1. Svit 19 14 3 2 58:16 45
2. Šar. Michaľany 19 12 6 1 45:12 42
3. Zámutov 19 12 3 4 32:17 39
4. Radvaň n/L 18 11 2 5 39:22 35
5. V. Mirošov 19 9 3 7 30:21 30
6. D. Klčovo 18 9 0 9 37:27 27
7. Raslavice 18 7 5 6 30:25 26
8. Pakostov 18 8 1 9 29:29 25
9. Fintice 18 7 4 7 30:44 25
10. Sp. Podhradie 19 7 3 9 20:24 24
11. Ľubotice 19 7 3 9 24:33 24
12. Medzilaborce 18 7 2 9 28:36 23
13. Kračúnovce 19 6 2 11 23:36 20
14. Kendice 19 3 4 12 16:46 13
15. Štrba 18 3 3 12 21:43 12
16. V. Tatry 18 3 2 13 16:47 11
Juh
Mária Huta – Rudňany 1:3 (1:1), G: Hudák (11 m) – Novák, Bašista, Červeňák,
Veľký Horeš – Veľké Kapušany 5:0 (3:0), G: Takáč 2, M. Lukáč, Kotľar, Hutaj,
Strážske – Rožňava 2:0 (0:0), G: Kiš, Karafa,
Prečítajte si tiež:
Čaňa – Kalša 1:0 (0:0), G: Hanzeľ,
Krompachy – Geča 2:2 (0:2), G: Gibala 2 – Hutter 2 (1 z 11 m),
Prečítajte si tiež:
Borša – Spišské Vlachy 2:1 (1:0), G: Balogh 2 – Šefčík
Prečítajte si tiež:
Michaľany – Medzev 1:0 (0:0), G: Haluška,
Sobrance – Veľký Folkmar 5:1 (1:1), G: Hreško 2, Kostič, Rynik, Dunda – Jurko.
1. V. Horeš 18 17 1 0 81:11 52
2. Medzev 19 13 1 5 49:27 40
3. Kalša 18 12 2 4 53:27 38
4. V. Folkmar 18 10 2 6 39:31 32
5. Čaňa 19 10 1 8 42:38 31
6. Krompachy 19 9 3 7 40:25 30
7. Strážske 19 8 5 6 40:30 29
8. Sobrance 18 8 1 9 32:37 25
9. Sp. Vlachy 18 7 3 8 22:21 24
10. Mária Huta 19 6 6 7 30:39 24
11. V. Kapušany 19 8 0 11 20:41 24
12. Rudňany 17 6 1 10 27:32 19
13. Rožňava 19 5 2 12 22:44 17
14. Geča 18 4 3 11 29:51 15
15. Michaľany 18 4 2 12 18:55 14
16. Borša 18 3 1 14 19:54 10
V. liga
ŠARIŠSKÁ
Stará Ľubovňa – Dlhá Lúka 2:1 (0:1), G: Štefánik, Grivalský – Jurčišin,
Chmiňany – Gerlachov 1:3 (1:2), G: M. Bendík – Hanuščák (11 m), Berecký, Pavuk (vlastný),
Gaboltov – Záhradné 0:2 (0:1), G: Jaworek, Straka,
Demjata – Čirč 2:2 (0:0), G: Kaperak, Valíček – Pyda, Dufala, ČK: Pyda (hostia),
Šiba – Veľký Šariš 1:1 (1:1), G: Grohoľ – Varga, ČK: P. Kaščák – Varga,
Prečítajte si tiež:
Uzovce – Malý Šariš 0:0,
Ražňany – Koprivnica 2:0 (1:0), G: Sochovič, Frič.
1. Dlhá Lúka 15 11 2 2 24:8 35
2. Záhradné 15 10 4 1 29:13 34
3. Gerlachov 15 9 2 4 28:17 29
4. Malý Šariš 15 8 3 4 22:15 27
5. Demjata 15 8 3 4 20:15 27
6. St. Ľubovňa 15 8 1 6 36:27 25
7. Veľký Šariš 15 7 2 6 25:21 23
8. Koprivnica 15 6 3 6 19:12 21
9. Uzovce 15 5 2 8 16:22 17
10. Ražňany 15 5 1 9 20:22 16
11. Gaboltov 15 4 3 8 15:25 15
12. Šiba 15 3 3 9 16:29 12
13. Čirč 15 2 5 8 16:27 11
14. Chmiňany 15 2 0 13 9:42 6
VIHORLATSKO-DUKELSKÁ
Sedliská – Bystré 0:2 (0:0), G: Hatala, Čabala,
Hanušovce n/Topľou – Sačurov 1:0 (0:0), G: Berenda (vlastný), ČK: Berenda (hostia),
Humenné – Nižný Hrušov 3:1 (2:0), G: Sališ 2, Jurov – Palko,
Stakčín – Hencovce 0:0,
Jasenov – Ptičie 1:0 (0:0), G: Šamo,
Soľ – Kochanovce 3:0 (0:0), G: Uličný 2, Hricov,
Čierne n/Topľou – Kamenica n/Cirochou 0:0.
1. Humenné 15 12 2 1 41:7 38
2. Ptičie 15 11 2 2 45:9 35
3. Kochanovce 15 10 2 3 38:19 32
4. Soľ 15 8 3 4 34:15 27
5. Jasenov 15 7 4 4 26:17 25
6. N. Hrušov 15 7 3 5 23:35 24
7. Hencovce 15 7 2 6 30:17 23
8. Stakčín 15 6 5 4 26:15 23
9. Bystré 15 6 2 7 20:23 20
10. Sedliská 15 5 1 9 18:35 16
11. Čierne n/T 15 3 3 9 20:24 12
12. Kamenica n/Cir. 15 1 5 9 9:39 8
13. Hanušovce n/T 15 2 2 11 15:58 8
14. Sačurov 15 1 2 12 13:45 5
Prečítajte si tiež:
KOŠICKO-GEMERSKÁ
Gemerská Hôrka – Turňa n/Bodvou 2:2 (1:2), G: Izák, Dostal – Kónya 2,
Kokšov-Bakša – Sokoľany 2:0 (1:0), G: Marek Stoľár, Ivan Stoľar,
Malá Ida – Perín 3:1 (0:1), G: Leško, Seman, Grác – Koribanič,
Ťahanovce – Čečejovce 3:0 (2:0), G: Prebi, Glovňa, Timura,
Poproč – Veľká Ida 1:1 (0:0), G: Hiľovský (11 m) – Žiga,
Krásnohorské Podhradie – voľný žreb,
Dobšiná – Košická Nová Ves 4:2 (2:2), G: Rochl 2 (1 z 11 m), Putnocký, Husár – Bujnovský (11 m), Telecký.
1. Čečejovce 14 8 3 3 27:13 27
2. Krh. Podhradie 13 8 2 3 22:9 26
3. Ťahanovce 14 7 4 3 34:21 25
4. Perín 14 7 2 5 29:22 23
5. Poproč 14 5 6 3 23:15 21
6. Kokšov-Bakša 14 6 2 6 20:18 20
7. Sokoľany 14 6 2 6 19:19 20
8. Dobšiná 13 5 4 4 23:19 19
9. V. Ida 14 6 1 7 29:31 19
10. Gem. Hôrka 14 3 8 3 19:16 17
11. Koš. Nová Ves 14 4 2 8 18:33 14
12. M. Ida 14 3 2 9 16:41 11
13. Turňa n/B 14 1 4 9 10:32 7
ZEMPLÍNSKA
Krišovská Liesková – Cejkov 0:2 (0:0), G: Michalko, Horňák,
Čierna n/Tisou – Trakany 1:1 (1:1), G: Jáger – Bálint,
Vinné – Parchovany 1:2 (0:1), G: Kelemanyk – Hajduk, Matta,
Palín – Petrovce n/Laborcom 1:0 (1:0), G: Kolobov,
Lastomír – Kráľovský Chlmec 5:2 (4:1), G: Capik 2 (1 z 11 m), Škirda (11m), Vasiľ, Sopata – Illéš, Gaňo,
Nacina Ves – Úpor 2:1 (1:0), G: Devečka, Hajdučko – Rugoĺský,
Čičarovce – Močarany 1:1 (0:0), G: Nagy – Mesaroš.
1. Parchovany 15 11 2 2 36:13 35
2. Cejkov 15 10 2 3 34:16 32
3. Čierna n/T 15 9 2 4 37:23 29
4. Petrovce n/L 15 8 2 5 33:19 26
5. Nacina Ves 15 8 2 5 22:20 26
6. Močarany 15 6 5 4 26:15 23
7. Kr. Chlmec 15 7 1 7 22:33 22
8. Lastomír 15 6 3 6 25:21 21
9. Čičarovce 15 6 3 6 27:24 21
10. Vinné 15 5 6 4 21:20 21
11. Trakany 15 3 5 7 13:22 14
12. Kriš. Liesková 15 4 2 9 16:36 14
13. Palín 15 3 2 10 18:38 11
14. Úpor 15 0 1 14 13:43 1
Prečítajte si tiež:
PODTATRANSKÁ
Poprad B – Smižany 3:0 (1:0), G: Orenič 2, Barabas,
Prečítajte si tiež:
Teplička n/H – Levoča 1:1 (1:1), G: Kozela – Seman,
Helcmanovce – Veľká Lomnica 3:1 (1:0), G: Ľ. Maliňák 2, R. Maliňák – Beller, ČK: Bezdeda (hostia),
Prakovce – Harichovce 1:2 (1:0), G: Grega – Pukluš 2, ČK: Markulík (hostia),
Prečítajte si tiež:
Nálepkovo – Hranovnica 3:1 (3:1), G: Bobák, Munnich – T. Gál (vlastný),
Hrabušice – Kravany 2:1 (1:0), G: Jozefčák, Bolcár – Legát,
Spišské Bystré – Spišská Belá 0:2 (0:1), G: Depta 2.
1. Hrabušice 15 11 3 1 46:22 36
2. Sp. Belá 15 10 2 3 39:17 32
3. Harichovce 15 8 5 2 32:18 29
4. Poprad B 15 9 1 5 36:22 28
5. V. Lomnica 15 9 0 6 40:26 27
6. Levoča 15 6 3 6 35:39 21
7. Nálepkovo 15 6 2 7 28:27 20
8. Hranovnica 15 6 0 9 35:31 18
9. Kravany 15 5 3 7 30:35 18
10. Smižany 15 4 4 7 20:33 16
11. Prakovce 15 4 3 8 26:32 15
12. Helcmanovce 15 4 3 8 25:54 15
13. Sp. Bystré 15 4 0 11 20:37 12
14. Teplička n/H 15 2 5 8 25:44 11
Ďalší program IV. a V. líg
IV. liga
Sever
20. kolo, 3. 4. 2016 o 15.30 hod.: Zámutov – V. Mirošov, Štrba – Sp. Podhradie, V. Tatry – Fintice, Šar. Michaľany – Kračúnovce, Ľubotice – D. Klčovo, Pakostov – Medzilaborce, Svit – Kendice, Radvaň n/Lab. – Raslavice.
Juh
20. kolo, 2. 4. 2016 o 15.30 hod.: Rožňava – V. Horeš, 3. 4. o 10.45 hod.: Geča – Čaňa, o 15.30 hod.: Rudňany – Sobrance, V. Folkmar – Michaľany, Medzev – Borša, Sp. Vlachy – Krompachy, Kalša – Strážske, V. Kapušany – Mária Huta.
V. liga
Košicko-gemerská
16. kolo, 3. 4. 2016 o 15.30 hod.: Turňa n/B – Dobšiná, Koš. N. Ves – Krh. Podhradie, V. Ida – Ťahanovce, Čečejovce – M. Ida, Perín – Kokšov-Bakša, Sokoľany – Gem. Hôrka
Zemplínska
16. kolo, 3. 4. 2016 o 15.30 hod.: Cejkov – Čičarovce, Močarany – Nacina Ves, Úpor – Lastomír, Kr. Chlmec – Palín, Petrovce n/Lab. – Vinné, Parchovany – Čierna n/T, Trakany – Krišovská Liesková
Vihorlatsko-duklianska
16. kolo, 3. 4. 2016 o 15.30 hod.: Bystré – Čierne n/T, Kamenica n/Cir. – Soľ, Jasenov – Kochanovce, Ptičie – Stakčín, Hencovce – Humenné, N. Hrušov – Hanušovce n/T, Sačurov – Sedliská.
Šarišská
16. kolo, 3. 4. 2016 o 15.30 hod.: D. Lúka – Ražňany, M. Šariš – Šiba, V. Šariš – Demjata, Čirč – Gaboltov, Záhradné – Chmiňany, Gerlachov – St. Ľubovňa, o 16.30 hod.: Koprivnica – Uzovce.
Podtatranská
16. kolo, 2. 4. o 17. hod.: Sp. Belá – Hrabušice, 3. 4. o 15.30 hod.: Smižany – Sp. Bystré, Kravany – Nálepkovo, Hranovnica – Prakovce, Harichovce – Helcmanovce, V. Lomnica – Teplička, Levoča – Poprad B.