Korzár logo Korzár
Štvrtok, 21. september, 2017 | Meniny má Matúš

IV. a V. futbalová liga: Hrali sa ďalšie zápasy

Ako sa darilo celkom z vášho regiónu?

Ilustračné.(Zdroj: archív)

IV. liga

Sever

Zámutov – D. Klčovo 0:1 (0:0), G: Hajduk, Humenné – Pakostov 2:0 (0:0), G: Cigán, Andrejko, Záhradné – Fintice 4:1 (0:1), G: Kondžura, Straka, Luterančík, Čekan – Horoščák, ČK: Horoščák (po 2 ŽK, hostia), Juhás (hostia), V. Tatry – Kračúnovce 0:1 (0:1), G: Nazarej, Štrba – Sp. Podhradie 0:5 (0:1), G: Kacvinský, Sýkora, Mirossay 2, Ferenc, Šar. Michaľany – Medzilaborce 1:0 (0:0), G: Jačišin, Radvaň n/L – Raslavice 0:3 (0:2), G: Kamenčík 2, Kozák.

Tabuľka

1. Záhradné    9    7    1    1    25:10    22
2. Šar. Michaľany    9    6    2    1    26:7    20
3. Raslavice    10    5    4    1    21:8    19
4. D. Klčovo    9    5    2    2    17:10    17
5. Kračúnovce    10    5    2    3    13:11    17
6. Sp. Podhradie    10    4    3    3    13:9    15
7. Pakostov    10    5    0    5    19:16    15
8. Ľubotice    9    4    2    3    17:18    14
9. Humenné    9    3    3    3    16:11    12
10. Radvaň n/L    9    3    2    4    15:13    11
11. Medzilaborce    10    2    5    3    15:15    11
12. Fintice    9    2    3    4    7:15    9
13. Zámutov    9    2    1    6    6:19    7
14. V. Tatry    9    0    3    6    4:30    3
15. Štrba    9    0    1    8    3:25    1
16. V. Mirošov (odst.)    0    0    0    0    0:0    0

Juh

Krh. Podhradie – Maria Huta 1:1 (0:0), G: Kuzma – Hudák, Hrabušice – Rudňany 3:1 (1:0), G: Oravec 2, Kovalčík – Bdžoch, V. Folkmar – Čaňa 1:4 (1:3), G: Škyrta – Török, Steininger 2, Peťovský, Medzev – V. Kapušany 5:1 (3:1), G: Majoroš, Szalka, Hanzuš, Varga, M. Čierny – Ballók, Krompachy – Strážske 3:0 (2:0), G: Jochman, Hagara, Uhrín, Kalša – Rožňava 1:0 (0:0), G: Krakovský (z 11 m), Parchovany – Geča 73 0:3 (0:0), G: Papcún, Hutter, Pach, ČK: Kopas.

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Krásnohorské Podhradie doma vybojovalo cenný bod

Tabuľka

1. Krompachy    9    7    2    0    23:3    23
2. Rožňava    9    6    2    1    24:8    20
3. Kalša    9    6    1    2    25:9    19
4. Medzev    9    5    3    1    26:9    18
5. Maria Huta    10    5    3    2    20:10    18
6. Čaňa    9    6    0    3    23:17    18
7. Sobrance    8    5    2    1    25:5    17
8. Geča 73    9    5    0    4    21:10    15
9. Hrabušice    10    3    2    5    15:18    11
10. Rudňany    10    3    2    5    17:23    11
11. Strážske    9    3    1    5    11:20    10
12. V. Folkmar    9    2    3    4    18:23    9
13. Krh. Podhradie    10    1    1    8    11:32    4
14. V. Kapušany    9    1    0    8    8:33    3
15. Parchovany    9    0    0    9    1:48    0
16. Moldava n/B (odst.)    0    0    0    0    0:0    -12

V. liga

Košicko-gemerská

Gem. Hôrka – Kokšov – Bakša 3:0 (1:0), G: Betík, Bodnár 2, Turňa n/B – M. Ida 2:2 (1:0), G: Kónya 2 – Šofranek, Dimun, V. Ida – Kechnec 2:2 (1:1), G: Žiga (z 11 m), Sivák – Kover, Rebej (z 11 m), Sokoľany – Poproč 6:0 (4:0), G: D. Varga 2, Lukáč 2, Brunovský, Krakovský, Perín – Dobšiná 2:2 (0:1), G: Jarušinský, Lochman – Hrabčák (vl), Gotthardt, Ťahanovce – Čečejovce 0:2 (0:1), G: O. Juhás, Ličák, ČK: Babeľa (po 2 ŽK, domáci), TU Košice – Koš. N. Ves 0:1 (0:1), G: Papaj.

Tabuľka

1. Sokoľany    8    8    0    0    31:4    24
2. Poproč    8    4    3    1    23:13    15
3. M. Ida    8    4    3    1    22:10    15
4.Kechnec    8    4    3    1    16:10    15
5. Gem.Hôrka    8    3    3    2    10:9    12
6. Dobšiná    8    3    3    2    17:18    12
7. Čečejovce    8    3    3    2    9:10    12
8. Koš. N. Ves    8    3    1    4    10:17    10
9. Ťahanovce    8    3    0    5    13:22    9
10. Perín    8    2    2    4    13:18    8
11. V. Ida    8    2    1    5    13:18    7
12. Turňa n/B    8    1    3    4    13:23    6
13. Kokšov – Bakša    8    2    0    6    10:21    6
14. TU Košice    8    1    1    6    10:17    4

Zemplínska

Topoľany – Kr. Chlmec 9:1 (5:1), G: Kiš 3 (prvý z 11 m), Michaliv 3, Lӧrinc 2, T. Duška – Husovský, Streda n/B – Nacina Ves 0:2 (0:2), G: D. Šipoš, Hajduško, Michaľany – Močarany 1:1 (0:0), G: Kučera – Sninský, Borša – Trakany 6:1 (2:0), G: Balogh 2, Ruščančin 2 (prvý z 11 m), M. Nagy, Berta – Papp, Čierna n/T – Vinné 3:0 (2:0), G: Jáger, Szucs, Hami, Cejkov – Čičarovce 3:1 (2:0), G: Balint, Blanár, Michalko – Nagy, Lastomír – Petrovce n/L 0:1 (0:0), G: Čižmár.

Tabuľka

1.Cejkov    8    8    0    0    28:5    24
2. Topoľany    8    7    1    0    31:4    22
3. Nacina Ves    8    5    1    2    17:10    16
4. Čičarovce    8    4    1    3    17:13    13
5. Petrovce n/L    8    4    1    3    18:13    13
6. Močarany    8    4    1    3    15:16    13
7. Streda n/B    8    4    1    3    12:14    13
8. Borša    8    2    3    3    19:18    9
9. Michaľany    8    2    3    3    13:22    9
10. Kr. Chlmec    8    3    0    5    12:21    9
11. Čierna n/T    8    2    2    4    9:12    8
12. Lastomír    8    2    1    5    7:10    7
13. Vinné    8    1    1    6    9:21    4
14. Trakany    8    0    0    8    4:32    0

Šarišská

Gaboltov – St. Ľubovňa 4:0 (0:0), G: R. Javorský, Mikula, P. Javorský 2, Gerlachov – M. Šariš 4:0 (2:0), G: Stachura 3. Gerčák, D. Lúka – Koprivnica 1:0 (1:0), G: Matúš Vilček, V. Šariš – Demjata 2:0 (1:0), G: Hanudeľ, Špak, Čirč – Šiba 4:0 (2:0), G: Miko 2, Čerkala 2, Dubinné – Župčany 1:1 (0:1), G: Tkačik (z 11 m) – Ondria, Kendice – Ražňany 2:2 (0:0), G: Barej, Janočko – Bilý 2.

Tabuľka

1. Gerlachov    8    6    1    1    29:5    19
2. D. Lúka    8    6    1    1    14:5    19
3. V. Šariš    8    6    0    2    18:8    18
4. Čirč    8    5    2    1    20:10    17
5. M. Šariš    8    5    0    3    16:16    15
6.Ražňany    8    4    1    3    16:17    13
7. Dubinné    8    3    2    3    13:18    11
8. Župčany    8    3    1    4    13:10    10
9. Demjata    8    3    1    4    10:10    10
10. Koprivnica    8    2    2    4    10:17    8
11. St. Ľubovňa    8    2    1    5    13:18    7
12. Šiba    8    2    0    6    7:22    6
13. Gaboltov    8    1    1    6    11:15    4
14. Kendice    8    0    3    5    7:26    3

Podtatranská

Sp. Belá – V. Lomnica 4:2 (2:0), G: Dunka 2, Bednár, Barnáš – Beller 2, Poprad B – Hranovnica 4:2 (2:0), G: Mičko 2, Lipták, Šuľa – Maťaš, Diabelko, Helcmanovce – Levoča 3:3 (1:2), G: Maliňák (z 11 m), Gallo, Pisko – Maliňák (vl.), Kašper, Vojtuš, ČK: Kohut (domáci) – ČK: Janečka (hostia), Kluknava – Kravany 6:1 (3:0), G: Belej 4, Varga, Ivančo (z 11 m) – Pavličko, ČK: Hudáč (po 2 ŽK, hostia), Harichovce – Nálepkovo 3:2 (1:1), G: Klein, Pukluš (z 11 m), Antal (vl.) – Munnich, Ondrejka, Sp. Vlachy – Smižany 2:1 (1:0), G: Suchý (z 11 m), Šefčík – Gajdoš (z 11 m), ČK: Labaš (po 2 ŽK, domáci), Ľubica – Prakovce 1:0 (1:0), G: Pokrivčák.

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Gólová prestrelka v derby pre Beľanov

Tabuľka

1. Poprad B    8    8    0    0    38:11    24
2. Levoča    8    5    2    1    25:10    17
3. Sp. Belá    8    5    1    2    24:13    16
4. Ľubica    8    5    1    2    17:11    16
5. Hranovnica    8    5    0    3    24:13    15
6. Harichovce    8    4    2    2    25:17    14
7. Prakovce    8    4    1    3    15:11    13    
8. Nálepkovo    8    3    1    4    16:15    10
9. V. Lomnica    8    3    1    4    21:24    10
10. Kluknava    8    2    1    5    12:19    7
11. Kravany    8    2    1    5    13:22    7
12. Sp. Vlachy    8    2    1    5    7:24    7
13. Smižany    8    1    0    7    6:30    3
14. Helcmanovce    8    0    2    6    9:32    2

Vihorlatsko-dukelská

Ulič – Stakčín 1:1 (0:0), G: Hromadka – Kira, Sačurov – Bystré 5:1 (2:0), G: Štuň, Karchňák, Tabaka, Gajdoščík, Kočiš – Glod, Seč. Polianka – Kamenica n/C 2:0 (0:0), G: Bandoľa, Turták, Ptičie – Kochanovce/Brekov 3:1 (1:0), G: Kolník, Patarák, Karas – Mišenčík, Soľ – Hencovce 0:0 (0:0), Bez gólov, Jasenov – Nižný Hrušov 4:3 (1:1), G: Šamo (z 11 m), Slovenskyi, Lazúr, Harakaľ – Janok, Palko, Horský.

Tabuľka

1. Soľ    8    7    1    0    22:5    22
2. Jasenov    8    7    0    1    27:13    21
3.Hencovce    7    4    3    0    17:5    15
4. Ptičie    8    4    1    3    11:12    13
5. Kochanovce/Brekov    7    4    0    3    12:9    12
6. Kamenica n/C    7    3    2    2    7:10    11
7. N. Hrušov    7    3    1    3    17:12    10
8. Stakčín    7    2    3    2    12:13    9
9. Seč. Polianka    7    2    1    4    7:14    7
10. Ulič    8    1    2    5    10:23    5
11. Bystré    7    1    1    5    7:14    4
12. Sedliská    7    1    1    5    8:21    4
13. Sačurov    8    1    0    7    11:17    3
14. Čierne n/T (odst.)    0    0    0    0    0:0    0

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga

Sever, 11. kolo, 2. 10. o 14.30 hod.: Fintice – Štrba, Kračúnovce – Humenné, Sp. Podhradie – V. Tatry, Dl. Klčovo – Záhradné, Ľubotice – Zámutov, Pakostov – Šar. Michaľany, Medzilaborce – Radvaň n/L.

Juh, 11. kolo, 1. 10. o 14.30 hod.: Rožňava – Medzev, Sobrance – Kalša, Strážske – V. Folkmar, Mária Huta – Hrabušice, 2. 10. o 10.45 hod.: Geča – Krs. Podhradie, o 14.30 hod.: V. Kapušany – Krompachy, Čaňa – Parchovany.

V. liga

Košicko-gemerská

9. kolo, 2. 10. o 14.30 hod.: Koš. N. Ves – Gem. Hôrka, Kokšov Bakša – Turňa n/B, Dobšiná – Sokoľany, Poproč – Ťahanovce, Malá Ida – Kechnec, Veľká Ida – Perín, Čečejovce – Slávia TU Košice.

Zemplínska

9. kolo, 2. 10. o 14.30 hod.: Petrovce n/L – Streda n/B, Čičarovce – Čierna n/T, Vinné – Lastomír, Trakany – Michaľany, Močarany – Cejkov, Nacina Ves – Topoľany, Kr. Chlmec – Borša.

Vihorlatsko-dukelská

9. kolo, 2. 10. o 14.30 hod.: Kamenica n/C – Sedliská, Niž. Hrušov – Seč. Polianka, Hencovce – Jasenov, Kochanovce/Brekov – Soľ, Stakčín – Ptičie, Bystré – Ulič.

Šarišská

9. kolo, 2. 10. o 14.30 hod.: Koprivnica – Gerlachov, Malý Šariš – Veľký Šariš, St. Ľubovňa – Kendice, Ražňany – Dlhá Lúka, Demjata – Dubinné, Šiba – Gaboltov, Župčany – Čirč.

Podtatranská

9. kolo, 1. 10. o 14.30 hod.: Prakovce – Sp. Vlachy, 2. 10. o 14.30 hod.: Hranovnica – Harichovce, Nálepkovo – Sp. Belá, V. Lomnica – Kluknava, Kravany – Helcmanovce, Levoča – Ľubica, Smižany – Poprad B.

Téma: Futbal


Pozrite si tiež články z hlavnej témy Futbal  na sport.sme.sk
Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne, Liga majstrov 2017/2018, Futbal

Neprehliadnite tiež

Na východe a severe Slovenska hrozia výdatné zrážky

Čaká nás chladné a veterné počasie. Na vrcholoch Tatier môže aj nasnežiť.

Zdieľané bicykle: Pobijú sa železničiari, provider a reklamka

O systém verejného zdieľania bicyklov v Košiciach je medzi firmami záujem.

Hlavné správy zo Sme.sk

TECH

Geológ: Ochladili Zem a vyhubili ľudí. Našu planétu čaká supererupcia

Výbuch supervulkánu by bol aj dnes katastrofický, hovorí geochronológ Martin Danišík, ktorý publikoval v prestížnom vedeckom časopise.

BLOG INEKO

Máme priveľa magistrov a inžinierov, dlho študujeme a neodmeňujeme úspech

Rozdiely vo vzdelávaní medzi Slovenskom a krajinami OECD.

KOMENTÁRE

Nerobme z Kisku dobrého anjela, ide o princíp

To, čo sa urobilo v prípade prezidenta, očakávame aj pri vládnych kauzách.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Kedy sa refinancovanie oplatí?
  2. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
  3. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  4. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  5. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
  6. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci
  7. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty?
  8. ENGIE Services odovzdala do prevádzky novú kotolňu v Košiciach
  9. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty
  10. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande
  1. Novinka v realitnom biznise! Zatiaľ dostupné len v Grand Koliba
  2. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj?
  3. FemFest 2017 ponúkne beh na opätkoch i koncert známej speváčky
  4. Slávnostná imatrikulácia SvF STU v Bratislave
  5. Unverzita vyTVORená nápadmi študentov!
  6. Slovenské mestá môžu využiť eurofondy na zelené strechy
  7. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať
  8. Program obnovy chodníkov v Starom Meste schválený
  9. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  10. Stavebná fakulta STU získala certifikát EUR-ACE
  1. 3 mýty, ktorým ste možno uverili. Ale ako je to naozaj? 8 669
  2. Poistenci VšZP už nebudú platiť 17 centov v lekárňach za recepty 6 303
  3. Plug-in, hybrid alebo elektromobil? Poradíme, ako správne vybrať 4 018
  4. Trenčania to chcú mať všade blízko. Kde kupujú byty? 3 209
  5. Lokalita pod Kolibou výrazne mení svoju tvár 2 682
  6. Exotické destinácie s priamym letom z Viedne 2 022
  7. Kedy sa refinancovanie oplatí? 1 828
  8. Bývajte v budove, po ktorej sa prechádzal Schöne Náci 1 819
  9. Potraviny typické pre váš región nájdete už aj v Kauflande 1 379
  10. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished! 1 283

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop