Korzár logo Korzár
Pondelok, 1. máj, 2017 |dnes je Sviatok práce

IV. a V. liga: Šarišské Michaľany a Sobrance nadeľovali

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. futbalovej ligy.

Ilustračné.(Zdroj: archív)

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. futbalovej ligy. Niekde došlo k výmene na čele tabuľky, inde na jej chvoste.

Najvyššie víťazstvo zaznamenali Šarišské Michaľany, ktoré sa pohrali s Ľuboticami. Nadelili im osmičku.

IV. liga

Sever

Humenné – Raslavice 2:2 (1:1), G: Kovach, Janík (vl.) – Kozák, J. Tomáško, Záhradné – Sp. Podhradie 3:0 (1:0), G: Straka, Pavuk, Ivanič, Fintice – Kračúnovce 1:1 (0:1), G: Lacko – M. Mihok, Štrba – Pakostov 1:2 (0:1), G: Timura – J. Fedorko 2, V. Tatry – Medzilaborce 1:1 (0:1), G: Bača – Potoma, Šar. Michaľany – Ľubotice 8:1 (4:0), G: Olejár 2, E. Kapraľ 2, Jačišin 2, Kovalčík, Michniewicz (vl.) – Oriňák, Radvaň n/L – D. Klčovo 1:2 (1:0), G: Horvat – Shushpanov, Kudláč (vl.).

1. Šar. Michaľany    7    5    2    0    24:4    17
2. Záhradné    7    5    1    1    19:9    16
3. Raslavice    8    3    4    1    15:7    13
4. Pakostov    8    4    0    4    14:14    12
5. Radvaň n/l    6    3    2    1    12:4    11
6. D. Klčovo    7    3    2    2    14:9    11
7. Ľubotice    8    3    2    3    13:16    11
8. Kračúnovce    8    3    2    3    7:11    11
9. Medzilaborce    8    2    4    2    14:13    10
10. Sp. Podhradie    8    2    3    3    7:9    9
11. Fintice    7    2    3    2    6:10    9
12. Humenné    7    2    2    3    13:10    8
13. Zámutov    7    2    1    4    6:16    7
14. V. Tatry    7    0    3    4    4:24    3
15. Štrba    7    0    1    6    3:15    1
16. V. Mirošov (odst.)    0    0    0    0    0:0    0

Juh

Krh. Podhradie – Sobrance 1:5 (0:4), G: Almáši (z 11 m) – Bandurovych 2, Pyniasko, Kostič, Legemza, Hrabušice – Rožňava 1:1 (1:1), G: Kukura – Figúr, Medzev – Čaňa 4:2 (0:0), G: Horňák 3, Bodenlos – Tӧrӧk, Steininger, Kalša – Strážske 3:1 (0:1), G: Horňák, Krakovský ( z 11 m), Timura – Rusyn, Krompachy – V. Folkmar 1:1 (0:1), G: Rychnavský – Belej, Geča – Rudňany 4:0 (2:0), G: Tӧrӧk, Hoščuk, Buzoga, Pach, Parchovany – Maria Huta 0:1 (0:0), G: Kis.

1. Krompachy    8    6    2    0    25:2    20
2. Rožňava    8    6    2    0    24:7    20
3. Čaňa    8    6    0    2    21:14    18
4. Kalša    8    5    1    2    25:9    16
5. Medzev    8    4    3    1    20:9    15
6. Sobrance    7    4    2    1    21:5    14
7. Maria Huta    8    4    2    2    17:9    14
8. Strážske    8    4    1    3    22:15    13
9. Geča 73    7    4    0    3    18:8    12
10. V. Folkmar    8    2    3    3    16:18    9
11. Hrabušice    8    2    2    4    12:13    8
12. Rudňany    8    2    2    4    9:19    8
13. Krh. Podhradie    8    1    0    7    9:24    3
14. V. Kapušany    7    1    0    6    6:24    3
15. Parchovany    8    0    0    8    0:45    0
16. Moldava n/B    7    1    0    6    8:32    -3

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Vyhodia ich zo súťaže, alebo zaplatia pokutu?

V. liga

Košicko-gemerská

Gem. Hôrka – V. Ida 1:0 (1:0), G: Bodnár, ČK: Teixeira a Silva (po 2 ŽK, hostia), Koš. N. Ves – M. Ida 2:1 (2:1), G: Bujnovský, Jurek – Grác, Sokoľany – Ťahanovce 4:0 (2:0), G: Miškovič 2, Lukáč, D. Varga, Turňa n/B – Dobšiná 2:2 (0:2), G: Ribár, Svajko – M. Gelda, Greško, Perín – Čečejovce 4:1 (2:1), G: Šingovszki, Margitan, P. Vinter, Plichta – Fazekaš, TU Košice – Kokšov-Bakša 2:1 (1:0), G: Ľ. Hlivák, Brestovský – I. Stoľar, Poproč – Kechnec – zápas odložený na 15.9.2016.

1. Sokoľany    6    6    0    0    23:4    18
2. M. Ida    6    4    1    1    19:7    13
3. Poproč    5    3    2    0    18:5    11
4. Dobšiná    6    3    2    1    13:11    11
5. Kechnec    5    3    1    1    7:4    10
6. Čečejovce    6    2    3    1    7:8    9
7. Gem. Hôrka    6    2    2    2    6:8    8
8. Perín    6    2    1    3    11:13    7
9. Koš. N. Ves    6    2    1    3    9:16    7
10. Ťahanovce    6    2    0    4    10:18    6
11. Turňa n/B    6    1    2    3    10:17    5
12. TU Košice    6    1    1    4    8:13    4
13. V. Ida    6    1    0    5    7:15    3
14. Kokšov – Bakša    6    1    0    5    9:18    3

Zemplínska

Topoľany – Močarany 4:0 (0:0), G: Duška 2, Hajduk, ČK: Gros (po 2 ŽK, hostia), Poprik (hostia), Streda n/B – Kr. Chlmec 2:1 (1:0), G: Cabovský 2 (oba z 11 m) – T. Batta, Nacina Ves – Trakany 5:1 (3:0), G: Gaľo, D. Šipoš 2, J. Šipoš, Pavelko – Bálint, Čierna n/T – Lastomír 0:1 (0:0), G: Dzurjovčín, Michaľany – Vinné 5:2 (2:1), G: Haluška 2, Petrus, Čižmár, Kučera – Pešta, Andrejco, Cejkov – Petrovce n/L 2:1 (1:0), G: Dolgoš, V. Kročko – Tkáč.

1. Cejkov    6    6    0    0    24:4    18
2. Topoľany    6    5    1    0    18:3    16
3. Nacina Ves    6    4    1    1    15:6    13
4. Streda n/B    6    3    1    2    10:11    10
5. Čičarovce    5    3    0    2    11:8    9
6. Močarany    6    3    0    3    11:13    9
7. Michaľany    6    2    2    2    12:18    8
8. Petrovce n/L    6    2    1    3    15:12    7
9. Kr. Chlmec    6    2    0    4    7:12    6
10. Borša    5    1    2    2    9:12    5
11. Čierna n/B    5    1    2    2    5:9    5
12. Lastomír    5    1    1    3    5:7    4
13. Vinné    6    1    1    4    9:17    4
14. Trakany    6    0    0    6    3:22    0

Šarišská

Gaboltov – Koprivnica 1:2 (0:1), G: R. Javorský – Pavluv 2, Kendice – M. Šariš 1:3 (1:2), G: Barej – Vargovič 2, Marcinko, D. Lúka – Demjata 2:0 (2:0), G: M. Jurčišin, Matúš Vilček, ČK: Luterančík (po 2 ŽK, hostia), Čirč – Ražňany 4:2 (1:0), G: Grajzinger, Čerkala, Miko, Jacko – Kovaľ, Bilý, ČK: Durilla (po 2 ŽK, hostia), Gerlachov – V. Šariš 2:0 (1:0), G: Koscelnik (z 11 m), StachuraDubinné – Šiba 1:0 (1:0), G: Tkačik, Župčany – St. Ľubovňa 4:1 (1:1)G: Daniel Petruška, Bálint, Kravec, Dávid Petruška – Štefánik.

1. Gerlachov    6    5    1    0    25:4    16
2. M. Šariš    6    5    0    1    14:8    15
3. D. Lúka    6    4    1    1    9:3    13
4. V. Šariš    6    4    0    2    13:7    12
5. Čirč    6    3    2    1    15:0    11
6. Dubinné    6    3    1    2    11:14    10
7. Župčany    6    3    0    3    12:8    9
8. Ražňany    6    3    0    3    12:14    9
9. Demjata    6    2    1    3    9:8    7
10. St. Ľubovňa    6    2    1    3    13:13    7
11. Koprivnica    6    2    1    3    9:15    7
12. Šiba    6    1    0    5    6:18    3
13. Gaboltov    6    0    1    5    6:13    1
14. Kendice    6    0    1    5    4:23    1

Podtatranská

Poprad B – V. Lomnica 6:1 (2:1), G: Daško, Ondruš, Mičko, Pitoňák (z 11 m), Bednarčík, Konečný – Baláž, Helcmanovce – Smižany 1:2 (1:1), G: Gotsch – Schmidt, Dlugoš, Ľubica – Hranovnica 1:0 (1:0), G: Sova, Kluknava – Levoča 0:4 (0:0), G: Janečka, Kotrady, Vojtuš, Kramarčík, Kravany – Prakovce 2:2 (1:2), G: Tkáč (z 11 m), Vernarec – Chovan, Slovinský, ČK: Mihalik (po 2 ŽK, hostia), Harichovce – Sp. Belá 2:2 (0:1), G: D. Klein, P. Pukluš – Urban (vl.), Džadoň, Sp. Vlachy – Nálepkovo 0:4 (0:2), G: J. Gál, Ondrejka, Munnich, Žonda.

1. Poprad B    6    6    0    0    28:7    18
2. Levoča    6    4    1    1    17:6    13
3. Harichovce    6    3    2    1    19:11    11
4. Nálepkovo    6    3    1    2    12:6    10
5. Prakovce    6    3    1    2    12:9    10
6. Sp. Belá    6    3    1    2    13:11    10
7. Ľubica    6    3    1    2    12:11    10
8. Hranovnica    5    3    0    2    16:7    9
9. Kravany    5    2    1    2    10:9    7
10. V. Lomnica    6    2    1    3    15:17    7
11. Kluknava    6    1    1    4    6:11    4
12. Sp. Vlachy    6    1    1    4    4:19    4
13. Smižany    6    1    0    5    5:24    3
14. Helcmanovce    6    0    1    5    5:26    1

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: Koniec jednej etapy u Vlašanov

Vihorlatsko-dukelská

Kamenica n/C – Bystré 1:0 (0:0), G: S. Karnaj, Ptičie – N. Hrušov 3:1 (0:1), G: Cigán, Karas, Kohút – Palko, Ulič – Hencovce 1:6 (0:2), G: Sidor (z 11 m), G: Homoľa 2, O. Venceľ, Leškanič 3, Sačurov – Kochanovce/Brekov 1:3 (0:0), G: Štuň – Kulman, Ľ. Šimai, Dzurovčin, Sedliská – Stakčín 1:1 (0:0), G: Gaži – Štofík (z 11 m), Soľ – Jasenov 3:1 (1:1), G: Matúš Sakala, Ladomerský, Matta – Slovenskyi.

1. Soľ    6    6    0    0    20:4    18
2. Jasenov    6    5    0    1    18:9    15
3. Hencovce    5    3    2    0    15:5    11
4. Kamenica n/C    6    3    2    1    7:8    11
5. N. Hrušov    5    3    1    1    13:6    10
6. Ptičie    6    3    1    2    8:7    10
7. Kochanovce/Brekov    5    3    0    2    9:6    9
8. Stakčín    5    1    2    2    9:11    5
9. Seč. Polianka    5    1    1    3    4:9    4
10. Ulič    6    1    1    4    9:20    4
11. Sedliská    6    1    1    4    7:19    4
12. Bystré    5    0    1    4    4:8    1
13. Čierne n/T (odst.)    0    0    0    0    0:0    0
14. Sačurov    6    0    0    6    5:14    0

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. liga
Sever, 9. kolo, 17. 9. o 15.00 hod.: Zámutov – Záhradné, 18. 9. o 15.00 hod.: Kračúnovce – Štrba, Pakostov – V. Tatry, Sp. Podhradie – Fintice, Ľubotice – Radvaň n/L, Raslavice – Šar. Michaľany, Medzilaborce – Humenné.

Juh, 9. kolo, 17. 9. o 15.00 hod.: Strážske – Medzev, Rožňava – Moldava n/B, Mária Huta – Geča, Sobrance – Hrabušice, Rudňany – Krs. Podhradie, 18. 9. o 15.00 hod.: Čaňa – Krompachy, V. Kapušany – Kalša, V. Folkmar – Parchovany.

V. liga

Košicko-gemerská
7. kolo, 18. 9. o 15.00 hod.: Dobšiná – Kechnec, V. Ida – Turňa n/B, Malá Ida – Gem. Hôrka, Kokšov Bakša – Koš. N. Ves, Ťahanovce – Slávia TU Košice, Čečejovce – Sokoľany, Poproč – Perín.

Zemplínska
7. kolo, 17. 9. o 15.30 hod.: Kr. Chlmec – Nacina Ves, 18. 9. o 15.00 hod.: Trakany – Topoľany, Lastomír – Streda n/B, Čičarovce – Michaľany, Močarany – Borša, Petrovce n/L – Čierna n/T, Vinné – Cejkov.

Vihorlatsko-dukelská
7. kolo, 18. 9. o 15.00 hod.: Bystré – Sedliská, Stakčín – Sačurov, Kochanovce – Ulič, Hencovce – Ptičie, Niž. Hrušov – Soľ, Jasenov – Seč. Polianka.

Šarišská
7. kolo, 18. 9. o 15.00 hod.: Demjata – Gerlachov, Malý Šariš – Dlhá Lúka, Veľký Šariš – Dubinné, Ražňany – Gaboltov, Koprivnica – Kendice, Šiba – Župčany, St. Ľubovňa – Čirč.

Podtatranská
7. kolo, 17. 9. o 15.00 hod.: Prakovce – Helcmanovce, o 17.00 hod.: Sp. Belá – Kluknava, 18. 9. o 15.00 hod.: Levoča – Kravany, Hranovnica – Sp. Vlachy, Smižany – Ľubica, V. Lomnica – Harichovce, Nálepkovo – Poprad B.

Neprehliadnite tiež

KOŠICKÝ VEČER

Košičanov zlákali hotdogy, hamburgery, tibetské pirôžky aj churros

Košice Street Food Fest predstavil krásu pouličného jedla.

KOŠICKÝ VEČER

Sú fotografie, na ktoré sa nezabúda. Ako sa rodia?

Navzájom si radíme, hovorí o stretnutiach v košickom klube Ľubica Kremeňová.

Ochutnávač kávy musí držať diétu, barista má v rukách moc

Prešovčanka Anka Ribovičová sa chystá na svetovú súťaž.

Miss Domaša bude v rytme latino a plná jubileí

Termín je známy, program bude pre všetky generácie.

Hlavné správy zo Sme.sk

PLUS

Na prvého mája hádzal po súdruhoch vajcia. Trafil a šiel sedieť do Ilavy

Vladimír Červeň sa už odmalička do sveta budovateľských hesiel a komunistického blahobytu obohnaného ostnatým drôtom nehodil.

KOMENTÁRE

Z celého sveta: Ako sa karikaturisti smiali z Donalda Trumpa

Karikatúry Trumpa z celého sveta.

KULTÚRA

Slovenskí džezmeni sú skvelí. Chýba im však originalita

Kritika zaznela na odovzdávaní Cien Esprit za najlepší slovenský džezový album.

Najčítanejšie na Korzár


Inzercia - Tlačové správy


  1. 7 top cyklotrás zo severu na juh
  2. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  3. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy?
  4. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie
  5. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne
  6. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz
  7. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family
  8. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji
  9. Inteligencia vo všetkom
  10. Volvo V90 Cross Country je pripravené na každé dobrodružstvo
  1. 7 top cyklotrás zo severu na juh
  2. Ako efektívne využiť podlahové kúrenie?
  3. Samsung Galaxy S8: smartfón s výnimočným displejom
  4. Túžite byť matkou, ale nedarí sa? Poďme hľadať dôvody!
  5. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy
  6. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť
  7. Nové investičné projekty v Schladmingu s výhľadom na zjazdovku
  8. Podľa M. Borguľu je práca mestskej polície slabá a nedôsledná
  9. Znížená sadzba pri pôžičke v mBank už len štyri dni
  10. Odborníci poradia, komu sa oplatí využívať obnoviteľné zdroje
  1. Last minute tipy na Kapverdské ostrovy 9 782
  2. Žijú, lebo sa nevzdali. Príbehy ľudí bojujúcich za svoje zdravie 8 532
  3. Nový Volkswagen Arteon sa predstaví na bratislavskom autosalóne 7 766
  4. Šokujúce: ako sa každý Slovák dokáže ľahko naučiť po anglicky 7 403
  5. Päť tipov, kam na predĺžený víkend v máji 5 978
  6. Voda, kotol, vymknutie: Čo stoja najčastejšie domáce katastrofy? 5 647
  7. Legendárna Štefánka opäť ožíva pod sieťou Pulitzer family 4 673
  8. Ako sa menila obľúbená bratislavská štvrť 3 099
  9. 5 krokov k vlastnému bývaniu 2 412
  10. Last minute dovolenka sa dá kupiť výhodne už teraz 2 326

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop