IV. LIGA - SKUPINA SEVER
Bystré - Bard. N. Ves 3:1 (2:0), G: Ivan 2, Gdovin - Stachura, D: 300, R: Vojtko, ŽK: Šimčo (hostia);
Kežmarok - Stakčín hostia nepricestovali, R: Gonos;
Ľubotice - Hanušovce 1:1 (0:1), G: M. Joščak (11 m) - Matta, D: 200, R: Gazdová, ŽK: P. Joščak - Dic 2, ČK: Dic po 2 ŽK;
Medzilaborce - Dl. Klčovo 2:2 (2:0), G: Gavula, Chripak - Homoľa 2 (1 z 11 m), D: 300, R: Kováčová, ŽK: Durkaj (hostia);
Svit - Ľubica 7:0 (2:0), G: Petrilák 2, Jambor, Pekarčík, Marhefka, Lelkeš, Badzík, D: 300, R: Pavlov, ŽK: Badzík - Sklenár;
Kračúnovce - Fintice 2:1 (2:1), G: Eštočin, Ungvarský - Hopko, D: 150, R: Cehuľa, ŽK: Motýľ, Hudaček, Nazarej, Lukáč - Jaco, Griták;
N. Šebastová - Raslavice 2:2 (2:0), G: Biľ, Bednár - Plančár, Guliga, D: 100, R: Maličký, ŽK: Buda - Vasilko, Tomaško, Šestak, Draviščak;
Breznica - Kľušov 1: 3 (0:1), G: Onder - Škvarla, Pelegrín, Valkučák, ŽK: Valkučak (hostia), D: 150, R: Firda.
1. Svit 26 22 1 3 77:17 67
2. Bard. N. Ves 27 18 4 5 75:31 58
3. Ľubotice 27 15 4 8 61:38 49
4. Medzilaborce 26 13 4 9 62:39 43
5. Hanušovce 26 11 4 11 31:37 37
6. N. Šebastová 26 10 5 11 35:33 35
7. Ľubica 27 10 4 13 28:39 34
8. Kežmarok 26 10 4 12 41:54 34
9. Breznica 27 10 4 13 37:57 34
10. Kľušov 27 9 6 12 35:31 33
11. Fintice 26 10 3 13 34:34 33
12. Kračúnovce 27 10 3 14 32:41 33
13. Raslavice 27 8 9 10 38:48 33
14. Bystré 27 9 5 13 31:63 32
15. D. Klčovo 26 8 4 14 36:51 28
16. Stakčín 26 6 2 18 31:71 20
IV. LIGA - SKUPINA JUH
V. Folkmar - Kr. Chlmec 9:0 (4:0), G: Kaľavský 3, Sovič 3 (1 z 11 m), Diro, Rindoš, Andrejco P. ml., D: 150, R: Baksay, ŽK: Hrobko (domáci), ČK: Modľa (hostia);
V. Kapušany - Buzica 0:0, D: 200, R: Zubka, ŽK: Husovský - Oravec;
Haniska - Helcmanovce 2:1 (1:0), G: M. Molnár, S. Molnár - Verba, D: 200, R: Michalíková, ŽK: bez kariet;
Rudňany - Strážske 3:0 (0:0), R: Béreš;
Turňa - Moldava B 5:2 (3:1), G: Pelegrín, Ballok, Krochta Ľ. 3 (1 z 11 m) - P. Kozár, Heger, D: 250, R: Sakalík, ŽK: Smolec, Danko, Popovič (hostia);
Rožňava - Krompachy 0:2 (0:0), G: Belej 2, ŽK: Kukura, Košč, Belej (hostia), D: 140, R: Lešková;
Štítnik - Čaňa 2:1 (2:0), G: Varga, Maroš Gallo - Steininger, D: 100, R: Alexa, ŽK: Varga, Miloš Gallo - Juhás.
1. Moldava B 25 16 5 4 67:36 53
2. Buzica 26 15 3 8 62:33 48
3. Turňa 25 14 3 8 60:40 45
4. Haniska 24 14 1 9 58:34 43
5. Krompachy 24 13 3 8 46:24 42
6. Štítnik 25 12 4 9 42:32 40
7. Čaňa 25 11 3 11 45:43 36
8. V. Revištia 24 10 4 10 43:39 34
9. Rožňava 24 9 5 10 38:50 32
10. Rudňany 25 9 5 11 27:48 32
11. V. Kapušany 24 9 3 12 26:31 30
12. V. Folkmar 24 8 5 11 39:45 29
13. Kr. Chlmec 25 8 2 15 39:67 26
14. Strážske 24 7 2 15 24:56 23
15. Helcmanovce 24 4 2 18 18:56 14
V. LIGA SV
Radvaň - Humenné 4:0 (0:0), G: M. Krivjančin 2, Kudláč, Demčák, ŽK: Kudláč - Majzer, Pidanic, Pinko, Gabuja, D: 200, R: Počurek.
Kalnište - Soľ 1:1 (0:0), G: Barta - Trebuňák, ŽK: Barta - Gazdik, Tokár, Horanič, D: 150, R: Krivjančin.
Sačurov - Zámutov 4:0 (2:0), G: Novák 2, Orosi, Novický, ŽK: Trella - Tiňo, D: 200, R: Somoši.
Kamenica - Hencovce 2:1 (1:0), G: Šepeľa, Tokár (11 m) - Tomáš, ŽK: 0 - Soták, Porvazník, Tomáš, D: 180, R: Reňo.
Ubľa - Pakostov 1:1 (1:0), G: Paulina (z pok. kopu) - Pa. Gombita, ŽK: Bličák, Firka - Ragan, Pe. Gombita st., D: 150, R: Stretavský.
Jasenov - Seč. Polianka 5:2 (5:0), G: Kovalík 2, Šumila, Barnišin, Goroľ - Urban, Bajúz, ŽK: 0 - Bajúz, D: 200, R: Onofrej.
Vechec - Hlinné 5:1 (4:0), G: Mati 2, Husivarga, Iľko 1, Jantek - Kazimír, ŽK: Mati - Jachym, D: 80, R: Holp.
1. Pakostov 22 15 5 2 42:15 50
2. Radvaň n/L 22 14 4 4 56:20 46
3. Sačurov 23 12 3 8 63:38 39
4. Humenné 22 12 2 8 41:31 38
5. Soľ 23 11 3 9 42:30 36
6. Kalnište 22 11 3 8 48:43 36
7. Kamenica n/C 22 8 7 7 34:29 31
8. Ubľa 22 9 3 10 38:46 30
9. Jasenov 22 8 4 10 38:40 28
10. Seč. Polianka 22 7 6 9 38:43 27
11. Zámutov 22 7 4 11 22:35 25
12. Vechec 22 6 3 13 32:47 21
13. Hencovce 22 5 6 11 26:48 21
14. Hlinné 22 3 1 18 18:73 10
V. LIGA S-Z
Levoča - Šiba 3:1 (2:0), G: Šimo, Minďaš, Varga - Pavel, D: 100, R: Kocur, ŽK: Jakubovič, Keller - Pavel, Rančík, Kocúrek;
Župčany - Kendice 1:3 (0:2), G: Kubanka - Platko 2, Barej, D: 200, R: Kunzo, ŽK: Prihoda, Kubanka - Baran, Hriško;
Záborské - Štrba 1:0 (1:0), G: Semančík, ŽK: V. Baran - Lajčák, Maník, D: 80, R: Djordjevič;
St. Ľubovňa B - Š. Dravce 2:1 (2:0), G: Kaleta, Krajňák - Kušnír, D: 100, R: Kriak, ŽK: Kaleta - Janič, Hriceňák;
Radatice - Uzovce 2:6 (0:3), G: Bugoš, Hartl - Antol, Tokár 2, Baran 2, Kocúrek, D: 100, R: M. Firkaľ, ŽK: Heldák (domáci);
Pušovce - Miklušovce 0:1 (0:1), G: Ivan, D: 50, R: Pecha, ŽK: Surgent M. - Goč, Ivan, Priščák;
Hranovnica - Sp. Bystré 2:1 (1:0), G: Brož (11 m), M. Palguta - Šuster, D: 300, R: Pekár, ŽK: M. Palguta - Jakubčo;
Gaboltov - Plavnica 0:0, D: 150, R: Rumančík, ŽK: Cenkej, D. Javorský, P. Javorský - Ján Pavlišin, Jozef Pavlišin.
1. Kendice 27 17 7 3 60:22 58
2. Levoča 27 14 5 8 51:41 47
3. Pušovce 27 14 3 10 38:31 45
4. Župčany 27 12 6 9 51:33 42
5. Uzovce 27 12 5 10 52:40 41
6. Štrba 27 11 6 10 41:37 39
7. Sp. Bystré 27 12 3 12 50:47 39
8. St. Ľubovňa B 27 12 3 12 39:43 39
9. Š. Dravce 27 10 7 10 56:53 37
10. Miklušovce 26 11 4 11 33:41 37
11. Gaboltov 27 8 11 8 46:47 35
12. Šiba 26 10 3 13 47:51 33
13. Plavnica 26 9 5 12 36:45 32
14. Záborské 27 9 5 13 31:48 32
15. Hranovnica 26 8 5 13 43:46 29
16. Radatice 27 4 4 19 26:75 16
V. LIGA J-Z
Sp. Vlachy - Harichovce 1:6 (1:3), G: Hanula (11 m) - Kubičár 3 (1 z 11 m), Urban 2, Pukluš, D: 200, R: Lipták, ŽK: Pikla - Karchňák, Urban;
Koš. N. Ves - Kluknava 8:0 (4:0), G: Bašista 2, Lengyel 2, Papaj 2, Balog, Farkaš, D: 150, R: Lenková, ŽK: Belej, Zahuranec (hostia);
Jaklovce - Gelnica 2:1 (1:0), G: Humeňanský D., Adamišin - Bodnár, D: 250, R: Šivec, ŽK: J. Kandra - Švarc, Tokarčík;
Prakovce - Hrabušice 0:2 (0:1), G: Hanzely, Popadič, D: 150, R: Lajčák, ŽK: Stoklas, Gmiter - Klenbara, Priehoda, Babík, Sagula, Popadič;
Margecany - Gem. Hôrka 6:1 (1:0), G: Hamrák 3, Sokolský S. 2, Furajtár - Klinko, D: 100, R: Oravec, ŽK: bez kariet;
Ťahanovce - Smižany 1:0 (1:0), G: Horňák, D: 100, R: Galik, ŽK: Šebest, Kapusta (hostia).
1. Hrabušice 21 17 1 3 45:18 52
2. Koš. N. Ves 21 13 1 7 46:25 40
3. Ťahanovce 22 11 4 7 49:37 37
4. Harichovce 22 11 2 9 50:37 35
5. Margecany 22 10 3 9 27:28 33
6. Sp. Vlachy 21 8 6 7 29:31 30
7. Teplička 21 8 5 8 28:34 29
8. Prakovce 20 9 1 10 40:38 28
9. Smižany 21 7 5 9 35:30 26
10. Jaklovce 20 6 7 7 29:37 25
11. Gelnica 20 5 6 9 20:31 21
12. Gem. Hôrka 21 5 6 10 18:32 21
13. Kluknava 20 2 1 17 26:65 7
V. LIGA JV
Dvorianky - Cejkov 5:0 (4:0), G: Šimai 5 (1 z 11 m), ŽK: Kolesár - Bodnár, Hirko, D: 120, R: Vasilenko.
Slivník - Čičarovce - nehralo sa, R: Jurov.
Sečovce - Medzev 0:3 (0:2), G: Kalmár 3, ŽK: Kolesár, Baling - 0, D: 100, R: Zvolánek.
Borša - Čierna - stretnutie sa odohrá 2. 6. 2010, R: Svoboda.
Streda - Poproč - nehralo sa, R: Bančanský.
Petrovce - Lastomír 3:3 (2:1), G: Špak, Ferko, Sninský - Juraško, Ketzem, Činčarik, ŽK: Demeter - Ketzem, D: 180, R: Hudák.
Michaľany - Sokoľany 6:4 (5:0), G: M. Eleg 2, Nemeth 2, Kulin, Šima - E. Rybár 3 (2 z pok. kopu), ŽK: Zamba, Mižo - 0, D: 100, R: Choma.
1. Medzev 22 16 3 3 61:25 51
2. Poproč 21 13 4 4 46:29 43
3. Borša 21 11 3 7 46:32 36
4. Cejkov 22 11 1 10 35:38 34
5. Sečovce 22 10 3 9 33:30 33
6. Sokoľany 22 10 3 9 33:41 33
7. Lastomír 22 9 5 8 37:35 32
8. Čičarovce 21 9 4 8 40:32 31
9. Michaľany 22 8 5 9 48:40 29
10. Streda n/B 21 8 2 11 40:47 26
11. Slivník 21 8 0 13 24:46 24
12. Čierna n/T 21 6 2 13 28:42 20
13. Petrovce n/L 22 5 5 12 23:40 20
14. Dvorianky 22 5 4 13 28:45 19
BUDÚCI PROGRAM
IV. LIGA - SKUPINA SEVER
28. kolo 30. 5. o 17.00 hod.: Kľušov - N. Šebastová, Raslavice - Kračúnovce, Fintice - Svit, Ľubica - Medzilaborce, Dl. Klčovo - Ľubotice, Hanušovce - Kežmarok, Stakčín - Bystré, Bard. N. Ves - Breznica.
IV. LIGA - SKUPINA JUH
28. kolo 30. 5. o 17.00 hod.: Strážske - Rožňava, Krompachy - Haniska, Helcmanovce - Moldava "B", Turňa - V. Kapušany, Buzica - V. Folkmar, V. Revištia - Štítnik, Čaňa - Rudňany.
V. LIGA S-V
24. kolo 30. 5. o 17.00 hod.: Humenné - Vechec, Hlinné - Jasenov, Seč. Polianka - Ubľa, Pakostov - Kamenica, Hencovce - Sačurov, Zámutov - Kalnište, Soľ - Radvaň.
V. LIGA J-V
24. kolo 30. 5. o 17.00 hod.: Cejkov - Michaľany, Sokoľany - Petrovce, Lastomír - Streda, Poproč - Borša, Čierna - Sečovce, Medzev - Slivník, Čičarovce - Dvorianky.
V. LIGA S-Z
28. kolo 30. 5. o 15.00 hod.: Uzovce - St. Ľubovňa "B", o 17.00 hod.: Šiba - Gaboltov, Plavnica - Hranovnica, Sp. Bystré - Pušovce, Miklušovce - Radatice, Š. Dravce - Záborské, Štrba - Župčany, Kendice - Levoča.
V. liga J-Z
24. kolo 30.5.o 17.00 hod.: Smižany - Margecany, Gem. Hôrka - Prakovce, Hrabušice - Jaklovce, Gelnica - Koš. N. Ves, Kluknava - Sp. Vlachy, Harichovce - Teplička.