IV. liga
Sever
Záhradné – Pakostov 5:3 (2:0), G: Dubas (vl.), Stach, Straka, Štofan, Pankuch – Hubcej, Tomčák (z 11m), Ragan,
Fintice – Ľubotice 3:1 (2:0), G: Horoščák, Silvai, Žemlička – Jusko,
Štrba – Dlhé Klčovo 0:2 (0:1), G: Zahradnik, Loboda,
Kračúnovce – Medzilaborce 3:1 (1:0), G: Nazarej 2, J. Peržel – Chripák,
Spišské Podhradie – Raslavice 1:1 (0:0), G: Cehuľa – Bialončík,
Šarišské Michaľany – Radvaň nad Laborcom 1:1 (0:1), G: Kovalčík (z 11m), Legdan,
Vysoké Tatry – Zámutov 1:1 (1:1), G: Pitoňák – Biž.
Krh. Podhradie – Čaňa 1:2 (0:1), G: Kuzma – Schnurer, Ohman,
Moldava n/B. – Krompachy 0:7 (0:4), G: Uhrín 4, Hagara 2, Jochman,
Hrabušice – V. Folkmar 3:0 (1:0), G: Džadoň, Jurčo, Kukura (z 11m),
Geča – Strážske 2:0 (1:0), G: Pach, Figura,
Kalša – Medzev 1:0 (1:0), G: Gašpar, ČK: Gondoľ (hostia),
Parchovany – Sobrance 0:6 (0:3), G: Tokár, Lukačko, Kostič, Pyniasko, Bandurovych 2.
Tabuľka:
1. Kalša 4 4 0 0 18:1 12
2. Krompachy 4 4 0 0 12:0 12
3. Rožňava 4 3 1 0 17:3 10
6. Maria Huta 4 3 0 1 13:5 9
7. Čaňa 4 3 0 1 11:8 9
8. Sobrance 4 3 1 1 10:3 7
4. Medzev 4 2 1 1 8:5 7
5. Strážske 4 2 1 1 5:5 7
10. Geča 4 2 0 2 11:6 6
13. Hrabušice 4 1 1 2 5:54
9. Rudňany 4 1 1 2 5:9 4
11. V. Folkmar 4 0 0 3 8:13 3
12. Moldava n/B. 4 0 0 3 6:15 3
14. Krh. Podhradie 4 0 0 4 3:13 0
15. V. Kapušany 4 0 0 4 3:18 0
16. Parchovany 4 0 0 4 0:26 0
V. liga
Košicko-gemerská
Gem. Hôrka – Ťahanovce 2:1 (1:0), G: Bodnár 2 (prvý z 11 m) – Tresa,
Perín – Kechnec 0:1 (0:1), G: Kocai,
Turňa n/B. – Sokoľany 1:4 (0:3), G: Brostl – Varga 4, ČK: Kováč (po 2 ŽK, domáci),
Kokšov-Bakša – Poproč 1:6 (1:1), G: Zlacký – Sakáč 2, Majcher 2, Hiľovský, Sulinský,
Košická n.Ves – Čečejovce 1:2 (0:2), G: Bujnovský (z 11 m) – Ličák, Juhás,
TU Košice – Veľká Ida 0:3 (0:1), G: Lukács, Lukáč, Žiga,
Malá Ida – Dobšiná 5:0 (2:0), G: Grác 2, Seman, Leško 2.
1. Sokoľany 2 2 0 0 6:2 6
2. Čečejovce 2 2 0 0 4:2 6
3. Kechnec 2 2 0 0 2:0 6
4. Poproč 2 1 1 0 8:3 4
5. Malá Ida 2 1 1 0 7:2 4
6. Perín 2 1 0 1 3:1 3
7. Ťahanovce 2 1 0 1 5:4 3
8. Veľká Ida 2 1 0 1 4:3 3
9. Gem. Hôrka 2 1 0 1 3:3 3
10. Dobšiná 2 1 0 1 3:6 3
11. Košická n.Ves 2 0 0 2 3:6 0
12. TU Košice 2 0 0 2 0:4 0
13. Kokšov-Bakša 2 0 0 2 2:8 0
14. Turňa n/Bodvou 2 0 0 2 1:7 0
Zemplínska
Topoľany – Lastomír 2:1 (1:1), G: Hajduk, Kiš – Remák,
Borša – Čierna n/Tisou 2:2 (1:1) G: Nagy, Ruščančin – Jáger 2,
Michaľany – Cejkov 0:6 (0:1) G: Novák, Horňak 4, Kročko,
Streda n/Bodrogom – Močarany 5:3 (3:2) G: Cabanský (z 11 m.), Terenyi, Ayo-Ige, Illéš, Cabovský –Mesaroš, Geroč, Staroškovič,
Trakany – Čičarovce 1:7 (0:2), G: Vencel (z 11 m), Nagy 2 (prvý z 11 m), Vaszily 2, Drančák, Molnár 2, ČK: Marošník (po 2 ŽK, domáci),
Kr. Chlmec – Vinné 2:1 (0:0), G: Illéš, Husovský – Nerhesh,
Nacina Ves – Petrovce n/Lab. 2:1 (2:1), G: Mráz, Berta – Vaľko (vl.).
1. Cejkov 2 2 0 0 12:1 6
2. Čičarovce 2 2 0 0 8:1 6
3. Topoľany 2 2 0 0 4:1 6
4. Streda n/Bodrogom 2 1 1 0 6:4 4
5. Nacina Ves 2 1 1 0 3:2 4
6. Petrovce n/Lab. 2 1 0 1 5:2 3
7. Vinné 2 1 0 1 4:2 3
8. Kr. Chlmec 2 1 0 1 2:5 3
9. Lastomír 2 0 1 1 2:3 1
10. Čierna n/Tisou 2 0 1 1 2:4 1
11. Borša 2 0 1 1 3:8 1
12. Michaľany 2 0 1 1 1:7 1
13. Močarany 2 0 0 2 3:6 0
14. Trakany 2 0 0 2 1:10 0
Šarišská
Gaboltov – Gerlachov 0:2 (0:2), G: Berecký, Havrila,
Dubinné – Ražňany 4:1 (2:1), G: Švirk, Mihalik 3 – Seman,
Stará Ľubovňa – Koprivnica 3:0 (1:0), G: Štefánik, Nemergut, Selep,
Šiba – Malý Šariš 0:2 (0:1), G: Sisák, Kočiš,
Župčany – Demjata 2:1 (0:1), Krempaský, Ondria – Chromek,
Čirč – Veľký Šariš 1:3 (1:2), G: Košč – Špak 2, Hritz,
Kendice – Dlhá Lúka 0:0
1. Dubinné 2 2 0 0 7:2 6
2. Malý Šariš 2 2 0 0 5:0 6
3. Veľký Šariš 2 2 0 0 4:1 6
4. Gerlachov 2 1 1 0 4:2 4
5. Dlhá Lúka 2 1 1 0 2:1 4
6. Demjata 2 1 0 1 5:2 3
7. Stará Ľubovňa 2 1 0 1 3:3 3
8. Župčany 2 1 0 1 2:2 3
9. Koprivnica 2 1 0 1 3:5 3
10. Čirč 2 0 1 1 3:5 1
11. Kendice 2 0 1 1 1:3 1
12. Gaboltov 2 0 0 2 1:4 0
13. Ražňany 2 0 0 2 3:7 0
14. Šiba 2 0 0 2 0:6 0
Podtatranská
Ľubica – Harichovce 2:2 (1:1), G: Kukura 2 – A. Klein, D. Klein,
Prakovce – Hranovnica 4:1 (0:0), G: Findura 2, Kuchár 2 – Petruľa,
Helcmanovce – Sp. Belá 3:5 (1:1), G: D. Maliňák 2, R. Maliňák – Vida, Mezey, Milaňák (z 11 m), Krausz (vl.) Dunka, ČK: Pisko (domáci),
Sp. Vlachy – Poprad B 0:6 (0:1), G: Lukáč 2, Konečný, Mičko, Maťaš, Jochman,
Kluknava – Smižany 3:0 (0:0), Belej 3, ČK: Zajac (hostia),
Levoča – Nálepkovo 3:1 (0:1), G: Lešňovský 2, Kašper – Munnich, Kravany – V. Lomnica 4:1 (1:1), G: Cihoň, Tkáč 2, Svitaň – Barabas.
1. Poprad B 2 2 0 0 12:3 6
2. Sp.Belá 2 2 0 0 7:3 6
3. Harichovce 2 1 1 0 9:2 4
4. Kluknava 2 1 1 0 4:1 4
5. Levoča 2 1 1 0 5:3 4
6. Hranovica 2 1 0 1 9:5 3
7. Nálepkovo 2 1 0 1 4:3 3
8. Prakovce 2 1 0 1 4:4 3
9. V. Lomnica 1 0 1 0 2:2 1
10.Ľubica 2 0 1 1 5:8 1
11. Sp. Vlachy 2 0 1 1 1:7 1
12. Kravany 1 0 0 1 0:2 0
13. Helcmanovce 2 0 0 2 3:12 0
14. Smižany 2 0 0 2 1:11 0
Vihorlatsko-dukelská
Sedliská – Jasenov 3:5 G: Vasiľov, Gaži 2 – 15. Porvazník, Soták, Veselovskyy, Kuzma ,
Soľ – Sačurov 3:1 G: Uličný, Hájnik, Gazdík – Tabaka,
Kamenica nad Cirochou – Nižný Hrušov 1:1 G: Mikula – Horník,
Sečovská Polianka – Stakčín 1:1 ,
Bystré – Kochanovce 0:1 G: Mati,
Ulič – Ptičie 1:1 G: Hromadka – Čerňa
1. Jasenov 2 2 0 0 9:3 6
2. Soľ 2 2 0 0 6:1 6
3. Kochanovce/Brekov 2 2 0 0 5:2 6
4. Ulič 2 1 1 0 5:1 4
5. Ptičie 2 1 1 0 3:1 4
6. N. Hrušov 1 0 1 0 1:1 1
7. Hencovce 1 0 1 0 1:1 1
8. Bystré 2 0 1 1 1:2 1
9. Stakčín 2 0 1 1 3:5 1
10. Kamenica n/C. 2 0 1 1 1:5 1
11. Seč. Polianka 2 0 1 1 1:5 1
12. Sačurov 2 0 0 2 1:5 0
13. Sedliská 2 0 0 2 3:8 0