IV. LIGA - SKUPINA SEVER
Kežmarok - Kľušov 2:2 (0:0), G: Tomačák 2 - Škvarla, Čarasec, ŽK: Šavel, Depta, Rams, Labus, Tomačák - Carasec, Peregrin, Valkučák, Škvarla, Guttek, D: 200, R: Pavov.
Ľubotice - Bystré 5:0 (1:0), G: Baran 2, M. Joščák 2 (1 z 11 , Luošík, ŽK: Burka, Marcinčin - Fedor, Dubec, D: 250, R: Švec.
Medzilaborce - Breznica 3:1 (2:0), G: Favula 2, Chripák - Onder, ŽK: Uram (Medzilaborc, D: 350, R: Sendek.
Svit - Bard. N. Ves 1:1 (1:0), G: Kostolník - Šott, ŽK: Jambor, Tropp, Fridman - Gerčák, Harkaľ, Kurt, D: 800, R: Pavlovský.
Kračúnovce - Stakčín 2:0 (0:0), G: Ungvarský 2, ŽK: Hudáček, Eštočin, Harčárik - Grundza, Kuznesov, Šteco, D: 100, R: Maličský.
N. Šebastová - Hanušovce 2:0 (0:0), G: Pendrák, Mihók, ŽK: Džubara - Hatala, D: 80, R: Prokopovič.
Raslavice - Dl. Klčovo 4:0 (2:0), G: I. Artim, J. Tomaško, Guliga 2, ŽK: J. Artim - Kaliaľ, Homoľa, D: 110, R: Uhlár.
Fintice - Ľubica 1:4 (0:2), G: Kaminský (z 11 m) - Zavacký, Kurta 2, L. Kaprál, ŽK: Hricov, Štefánik, L. Harčár - Kaprál, Vojtanek.
1. Svit 23 19 1 3 64:17 58
2. Bard. N. Ves 23 16 4 3 64:21 52
3. Ľubotice 23 13 3 7 48:32 42
4. Medzilaborce 23 12 3 8 56:33 39
5. Fintice 23 10 3 10 33:29 33
6. Hanušovce 23 10 3 10 27:32 33
7. Breznica 23 9 4 10 33:47 31
8. Ľubica 23 9 3 11 26:31 30
9. Kračúnovce 23 9 2 12 30:35 29
10. N. Šebastová 23 8 4 11 29:30 28
11. Kežmarok 23 8 4 11 35:48 28
12. D. Klčovo 23 8 2 13 33:46 26
13. Bystré 23 7 5 11 23:57 26
14. Raslavice 23 6 7 10 33:46 25
15. Kľušov 23 6 6 11 30:29 24
16. Stakčín 23 6 2 15 29:60 20
IV. LIGA - SKUPINA JUH
V. Folkmar - Štítnik 1:1 (0:0), G: Čuchran - Maroš Gallo, ŽK: Hrobko, Diro - Miloš Gallo, Fecko, D: 150, R: Kovaľ.
V. Kapušany - Rudňany 2:1 (0:0), G: Husovský, Farkašovský - Stanislav (vlastný), ŽK: Vass, Černej, Hrobčák - Petruľa, Kubík, D: 250, R: Leferovič.
Moldava "B" - Čaňa 4:2 (3:0), G: Hanzel 3, Kozár - Miškovič, Török, ZK: Maďarík, Kossuth - Török, D: 350, R: Pekár.
Haniska - V. Revištia 2:0 (0:0), G: Slicho, S. Molnár, ŽK: G. Majoroš - Nemčík, Revák, Berežňák, D: 200, R: Ondík.
Krompachy - Buzica 1:0 (0:0), G: Karpinský, domáci nenahlásili výsledok, R: Paciga.
Helcmanovce - Turňa 1:4 (0:2), G: Pisko - Pelegrin 3, Hajduk - ŽK: Mikluš (Helcmanovce), D: 150, R: Stretavský.
Rožňava - Kr. Chlmec 3:2 (2:2), G: Lörinc (z pok. kopu), Kamenský 2 - Borkesz, Szabó, ŽK: 0 - Szabó, D: 160, R: Novotný.
1. Moldava B 21 14 5 2 57:27 47
2. Haniska 21 13 0 8 52:28 39
3. Buzica 22 12 2 8 50:30 38
4. Turňa 22 12 2 8 51:36 38
5. Krompachy 21 11 2 8 41:23 35
6. V. Revištia 22 10 4 8 42:35 34
7. Štítnik 22 10 3 9 36:28 33
8. Čaňa 22 10 2 10 39:40 32
9. Rožňava 21 9 5 7 36:39 32
10. Rudňany 22 8 3 11 22:46 27
11. V. Kapušany 21 8 1 12 25:31 25
12. V. Folkmar 21 7 4 10 28:39 25
13. Kr. Chlmec 22 8 1 13 37:51 25
14. Strážske 21 6 2 13 19:50 20
15. Helcmanovce 21 4 2 15 17:49 14
V. liga S-V
Sačurov - Humenné 1:0 (1:0), G: Lenko, ŽK: Hric - Majer, Mydla, D: 200, R: Olejník.
Kamenica - Kalnište 4:1 (2:1), G: Tokár (11 m), Sninčák, Kriška, Šepeľa - Čipčovský, ŽK: Čabák - 0, D: 180, R: Roka.
Ubľa - Radvaň 0:1 (0:1), G: Kuruc, ŽK: 0 - Rabajda, D: 100, R: Tomeček.
Jasenov - Soľ 0:3 (0:1), G: Sakala, Trebuňák, Horanič, ŽK: Behún, Kurila 2, Kovalík 2, Firkaľ - Dudáš, Horanič, Tabaka, ČK: Kurila, Kovalík - 0, D: 280, R: Savarij.
Vechec - Zámutov 0:0, ŽK: Mati - Ihnát P, Bajus M., D: 150, R: Hegedüš.
Hlinné - Hencovce 2:3 (0:1), G: V. Velik (11 m), Jurmak - Šamo, Tomáš, Dely, ŽK: Stredný, R: Velik 2 - Dely, Tomáš, Šamo, ČK: Velik - 0, D: 50, R: Sendek.
Seč. Polianka - Pakostov 3:1 (1:0), G: Vaľovčín, Kaňuch, Bajus (pok. kop) - Vasiľ, ŽK: Bajus, Ripič - Rudy, Vasiľ, ČK: 0 - Durila, D: 150, R: Dubovský.
1. Pakostov 19 13 4 2 36:14 43
2. Radvaň n/L 19 12 3 4 48:19 39
3. Sačurov 19 11 2 6 56:29 35
4. Humenné 19 11 2 6 36:23 35
5. Soľ 19 9 2 8 33:26 29
6. Kalnište 19 9 2 8 39:39 29
7. Ubľa 19 8 2 9 35:41 26
8. Kamenica n/C 19 6 7 6 30:24 25
9. Seč. Polianka 19 6 6 7 33:33 24
10. Jasenov 19 7 3 9 32:35 24
11. Zámutov 19 6 4 9 20:30 22
12. Vechec 19 5 3 11 25:41 18
13. Hencovce 19 4 5 10 21:43 17
14. Hlinné 19 3 1 15 16:63 10
V. liga S-Z
Záborské - Šiba 1:0 (0:0), G: M. Porochnavý, ŽK: O. Kakaščík - M. Ždira, P. Zubrík, D: 130, R: Trembecký.
St. Ľubovňa - Župčany 1:0 (0:0), G: Ogurčák, ŽK: Foľvarský P. 2 - Široký, ČK: Foľvarský P. - 0, D: 150, R: Vaľko.
Radatice - Levoča 3:0 (0:0), G: Piščák 2, Hartl, ŽK: Džubanský, Stašík, Homľoš, Piščák, Savčák - Brinko, Kramarčík, D: 100, R: Nagy.
Pušovce - Kendice 1:1 (1:1), G: Sučko - Daňko, ŽK: Bez kariet, D: 100, R: Ferenc.
Hranovnica - Štrba 0:1 (0:1), G: Pohlod, ŽK: Džubák, Bohor - Otčenáš, Pohlod, Danula, Michalko, D: 150, R: Krivjančin.
Gaboltov - Š. Dravce 2:1 (1:1), G: M. Lišivka, P. Javorský - Janič, ŽK: 0 - Hovančík 2, ČK: 0 - Hovančík, D: 100, R: Wurm.
Plavnica - Uzovce 1:0 (0:0), G: L. Figura, ŽK: 0 - Baran, Sagan, D: 200, R: Žiga.
Sp. Bystré - Miklušovce 3:0 (1:0), G: Kic, Šuster (z pok. kopu), Krišanda, ŽK: Budaj, Jurčo, D. Horák - Bello, Múdry 2, ČK: 0 - Múdry, D: 150, R: Kandráč.
1. Kendice 23 13 7 3 48:18 46
2. Pušovce 23 13 3 7 34:25 42
3. Levoča 23 11 4 8 43:37 37
4. St. Ľubovňa B 23 11 3 9 35:34 36
5. Župčany 23 10 5 8 41:29 35
6. Sp. Bystré 23 10 3 10 45:38 33
7. Šiba 23 10 3 10 45:41 33
8. Š. Dravce 23 8 7 8 46:44 31
9. Gaboltov 23 7 10 6 42:44 31
10. Miklušovce 23 9 4 10 30:38 31
11. Štrba 23 8 6 9 36:35 30
12. Uzovce 23 8 5 10 37:36 29
13. Záborské 23 8 5 10 27:40 29
14. Plavnica 23 8 4 11 31:43 28
15. Hranovnica 23 7 5 11 38:38 26
16. Radatice 23 4 4 15 21:59 16
V. LIGA J-Z
Jakovce - Sp. Vlachy 1:1 (0:0), G: Kandra - Holub, ŽK: Poláček, Budinský - Ferenčuha, Jež, Ševčík, Boroš, Labaš, D: 100, R: Guľko.
Prakovce - Teplička 3:2 (2:0), G: Holič, Jančik, Lukáč, Vojtko - Kolečko, ŽK: 0 - Kubuš, Murovčák, D: 150, R: Farkaš.
Margecany - Harichovce 0:1 (0:0), G: Urban, ŽK: Sokolský 2 - Kaščák, Ševčík, ČK: Sokolský - 0, D: 150, R: Haviarik.
Ťahanovce - Kluknava 7:1 (2:1), G: Horňák 4 (1 z pok. kopu), Čisovský 2, Mičák - P. Belej, ŽK: Tresa - Belej, D: 100, R: Kavčák.
Smižany - Gelnica 2:1 (0:0), G: Klubert, Kapusta - Vida, ŽK: Šebest - Hoffman, D: 350, R: Svoboda.
Gem. Hôrka - Hrabušice 1:0 (1:0), G: Kövezdi, ŽK: Demeň, Kováč, Kövezdi, Pollák, Tóth, Barna, Breuer - Hanzély, Priehoda, ČK: Dostal, D: 200, R: Mano.
1. Hrabušice 17 14 1 2 38:14 43
2. Koš. N. Ves 17 10 1 6 32:21 31
3. Harichovce 18 9 2 7 35:29 29
4. Ťahanovce 18 8 3 7 41:35 27
5. Teplička 18 8 3 7 25:28 27
6. Sp. Vlachy 18 7 5 6 25:25 26
7. Prakovce 17 8 1 8 34:27 25
8. Margecany 18 7 3 8 16:23 24
9. Smižany 18 6 5 7 32:26 23
10. Gem. Hôrka 18 5 6 7 16:21 21
11. Gelnica 17 5 5 7 18:27 20
12. Jaklovce 17 4 6 7 22:32 18
13. Kluknava 17 2 1 14 22:49 7
V. liga J-V
Sečovce - Cejov 0:0, ŽK: Koreň, Oščipovský, Mitro - Hajduk, Bodnár, D: 130, R: Šivec M.
Borša - Slivník 3:0 (2:0), G: Kováč 2, Mihók, ŽK: Salka - Iživičko, Geňo, D: 150, R: Somoši.
Streda - Dvorianky 4:0 (0:0), G: Batta 2, Sekely (11 m), Krokus, ŽK: domáci nenahlásili výsledok, R: J. Somoši.
Petrovce - Čičarovce 2:1 (0:0), G: Demeter 2 (oba z 11 m) - Szabó, ŽK: Špak, Ferko - T. Nagy, D: 120, R: Onofrej.
Michaľany - Medzev 1:1 (1:1), G: Strišovský - Gašpar, ŽK: R. Elek, Anderko - Loj, Tomáš, Mihálik, D: 250, R: Galík.
Sokoľany - Čierna 2:1 (2:0), G: Rybár, J. Bartovič - Gašparik, ŽK: Zajac - Palšovič, Orosz, Koczko, ČK: 0 - Palšovič, D: 100, R: Polomský.
Poproč - Lastomír 2:0 (0:0), G: Kováč, Kuru, ŽK: Petríš - Vaľo, Pado, Hriššo, D: 250, R: Kunaj.
1. Medzev 19 13 3 3 51:22 42
2. Poproč 19 12 3 4 44:28 39
3. Cejkov 19 11 1 7 34:28 34
4. Borša 19 9 3 7 40:30 30
5. Sečovce 19 9 3 7 28:25 30
6. Sokoľany 19 9 3 7 24:33 30
7. Čičarovce 19 8 4 7 33:26 28
8. Lastomír 19 8 4 7 32:28 28
9. Streda n/B 19 8 2 9 35:36 26
10. Michaľany 19 6 4 9 39:34 22
11. Petrovce n/L 19 5 4 10 19:34 19
12. Slivník 19 6 0 13 20:45 18
13. Čierna n/T 19 5 2 12 24:38 17
14. Dvorianky 19 4 4 11 22:38 16
BUDÚCI PROGRAM
IV. LIGA - SKUPINA SEVER
24. kolo 1. 5. o 16.30 hod.: Breznica - Ľubotice 2. 5. o 16.30 hod.: Kľušov - Fintice, Ľubica - Raslavice, Dl. Klčovo - N. Šebastová, Hanušovce - Kračúnovce, Stakčín - Svit, Bard. N. Ves - Medzilaborce, Bystré - Kežmarok.
IV. LIGA - SKUPINA JUH
24. kolo 1. 5. o 16.30 hod.: Rudňany - V. Folkmar, Kr. Chlmec - Haniska, 2. 5. o 16.30 hod.:
Strážske - Helcmanovce, Turňa - Krompachy, Buzica - Rožňava, V. Revištia - Moldava "B", Čaňa - V. Kapušany.
V. LIGA S-V
20. kolo 2. 5. o 10.30 hod.: Hencovce - Vechec, o 16.30 hod.:Humenné - Seč. Polianka, Pakostov - Hlinné, Zámutov - Jasenov, Soľ - Ubľa, Radvaň - Kamenica, Kalnište - Sačurov.
V. LIGA J-V
2. 5. o 16.30 hod.: Cejkov - Lastomír, Poproč - Sokoľany, Čierna - Michaľany, Medzev - Petrovce , Čičarovce - Streda, Dvorianky - Borša, Slivník - Sečovce.
V. LIGA S-Z
24. kolo 2. 5. o 16.30 hod.: Šiba - Sp. Bystré, Miklušovce - Plavnica, Uzovce - Gaboltov, Š. Dravce - Hranovnica, Štrba - Pušovce, Kendice - Radatice, Levoča - St. Ľubovňa "B", Župčany - Záborské.
V. LIGA J-Z
20. kolo 2. 5. o 10.30 hod.: Hrabušice - Smižany, o 16.30 hod.: Gelnica - Ťahanovce, Kluknava - Margecany, Harichovce - Prakovce, Teplička - Jaklovce, Sp. Vlachy - Koš. N. Ves.