    11    9    1    1    28:6    28
3. V. Šariš    11    7    2    2    24:10    23
4. Čirč    11    7    2    2    25:14    23
5. Demjata    11    6    1    4    19:10    19
6. Župčany    11    5    1    5    18:15    16
7. M. Šariš    11    5    1    5    19:23    16
8. Ražňany    11    4    2    5    18:23    14
9. Dubinné    11    4    2    5    17:24    14
10. Gaboltov    11    3    1    7    17:17    10
11. St. Ľubovňa    11    3    1    7    17:32    10
12. Koprivnica    11    2    2    7    10:31    8
13. Kendice    11    1    3    7    14:31    6
14. Šiba    11    2    0    9    7:36    6

Podtatranská

Prakovce – Harichovce 2:3 (2:1), G: Tokarčík (z 11 m), Slovinský – P. Pukluš 2 (prvý z 11 m), D. Klein, ČK: Bednár (po 2 ŽK, hostia), Nálepkovo – Kluknava 4:0 (2:0), G: Bodnár, Munnich 2, Gál (z 11 m), ČK: Antal (po 2 ŽK, domáci), Hranovnica – V. Lomnica 4:1 (3:0), G: Kženzakovič, Maťaš, Kaprál (z 11 m), Palguta – Beller, Smižany – Sp. Belá 2:3 (1:2), G: Dofek, Schmidt – Dunka, Zacher, Mezey, Levoča – Poprad B 0:7 (0:4), G: Kurák 2, Gallovič, Mičko, Konečný 2, Ujčík Kravany – Sp. Vlachy 4:1 (2:1), G: J. Husár 2, Tkáč – Horváth, Helcmanovce – Ľubica 1:6 (0:5), G: Ľ. Maliňák – Buc, Ďurán 2, Sova, Cehula, Pokrivčák.

1. Poprad B    11    10    0    1    50:14    30
2. Ľubica    11    8    1    2    37:14    25
3. Hranovnica    11    8    0    3    33:15    24
4. Levoča    11    6    2    3    29:20    20
5. Harichovce    11    6    2    3    32:24    20
6. Sp. Belá    11    6    1    4    27:20    19
7. Nálepkovo    11    5    1    5    24:17    16
8. V. Lomnica    11    5    1    5    34:30    16
9. Prakovce    11    5    1    5    23:19    16
10. Kravany    11    3    2    6    19:36    11
11. Kluknava    11    3    1    7    17:34    10
12. Sp. Vlachy    11    2    1    8    8:35    7
13. Smižany    11    2    0    9    12:36    6
14. Helcmanovce    11    0    3    8    13:44    3

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Spišské derby so všetkým, čo k nemu patrí

Vihorlatsko-dukelská

Hencovce – Seč. Polianka 4:0 (2:0), G: O. Venceľ, Maľár, Tomáš, Valčo, Stakčín – Jasenov 0:3 (0:0), G: Veselovskyy 2, Marinič (vl.), Kochanovce/Brekov – N. Hrušov 4:2 (3:0), G: Ľ. Šimai, Mati, Mišenčík, P. Šimai – Hoľan, Babjak, ČK: Kulman (po 2 ŽK, domáci), Bystré – Soľ 2:4 (1:2), G: E. Glod, Argay – Ladomerský 2, Uličný, Galík (vl.), Sedliská – Sačurov 3:4 (1:3), G: Rusnačko, Vasiľov, Kertis – Hehedosh 3, Štuň, ČK: Štuň (po 2 ŽK, hostia), Kamenica n/C – Ulič 3:1 (1:1), G: Čabák, Karnaj, Vasilko – Šugár (vl.), ČK: Korkorec (po 2 ŽK, hostia), Kireš (hostia), Čokina (hostia).

1. Soľ    11    10    1    0    30:7    31
2. Jasenov    11    10    0    1    36:16    30
3. Kamenica n/C    10    6    2    2    17:11    20
4. Hencovce    10    5    4    1    23:9    19
5. Ptičie    10    5    1    4    12:14    16
6. Kochanovce/Brekov    10    5    0    5    18:15    15
7. N. Hrušov    10    4    2    4    23:17    14
8. Stakčín    10    3    3    4    14:19    12
9. Seč. Polianka    10    3    1    6    10:21    10
10. Ulič    10    2    2    6    13:26    8
11. Sačurov    10    2    0    8    15:22    6
12. Bystré    10    1    1    8    9:21    4
13. Sedliská    10    1    1    8    11:33    4
14. Čierne n/T (odst.)    0    0    0    0    0:0    0

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever, 14. kolo, 22. 10. o 14.00 hod.: Humenné – Štrba, Zámutov – Pakostov, 23. 10. o 14.00 hod.: Radvaň n/L – Sp. Podhradie, Šar. Michaľany – Fintice, Záhradné – V. Tatry, Ľubotice – Raslavice, Dl. Klčovo – Medzilaborce.

Juh, 14. kolo, 22. 10. o 14.00 hod.: Strážske – V. Kapušany, 23. 10. o 14.00 hod.: V. Folkmar – Sobrance, Čaňa – Rožňava, Parchovany – Hrabušice, Kalša – Geča, Medzev – Mária Huta, Krompachy – Rudňany.

V. liga

Košicko-gemerská

12. kolo, 23. 10. o 14.00 hod.: Perín – Koš. N. Ves, Sokoľany – Kokšov Bakša, Slávia TU Košice – Turňa n/B, Gem. Hôrka – Kechnec, Poproč – Dobšiná, Ťahanovce – Malá Ida, Čečejovce – Veľká Ida.

Zemplínska

12. kolo, 23. 10. o 14.00 hod.: Cejkov – Nacina Ves, Čierna n/T – Kr. Chlmec, Lastomír – Trakany, Petrovce n/L – Močarany, Vinné – Čičarovce, Streda n/B – Borša, Michaľany – Topoľany.

Vihorlatsko-dukelská

12. kolo, 23. 10. o 14.00 hod.: Ulič – Sedliská, Seč. Polianka – Sačurov, Ptičie – Kamenica n/C, Niž. Hrušov – Stakčín, Jasenov – Bystré, Hencovce – Kochanovce/Brekov.

Šarišská

12. kolo, 23. 10. o 14.00 hod.: Malý Šariš – Koprivnica, Demjata – Ražňany, Veľký Šariš – St. Ľubovňa, Gerlachov – Šiba, Dlhá Lúka – Župčany, Kendice – Čirč, Dubinné – Gaboltov.

Podtatranská

12. kolo, 22. 10. o 17.00 hod.: Sp. Belá – Prakovce, 23. 10. o 10.30 hod.: Poprad B – Kravany, o 14.00 hod.: Harichovce – Levoča, V. Lomnica – Smižany, Nálepkovo – Hranovnica, Kluknava – Ľubica, Sp. Vlachy – Helcmanovce.

Neprehliadnite tiež

Gaj, Polaček a Gibóda idú po sebe aj cez políciu. Tá začala stíhania

V súbojoch známych košických politikov sa pritvrdzuje.

Súťaž

Máme pre vás poklad na zaujímavom mieste

Súťažte s Korzárom o zlatú tehličku a ďalšie skvelé ceny.

Érsek sklamal Trnku, na tunel pod Soroškou nie sú peniaze

Košický župan sa stretol s ministrom dopravy. Odchádzal sklamaný.

V Prešove kúpu parkovísk od EEI stopli

Kontrolór upozornil na vysokú cenu. Mestská rada žiada ďalší znalecký posudok.

Ako Korzár oslavoval svoju dvadsiatku? Pozrite si videonávratku

Čo všetko zaželali nášmu denníku známe osobnosti?

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Minister, ktorý robí zmeny a potom ich koriguje. Tomáš Drucker

Napriek istému sklamaniu nemálo odborníkov vraví, že Drucker by mohol byť najlepším ministrom zdravotníctva, akého Smer doteraz postavil.

KOMENTÁRE

Drucker je v polčase. Prečo má šancu vydržať ďalej

Kasting na nového ministra zdravotníctva sa tentoraz zrejme neuskutoční.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove
  2. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  3. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  4. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  5. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  6. Slovanet spustil LTE internet aj na juhu Tokaja
  7. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk
  8. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME
  9. Slovanet spustil LTE internet aj v okolí Prešova
  10. Košickí športovci „pustili žilou“
  1. Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove
  2. Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?
  3. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche
  4. Príbeh tradičného družstva - príbeh Alojza Kračinovského
  5. Parfum podľa zverokruhu. Zvoľte tú správnu vôňu
  6. Fascinuje ma nadšenie mladých ľudí, s akým hltajú nové trendy
  7. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?
  8. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom
  9. Chute a vône kórejskej kuchyne priamo v METRO
  10. Adient je tretí najlepší zamestnávateľ
  1. 16 tipov na poznávacie zájazdy so slovenským sprievodcom 24 467
  2. Mio MiVue 733 WiFi - snadno přeneste záznam autokamery do mobilu 14 065
  3. Dobrú chuť: príloha o dobrom jedle a varení v denníku SME 10 155
  4. Tatra banka spustila najmodernejší internet banking pre firmy 6 909
  5. Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche 5 886
  6. Počet predplatiteľov SME.sk dosiahol ďalší rekord 5 693
  7. Hektická Moskva, ktorá nikdy nespí 5 043
  8. Hľadá sa: Vzťah z rozumu. Darujte na Valentína predplatné SME.sk 4 765
  9. Máte hypotéku a chcete lepšie spávať? 4 144
  10. Košickí športovci „pustili žilou“ 2 440

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop