Korzár logo Korzár
Utorok, 21. november, 2017 | Meniny má Elvíra
Pridajte si svoje mesto

IV. a V. liga: Šarišské Michaľany a Sobrance nadeľovali

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. futbalovej ligy.

Ilustračné.(Zdroj: archív)

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. futbalovej ligy. Niekde došlo k výmene na čele tabuľky, inde na jej chvoste.

Najvyššie víťazstvo zaznamenali Šarišské Michaľany, ktoré sa pohrali s Ľuboticami. Nadelili im osmičku.

IV. liga

Sever

Humenné – Raslavice 2:2 (1:1), G: Kovach, Janík (vl.) – Kozák, J. Tomáško, Záhradné – Sp. Podhradie 3:0 (1:0), G: Straka, Pavuk, Ivanič, Fintice – Kračúnovce 1:1 (0:1), G: Lacko – M. Mihok, Štrba – Pakostov 1:2 (0:1), G: Timura – J. Fedorko 2, V. Tatry – Medzilaborce 1:1 (0:1), G: Bača – Potoma, Šar. Michaľany – Ľubotice 8:1 (4:0), G: Olejár 2, E. Kapraľ 2, Jačišin 2, Kovalčík, Michniewicz (vl.) – Oriňák, Radvaň n/L – D. Klčovo 1:2 (1:0), G: Horvat – Shushpanov, Kudláč (vl.).

1. Šar. Michaľany    7    5    2    0    24:4    17
2. Záhradné    7    5    1    1    19:9    16
3. Raslavice    8    3    4    1    15:7    13
4. Pakostov    8    4    0    4    14:14    12
5. Radvaň n/l    6    3    2    1    12:4    11
6. D. Klčovo    7    3    2    2    14:9    11
7. Ľubotice    8    3    2    3    13:16    11
8. Kračúnovce    8    3    2    3    7:11    11
9. Medzilaborce    8    2    4    2    14:13    10
10. Sp. Podhradie    8    2    3    3    7:9    9
11. Fintice    7    2    3    2    6:10    9
12. Humenné    7    2    2    3    13:10    8
13. Zámutov    7    2    1    4    6:16    7
14. V. Tatry    7    0    3    4    4:24    3
15. Štrba    7    0    1    6    3:15    1
16. V. Mirošov (odst.)    0    0    0    0    0:0    0

Juh

Krh. Podhradie – Sobrance 1:5 (0:4), G: Almáši (z 11 m) – Bandurovych 2, Pyniasko, Kostič, Legemza, Hrabušice – Rožňava 1:1 (1:1), G: Kukura – Figúr, Medzev – Čaňa 4:2 (0:0), G: Horňák 3, Bodenlos – Tӧrӧk, Steininger, Kalša – Strážske 3:1 (0:1), G: Horňák, Krakovský ( z 11 m), Timura – Rusyn, Krompachy – V. Folkmar 1:1 (0:1), G: Rychnavský – Belej, Geča – Rudňany 4:0 (2:0), G: Tӧrӧk, Hoščuk, Buzoga, Pach, Parchovany – Maria Huta 0:1 (0:0), G: Kis.

1. Krompachy    8    6    2    0    25:2    20
2. Rožňava    8    6    2    0    24:7    20
3. Čaňa    8    6    0    2    21:14    18
4. Kalša    8    5    1    2    25:9    16
5. Medzev    8    4    3    1    20:9    15
6. Sobrance    7    4    2    1    21:5    14
7. Maria Huta    8    4    2    2    17:9    14
8. Strážske    8    4    1    3    22:15    13
9. Geča 73    7    4    0    3    18:8    12
10. V. Folkmar    8    2    3    3    16:18    9
11. Hrabušice    8    2    2    4    12:13    8
12. Rudňany    8    2    2    4    9:19    8
13. Krh. Podhradie    8    1    0    7    9:24    3
14. V. Kapušany    7    1    0    6    6:24    3
15. Parchovany    8    0    0    8    0:45    0
16. Moldava n/B    7    1    0    6    8:32    -3

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Vyhodia ich zo súťaže, alebo zaplatia pokutu?

V. liga

Košicko-gemerská

Gem. Hôrka – V. Ida 1:0 (1:0), G: Bodnár, ČK: Teixeira a Silva (po 2 ŽK, hostia), Koš. N. Ves – M. Ida 2:1 (2:1), G: Bujnovský, Jurek – Grác, Sokoľany – Ťahanovce 4:0 (2:0), G: Miškovič 2, Lukáč, D. Varga, Turňa n/B – Dobšiná 2:2 (0:2), G: Ribár, Svajko – M. Gelda, Greško, Perín – Čečejovce 4:1 (2:1), G: Šingovszki, Margitan, P. Vinter, Plichta – Fazekaš, TU Košice – Kokšov-Bakša 2:1 (1:0), G: Ľ. Hlivák, Brestovský – I. Stoľar, Poproč – Kechnec – zápas odložený na 15.9.2016.

1. Sokoľany    6    6    0    0    23:4    18
2. M. Ida    6    4    1    1    19:7    13
3. Poproč    5    3    2    0    18:5    11
4. Dobšiná    6    3    2    1    13:11    11
5. Kechnec    5    3    1    1    7:4    10
6. Čečejovce    6    2    3    1    7:8    9
7. Gem. Hôrka    6    2    2    2    6:8    8
8. Perín    6    2    1    3    11:13    7
9. Koš. N. Ves    6    2    1    3    9:16    7
10. Ťahanovce    6    2    0    4    10:18    6
11. Turňa n/B    6    1    2    3    10:17    5
12. TU Košice    6    1    1    4    8:13    4
13. V. Ida    6    1    0    5    7:15    3
14. Kokšov – Bakša    6    1    0    5    9:18    3

Zemplínska

Topoľany – Močarany 4:0 (0:0), G: Duška 2, Hajduk, ČK: Gros (po 2 ŽK, hostia), Poprik (hostia), Streda n/B – Kr. Chlmec 2:1 (1:0), G: Cabovský 2 (oba z 11 m) – T. Batta, Nacina Ves – Trakany 5:1 (3:0), G: Gaľo, D. Šipoš 2, J. Šipoš, Pavelko – Bálint, Čierna n/T – Lastomír 0:1 (0:0), G: Dzurjovčín, Michaľany – Vinné 5:2 (2:1), G: Haluška 2, Petrus, Čižmár, Kučera – Pešta, Andrejco, Cejkov – Petrovce n/L 2:1 (1:0), G: Dolgoš, V. Kročko – Tkáč.

1. Cejkov    6    6    0    0    24:4    18
2. Topoľany    6    5    1    0    18:3    16
3. Nacina Ves    6    4    1    1    15:6    13
4. Streda n/B    6    3    1    2    10:11    10
5. Čičarovce    5    3    0    2    11:8    9
6. Močarany    6    3    0    3    11:13    9
7. Michaľany    6    2    2    2    12:18    8
8. Petrovce n/L    6    2    1    3    15:12    7
9. Kr. Chlmec    6    2    0    4    7:12    6
10. Borša    5    1    2    2    9:12    5
11. Čierna n/B    5    1    2    2    5:9    5
12. Lastomír    5    1    1    3    5:7    4
13. Vinné    6    1    1    4    9:17    4
14. Trakany    6    0    0    6    3:22    0

Šarišská

Gaboltov – Koprivnica 1:2 (0:1), G: R. Javorský – Pavluv 2, Kendice – M. Šariš 1:3 (1:2), G: Barej – Vargovič 2, Marcinko, D. Lúka – Demjata 2:0 (2:0), G: M. Jurčišin, Matúš Vilček, ČK: Luterančík (po 2 ŽK, hostia), Čirč – Ražňany 4:2 (1:0), G: Grajzinger, Čerkala, Miko, Jacko – Kovaľ, Bilý, ČK: Durilla (po 2 ŽK, hostia), Gerlachov – V. Šariš 2:0 (1:0), G: Koscelnik (z 11 m), StachuraDubinné – Šiba 1:0 (1:0), G: Tkačik, Župčany – St. Ľubovňa 4:1 (1:1)G: Daniel Petruška, Bálint, Kravec, Dávid Petruška – Štefánik.

1. Gerlachov    6    5    1    0    25:4    16
2. M. Šariš    6    5    0    1    14:8    15
3. D. Lúka    6    4    1    1    9:3    13
4. V. Šariš    6    4    0    2    13:7    12
5. Čirč    6    3    2    1    15:0    11
6. Dubinné    6    3    1    2    11:14    10
7. Župčany    6    3    0    3    12:8    9
8. Ražňany    6    3    0    3    12:14    9
9. Demjata    6    2    1    3    9:8    7
10. St. Ľubovňa    6    2    1    3    13:13    7
11. Koprivnica    6    2    1    3    9:15    7
12. Šiba    6    1    0    5    6:18    3
13. Gaboltov    6    0    1    5    6:13    1
14. Kendice    6    0    1    5    4:23    1

Podtatranská

Poprad B – V. Lomnica 6:1 (2:1), G: Daško, Ondruš, Mičko, Pitoňák (z 11 m), Bednarčík, Konečný – Baláž, Helcmanovce – Smižany 1:2 (1:1), G: Gotsch – Schmidt, Dlugoš, Ľubica – Hranovnica 1:0 (1:0), G: Sova, Kluknava – Levoča 0:4 (0:0), G: Janečka, Kotrady, Vojtuš, Kramarčík, Kravany – Prakovce 2:2 (1:2), G: Tkáč (z 11 m), Vernarec – Chovan, Slovinský, ČK: Mihalik (po 2 ŽK, hostia), Harichovce – Sp. Belá 2:2 (0:1), G: D. Klein, P. Pukluš – Urban (vl.), Džadoň, Sp. Vlachy – Nálepkovo 0:4 (0:2), G: J. Gál, Ondrejka, Munnich, Žonda.

1. Poprad B    6    6    0    0    28:7    18
2. Levoča    6    4    1    1    17:6    13
3. Harichovce    6    3    2    1    19:11    11
4. Nálepkovo    6    3    1    2    12:6    10
5. Prakovce    6    3    1    2    12:9    10
6. Sp. Belá    6    3    1    2    13:11    10
7. Ľubica    6    3    1    2    12:11    10
8. Hranovnica    5    3    0    2    16:7    9
9. Kravany    5    2    1    2    10:9    7
10. V. Lomnica    6    2    1    3    15:17    7
11. Kluknava    6    1    1    4    6:11    4
12. Sp. Vlachy    6    1    1    4    4:19    4
13. Smižany    6    1    0    5    5:24    3
14. Helcmanovce    6    0    1    5    5:26    1

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Koniec jednej etapy u Vlašanov

Vihorlatsko-dukelská

Kamenica n/C – Bystré 1:0 (0:0), G: S. Karnaj, Ptičie – N. Hrušov 3:1 (0:1), G: Cigán, Karas, Kohút – Palko, Ulič – Hencovce 1:6 (0:2), G: Sidor (z 11 m), G: Homoľa 2, O. Venceľ, Leškanič 3, Sačurov – Kochanovce/Brekov 1:3 (0:0), G: Štuň – Kulman, Ľ. Šimai, Dzurovčin, Sedliská – Stakčín 1:1 (0:0), G: Gaži – Štofík (z 11 m), Soľ – Jasenov 3:1 (1:1), G: Matúš Sakala, Ladomerský, Matta – Slovenskyi.

1. Soľ    6    6    0    0    20:4    18
2. Jasenov    6    5    0    1    18:9    15
3. Hencovce    5    3    2    0    15:5    11
4. Kamenica n/C    6    3    2    1    7:8    11
5. N. Hrušov    5    3    1    1    13:6    10
6. Ptičie    6    3    1    2    8:7    10
7. Kochanovce/Brekov    5    3    0    2    9:6    9
8. Stakčín    5    1    2    2    9:11    5
9. Seč. Polianka    5    1    1    3    4:9    4
10. Ulič    6    1    1    4    9:20    4
11. Sedliská    6    1    1    4    7:19    4
12. Bystré    5    0    1    4    4:8    1
13. Čierne n/T (odst.)    0    0    0    0    0:0    0
14. Sačurov    6    0    0    6    5:14    0

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga
Sever, 9. kolo, 17. 9. o 15.00 hod.: Zámutov – Záhradné, 18. 9. o 15.00 hod.: Kračúnovce – Štrba, Pakostov – V. Tatry, Sp. Podhradie – Fintice, Ľubotice – Radvaň n/L, Raslavice – Šar. Michaľany, Medzilaborce – Humenné.

Juh, 9. kolo, 17. 9. o 15.00 hod.: Strážske – Medzev, Rožňava – Moldava n/B, Mária Huta – Geča, Sobrance – Hrabušice, Rudňany – Krs. Podhradie, 18. 9. o 15.00 hod.: Čaňa – Krompachy, V. Kapušany – Kalša, V. Folkmar – Parchovany.

V. liga

Košicko-gemerská
7. kolo, 18. 9. o 15.00 hod.: Dobšiná – Kechnec, V. Ida – Turňa n/B, Malá Ida – Gem. Hôrka, Kokšov Bakša – Koš. N. Ves, Ťahanovce – Slávia TU Košice, Čečejovce – Sokoľany, Poproč – Perín.

Zemplínska
7. kolo, 17. 9. o 15.30 hod.: Kr. Chlmec – Nacina Ves, 18. 9. o 15.00 hod.: Trakany – Topoľany, Lastomír – Streda n/B, Čičarovce – Michaľany, Močarany – Borša, Petrovce n/L – Čierna n/T, Vinné – Cejkov.

Vihorlatsko-dukelská
7. kolo, 18. 9. o 15.00 hod.: Bystré – Sedliská, Stakčín – Sačurov, Kochanovce – Ulič, Hencovce – Ptičie, Niž. Hrušov – Soľ, Jasenov – Seč. Polianka.

Šarišská
7. kolo, 18. 9. o 15.00 hod.: Demjata – Gerlachov, Malý Šariš – Dlhá Lúka, Veľký Šariš – Dubinné, Ražňany – Gaboltov, Koprivnica – Kendice, Šiba – Župčany, St. Ľubovňa – Čirč.

Podtatranská
7. kolo, 17. 9. o 15.00 hod.: Prakovce – Helcmanovce, o 17.00 hod.: Sp. Belá – Kluknava, 18. 9. o 15.00 hod.: Levoča – Kravany, Hranovnica – Sp. Vlachy, Smižany – Ľubica, V. Lomnica – Harichovce, Nálepkovo – Poprad B.

Téma: Futbal


Článok je zaradený aj do ďalších tém Futbal v Trenčíne, Liga majstrov 2017/2018, Futbal

Neprehliadnite tiež

Okradnúť U. S. Steel pomohol zamestnanec bezpečnostnej služby

V decembri 2009 zmizli z oceliarní medené výfučne za desaťtisíce eur.

Rozhovor

Albert Rusnák: Odchod do Ameriky bol stopercentne správny

Reprezentačný futbalista má za sebou prelomový rok.

Komentár Petra Schutza

Berme vážne OĽANO

Matovič je isteže Matovič, ale premiér je, samozrejme, čisto politická, nie odborná funkcia.

Hlavné správy zo Sme.sk

EKONOMIKA

Štátna firma ukázala, ako by sa dalo obísť zvyšovanie príplatkov

Najväčší súkromní zamestnávatelia zhodne tvrdia, že také kroky, ako chystá železničné Cargo, neplánujú.

PLUS

Čo sa deje v Smere? Fico drží Kaliňáka aj za cenu, že stranu pochová

Premiér umlčal hlasy, ktoré volali po personálnych zmenách v jeho strane.

EKONOMIKA

PSA bude v Trnave vyrábať elektromobily. Model je tajomný

Koncern PSA Groupe na Slovensku vyrába Citroën C3 a Peugeot 208.

DOMOV

Bratislavu zradila doprava aj kultúrna uzavretosť, hovoria experti

Lieková agentúra v Bratislave nebude.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  3. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások.
  4. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  5. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  6. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  7. Moskva alebo Petrohrad?
  8. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni
  9. 5 zaujímavostí, ktoré ste o koži možno nevedeli
  10. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte
  1. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások.
  2. Online analýza spotreby elektriny vám pomôže ušetriť
  3. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  4. Zóna Nové Nivy splnila kvalifikačné podmienky pre registráciu
  5. Dekan ocenil študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  6. Application of GDPR with respect to the size of the enterprise
  7. Modern luxury next to the Blue Church
  8. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu
  9. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  10. Moskva alebo Petrohrad?
  1. Moskva alebo Petrohrad? 7 939
  2. Ako pracujú poisťováci? Dostali sme sa medzi nich 4 157
  3. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 3 765
  4. Nepríjemná bolesť. Tu sú 3 rady, ako sa jej zbavíte 2 111
  5. VW Tiguan Allspace: prvé sedemmiestne SUV od Volkswagnu 1 422
  6. Jubilejná desiata KOCKA privíta zákazníkov v Starej Ľubovni 1 405
  7. Nový Jaguar XF Sportbrake 1 300
  8. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 1 189
  9. Diabetici môžu získať 25-tisíc eur cez nový grantový program 1 143
  10. Špeciálna príloha: Pre budúcich vysokoškolákov 1 118

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop