Korzár logo Korzár
Streda, 19. september, 2018 | Meniny má Konštantín
Nájdete nás na webe

IV. a V. liga: Krompachy valcovali v Moldave

Na východe sa hrali ďalšie zápasy IV. a V. futbalových líg.

Článok pokračuje pod video reklamou

IV. liga

Sever

Záhradné – Pakostov 5:3 (2:0), G: Dubas (vl.), Stach, Straka, Štofan, Pankuch – Hubcej, Tomčák (z 11m), Ragan,

Fintice – Ľubotice 3:1 (2:0), G: Horoščák, Silvai, Žemlička – Jusko,

Štrba – Dlhé Klčovo 0:2 (0:1), G: Zahradnik, Loboda,

Kračúnovce – Medzilaborce 3:1 (1:0), G: Nazarej 2, J. Peržel – Chripák,

Spišské Podhradie – Raslavice 1:1 (0:0), G: Cehuľa – Bialončík,

Šarišské Michaľany – Radvaň nad Laborcom 1:1 (0:1), G: Kovalčík (z 11m), Legdan,

Vysoké Tatry – Zámutov 1:1 (1:1), G: Pitoňák – Biž.

Tabuľka:
1. Šar. Michaľany    4    3    1    0    10:2    10
2. Ľubotice    4    3    0    1    9:4    9
3. Radvaň n/Lab.    4    2    2    0    7:1    8
4. D. Klčovo    4    2    1    1    5:1    7
5. Záhradné    4    2    1    1    9:7    7
6. Kračúnovce    4    2    1    1    4:4    7
7. Fintice    3    2    0    1    4:4    6
8. Sp. Podhradie    4    1    2    1    4:3    5
9. Raslavice    4    1    2    1    4:4    5
10. Medzilaborce    4    1    1    2    9:10    4
11. Zámutov    4    1    1    2    3:6    4
12. Pakostov    4    1    0    3    7:12    3
13. Humenné    3    0    1    2    2:4    1
14. V. Tatry    3    0    1    2    1:10    1
15. Štrba    3    0    0    3    1:7    0

Juh

Rudňany – Rožňava 1:2 (1:1), G: Bdžoch – Gere 2,

Maria Huta – Veľké Kapušany 5:0 (2:0), G: Kandráč, Čegiň, Kis, Lénárt 2,

Prečítajte si tiež: Prvé jesenné prekvapenie je z Mária Huty

Krh. Podhradie – Čaňa 1:2 (0:1), G: Kuzma – Schnurer, Ohman,

Moldava n/B. – Krompachy 0:7 (0:4), G: Uhrín 4, Hagara 2, Jochman,

Hrabušice – V. Folkmar 3:0 (1:0), G: Džadoň, Jurčo, Kukura (z 11m),

Geča – Strážske 2:0 (1:0), G: Pach, Figura,

Kalša – Medzev 1:0 (1:0), G: Gašpar, ČK: Gondoľ (hostia),

Parchovany – Sobrance 0:6 (0:3), G: Tokár, Lukačko, Kostič, Pyniasko, Bandurovych 2.

Tabuľka:
1. Kalša    4    4    0    0    18:1    12
2. Krompachy    4    4    0    0    12:0    12
3. Rožňava    4    3    1    0    17:3    10
6. Maria Huta    4    3    0    1    13:5    9
7. Čaňa    4    3    0    1    11:8    9
8. Sobrance    4    3    1    1    10:3    7
4. Medzev    4    2    1    1    8:5    7
5. Strážske    4    2    1    1    5:5    7
10. Geča    4    2    0    2    11:6    6
13. Hrabušice    4    1    1    2    5:54
9. Rudňany    4    1    1    2    5:9    4
11. V. Folkmar    4    0    0    3    8:13    3
12. Moldava n/B.    4    0    0    3    6:15    3
14. Krh. Podhradie    4    0    0    4    3:13    0
15. V. Kapušany    4    0    0    4    3:18    0
16. Parchovany    4    0    0    4    0:26    0

V. liga

Košicko-gemerská

Gem. Hôrka – Ťahanovce 2:1 (1:0), G: Bodnár 2 (prvý z 11 m) – Tresa,

Perín – Kechnec 0:1 (0:1), G: Kocai,

Turňa n/B. – Sokoľany 1:4 (0:3), G: Brostl – Varga 4, ČK: Kováč (po 2 ŽK, domáci),

Kokšov-Bakša – Poproč 1:6 (1:1), G: Zlacký – Sakáč 2, Majcher 2, Hiľovský, Sulinský,

Košická n.Ves – Čečejovce 1:2 (0:2), G: Bujnovský (z 11 m) – Ličák, Juhás,

TU Košice – Veľká Ida 0:3 (0:1), G: Lukács, Lukáč, Žiga,

Malá Ida – Dobšiná 5:0 (2:0), G: Grác 2, Seman, Leško 2.

1. Sokoľany    2    2    0    0    6:2    6
2. Čečejovce    2    2    0    0    4:2    6
3. Kechnec    2    2    0    0    2:0    6
4. Poproč    2    1    1    0    8:3    4
5. Malá Ida    2    1    1    0    7:2    4
6. Perín    2    1    0    1    3:1    3
7. Ťahanovce    2    1    0    1    5:4    3
8. Veľká Ida    2    1    0    1    4:3    3
9. Gem. Hôrka    2    1    0    1    3:3    3
10. Dobšiná    2    1    0    1    3:6    3
11. Košická n.Ves    2    0    0    2    3:6    0
12. TU Košice    2    0    0    2    0:4    0
13. Kokšov-Bakša    2    0    0    2    2:8    0
14. Turňa n/Bodvou    2    0    0    2    1:7    0

Zemplínska

Topoľany – Lastomír 2:1 (1:1), G: Hajduk, Kiš – Remák,

Borša – Čierna n/Tisou 2:2 (1:1) G: Nagy, Ruščančin – Jáger 2,

Michaľany – Cejkov 0:6 (0:1) G: Novák, Horňak 4, Kročko,

Streda n/Bodrogom – Močarany 5:3 (3:2) G: Cabanský (z 11 m.), Terenyi, Ayo-Ige, Illéš, Cabovský –Mesaroš, Geroč, Staroškovič,

Trakany – Čičarovce 1:7 (0:2), G: Vencel (z 11 m), Nagy 2 (prvý z 11 m), Vaszily 2, Drančák, Molnár 2, ČK: Marošník (po 2 ŽK, domáci),

Kr. Chlmec – Vinné 2:1 (0:0), G: Illéš, Husovský – Nerhesh,

Nacina Ves – Petrovce n/Lab. 2:1 (2:1), G: Mráz, Berta – Vaľko (vl.).

1. Cejkov    2    2    0    0    12:1    6
2. Čičarovce    2    2    0    0    8:1    6
3. Topoľany    2    2    0    0    4:1    6
4. Streda n/Bodrogom    2    1    1    0    6:4    4
5. Nacina Ves    2    1    1    0    3:2    4
6. Petrovce n/Lab.    2    1    0    1    5:2    3
7. Vinné    2    1    0    1    4:2    3
8. Kr. Chlmec    2    1    0    1    2:5    3
9. Lastomír    2    0    1    1    2:3    1
10. Čierna n/Tisou    2    0    1    1    2:4    1
11. Borša    2    0    1    1    3:8    1
12. Michaľany    2    0    1    1    1:7    1
13. Močarany    2    0    0    2    3:6    0
14. Trakany    2    0    0    2    1:10    0

Šarišská

Gaboltov – Gerlachov 0:2 (0:2), G: Berecký, Havrila,

Dubinné – Ražňany 4:1 (2:1), G: Švirk, Mihalik 3 – Seman,

Stará Ľubovňa – Koprivnica 3:0 (1:0), G: Štefánik, Nemergut, Selep,

Šiba – Malý Šariš 0:2 (0:1), G: Sisák, Kočiš,

Župčany – Demjata 2:1 (0:1), Krempaský, Ondria – Chromek,

Čirč – Veľký Šariš 1:3 (1:2), G: Košč – Špak 2, Hritz,

Kendice – Dlhá Lúka 0:0

1. Dubinné    2    2    0    0    7:2    6
2. Malý Šariš    2    2    0    0    5:0    6
3. Veľký Šariš    2    2    0    0    4:1    6
4. Gerlachov    2    1    1    0    4:2    4
5. Dlhá Lúka    2    1    1    0    2:1    4
6. Demjata    2    1    0    1    5:2    3
7. Stará Ľubovňa    2    1    0    1    3:3    3
8. Župčany    2    1    0    1    2:2    3
9. Koprivnica    2    1    0    1    3:5    3
10. Čirč    2    0    1    1    3:5    1
11. Kendice    2    0    1    1    1:3    1
12. Gaboltov    2    0    0    2    1:4    0
13. Ražňany    2    0    0    2    3:7    0
14. Šiba    2    0    0    2    0:6    0

Podtatranská

Ľubica – Harichovce 2:2 (1:1), G: Kukura 2 – A. Klein, D. Klein,

Prakovce – Hranovnica 4:1 (0:0), G: Findura 2, Kuchár 2 – Petruľa,

Helcmanovce – Sp. Belá 3:5 (1:1), G: D. Maliňák 2, R. Maliňák – Vida, Mezey, Milaňák (z 11 m), Krausz (vl.) Dunka, ČK: Pisko (domáci),

Sp. Vlachy – Poprad B 0:6 (0:1), G: Lukáč 2, Konečný, Mičko, Maťaš, Jochman,

Kluknava – Smižany 3:0 (0:0), Belej 3, ČK: Zajac (hostia),

Prečítajte si tiež: Náročný štart futbalistov Smižian

Levoča – Nálepkovo 3:1 (0:1), G: Lešňovský 2, Kašper – Munnich, Kravany – V. Lomnica 4:1 (1:1), G: Cihoň, Tkáč 2, Svitaň – Barabas.

1. Poprad B    2    2    0    0    12:3    6
2. Sp.Belá    2    2    0    0    7:3    6
3. Harichovce    2    1    1    0    9:2    4
4. Kluknava    2    1    1    0    4:1    4
5. Levoča    2    1    1    0    5:3    4
6. Hranovica    2    1    0    1    9:5    3
7. Nálepkovo    2    1    0    1    4:3    3
8. Prakovce    2    1    0    1    4:4    3
9. V. Lomnica    1    0    1    0    2:2    1
10.Ľubica    2    0    1    1    5:8    1
11. Sp. Vlachy    2    0    1    1    1:7    1
12. Kravany    1    0    0    1    0:2    0
13. Helcmanovce    2    0    0    2    3:12    0
14. Smižany    2    0    0    2    1:11    0    

Vihorlatsko-dukelská

Sedliská – Jasenov 3:5 G: Vasiľov, Gaži 2 – 15. Porvazník, Soták, Veselovskyy, Kuzma ,

Soľ – Sačurov 3:1 G: Uličný, Hájnik, Gazdík – Tabaka,

Kamenica nad Cirochou – Nižný Hrušov 1:1 G: Mikula – Horník,

Sečovská Polianka – Stakčín 1:1 ,

Bystré – Kochanovce 0:1 G: Mati,

Ulič – Ptičie 1:1 G: Hromadka – Čerňa

1. Jasenov    2    2    0    0    9:3    6
2. Soľ    2    2    0    0    6:1    6
3. Kochanovce/Brekov    2    2    0    0    5:2    6
4. Ulič    2    1    1    0    5:1    4
5. Ptičie    2    1    1    0    3:1    4
6. N. Hrušov    1    0    1    0    1:1    1
7. Hencovce    1    0    1    0    1:1    1
8. Bystré    2    0    1    1    1:2    1
9. Stakčín    2    0    1    1    3:5    1
10. Kamenica n/C.    2    0    1    1    1:5    1
11. Seč. Polianka    2    0    1    1    1:5    1
12. Sačurov    2    0    0    2    1:5    0
13. Sedliská    2    0    0    2    3:8    0
 

 

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  2. Najužitočnejšia appka
  3. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách
  4. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej
  5. V O2 to s dátami poriadne prehnali
  6. Zužitkovaním biologického odpadu šetríme prírodu aj náklady
  7. Vozidlá Kia ekologickej budúcnosti
  8. Dobro, kľúč ku šťastnému osudu
  9. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu
  10. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur
  1. Bratislava dostane o rok nový mestský bulvár
  2. DEXIS SLOVAKIA má nového generálneho riaditeľa
  3. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať
  4. Stavebná fakulta hostila medzinárodnú konferenciu CSASC
  5. Cestárske kariérne dni 2018 na SvF
  6. Najužitočnejšia appka
  7. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách
  8. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej
  9. Otvorenie akademického roka 2018/2019 na EU v Bratislave
  10. V O2 to s dátami poriadne prehnali
  1. Do boja s plastovým odpadom na Slovensku vstúpil prvý reťazec 23 033
  2. Najužitočnejšia appka 15 451
  3. Účet za liečbu chlapca? Šesť miliónov eur 13 369
  4. V O2 to s dátami poriadne prehnali 9 555
  5. Zistili sme, ako sa vyrába najčistejší slnečnicový olej 8 253
  6. Nasledujúci týždeň budeme cestovať za polovicu 6 885
  7. Vianoce a Silvester v teple: Pätnásť tipov, kam sa vybrať 5 971
  8. Čerstvosť je o správnom skladovaní. Reportáž zo skladu Kauflandu 5 774
  9. IKEA je postavená na tých správnych hodnotách 5 475
  10. Zmenky a dlhopisy s fixným výnosom 5 – 6,6 % p.a. 2 642

Už ste čítali?

Domov Najnovšie Najčítanejšie Desktop